m s my mo ms
version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

zdjęcia w galerii (20):

 
W centrum Lwowa, na scenie, prezentowały się chóry; repertuar -  pieśni narodowe. Niektóre z nich były wykonywane bardzo ekspresyjnie - oczywiście pod dyktando dyrygenta. Pomniki, budynki użyteczności  publicznej zostały przystrojone w stroje lub barwy narodowe. Nasz Nikifor też świętuje (pomnik na Starym Mieście). Na placu przed operą, …
…  wielu świętujących mieszkańców Lwowa. Młodsi … … i trochę starsi, w samo południe … … zebrali się na uroczystym nabożeństwie … … w katedralnej cerkwi archidiecezji lwowskiej Ukraińskiego Kościoła Greckokatolickiego - Archikatedralny Sobór św. Jura (zdjęcia wykonane z dziedzińca przed cerkwią - właśnie rozpoczynało się nabożeństwo).
Prawdopodobnie zdjęcie robione do ukraińskiego odpowiednika OŚ ;-) Bardzo dużo mieszkańców Lwowa, w tym dniu, ubiera się uroczyście. Jest to także dobry dzień na różnego rodzaju jarmarki i targi. To najlepsze miejsce na tego rodzaju kiermasz - pod pomnikiem Iwana Fedorowa (1510 - 1583), drukarza, odlewnika czcionek, grawera.
„ ... i nie idźcie tą drogą!”

najbliższe galerie:

 
Lwów
1pix użytkownik grzegorz86 odległość 0 km 1pix
wrześniowy weekend we Lwowie
1pix użytkownik nola76 odległość 0 km 1pix
Jednym słowem: LWÓW.
1pix użytkownik glockerka odległość 0 km 1pix
LWÓW (2)  Szybkie zwiedzanie. . .
1pix użytkownik afrodyta odległość 0 km 1pix
Lwów
1pix użytkownik piotr54 odległość 0 km 1pix
Ukraina - LWÓW
1pix użytkownik rozmusiaki odległość 0 km 1pix

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, przyłącz się!