version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

forumporadyPytanko:

satan użytkownik satan(wpisów:210) dodano 31.10.2011 12:38

Mapa, to w takim razie powinieneś poszukać czegos w Teplicach nad Metuji, jest tam sporo pensjonatów i agro, po sezonie na pewno znajdziesz cos w przystepnej cenie, w Teplicach masz transport zarówno autobusowy jak i kolejowy do wyboru po okolicy.

Pozdrawiam.

satan użytkownik satan(wpisów:210) dodano 31.10.2011 12:04

Mapa, ja w tym roku nocowałem w Policach nad Metuji w pensionie, spokojnie dogadasz sie mówiąc po polsku (oni rozumieją Ciebie lepiej niż Ty ich, ale na 100% się dogadacie, cena ok 45zł/osobe/noc, bez posiłków). Z Polic jeżdża busy do Adrspachu, niestety poza sezonem niewiele, odjazd busów ze skwerku przy rynku, ceny symboliczne. Niektóre busiki jadą tylko to Teplic, więc do Adrspachu musisz szukac czegos w Teplicach. My tak właśnie dostaliśmy się do Adrspachu, z przesiadką w Teplicach. Potem zwiedziliśmy skalne miasto w Adrspachu idąc w kierunku miasta teplickiego. W drodze powrotnej nie było już busów do Polic nad Metuji, ale za to dużo do Broumova, skąd co 30min coś odjeżdża do Polic nad Metuji.
Z kolei kilka lat temu nocowalem w samym Adrspachu - nad karczmą (chyba jedyną w Adrspachu - hostinec) są pokoje do wynajęcia, wówczas bardzo niedrogo nas to wyszło...i do karczmy było blisko :-)
Pozdrawiam!

maciek19bochnia użytkownik maciek19bochnia(wpisów:15) dodano 28.02.2008 07:22

Witam wszystkich
Mam pytanko do tych którzy co roku organizują jakieś wyprawy do Afryki lub Ameryki poł. czy można by było sie zabrać z którymś z was lub podpowiedzcie mi gdzie rezerwujecie bilety lotnicze i hotele
Pozdrawiam :)

Aby dodawać wpisy musisz się zalogować. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, przyłącz się!