m s my mo ms
version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

zdjęcia w galerii (50):

 
Trzy lata temu ... ... dokładnie trzy lata temu. Wpisałem w google - Indie. Będąc pod ogromnym wrażeniem ostatniej wycieczki, szukałem informacji, zdjęć, blogów, relacji z podróży ...  ... i w ten sposób znalazłem ten portal :) Formuła portalu, forma prezentacji i oczywiście cała społeczność bardzo mi się spodobała. Zaprosiłem Was do Indii ... ... poznałem wielu pasjonatów i sympatyków tego kraju, zrodziło się wiele znajomości, zrodziła się chyba nawet jedna przyjaźń ... ... potem przyszedł czas na Chiny ...
... zwiedzaliśmy razem Groty Longmen ... ... Shanghai ... ... pływaliśmy po rzece Li :) Galeria z Hong Kongu zawisła na długo na pierwszej stronie. Pierwsza strona, pierwsza trzydziestka, chyba nawet pierwsza dziesiątka ... cieszyłem się, że się spodobała. Pekin stanął przed nami otworem, a Mao spojrzał na nas swoim groźnym wzrokiem. Z Chin udaliśmy się ...
... do Grecji. Wyspa Poros była kolejną prezentacją, ale musieliśmy wrócić na chwilkę do Azji ... ... musiałem pokazać kawałek Nepalu i ten najwyższy szczyt Ziemi, którego co prawda nie zdobyłem, ale dotknąłem swoim sercem ... ... i kawałek stolicy oczywiście :) Po tych zimnych górach, stupach i wspaniałych budowlach Kathmandu, zaprosiłem Was do Egiptu ... ... zadziwiła na s Świątynia Ramzesa II ... ... wszystko na świecie boi się czasu, a czas boi się tylko piramid ... więc pokłoniliśmy się sfinksowi i piramidom, aby po chwili ...
... zatańczyć w Mexico City na Zocalo :) Nawet w drodze, każdy przystanek, każda wolna chwilka ... aby zapisać i zarejestrować jak najwięcej.  Popłynęliśmy przez Kanion Sumidero ... pamiętacie te wielkie pionowe, kilometrowe ściany ? Jak zapomnieliście, to pewnie urodzi się jakiś film na ten temat ... bo jest i tylko czeka na swoja kolej :) Wodospady Aqua Azul również spodobały się bardzo - wisiały kilka tygodni, a ja znów byłem dumny. Misol Ha - ktoś zapytał - kapałeś się raul ... dzisiaj odpowiadam ... jasne :)
Celestun na wybrzeżu i te wspaniałe flamingi - jest film, pamiętacie go jeszcze ? :) Chichen Itza najpiękniejsza piramida Meksyku - było bardzo ciepło ... ale było pięknie ... Pożegnaliśmy Meksyk w tradycyjnym nakryciu głowy i ... ... zagrzmiały bębny kapeli peruwiańskiej ... kapela fałszowała niemiłosiernie, tylko bębniarz trzymał rytm :) Ten widok niezapomniany i tak charakterystyczny dla Peru ... ... i ten kanion Colca, niby peruwiański, a tak polski, przez swoich odkrywców i zdobywców.
Dolina Inków, aż chciało się lecieć na d tymi ogromnymi przestrzeniami ...  ... i oczywiście Cuzco ... ... tam właśnie przy kolacji nawiązane zostały stosunki peruwiańsko - polskie. A ponieważ z Cusco, to już tylko rzut beretem ...  ... więc wydrapaliśmy się na Machu Picchu, pięknie było, piękne były Wasze komentarze, często do nich wracam. Również dzięki Wam właśnie i temu portalowi, była okazja przypomnieć sobie te krótkie, ale bardzo miłe egzotyczne chwile ... Pojechaliśmy do Boliwii - pamiętacie ... ?
... dowiedzieliśmy się, że Copacabana - to nie tylko plaża w Brazylii ... ... zwiedziliśmy stolicę - mrowisko zwane La Paz. Tajlandia - był taki epizod w czasie naszych wspólnych podróży ... ... był tez drugi epizod pod tytułem Libia. Wyjechaliśmy razem na szczyt tej dumnej damy i wspólnie podziwialiśmy panoramę Paryża. Ale była dyskusja, nawet samochody do tego wmieszaliśmy - pamiętacie ?:) A te nasze zabawy, zjeżdżalnie, karuzele, roller coastery ... ale była jazda ... i to wszystko razem z Wami.
Tyle przez te trzy lata było uniesień, dyskusji, wymiany poglądów, doświadczeń, informacji ...  ... były również chwile zadumy :) A Wiedeń pamiętacie ? Krótki epizod, ale może ktoś zapamiętał. I wreszcie ostatnia podróż razem z Wami - Indie południowe ... ... robię przerwy, bo powiecie, że jestem monotematyczny, musi być chwila oddechu przecież :) I tak właśnie dzisiaj, kiedy minął trzeci rok w Waszym towarzystwie ...
... zrobiłem taką retrospektywną jazdę w czasie. Tylu nowych zapalonych podróżników tu poznałem, tyle pięknych galerii zobaczyłem, tak pasjonujące rozmowy prowadziłem, tyle świata dzięki Wam zobaczyłem ... dziękuję Wam bardzo. A ja w zamian obiecuję - postaram się zrewanżować jak tylko będę potrafił najlepiej ... ... bo jeszcze trochę pary i tej ciekawości świata we mnie jest :)
Pozdrawiam serdecznie.

