version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

forumróżnePrzepraszam Wszystkich za moje błędy ortograficzne i nie tylko:

agnieshka użytkownik agnieshka(wpisów:76) dodano 10.03.2011 22:34

Rany mapa:( no teraz to juz mi sie smutno zrobiło.
NIE PRZEPRASZAJ nikogo za wypadek. Ten ktoś chyba już powinien się wystarczająco głupio czuć. To bardzo nietaktowne komuś takie rzeczy na skypie wypisywać.
Mnie nie obrażasz NIC a NIC i mam nadzieję że będziesz się tu dobrze czuł, myślę że zarówno ja jak i inni akceptują Cię takiego jaki jesteś.

anikm użytkownik anikm(wpisów:303) dodano 10.03.2011 19:34

Mapa jesteś już tu z Nami nie od dziś i widzisz że Cię zaakceptowaliśmy i przyjeliśmy z radością,bo jesteś świetnym Gościem,więc raz jeszcze powtarzam nie przejmuj się i bądż sobą:)
Pozdrawiam serdecznie:)

agnieshka użytkownik agnieshka(wpisów:76) dodano 10.03.2011 18:53

ok mapa. W ramach solidaryzacji z Tobą, rzebyś nie czół sie osamotniony bede robić błendy pżez jakis czas:)) Co Ty na to?

magdus użytkownik magdus(wpisów:7) dodano 10.03.2011 17:38

Właśnie dlatego, że każdy ma własne zdanie i swój tok myślenia świat jest taki ciekawy. Inaczej byłoby nudo. Dyskutujmy, polemizujmy i otwórzmy się na innych.

dispar użytkownik dispar(wpisów:240) dodano 10.03.2011 17:37

Mapa- nie pszejmój sie tak bardzo. Ja nikdy nie robiem błenduf i jakoś rzyjem. Kiedyś robiłem wiencej i tesz rzyłem. Wienc to hyba nie ma tak wilekiego snaczenia.
Postrafiam bardzo serdecznie.
Jesteś bardzo sympatyczny GOŚĆ.

surykatka użytkownik surykatka(wpisów:364) dodano 10.03.2011 09:46

Pipol ma rację z edycją komentarzy, sama często gubię słowa albo je przekręcam...Dodatkowo przydałaby się autokorekta. Czemu przy opisie galerii mogą być czerwone wężyki ;-) , a przy komentarzach już nie?
Mapa przestań przepraszać, nie masz za co, daj sobie spokój. Jednocześnie uważam, że wszyscy powinniśmy nawzajem siebie poprawiać, jeśli jakieś rażące byki się pojawią, bez obrażania się. W końcu to nic wielkiego. Przesyłam wielki uśmiech :-)))))

pipol użytkownik pipol(wpisów:1809) dodano 10.03.2011 08:40

Dlatego, jestem za wprowadzeniem mozliwości edycji swoich komentarzy !!!!!!!

magdus użytkownik magdus(wpisów:7) dodano 10.03.2011 07:58

To jest portal o podróżach, a nie o ortografii :) Liczą się doznania, jakich dostarczają zdjęcia. Przyjmijmy, że masz swój styl :) Mnie interesuje to co ktoś pisze, a nie jak pisze. Błędy robią wszyscy i trzeba przejść nad tym do porządku dziennego. Pozdrawiam :)

agnieshka użytkownik agnieshka(wpisów:76) dodano 09.03.2011 23:34

każdy robi błedy, ja (która nigdy ich raczej nie robiła) łapię się coraz częściej, że takowe popełniam. Zbyt dużo monotonnej pracy mam i skupiam się na czyms innym, dopiero po chwili zauważam. Także olej i nie przejmuj się i tak jestes sympatyczny gość z błedami czy bez nich:)

abek55 użytkownik abek55(wpisów:3) dodano 30.12.2010 13:43

Zupełnie nie przejmuj się błędami , robimy je wszyscy !! Liczą się Twoje podróże i zdjęcia ! Pozdrawiam

pipol użytkownik pipol(wpisów:1809) dodano 17.09.2010 19:27

Stary !! Nie miałem żadnego wypadku (o ile pamiętam) a sadzę czasem takie byki, że strach się bać. Więc nie przejmuj się i do wstawiania zdjęć przystąp. Pozdrawiam

olazim użytkownik olazim(wpisów:73) dodano 15.09.2010 20:51

Witam-masz dużo pięknych i dobrych galerii-dopiero je poznaję,ale uważam że są bardzo ciekawe /błędy robimy prawie wszyscy/
Życzę wielu miłych ,udanych wypraw-pozdrawiam.

