m s my mo ms
version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

zdjęcia w galerii (15):

 
Trasa przejazdu szlakiem zamków (ruin) kresowych.
Szczegóły podróży na stronie www.ukraina-2010.pl.tl Zaraz za granicą przy drodze stoją ruiny zabudowań jakby lotniska i dalej w szczerym polu kręci pętlę samolot.
Dopiero po powrocie kolega Teurgus z forum karawaningowego KOMPAS wyjaśnił co to jest:
Ten pomnik z relacji z twojej podróży (wznoszący się do góry samolot), znajdujący się po prawej stronie przed wjazdem do Żółkwi poświęcony jest rosyjskiemu bohaterowi I wojny światowej sztabskapitanowi Piotrowi Nistierowowi.. Nieopodal Żółkwi pod Lwowem 8 IX 1914 r.  rozegrała się walka powietrzna zakończona pierwszym na świecie powietrznym taranem... więcej na www.ukraina-2010.pl.tl Widok na Stare Miasto z Łyczakowskiej

Łyczaków Na Lwowskim bruku
Świrz Socjalistyczny sposób przebudowy na Dom Pracy Twórczej Ale nie wszystko zostało zniszczone Brzeżany Małe niedogodności na środku drogi Podhajce
Buczacz Znaleźliśmy ul. Zamkową, przeszliśmy ją całą,  zamku ani widu, ani słychu. Wreszcie pytamy się miejscowego - wielkie zdziwienie -zamek?......... jaki zamek?.............. tu nie ma zamku!
Zmiana zapytania - gdzie ruiny? .........Aaaaa ruiny.........tam za zakrętem za krzakiem

najbliższe galerie:

 
Kamieniec Podolski
1pix użytkownik dreptak odległość 1 km 1pix
Kamieniec Podolski - Stare Miasto
1pix użytkownik kabaczek odległość 1 km 1pix
Kamieniec Podolski
1pix użytkownik scipio55 odległość 2 km 1pix
Ukraina Zachodnia 2011 cz. 2
1pix użytkownik teerose odległość 2 km 1pix
Kamieniec Podolski - katedra i zamek
1pix użytkownik kabaczek odległość 2 km 1pix
Ukraina Zachodnia-foto migawki
1pix użytkownik dreptak odległość 15 km 1pix

komentarze do galerii (41):

 
zibid użytkownik zibid(wpisów:2270) dodano 02.09.2011 22:01

fajne - tylko dlaczego tak mało!

pomel użytkownik pomel(wpisów:22) dodano 16.06.2011 18:42

Postaram się sprawozdaniem z wyprawy tegorocznej zadowolić wszystkich.

pomel użytkownik pomel(wpisów:22) dodano 16.06.2011 18:32

Postaram się sprawozdaniem z wyprawy tegorocznej zadowolić wszystkich.

marek50 użytkownik marek50(wpisów:771) dodano 16.06.2011 15:26

Pomel - tak szczerze - wiesz o tym, ze nie bardzo masz racje, ale dyskutujesz dla samej idei argumentacji :) Widzialem Twoja strone. Wycieczke miales swietna i sadze , ze wielu z nas chcialoby wiecej jej zobaczyc, ale tez i przeczytac. Tutaj w wielkosc i waga dopuszczanych zdjec z pewnoscia nie jest rekordowa, ale to i tak wiecej, niz masz na swojej stronie. Poza tym u Ciebie pare razy dopadly mnie agresywne reklamy, ktorych zamkniecie skutkowalo pop up-em i alarmem programu antywirusowego. Kurcze - fajnie by bylo, abys jednak tutaj zamiescil powiesc w odcinkch...pardon - podroz w odcinkach...no wiesz o czym pisze? Z pewnoscia wielu z nas z przyjemnioscia zaczeloby czytac od momentu pomyslu nabycia campervana.
Teraz co do linkow - chyba zdajesz sobie sprawe z tego, ze jesli wszyscy tak potraktowaliby ten portal, to nie bylby on specjalnie interesujacy i szybko stracil userow. Moze wiec moglbys zaczac raz jeszcze , tym razem z obszernym i satysfakcjonujacym tekstem ( pamietaj, ze Ty tak naprawde opisujesz przygode, a nie kraj...to znaczy ja tego chcialbym najbardziej :D ) Tylko blagam - zrob cos z tymi koszmarnymi przeswietleniami na ogromnej czesci zamieszczonych zdjec. No to co? zamiescisz, czy trzeba petycje z podpisami wszystkich userow wyslac?