najbliższe galerie:

 
Zamki PL- Będzin,  zamek i. . . .
1pix użytkownik ak odległość 1 km 1pix
Będzin
1pix użytkownik popekpawel odległość 1 km 1pix
Jura:  Zamek w Będzinie i pałac Mieroszewskich
1pix użytkownik kriss72 odległość 1 km 1pix
Będzin zamek
1pix użytkownik szumeister odległość 1 km 1pix
Będzin Zamek
1pix użytkownik stravol odległość 1 km 1pix
BĘDZIŃSKI ZAMEK W PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY
1pix użytkownik patryk80 odległość 1 km 1pix

komentarze do galerii (56):

 
maja-maja użytkownik maja-maja(wpisów:442) dodano 30.09.2012 21:15

Trafiłam na ta galerię przypadkowo i cóż mogę powiedzieć.................... mega szaleństwa wspaniałego pasjonata podróżami. Podziwiam i zazdroszczę, oczywiście zazdrością pozytywną. Gratuluję tych trzech lat omawianych w tej galerii i tego czasu, który jeszcze doszedł, i życzę dalszych szerokich dróg.

grace użytkownik grace(wpisów:3357) dodano 25.01.2012 08:48

Wszystkiego dobrego przed kolejna wyprawa, pozdrawiam:))

omektron użytkownik omektron(wpisów:144) dodano 16.06.2011 23:51

pozdrawiam i to w 3 lata robi wrazenie :)

agra60 użytkownik agra60(wpisów:1321) dodano 16.05.2011 17:06

raul -to że czas szybko leci nie usprawiedliwia Cię od zaniedbywania portalu.Tęsknimy za nową galerią - pozdrawiam

afrodyta użytkownik afrodyta(wpisów:4219) dodano 06.05.2011 11:08

MEGA GALERIA!!!
tylko gratulować kadrów i wypraw. Pięknie pokazałeś Świat w jednej galerii.
Pozdrawiam serdecznie.

anikm użytkownik anikm(wpisów:4509) dodano 18.01.2011 17:53

Raul gratuluję tych trzech jakże pracowitych lat na portalu.Dzięki Ci za to że jesteś tu z nami i dzielisz się swoimi podróżami.
Fajnie że tu jesteś:)
Pozdrawiam:)

atropacz użytkownik atropacz(wpisów:165) dodano 02.01.2011 00:41

"Tylko bębniarz trzyma rytm" :))))) No i niech dalej tak trzyma! :)

wielkopolanka użytkownik wielkopolanka(wpisów:1911) dodano 28.12.2010 23:50

Raul bardzo interesująco zreasumowałeś swoje podróże obiezyświatowe! Gratuluję i życzę dalszych wspaniałych podróży , którymi zawsze fantastycznie dzielisz się z nami! Pozdrawiam serdecznie i życzę Szczęśliwego Nowego Roku!

