m s my mo ms
version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

zdjęcia w galerii (22):

 
Ulicę Khao San Road można śmiało nazwać... centrum świata plecakowego ponieważ to tutaj turyści z całego świata kierują swe pierwsze kroki, by znaleźć nisko budżetowy nocleg i nie tylko... Ulica zdecydowanie różni się od innych, a przede wszystkim nigdy nie zasypia. Czy w dzień czy zwłaszcza w nocy ludzi jest co niemiara Wyasfaltowany kilometr hoteli, sklepów, restauracji, straganów, salonów masażu, kawiarenek internetowych, artystów, pseudo artystów, burdeli  i czego tylko dusza zapragnie Jednym słowem każdy znajdzie coś dla siebie W nocy wszystko oświetlone krzykliwymi neonami, setki ludzi i do tego głośna muzyka wydobywająca się z ogromnych kolumn Wybierając to miejsce na nocleg trzeba pamiętać, że ulica tętni życiem na okrągło, głośna muzyka przestaje grać o piątej nad ranem by móc ponownie zaczynać dzień o 8 rano:) Stopery wskazane
Co wieczór na końcu ulicy Khao San Road dudniła muzyka techno, i tak roztańczony tłum turystów bawi się do 5 - tej nad ranem! Za dnia można pospacerować podziwiając miejski gwar, a w nocy zaszyć się do jednego z klubów czy restauracji, usiąść na krawężniku z piwem i stać się całkowicie inkognito w śród tysiąca przechodniów Na KSR. można zaopatrzyć się w... pieczone skorpiony, świeże soki, grillowanie mięsa, tanie ubrania, płyty, biżuterie, legitymacje prasowe, tatuaże, dredy, seks i proponowane o każdej porze dnia... garnitury szyte na miarę Najpopularniejszym trunkiem jest oczywiście Singha, Chang lub Leo Tajowie zazwyczaj jadają w takich przenośnych wózkach gastronomicznych, gdzie jedzenie jest bardzo oryginalne, a przyjedni  też chcą zaznać raju dla podniebienia, ale czasami różnie sie to kończy;)
Na ulicy możemy kupić wiele pamiatek, ale wręcz należy się handlować Pomimo, że to bardzo popularne miejsce dla obcokrajowców to ceny nie są zbyt wygórowane Puby, restauracje czy dyskoteki tętnią życiem... a młode, piękne Tajki kokietują przyjednych, szukają sponsora na dzień, tydzień, może całe życie. Przyjezdni tracą dla nich głowy i opróżniają portfele. Co noc inna dziewczyna lub ladyboy. Nieważne czy ktoś jest bez oka, kończyny, ma 100 lat i ledwie się rusza... jest kasa więc są atrakcje:)
Masażystki i masyżyści są bardzo oblegani przez zmordowanych turystów Wieczorami stawałem się coraz bardziej niewyraźny więc jakość fotek też na tym cierpiała. Wszystkiemu winna była oczywiście Singha! W oswojeniu miejscowym klimatom pomagał mi się odnaleźć kolega z osiedla, który mieszka na stałe w tym pieknym mieście jakim jest Bangkok

najbliższe galerie:

 
Bangkok – Rzeka Menam (Chao Phraya)
1pix użytkownik muczacza odległość 2 km 1pix
PZ-TAJLANDIA. Bangkok- Wat Arun.
1pix użytkownik irolek odległość 2 km 1pix
Bangkok cz.  II
1pix użytkownik gosiamal odległość 3 km 1pix
Bangkok - Chinatown
1pix użytkownik muczacza odległość 5 km 1pix
Bangkok - Wielki Pałac Królewski ze świątynią Wat Phra Kaew
1pix użytkownik muczacza odległość 5 km 1pix
Bangkok i popisowy numer słonia z pięcioma nogami?; )
1pix użytkownik muczacza odległość 7 km 1pix

komentarze do galerii (4):

 
skuza użytkownik skuza(wpisów:4121) dodano 28.03.2011 08:00

Tam to nawet mężczyznę w towarzystwie zony,dziewczyny zaczepiają......spacerowałam tam parę razy z małżonkiem,jako ochrona,ma się rozumieć:))))))))Pozdrawiam!

anikm użytkownik anikm(wpisów:4509) dodano 25.03.2011 21:59

Ależ Ci ludzie tam rozrywkowi.
Jedna wielka impreza na ulicy.
Pozdrawiam:)

mocar użytkownik mocar(wpisów:2814) dodano 25.03.2011 21:56

Byłem ,widziałem, przeżyłem dwa tygodnie w tym ,,raju" i to wystarczy :)

Pozdrawiam

konwalia użytkownik konwalia(wpisów:3259) - Użytkownik usunięty. dodano 25.03.2011 18:04

Zaszalałeś z tymi Tajkami?
Ulica faktycznie nie śpi.
Czym Ty mnie jeszcze zaskoczysz...sama nie wiem.
Pozdrawiam-)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, przyłącz się!