m s my mo ms
version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

zdjęcia w galerii (33):

 
Powiem od razu - żeby była jasność - NIE JEST KIBICEM PIŁKI NOŻNEJ Nie mam ulubionej drużyny w polskiej lidze. Nie wiem kiedy jest spalony Nie byłam nigdy na meczu ligowym, czy reprezentacji Polski. Nie mama pojęcia o sojuszach. i kosach w polskiej lidze.
Nie znam się na żółtych i czerwonych kartkach. Nie wierzę, aby polska drużyna osiągnęła sukces w Lidze Mistrzów A już na pewno aby sięgnęła po puchar. Niedawno dowiedziałam się, że są Hooligans i Ultras. I że na meczach są Gniazdowi Bylam zaskoczona, gdy dowiedziałam się, że boiska piłkarskie mogą mieć różne wymiary.
Kazimierz Deyna jest dla mnie postacią abstrakcyjną. Nie polemizuję, gdy ktoś próbuje udowodnić wyższość jednej drużyny, nad drugą. Zatem jedynym powodem powstania tej galerii jest to, że jak na Nie-kibica zwiedziłam już trochę stadionów w Polsce. Pierwszy stadion z prawdziwego zdarzenia stanał w Kielcach. Dokładnie 1 kwietnia 2006r. Stadion Miejski w Kielcach jest na 15 500 osób. Jest to stadion pierwszoligowej Korony Kielce. Mimo, że jeszcze bez jednej trybuny...
a już stał się obiektem westchnień i przedmiotem reklamy O takim marzyłeś. Oczywiście mowa o Stadionie Legii. Nawet największy laik wie, że 2012r Polska jest współorganizatorem Mistrzostw Europy.  Pierwszy stadion wybudowany na tą okoliczność to Stadion Miejski w Poznaniu. Bardziej znany jako Stadion Lecha czy Bułgarska. Aktualnie jest to największy stadion ligowy w Polsce.
Może pomieścić niespełna  tyś. widzów. Życzę Lechowi dalszych sukcesów w Lidze Europejskiej. Przenoszę się teraz do miasta, w którym nie będą odbywać się mecze Mistrzostw Europy 2012 Mimo tego, tu również wybudowano czy przebudowano stadiony ligowe.  Wisły Kraków oraz Crakovii
Oba o dość interesującym, mało stadionowym wyglądzie. Niestety oba stadiony zamknięte dla Nie-kibiców. Na koniec stadion Polonii Warszawa - mały, nieciekawy, ale kameralny i zawsze otwarty. A to już inna historia.

najbliższe galerie:

 
Makieta kolejowa - Stadion Narodowy
1pix użytkownik ogi odległość 0 km 1pix
Warszawa - Grecka Tragedia czyli Mecz otwarcia EURO 2012
1pix użytkownik marioli odległość 0 km 1pix
Warszawa - warszawskie murale
1pix użytkownik marioli odległość 0 km 1pix
Warszawa - Stadion Narodowy - kadry z budowy
1pix użytkownik mgfoto odległość 0 km 1pix
Warszawa, kiedy jeszcze była nadzieja.
1pix użytkownik pipol odległość 0 km 1pix
Dzień Mężczyzn - 10 marca
1pix użytkownik mgfoto odległość 1 km 1pix

komentarze do galerii (8):

 
marioli użytkownik marioli(wpisów:1031) dodano 04.10.2011 15:11

Do galerii dołożę jeszcze zdjęcia ze stadionu we Wrocławiu (ale jeszcze nie skończonego, bo zdjęcia zrobiłam w maju), a prawdopodobnie za tydzień będę w Gdańsku i zobaczę 4 stadion na Mistrzostawa Europy, a zatem też go obfotografuję.
Pozdrawiam Kibiców i Nie- kibiców.

afrodyta użytkownik afrodyta(wpisów:4225) dodano 03.10.2011 17:12

Jestem kibicem! Galeria dla mnie :)))
Pozdrawiam.

budgie użytkownik budgie(wpisów:22) dodano 17.01.2011 16:44

Polska gola !

mieczysaw użytkownik mieczysaw(wpisów:2099) dodano 10.12.2010 20:21

Jestem w szoku. Nie kibic-jest miłośnikiem polskich stadionów i na dodatek śledzi ich rozbudowę. Widziałaś więcej stadionów piłkarskich niż ja.W swoim dorobku mam:Wartę Poznań, Stadion Śląski w Chorzowie i Energie Cottbus. Raczej wałęsałem się po stadionach żużlowych. Podoba mi się ta galeria bo masz ciekawe spojrzenie na piłkę nożną . Pozdrawiam

deszcz użytkownik deszcz(wpisów:2891) dodano 08.12.2010 15:44

... nie jesteś kibicem piłki nożnej, a pokazujesz stadiony. I to nie tylko od strony zewnętrznej, ale także od środka. I tele zdjęć z Poznania. Dziwię się, tzn. jestem zdziwiony. Ja jestem kibicem i byłem tylko na jednym stadionie. I jak byłem to zawsze była publiczność. Komplet. Ciekawe co Cię na te piłkarskie areny przywiało. Ciekawe... lubię Twoje asocjacje. Asocjacja HAGAW, była moja pierwsza. Pozdrawiam serdecznie.

magdalena użytkownik magdalena(wpisów:3657) dodano 06.12.2010 08:00

Podobało mi się! Pozdrawiam:-)

dispar użytkownik dispar(wpisów:5391) dodano 05.12.2010 23:36

Fajne.

mgfoto użytkownik mgfoto(wpisów:6141) dodano 05.12.2010 22:28

Jak na nie-kibica to jesteś nieźle zorientowana w temacie. Też nie wiem na czym polega spalony ale galeria fajna. Pozdrawiam :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, przyłącz się!