zuzka użytkownik zuzka(wpisów:143) dodano 28.12.2010 16:45

Bardzo przyjemna galeria :)

raul użytkownik raul(wpisów:2023) dodano 23.12.2010 20:55

Mieczysławie - dziękuję bardzo :) Skoro to ma być specjalnie dla Ciebie - to nie będzie nic w przybliżeniu, nic po łebkach ... będzie bardzo dokładnie, ale proszę o troszkę czasu. Ten podniosły, uroczysty czas Świąt, oraz poprzedzająca go przedświąteczna gonitwa nie pozwala mi odpowiedzieć Tobie tak szybko i tak precyzyjnie jakbym chciał.
Ale obiecuje Tobie, że takie obliczenie wykonam.
Pozdrawiam serdecznie.

Mocar - dziękuję bardzo. Ta galeria, to właśnie podziękowanie dla Was. Bo to sama radość i przyjemność dzielić się wspomnieniami z gronem pasjonatów, których łączy ta ogromna chęć poznawania świata i fotograficzne zacięcie. Jak silna potrafi być ta więź ? Jak wspaniałe miejsce potrafi stworzyć ta społeczność ?
Myślę, że wszyscy zdajemy sobie z tego sprawę :)
Pozdrawiam serdecznie

mocar użytkownik mocar(wpisów:2761) dodano 22.12.2010 20:45

Raul
Kawał dobrej roboty, ale i wiele przyjemności oraz wspomnień - GRATULUJE - dzięki również za sympatie i dzielenie się wspólną pasją podróży, zwiedzania i fotografii.
Pozdrawiam serdecznie .

mieczysaw użytkownik mieczysaw(wpisów:2099) dodano 22.12.2010 18:37

Wspaniały przegląd Twojej trzy-letniej twórczości na Obieżyświecie,ale jednego mi brakuje i proszę uzupełnij to chociażby dla mnie. Ile kilometrów musiałeś przebyć,żeby to wszystko zwiedzić (może być w przybliżeniu)? Zdecydowanie podoba mi się zdjęcie nr 44. Pozdrawiam

kordula157 użytkownik kordula157(wpisów:6080) dodano 22.12.2010 18:28

Dziękuję , szarlotka pyszna, szkoda tylko ,że internetowa, lepiej by smakowało w realu:))) Wszystko doskonale Marku pamiętam, :) Jeszcze raz pozdrawiam:)

raul użytkownik raul(wpisów:2023) dodano 22.12.2010 17:26

Witaj Ulka :) dziękuję bardzo, takiej szarlotki jak żyję nie smakowałem ... a musisz wiedzieć, że na ostatni kawałeczek się załapałem, tak wszystkim podeszła :)
Dziękuję bardzo za życzenia, za pamięć i za to przede wszystkim, że swoją obecnością tutaj, sprawiłaś mi ogromną przyjemność.
Serdecznie pozdrawiam.

Witaj Ula :) ... tak - zbiegły się nasze drogi w tym samolocie do Mumbaju. A wiesz, że to pierwsze takie spotkanie Obieżyświatów na szlaku ?
I teraz tak sobie przypominam - Pondichery, jakaś plaża, kobiety suszące sari na piasku. Piękny widok, piękne kolorowe sari i te kobiety przy pracy.
Cała grupa na promenadzie przy autokarze, tylko dwie osoby na plaży.
Żeby było bliżej, dokładniej, żeby dotknąć, poczuć, zobaczyć, spojrzeć w te czarne oczy i zobaczyć ten piękny uśmiech - tak na wyciągnięcie ręki :)
I wracamy :) Aparaty w garści, pot na czole ... ale uśmiechnięci i zadowoleni, bogatsi o kolejne doświadczenie i kolejne piękne kadry ... czy to nie jest pasja ?:)
Bierz się Ula za tę szarlotkę od Ulki, bo widzę, że kawalątek cudem jakimś uszedł uwadze miłych gości, rozgość się i baw się dobrze.
Dziękuję i serdecznie pozdrawiam ;)