mapa użytkownik mapa(wpisów:30) - Użytkownik usunięty. dodano 14.09.2010 15:26

Dziękuje Ci bardzo.Gniady-błędy były są i chyba będą,czasem co innego się pisze niż myśli.Czasami gdy ktoś zbyt mocno nas zaatakuje bronimy się,ja jestem zawsze za dialogiem niż atakiem.Poznajmy się nawzajem bo człowiek, tak jak ten świat ,jest piękny i ukrywa coś delikatnego-wrażliwą duszę.
Jeżeli kochamy podróże i fotografię róbmy to tak jak potrafimy a jeżeli popełnimy błąd w opisie to nic, tylko żywa istota popełnia błędy.

gniady użytkownik gniady(wpisów:2) dodano 13.09.2010 20:44

I oczywiście nie zauważyłam, że napisałam zamiast "Drogi" "Drogo". Przepraszam.

gniady użytkownik gniady(wpisów:2) dodano 13.09.2010 20:42

Drogo Mapo! Ja robię błędy i nie mogę nic na to poradzić. Bardzo dużo czytam i często piszę. Staram się zapamiętać reguły i zasady pisowni ale jak mi się nie odmienia w prosty sposób to koniec. Teraz błędy poprawia komputer (chociaż nie zawsze zauważę podkreślenie) ale w dzieciństwie to się namęczyłam... treść pracy bdb błędy ndst. Miałam taką polonistkę, którą ze względu na nietypowy dla lat siedemdziesiątych wygląd, a przede wszystkim wyzywający ubiór nazywaliśmy "Bursztyniarą" ( w dzielnicy gdzie mieszkam jest to przezwisko obraźliwe i bezpośrednio odnosi się do nielegalnych kopaczy bursztynu). Ona miała zwyczaj wywoływać mnie do tablicy i przy całej klasie robić mi publiczne dyktando, żeby potem się śmieć z tego jak napisałam grzegrzółka (do tej poty nie wiem czemu ten wredny komputer mi to podkreślił), bukszpan itp. Ryczała na mnie i się wyśmiewała. Kiedyś tak się wkurzyłam, że zerwałam z fartuszka odznakę wzorowego ucznia i wrzuciłam ją do śmietnika na oczach "Bursztyniary" . Ale po latach to mnie już śmieszy i nawet i to, że zawsze pytam moich dzieci jak się poprawnie pisze. A nawet zdarza mi się napisać (wiedząć jak ma być napisane poprawnie) Potop szwecki itp. Tak, że my na pewno (dobrze że mi komputer podpowiedział jak się pisze na pewno) się dogadamy.

beata-zbychu użytkownik beata-zbychu(wpisów:66) dodano 07.09.2010 12:49

Witamy - liczymy iż pozostaniesz z nami jak najdłużej - a błędów nie robi tylko ten co nic nie robi więc nie przejmuj się pisaniną wszelkiej maści Trolli bo i takie są w całym internecie i na tym portalu. Pozdrawiamy.

mapa użytkownik mapa(wpisów:30) - Użytkownik usunięty. dodano 07.09.2010 11:20

Pare dni temu zostałem zaatakowany (dosłownie) przez skype ,że nie ma prawa być na tym portalu bo nie potrafie używać języka polskiego.Zabolało mnie to, chociaż jestem przyzwyczajony do ataków.Naprawde musze się mocno napracować żeby moje zdania logicznie brzmiały i nie posiadały licznych błędów.Niekiedy mi się to udaje,nauczyłem się z tym żyć. Od dawna szukam portalu związanego z podróżami i trafiałem na różne.Wiem że na każdym portalu znajdzie się czarna owca ale wiem też że ten portal jest portalem społecznościowym.Dzięki Wam wiem że mogę czuć się tu bezpiecznie i za to Wam dziękuje.Życzę wszystkim poznania ciekawych zakątków świata oraz ciekawych ludzi których warto poznać głębiej.Pozdrawiam

andred użytkownik andred(wpisów:467) dodano 07.09.2010 09:08

Ja nie oceniam człowieka na podstawie błędów ortograficznych (może dlatego że też mi się zdarzają) ponieważ w bardzo małym stopniu (albo wcale) świadczą o człowieku. Znam bardzo światłych i mądrych ludzi którzy takie błędy popełniają i w niczym nie pomniejsza to ich wartości. Mapa - nieważne czy te błędy są po i w skutek wypadku. Bądź sobą, ciesz się życiem, podróżuj o ile to możliwe, rób zdjęcia i pozostań. Pozdrawiam, andred

archipio użytkownik archipio(wpisów:227) dodano 07.09.2010 08:24

Nie ma powodów byś się wypisywał z Obieżyświata.
Błędy były przy niektórych opisach do galerii,
ale np na tym forum ( podobnie jak wmp57 ) takowych nie widzę.
Pozdrawiam.

romana użytkownik romana(wpisów:810) dodano 06.09.2010 22:57

Mapa zostań z nami !

