version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

forumo serwisieObiezyswiat nie nadąża!!!! :

strabsenfilm użytkownik strabsenfilm(wpisów:114) dodano 30.01.2020 20:45

Dzięki Śnieżko. Link do YT https://www.youtube.com/channel/UCkncQFvwWJZnmxkoikmIkSA/
Na FB swoje filmy umieszczam w niektórych grupach tematycznych, typu "kościoły", czy "dworki i pałace". Na swoim profilu raczej dużej aktywności nie przejawiam ;-)
Pozdrawiam.

sniezka użytkownik sniezka(wpisów:240) dodano 30.01.2020 16:53

Strabsen, wrzuć tu linki do youtuba i facebooka. I mimo wszystko daj tu czasem znać o sobie:) Dużo zdrowia!

strabsenfilm użytkownik strabsenfilm(wpisów:114) dodano 30.01.2020 08:46

Dziękuję Magdaleno za odpowiedź na mój wpis i życzenia dalszych podróży. Coraz ciężej jest mi je znosić ze względu na malejące w szybkim tempie siły fizyczne. Jednak mam nadzieję, że jeszcze mam ich kilka przed sobą. Nie martwił mnie brak ocen czy komentarzy, ale znaczna różnica między reakcją na galerie fotograficzne i na filmy. Początkowo było inaczej, później coraz gorzej. Nie bez powodu przecież poodchodzili ci, którzy zamiast aparatu fotograficznego używali kamery, choć pracochłonność potrzebna przy obróbce filmów jest nieporównywalnie większa. Ostatecznie zniechęciły mnie trudności techniczne, z którymi nie mogę sobie poradzić, mimo używania trzech różnych przeglądarek.
Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję za komentarz.
Zdzisław

magdalena użytkownik magdalena(wpisów:148) dodano 29.01.2020 22:00

Strabsenfilm, życzę wielu jeszcze wspaniałych podróży!
Brakiem komentarzy (a tym bardziej ocen) pod prezentacjami nie trzeba się przejmować. Nasze zdjęcia czy filmy oglądają najczęściej osoby, które nie są portalowiczami, lecz szukają informacji o miejscach, które planują odwiedzić. Dla nich warto zamieszczać tu relacje. Ilość odsłon Twoich filmów powinna dać Ci do myślenia. Twój trud nie idzie na marne. Ktoś korzysta z przekazywanych przez Ciebie informacji.
Pozdrawiam serdecznie:-)
P.S. Przyznaję, że trudności techniczne są czasami zniechęcające.

strabsenfilm użytkownik strabsenfilm(wpisów:114) dodano 29.01.2020 17:57

Chciałem umieścić pożegnalną galerię, ale wielokrotne próby nie dały rezultatu. Po kilku, najwyżej kilkunastu zdjęciach, kolejne już nie wchodziło. Portal nie jest przyjazny dla tzw filmowców, którzy dawno zrezygnowali z umieszczania tu swoich filmów. Ostatnie filmy są mojego autorstwa i nikt już ich nie przesuwa. Mimo wielokrotnych otwarć pod filmami nie pojawiały się żadne komentarze - ani na tak, ani na nie. Jest to frustrujące dla autora. Zostawiam po sobie ponad 250 filmów i tylko 6 galerii fotograficznych. Na portalu byłem od 9 lat, ale straciłem chęć kontynuacji z w/w powodów. Ostatnio jeszcze mi doszły kłopoty techniczne, z którymi nie mogę sobie poradzić. Dziękuję tym wszystkim, którzy oglądali i komentowali moje galerie. Niektóre uzyskały wysokie oceny, ale to już dawno minione dzieje. Do prezentacji moich filmów pozostanie mi kanał Youtube, który się cały czas rozwija oraz częściowo FB, na którym można spotkać Deszcza, Filmdila i jeszcze kilku innych Obieżyświatów. życzę wszystkim udanych wypraw, ciekawych spotkań i mnóstwo pozytywnych wrażeń. I niech się Was nie imają żadne tam koronawirusy na szlakach wędrówek!

agra60 użytkownik agra60(wpisów:287) dodano 08.12.2019 13:13

Zjadło tablet i smatfon aplikacji

agra60 użytkownik agra60(wpisów:287) dodano 08.12.2019 13:10

Trochę się nie dziwię że sporo uczestników tego portalu przesiada się na inne gdyż Obiezyswiat stanął w miejscu na nowe narzędzia Od trzech lat jestem 4miesięcznych podróżach Chciałbym tu przysłać relacje podróżnicze wieczorami mam czas Na przykład teraz w Nikaragui wieczorami nie wychodzę z hotelu,niestety nie mogę bo używam tableta i smarfona aplikacji i drugiego z androidem Niestety nie mogę wrzucić niczego i muszę czekać kiedy wrócę do kraju Kiedyś jak wozilem swój ciężki laptop to mogłem zamieszczać A teraz muszę czekać jak wrócę do kraju Nie ma problemu z fb i niektórymi innymi Próbowałem wgrywać przez chmurę też niestety nie mogłem Pozdrowienia z Granady w Nikaragui

Aby dodawać wpisy musisz się zalogować. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, przyłącz się!