kordula157 użytkownik kordula157(wpisów:6080) dodano 22.12.2010 08:45

WSpaniała galeria Marku.MUszę dodać ,że mnie osobiście było dane poznać naszego Raula ",fajny z niego facet", powiem krótko "napalony na zdjęcia i podrózówanie z nim to wielka frajda:)))Pozdrawiam Cię JUBILACIE:)))))))))))

ulka użytkownik ulka(wpisów:265) dodano 21.12.2010 18:31

Przyniosłam szarlotkę na Twoje urodziny myślę ze 3- latek będzie mógł ją skosztować, a i dla gości wystarczy.A soczek niech postawi jubilat ha ha. Jestem młodsza od Ciebie o 1 roczek i ciut ciut a na ten portal ,, przyciągły '' mnie także INDIE. Życzę Ci aby przybywało Ci marzeń które będziesz mógł spełniać. Pozdrawiam serdecznie.

raul użytkownik raul(wpisów:2023) dodano 21.12.2010 11:28

Tereza - dziękuję bardzo :) Masz rację, jestem życzliwie nastawiony do ludzi - bo tego właśnie nauczyły mnie podróże. Umiejętność akceptacji, zrozumienia, aprobaty odmiennych poglądów, otwartości na argumenty, zdolność uznania cudzych racji ... i przede wszystkim dużo uśmiechu - to chyba najlepsza metoda porozumienia w każdej większej społeczności, nawet jeżeli jest nowa, nieznana i okryta tajemnicą pozornej anonimowości :)
Pozdrawiam serdecznie.

D-B bardzo miło Was gościć ? Widzę, że znacie mnie od podszewki :) Nie wiem co odpowiedzieć na Wasze pytanie. Planów jest całe mnóstwo, ale zadań wymagających mojej obecności w kraju - jeszcze więcej. Wiecie o tym :) Ale jak to często bywa, zawsze może zadziałać impuls - trudno przewidzieć kiedy, jak i gdzie się to skończy.
Pożyjemy zobaczymy, na chwilę obecną konkretnych planów nie ma.
Dziękuję za wizytę, pozdrawiam serdecznie ;)

Stewal - dziękuję bardzo :) Twoje filmowe "Wejście Smoka" do naszej społeczności, bez wątpienia bardzo zmobilizowało mnie do ruszenia tematu pod tytułem - film.
Wiele się od Ciebie nauczyłem, a jeszcze więcej próbuję nieudolnie i bez skutku naśladować :) Nie poddaje się - uczę się dalej :)
Kamera - tak, noszę to pudło z poświęceniem, bo przecież przyjemność cieszenia oka obrazem, który stanowi pamiątkę na całe życie - jest tego warta. Wysoka jakość, do której przywiązuję uwagę, w tym przypadku taki ma niestety rozmiar i wagę :)
Pozdrawiam serdecznie.

Abek - to jest tak ... jeżeli tylko jest zdrowie, jest chęć i jest pasja, to nie ma takiego celu, którego w bliższym lub dalszym horyzoncie czasowym, nie da się przybliżyć na wyciągnięcie ręki. Owszem, bywa tak, że temu dążeniu musi towarzyszyć, dyscyplina, upór, konsekwencja i cierpliwość ... i to właśnie w wielu przypadkach wydaje się być przeszkodą nie do pokonania. Dlatego nie ma czego zazdrościć, tylko powiedz sobie - jadę tam i tam. I to jest cel, o którym pamiętasz codziennie - wtedy zobaczysz, że to, co dzisiaj wydaje się sufitem, jutro może okazać się podłogą ... i niech tak będzie w Twoim przypadku.
Pozdrawiam serdecznie ;)

