version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

forumporadyGdzie na narty na Słowacji:

jagoda-m użytkownik jagoda-m(wpisów:3) dodano 11.12.2019 12:28

Wielkie dzięki za polecenia :) Planuję własnie w tym roku narciarski wyjazd po kilku latach przerwy, więc wasze podpowiedzi są dla mnie bezcenne!

guntermenska użytkownik guntermenska(wpisów:11) dodano 05.02.2016 23:26

Zgadzam się

skifnaka użytkownik skifnaka(wpisów:36) dodano 16.08.2014 08:22

Jak na narty na Słowację, to polecam Chopok i Donovaly. Jest wiele tras o zróżnicowanych stopniach trudności. Można się najeździć w dzień ale i wieczorem bo trasy są oświetlone. A przed wyjazdem możesz jeszcze skoczyć http://ski-park.com.pl/

zibid użytkownik zibid(wpisów:57) dodano 08.02.2014 21:33

Zuberec - a dokładnie Rohacka Dolina w Tatrach Zachodnich - mniej ludzi i gwarancja śniegu - zbocza północne. Do tego masz źródła termalne w najbliższej okolicy - ja polecam Oravice.

droplet użytkownik droplet(wpisów:96) dodano 04.02.2014 23:19

Niskie Tatry, Chopok, http://www.jasna.sk/ . Oczywiście niskie znaczy wysokości naszego Kasprowego. To chyba jedyny rejon gdzie można podróżować na nartach zjazdowych pomiędzy stacjami. Jeśli ma się szczęście to można jeździć też na południowej stronie góry po naturalnym śniegu.

anek11 użytkownik anek11(wpisów:200) dodano 11.01.2014 21:50

Tatrzańską Łomnicę, byłam tam parę razy, tez niezła infrastruktura, karnety tam kupione obowiązująca również w Strybskim Plesie i Smokowcu. Tylko musisz pamiętać że stoki sa z południowej strony więc wiadomo słońce i śnieg krócej się utrzymuje. Trasy o różnym stopniu trudności, jest tam najbardziej stroma w Tatrach, na Szyrbskim Plesie możesz na biegówkach spróbować sił. Na Słowacji są popularne nart skiturowe, więc też warto pomyśleć, wszystko zależy od umiejętności i chęci;) Pozdrawiam w razie czego pytaj

pasepartou użytkownik pasepartou(wpisów:2) dodano 11.01.2014 21:29

Znam różne miejsca gdzie można pojeździć sobie na nartach w polskich Tatrach, ale Słowackie znam jakby mniej. a szkoda - bo to ponoć bardzo ciekawy kawałek świata. Byłem jedynie w Donovaly - i mają tam moim zdaniem najlepsze wyciągi na Słowacji. Zresztą łatwo chyba dojechać na Słowację, ponieważ ja skorzystałem z wycieczki fakultatywnej organizowanej przez Dział Socjalny UJ. Oprócz tego można wybrać się indywidualnie, lub ze znajomymi samochodem - taniej wyjdzie. http://kalendarzprzygod.pl/podroze/narty-slowacja A może znacie jakieś inne ciekawe miejsca na Słowacji?

Aby dodawać wpisy musisz się zalogować. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, przyłącz się!