version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

forumróżnefilmy Obieżyświata:

filmdil użytkownik filmdil(wpisów:342) dodano 15.12.2007 21:23

Ostatnio większość czasu jaki w domu poswięcam na internet to oglądanie filmów , głównie przyrodniczo-podróżniczych przy pomocy programu-przeglądarki MIRO (http://www.getmiro.com). Takie TV na żadanie za darmo.

Są to filmy z różnych kanałów (np.Discowery czy National Geographic) i w różnych rozdzielczościach , nawet HD, z bardzo dobrym dżwiękiem.

Polecam.

jaros użytkownik jaros(wpisów:30) dodano 25.06.2007 15:16

Ostatnimi czasy najciekawszy wg mnie jest cykl francuskich programów USHUAIA NATURE, nadawanych na planete (jak tylko jestem w domu, prawie zawsze udaje mi się trafić:) ). Ponad to, lubiłem łowcę krokodyli Steve'a Irwin'a, lubię Ray'a Mears'a i jego sztukę przetrwania. David Attenborough zrobił kilka ciekawych serii, np. Blue Planet. To chyba te najlepsze, bo je zapamiętałem :)

filmdil użytkownik filmdil(wpisów:342) dodano 24.06.2007 21:54

hm, oczywiście że w Rzeczpospolitej, tu uśmiecha sie mozliwość szybkiej korekty.

filmdil użytkownik filmdil(wpisów:342) dodano 24.06.2007 21:52

Przez analogię do wątku "lektury Obieżyświata" chcielibyśmy zainicjować wymiane wrażeń o filmach- na poczatek proponujemy serię "80 skarbów dookoła Swiata" z Danem Cruickshankiem - ciekawe , inne spojrzenie, nietypowy wybór miejsc. Nam sie ten cykl bardzo podobał . Płyty były dodawane do Rzeczypospolitej, teraz ma być w TVP2 . Osobiscie polecamy.

Aby dodawać wpisy musisz się zalogować. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, przyłącz się!