Agra :) Miło Ciebie gościć, widzisz jak to jest ... zwiedzamy sobie razem ten świat, zmieniamy półkule, kontynenty, strefy czasowe i klimatyczne ... a jednego piwa nie możemy razem wypić, które praktycznie obaj widzimy z okna :) W tym roku już Tobie daruję, ale w przyszłym nie odpuszczę :))
Pozdrawiam serdecznie i dziękuję bardzo.

agra60 użytkownik agra60(wpisów:1321) dodano 21.12.2010 09:38

raul - wielokrotnie przeglądam Twoje galerie ,wiele ciepłych komentarzy ode mnie usłyszałeś , nie chcę przesłodzić . Imponuje mi Twoja wiedza i " klasa " która w Tobie tkwi ,a którą tu się z nami dzielisz .Trochę się głupio czuję bo to co napisałem brzmi jak epitafium - a Ty za pewne nie jedną jeszcze galerię zamieścisz , film zmontujesz .Dużo plenerów na tym małym naszym świecie Ci życzę - należysz do tych szczęśliwych osób które mają bardziej problem z wyborem od nadmiaru propozycji-niż niedoboru .Pozdrawiam

d-b użytkownik d-b(wpisów:581) dodano 20.12.2010 22:24

"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego? Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie? "
Zdecydowanie należysz do ludzi, którzy mówią: dlaczego nie? :-)
Raul, te dyby chyba już przegrały... :-) jeśli nie jest to tajemnicą, zdradź gdzie nas ,,zaprosisz" w najbliższych miesiącach :-)
Pozdrawiamy serdecznie.

abek55 użytkownik abek55(wpisów:94) dodano 20.12.2010 18:02

Wspaniałe zdjęcia , jestem pełen podziwu dla Ciebie i jednocześnie bardzo zazdroszczę wspaniałych podróży i tych wszystkich pieknych miejsc , które zobaczyłeś. Dobrze ,że dzięki Twoim zdjęciom mogę równiez zwiedzić miejsca Twoich wędrówek. Pozdrawiam

stewal użytkownik stewal(wpisów:162) dodano 20.12.2010 17:33

Raul, sporo dobrej roboty a poniższe komentarze potwierdzają tylko, że Twoje galerie to pięknie i ciekawie przedstawione wędrówki po świecie.
Przeglądając zdjęcia w tej galerii ( fotka 22) już wiem skąd ta rewelacyjna ostrość filmów - "kamera musi coś ważyć". Podróżuj i prezentuj następne galerie.
Pozdrawiam.

tereza użytkownik tereza(wpisów:3878) dodano 20.12.2010 07:25

Przyłączam się do gratulacji.Doceniam Twoją klasę i życzliwe nastawienie do ludzi.Życzę wiele wspaniałych podróży i pozdrawiam świątecznie.

raul użytkownik raul(wpisów:2023) dodano 20.12.2010 01:35

Dziękuję bardzo Deszcz, sam również sobie tego życzę i już bym gdzieś wyruszył, niestety - te dyby w które zakuła mnie robota trzymają mocno - wygrywają :)
Jeszcze wygrywają ... bo moc Waszych życzeń działa, naprawdę działa. Dziękuję.
Pozdrawiam serdecznie.

deszcz użytkownik deszcz(wpisów:2891) dodano 19.12.2010 23:58

... WITAJ! W trzy lata 105 galerii. Gratuluję. Pozdrawiam serdecznie i życzę wspaniałych podróży.

raul użytkownik raul(wpisów:2023) dodano 19.12.2010 23:22

Dispar - jasne, że jesteś sympatyczny, rzucę rękawicę każdemu, kto będzie twierdził inaczej ... ale nasze drogie Panie mają pierwszeństwo i stąd ta chwilowa zwłoka, którą mam nadzieję już puściłeś w niepamięć ;)

raul użytkownik raul(wpisów:2023) dodano 19.12.2010 23:20

Pipol - to jest woskowa figura potomka włoskich emigrantów - Fabrice Luchiniego. Francuski aktor filmowy i teatralny, który tak mocno wpisał się w świat kinematografii tego kraju, że doczekał się własnej podobizny w Muzeum Grevina w Paryżu. Też się dziwię, że było wolne obok niego, ale jak już było to usiadłem ... :)
Pozdrawiam serdecznie.