Prawdziwa wartość człowieka znajduje się w jego wnętrzu. Zewnętrzne pozory często mylą.
Fajnie,że do nas dołączyłeś i chcesz się z nami dzielić swoimi przeżyciami.
Pozdrawiam i czekam na Twoje galerie :)

wmp57 użytkownik wmp57(wpisów:146) dodano 06.09.2010 22:46

Nie widzę błędów w Twoich komentarzach, więc o co chodzi?

raptorek użytkownik raptorek(wpisów:170) dodano 06.09.2010 22:35

Mapa, zapewne ktoś nie raz jeszcze zwróci uwagę na Twoje błędy. Ja sam zawsze zwracam na to uwagę, bo poniekąd świadczy to w pewien sposób o człowieku - ale jak widać nie zawsze, bywają powody, które ten stan rzeczy usprawiedliwiają dlatego się nie martw.

mapa użytkownik mapa(wpisów:30) - Użytkownik usunięty. dodano 06.09.2010 22:20

Dziękuje Wam serdecznie.Od dawna podróżuje bo to kocham i w ten sposób spęłniam swoje marzenia.Posiadam zwykły aparat cyfrowy którym próbuje ująć najlepszą fotke by ją pokazać innym ,tym którzy nie mogą tam być z różnych przyczyn.Krytyki się nie boje przecież każda porażka uczy.Jeżli popełniam błędy to też dobrze jak ktoś mi to powie,niezawsze jestem świadomy tych błędów.Jednak jestem tylko człowiekiem a człowieka trzeba najpierw poznać by go nie zranić .To portal o podróżach no i o fotografii,niech każdy o tym pamięta.Nie oceniajmy ludzi bo ich nie znamy.Bardzo Wam dziękuje,teraz wiem że moge tu być.Pozdrawiam serdecznie.

raul użytkownik raul(wpisów:398) dodano 06.09.2010 21:33

Tak Mapa, masz prawo być na tym portalu. Przeprosiny są zbyteczne, czekamy na kolejne Twoje relacje.
Pozdrawiam serdecznie.

sona_dora użytkownik sona_dora(wpisów:43) dodano 06.09.2010 21:18

Płynność wypowiedzi, czy też otografia, to szczegół. Ty na pewno poczułeś mocno co to jest radość z życia. Więc dziel się z nami tą radością i się nie przejmuj. Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrowia

konwalia użytkownik konwalia(wpisów:326) - Użytkownik usunięty. dodano 06.09.2010 21:12

Mapa,absolutnie nie musisz przepraszać w takiej sytuacji za błędy.Pod zdjęciami nie musisz pisać poematów.
Życzę Ci dużo zdrowia i nie rezygnuj,jeżeli właśnie tu znalazłeś swoje miejsce.
To bardzo pomaga w terapii.W dalszym zyciu po takim zdarzeniu.
Pasja,a jeżeli Twoja pasją są podróże i zdjęcia i w tym znajdujesz radość to trzymam kciuki.
Serdecznie pozdrawiam-)

mocar użytkownik mocar(wpisów:38) dodano 06.09.2010 20:57

mapa - Z jednej strony współczuje Ci ogromnie , a z drugiej cieszy że wyszedłeś z tego z życiem a więc ciesz się nim jak każdy z nas i rozwijaj swoje zainteresowania i dziel się nimi, mi to w ogóle nie przeszkadza - taka właśnie jest moja opinia. Pozdrawiam.

watcher użytkownik watcher(wpisów:236) dodano 06.09.2010 20:55

Damy rade . Nie rezygnuj - powodzenia i zdrowia zycze !

anikm użytkownik anikm(wpisów:303) dodano 06.09.2010 20:51

To przykre co Cię spotkało,bardzo Ci współczuję,bo pewnie nie masz przez to łatwego życia.Mam Koleżankę,która ma dysortografię,pisze okropnie,ale nie czyni jej to osobą mniej wartościową niż jest,a jest wspaniała i wyjątkowa.
Więcej wiary w siebie i nie przejmuj się uwagami osób,które nie wiedzą przez co musisz przechodzić,wiem że ciężko jest co chwila tłumaczyć swą sytuację,ale nie rezygnuj tak łatwo.
Pozdrawiam Cię serdecznie i liczę na to że zostaniesz tu na dłużej:)

mapa użytkownik mapa(wpisów:30) - Użytkownik usunięty. dodano 06.09.2010 17:19

Mam do Was pytanie. 3 lata temu przeżyłem ciężki wypadek samachodowy skutki tego wpadku były bardzo poważne.Mam teraz pewien problem nad którym nie potrafię zapanować,myle toki myślenia co innego myśle niż pisze,zapominam często o prostej pisowni,przekręcam albo zapominam o niektórych literkach,pisze tak jak mówie itd.Przepraszam że przez ten wypadek nie potrafię płynnie i poprawnie i bez błędów opisywać swoje zdjęcia.Czy mam prawo być na tym portalu ?,bo jeśli moje błedy mają być problemem to może lepiej się wylogować ? Przykro mi że ja Polak nie potrafie dobrze pisać Zależy mi na waszej opini

Aby dodawać wpisy musisz się zalogować. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, przyłącz się!