m s my mo ms
version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

zdjęcia w galerii (40):

 
Zamknięta plaża w Kołobrzegu (z powodu remontu falochronów). Przed sztormem. Wąski pas kołobrzeskiej plaży. Całkowicie wyludniona plaża w Mrzeżynie. Czasem można spotkać jedynie mewy. Wyjście z portu w Mrzeżynie.
Bałtyk w pierwszych przedwiosennych promieniach słońca. Kołobrzeskie wybrzeże. W oddali zarys sanatorium Arka. Usuwanie min z plaży i wymiana zniszczonych falochronów na nowe. Ostatnie przedwiosenne przymrozki. Oblodzony falochron.
Oszroniony patyk i fantastyczny jego cień. Zmarznięty piasek i oszronione pale falochronowe. Mewy próbują wygrzewać się w pierwszych słonecznych promieniach. Kołobrzeskie mewy. Wody Bałtyku w Ustroniu Morskim są znacznie czyściejsze niż w Kołobrzegu.
Można w nich oglądać bajecznie kolorowe kamienie. Na plaży można znaleźć wiele ciekawych rzeczy: kamyki, ... muszelki, ..piórka, ... a nawet takie gałązki. Marcowa plaża wygląda zupełnie inaczej niż letnia. Czasem wydaje się lodowata.
Czasem ciepła. Urzekła mnie różnorodność skarp. Urokliwe, opustoszałe plaże, skąpane w smugach słońca, przebijających się przez ołowiane chmury.
A już w następnym momencie zmiana kolorystyki i nastroju. Falochron - moje ulubione zdjęcie Gdyby nie bezlistne drzewa w tle, można by sądzić, że nagrzany piasek zaprasza do grajdołka. Ale nic bardziej złudnego, wokoło zimny piasek i szum lodowatego morza.
Pierwszy na prawdę ciepły dzień na plaży w Unieściu i rybacy uwijają się przy swoich kutrach. Porosty na nadmorskich krzewach są dobrze widoczne o tej porze roku, ponieważ na gałęziach nie ma jeszcze liści. Zmarznięte mewy na nowym kołobrzeskim falochronie.

najbliższe galerie:

 
Kołobrzeg - zapada zmrok
1pix użytkownik robson odległość 1 km 1pix
Kołobrzeg - wybrane obiekty
1pix użytkownik u-optymisty odległość 1 km 1pix
Kołobrzeg wieczorową porą
1pix użytkownik robson odległość 1 km 1pix
janusz
1pix użytkownik wojtek odległość 1 km 1pix
Kołobrzeg
1pix użytkownik marcin1980 odległość 1 km 1pix
Kołobrzeg (majówka)
1pix użytkownik pipol odległość 1 km 1pix

komentarze do galerii (5):

 
romana użytkownik romana(wpisów:5222) dodano 10.05.2012 15:02

Taki Bałtyk najbardziej mi się podoba - bez tłumów i hałasu :)
Piękne fotki .
Pozdrawiam :)

obserwator użytkownik obserwator(wpisów:31) dodano 16.05.2011 14:05

Bardzo dziękuję za ciepłe słowa na powitanie po prawie rocznym moim milczeniu. Trochę byłam zdegustowana ocenami i wpisami różnych ... (sami wiecie, bo na forum często powraca ten temat), a tu taka niespodzianka. Nastawiłam się tym razem na cierpkie słowa i postanowiłam je ignorować. Jeszcze raz dziękuję więc za "zachętę", pozdrawiam Was i życzę samych sukcesów na polu tworzenia własnych galerii.

marcowadziewczyna użytkownik marcowadziewczyna(wpisów:1527) dodano 16.05.2011 13:31

....i kto powiedział ,że w marcu to już nie może być ładnie nad morzem :)))

mocar użytkownik mocar(wpisów:2785) dodano 16.05.2011 09:31

No no artystyczne podejście do tematu, nawet zwykły kij wyrzucony przez fale może być przedmiotem sztuki fotograficznej.

Pozdrawiam

elise użytkownik elise(wpisów:975) dodano 16.05.2011 08:30

Ladnie sfotografowałeś Bałtyk o tej porze roku.Bałtyk ma swój urok, nie ma tłumu turystów.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, przyłącz się!