raul użytkownik raul(wpisów:2023) dodano 19.12.2010 23:14

Dispar - dziękuję bardzo, miło Ciebie gościć. Cieszę się, że kolejne, być może ukryte dotąd pokłady naszych wzajemnych relacji koleżeńskich, społecznościowych, zostały obdarte z zupełnie zbytecznej zasłony.
Pozdrawiam serdecznie.

dispar użytkownik dispar(wpisów:5390) dodano 19.12.2010 23:12

No pięknie.... a ja? Nie jestem co prawda fajną dziewczyną, ale też trochę jestem sympatyczny. Czyż nie?

raul użytkownik raul(wpisów:2023) dodano 19.12.2010 23:06

Romana, Walizka, Surykatko, Marcowa - cieszę się, że uczestniczycie w tym moim małym jubileuszu, bardzo miło Was gościć :)
Dziękuję za ciepłe słowa.
Pozdrawiam serdecznie :)

dispar użytkownik dispar(wpisów:5390) dodano 19.12.2010 23:01

Jakiś gość po prostu, chciał sobie zrobić zdjęcie ze słynnym Obieżyświatem.

pipol użytkownik pipol(wpisów:9039) dodano 19.12.2010 22:42

Kto to jest ten facet obok Raula na 44 fotce ?

marcowadziewczyna użytkownik marcowadziewczyna(wpisów:1527) dodano 19.12.2010 22:41

'' Kto podróżuje , ten dwa razy żyje "
Raul TY jesteś tego przykładem .
Z okazji tych obiezyświatowych urodzin życze Ci jeszcze wielu podróży a nam galerii, żebyśmy mogli razem Tobą podziwiać i przeżywać to co nam jeszcze zaserwujesz.
Pozdrawiam :)))

surykatka użytkownik surykatka(wpisów:7255) dodano 19.12.2010 22:36

Fajnie się na tym portalu spędza czas, a dzięki takim galeriom jak ta - ludzie się integrują...też mi się zrobiło cieplej w serduchu...

walizka użytkownik walizka(wpisów:612) dodano 19.12.2010 22:22

Imponujący dorobek i fajny pomysł na podsumowanie. Lubię sposób, w jaki pokazujesz świat, więc życzę kolejnych udanych wypraw:)

romana użytkownik romana(wpisów:5222) dodano 19.12.2010 22:12

Ja również bardzo dziękuję za to, że dzięki Twoim galeriom mogłam poznać świat dla mnie niedostępny . Gratuluję jubileuszu oraz tych wszystkich przepięknych galerii , do których z przyjemnością powracam. Podobają mi się również Twoje wypowiedzi - świadczące o tym, że naprawdę masz KLASĘ
Pozdrawiam serdecznie i czekam na kolejne relacje z Twoich podróży :)

dispar użytkownik dispar(wpisów:5390) dodano 19.12.2010 22:09

Po przeczytaniu komentarzy, jeszcze bardziej się cieszę, że trafiłem na ten portal. Wszystkich serdecznie pozdrawiam (choć nikt nie chciał dzisiaj ze mną popłynąć na spływie).

dispar użytkownik dispar(wpisów:5390) dodano 19.12.2010 22:00

BRAWO! Bardzo mocno podobająca galeria. Wzruszyłem się autentycznie. W tym naszym dzisiejszym, dziwny świecie, takie altruistyczne dzielenie się szczęściem nie jest częste. Życzę Ci wiele chęci i mocy do poznawania następnych uroków świata. My dzięki Tobie skorzystamy także. Dziękuję i kłaniam się nisko.

