m s my mo ms
version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

zdjęcia w galerii (32):

 
Moje kochane perełki chcą zobaczyć okolicę więc dzielnie kibicują mi przy ... ... odkopywaniu auta.W końcu je znalazłem więc ruszamy. Nasze maleństwo uwielbia jazdę więc uśmiech ma od ucha do ucha. Zaczynamy od Czeskiego miasteczka - Javornik nad którym góruje zamek Janski Vrch. Jest to dawna siedziba biskupów wrocławskich. Droga Lądek - Złoty Stok zwana drogą stu zakrętów zimą ...
... powoduje niesamowity zastrzyk adrenaliny u kierowcy o pasażerce nie wspominając ... ... natomiast Julia spokojna,opanowana i na pewno będzie wyspana. To już zjazd do Złotego Stoku gdzie czeka na nas ... ... zwiedzanie kopalni złota. My jednak do kopalni przywieźliśmy własne złoto. Podobno nasze złoto było najmłodszym jakie znaleziono w tej kopalni.
Oczekiwanie na peronie ... ... i wyjazd z podziemi ... ... kolejką gacek kończy zwiedzanie podziemi. Powrót oczywiście drogą stu zakrętów gwarantuje że gwarantuje niesamowite wrażenia. Kolejny wyjazd w okolicę. Sienna i tereny narciarskie na Czarnej Górze z okien samochodu ...
... i z przełęczy Puchaczówka. Zasypanej i to nieźle tyle śniegu jeszcze nie widziałem ! To już widok na Igliczną z Sanktuarium Matki Bożej Przyczyny Naszej Radości widoczny z drogi do ... ... zamarzniętego wodospadu Wilczki w Międzygórzu. Sceneria jest nie ziemska o tej porze roku.
Niestety jest zbyt niebezpiecznie żeby z naszym maleństwem ... ... podziwiać wodospad ze wszystkich punktów widokowych. Mama jednak dokładnie opisała te widoki. Były problemy z wydostaniem się z kanionu a Julia coraz bardziej się niecierpliwiła bo ... ... zbliżał się czas na małe co nieco.
Opuszczamy miejsce parkingowe i wracamy. Nasza perełka spokojnie śpi w drodze do niespodzianki.

najbliższe galerie:

 
Lądek,okolice - Dzielec
1pix użytkownik knfred odległość 0 km 1pix
SZzD* 2 - Lądek Zdrój
1pix użytkownik knfred odległość 0 km 1pix
Lądek,okolice - Iglica i Sztolne Skały
1pix użytkownik knfred odległość 0 km 1pix
Lądek Zdrój - uzdrowisko nocą
1pix użytkownik knfred odległość 1 km 1pix
Lądek Zdrój (Zdrój)
1pix użytkownik waaw odległość 1 km 1pix
Lądek Zdrój - Arboretum
1pix użytkownik megi odległość 1 km 1pix

komentarze do galerii (4):

 
abek55 użytkownik abek55(wpisów:94) dodano 28.12.2010 17:20

Pasażer był bardzo zadowolony !!

kriss92 użytkownik kriss92(wpisów:117) dodano 26.12.2010 22:46

Złoty Stok ładna mieścina bylem tam kilka dni na wakacjach ;)

surykatka użytkownik surykatka(wpisów:7237) dodano 26.12.2010 20:15

Bardzo sympatyczna galeria, wodospad Wilczki jest piękny o każdej porze roku, ale zimą to faktycznie inna bajka, chciałabym kiedyś zimą zobaczyć ten kanion ...pozdrawiam :-)

mieczysaw użytkownik mieczysaw(wpisów:2099) dodano 26.12.2010 19:43

Przyjemna rodzinna galeria. Patrząc na zdjęcie trzecie uśmiech pojawił się także na mojej twarzy. Wodospad Wilczki w Międzygórzu widziałem kilkakrotnie ,ale w scenerii letniej.Teraz mam wyobrażenie jak tam jest zimą.Pozdrawiam i życzę całej rodzince wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, przyłącz się!