raul użytkownik raul(wpisów:2023) dodano 19.12.2010 21:56

Są właśnie takie chwile, kiedy granica między rzeczywistością, a światem wirtualnym, staje się tak płynna i niewidoczna, że w zasadzie jej nie ma.
Czytam Wasze komentarze, ciepło się robi na sercu i przychodzi wielka ochota usiąść i porozmawiać, jak ze starym znajomym z którym beczkę soli się zjadło.
Dziękuję Wam wszystkim razem i każdemu z osobna, za tak wiele miłych słów. Cóż mogę dzisiaj tą drogą - tak realnie ... złożyć pocałunek w wyrazie szacunku na dłoniach miłych pań i w tym samym wyrazie uścisnąć męskie dłonie ... co niniejszym z wielka przyjemnością mam zaszczyt uczynić.
Pozdrawiam serdecznie.

surykatka użytkownik surykatka(wpisów:7255) dodano 19.12.2010 21:24

Masz niezły dorobek, naprawdę. Gratuluję świetnych zdjęć i nienagannego stylu. Jestem tu od niedawna i wiem, że jeszcze dużo mam do nadrobienia w oglądaniu Twoich galerii, ale zdążyłam się już zorientować,że warto do nich zaglądać. Fajna rocznica, jest co świętować :-) pozdrawiam

jotwu użytkownik jotwu(wpisów:666) dodano 19.12.2010 21:23

Marku, gratuluję pomysłu i jego realizacji. Świat jest jednak mały; we Wietnamie spotkałem sympatyczną parę która była z Tobą w Peru ( stąd znam Twoje imię ).
Pozdrawia czterolatek!

magdalena użytkownik magdalena(wpisów:3657) dodano 19.12.2010 20:09

Niezwykle sympatyczna galeria:-)
Życzę Ci wielu, wielu jeszcze wspaniałych i dalekich podróży, a sobie życzę możliwości obejrzenia Twoich z nich relacji;-)
Cieszę się bardzo, że jesteś na tym portalu. Cenię sobie nie tylko Twoje zdjęcia, filmy i opowieści, ale również Twoje dobre rady - zarówno te dotyczące fotografii, jak i te dotyczące podróży. Przede wszystkim jednak cenię Twoje zrównoważenie i klasę, którą widać w Twoich wypowiedziach:-)
Pozdrawiam ciepło:-)

madeleine użytkownik madeleine(wpisów:1364) dodano 19.12.2010 19:53

Raul... wspaniałe podsumowanie 3-letniego dorobku, gratuluję Ci każdej wyprawy i dziękuję, że dzielisz się z nami swą pasją, radością, doświadczeniem i wiedzą. Naprawdę wielki szacun. Z okazji jubileuszu życzę spełnienia marzeń, zwłaszcza tych podróżniczych ;) pozdrawiam serdecznie

beata-zbychu użytkownik beata-zbychu(wpisów:1002) dodano 19.12.2010 19:47

Witamy - gratulujemy tak wspaniałego jubileuszu - super galerii, które lubimy oglądać. Pozdrawiamy Obieżyświata.

zielonaania użytkownik zielonaania(wpisów:26) dodano 19.12.2010 19:28

Raul po pierwsze gratulacje!!
A po drugie WIELKIE DZIĘKUJĘ !! ;-)) To dzięki Tobie podróżuję z OŚ. Moim wielkim marzeniem jest zobaczyc Paryż, szukając informacji na jego temat zupełnym przypadkiem weszłam na Twoją galerię na OŚ i od tej pory odwiedzam stronę codziennie. Podróżuję w różne miejsca na świecie, zachwycam się krajobrazami, czytam z zainteresowaniem wszystkie opisy. ;-))
Dziękuję, życzę dalszych ciekawych podróży i z niecierpliwością czekam na kolejne galerie. ;-))
Pozdrawiam

wmp57 użytkownik wmp57(wpisów:2282) dodano 19.12.2010 19:15

Dobrze, że jesteś. Tu, na tym portalu.
Piszesz, że skorzystałeś z tego, a i my również.
Jeden dla wszystkich, wszyscy dla jednego.
Dostojnemu jubilatowi, w trzecią rocznicę, wielu wrażeń z poznawania świata,
pod warunkiem, że nam pokażesz gdzie byłeś, a i opiszesz o tym
swoją nienaganną polszczyzną.
Trzymaj się Raul.

zibid użytkownik zibid(wpisów:2270) dodano 19.12.2010 19:06

Chylę czoła - Pozdrawiam Raul !!!

irolek użytkownik irolek(wpisów:1008) dodano 19.12.2010 19:03

Kawal dobrej roboty.Zawsze z przyjemnoscia ogladam Twoje galerie i czytam Twoje komentarze.Z niecierpliwoscia czekam na ciag dalszy relacji z Twoich podrozy.POZDRAWIAM

pipol użytkownik pipol(wpisów:9039) dodano 19.12.2010 19:03

Aż sprawdziłem, kiedy ja dołączyłem do portalu i wyszło, że jestem siusiomajtek ;))

margo użytkownik margo(wpisów:2557) dodano 19.12.2010 19:01

Fantastyczna retrospektywa. Piękne miejsca widziałeś - tego Ci zazdroszczę, bardzo zazdroszczę, ale tak pozytywnie.
Dzięki Tobie i ja kawałek świata zobaczyłam.
Pozdrawiam serdecznie i czekam na kolejne relacje.

mgfoto użytkownik mgfoto(wpisów:6134) dodano 19.12.2010 18:58

Piękny jubileusz! Gratuluję i serdecznie pozdrawiam.
Ps. Fotki jak zawsze godne uwagi :)

kabaczek użytkownik kabaczek(wpisów:1101) dodano 19.12.2010 18:50

Fajnie, że jesteś wśród nas. Pozdrawiam.

watcher użytkownik watcher(wpisów:1927) dodano 19.12.2010 18:47

Gratuluje jubileuszu , bez Ciebie OS bylby portalem o wiele ubozszym ( nie zaprzeczaj - wszyscy wiedza ).
Doskonale zdjecia. Serdecznie pozdrawiam i zycze Wszystkiego Dobrego. Dzieki.

pipol użytkownik pipol(wpisów:9039) dodano 19.12.2010 18:28

szacun

czupur użytkownik czupur(wpisów:303) dodano 19.12.2010 18:26

Raul, pięknie i ciekawie przekazałeś nam swoje przeżycia i wrażenia z tych interesujacych miejsc na świecie. Oprócz ocen najczęściej bardzo wysokich za galerie, zawsze starannie przygotowane chciałbym podkreślić jeszcze coś co jest równie cenne. Miałeś swoje zdanie,byłeś kompetentny a przy tym zawsze przyjaźnie nastawiony. Pozdrawiam i życzę wielu jeszcze wspaniałych podróży ...i oczywiście ich owoców na OŚ.

vivi użytkownik vivi(wpisów:487) dodano 19.12.2010 18:18

Raul bardzo ciekawie pokazałeś swoją wędrówkę z Obieżyświatem
przez te ostatnie trzy lata.Taka miniretrospektywa twoich galerii w pigułce
to bardzo fajny pomysł i podsumowanie pewnego okresu.
Oko cieszy to ostatnie zdjęcie ze stwierdzeniem że sił witalnych masz jeszcze
na kilkadziesiąt takich małych rocznic. Tak trzymaj.
Życzę Ci wielu wielu niezapomnianych podróży i znajomości a zawsze lubię jak na
pierwszej stronie portalu pojawi się Raul.
Pozdrawiam

muczacza użytkownik muczacza(wpisów:241) dodano 19.12.2010 18:13

No to trochę świata zwiedziłeś i pomyśleć, że co najmniej drugie tyle jeszcze przed Tobą!
Masz kupę fajnych zdjęć osobistych, na pewno jest miło powrócić do tych chwil.
Fajnie się wczuwasz z Hendrixem, a i z sombrero Ci do twarzy;) co prawda na 19-tce trochę obrosłeś w piórka, ale na 50-tce jesteś prawdziwym hardcorem:) Pozdrawiam i życzę potrojenia zdjęć w kolekcji

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, przyłącz się!