Anikm - forum ( w znaczeniu sieciowym) i portal spolecznosciowy to jedno i to samo.

mgfoto użytkownik mgfoto(wpisów:6141) dodano 16.06.2011 10:05

Dla kogo droga to droga... Przerost formy nad treścią. Dzięki za "młody wiek". Nie masz lepszych argumentów niż te parę lat różnicy? Zrozumiałam aluzje ale martyrologia w prezentowanym przez Ciebie wydaniu po prostu mi się przejadła. W sprawie postępu na portalu zwróć się do jego przedstawicieli tak jak my to robimy. Zarzuciłeś nam krytykanctwo i nietolerancję więc napisałam swoje zdanie ale dalsze "bicie piany" nie interesuje mnie. Dziękuję za rozmowę.

pomel użytkownik pomel(wpisów:22) dodano 16.06.2011 06:25

Droga Mgfoto
Nniczego nie udowadniam – ja tylko przedstawiam fakty a Ty sama wyciągasz wnioski.
To, że czasami nie rozumiesz niektórych aluzji kładę na karb Twojego młodego wieku, ale porozmawiaj z rodzicami, oni Ci wyjaśnią, jak było.
„Zaoferowano nam pewne możliwości a my z nich korzystamy.” - Wikipedia: ” ciąg zmian korzystnych dla danej zbiorowości określa się, jako postęp społeczny”

mgfoto użytkownik mgfoto(wpisów:6141) dodano 15.06.2011 20:50

Próbujesz nam udowodnić, że nie mamy pojęcia o zasadach panujących na tym portalu. Nie podoba mi się to.

Anikm nie odsyłała Cię do regulaminu po to byś nam udowodnił, że możesz zrobić galerię z jednym zdjęciem bo wszyscy dobrze wiemy, że możesz to zrobić. Szkoda, że nie przeczytałeś regulaminu dokładniej. Może zauważyłbyś, że Obieżyświat to serwis społecznościowy. Regulamin określa podstawowe zasady ale to społeczność jest współtwórcą tej strony i wypracowała ona formułę, która jest akceptowana przez członków społeczności i nie jest negowana przez szefów portalu.

W regulaminie nie znajdziesz punktu, który mówi, że nie możemy wyrażać własnego zdania w komentarzach. Tak zapamiętale dyskutujesz, że nie zauważyłeś tego co chcieliśmy Ci przekazać tzn. to że większość społeczności ceni starannie wykonane galerie, ciekawe relacje i opisy umieszczone na stronie Obieżyświata.

Napisałeś o swojej stronie : „Wzmiankowana strona nie jest stroną, którą trzeba reklamować, tylko sprawozdaniem – zbiorem zdjęć z komentarzami - z konkretnej wyprawy, czyli dokładnie to, czego Państwo oczekujecie od „Obieżyświata”.” - Nie mogę się z tym zgodzić. Zaprezentowana przez Ciebie strona nie jest tym czego oczekuję od Obieżyświata i jestem pewna, że wiele osób podziela moje zdanie. Przy okazji wspomnę, że gdy szukamy informacji o interesujących nas miejscach potrafimy je znaleźć. I nie ograniczamy się tylko do OŚ – wbrew temu co próbujesz zasugerować. Raczej nie będziemy ich szukać w linkach dołączonych do nie zapadającej w pamięć galerii.

Napisałeś : „Jeżeli chcielibyście Państwo prowadzić tą stronę „tak jak należy dodając tu zdjęcia i komentarz do nich”, to należy mocno rozbudować narzędzia internetowe…” – Coś Ci się pomyliło. Rozmawiasz z członkami społeczności a nie z twórcami portalu. Zaoferowano nam pewne możliwości a my z nich korzystamy. To nie jest argument w rozmowie z nami. Skoro jesteś „uczestnikiem niejednego forum, portalu i klubu dyskusyjnego” to powinieneś chyba o tym wiedzieć.

Napisałeś : „… to bardzo smutne, bo „życie w jedynie słusznym kierunku pod przewodnią siła partii” już było.” - Czegoś tu nie rozumiem. To faktycznie smutne, że pojawiłeś się tu oczekując, że gdy zobaczymy Twój pomysł na galerię wszyscy uznamy, że do dziś byliśmy ślepcami a Ty otworzyłeś nam oczy i teraz wszyscy zaczniemy działać według zaproponowanych przez Ciebie zasad.

I, żeby nie było wątpliwości to muszę zaznaczyć, że w ramach obowiązującego regulaminu możesz tworzyć galerie na jakie masz ochotę. Możesz nawet wyłączyć komentarze, żeby nikt złego słowa nie napisał pod Twoją twórczością. Życzę powodzenia.

Pokazałeś, że zaciekle walczysz w obronie swoich, jedynie słusznych przekonań i lekko Ci idzie krytykowanie i ośmieszanie tego co sprawiło, że Obieżyświat jest właśnie takim miejscem w jakim chcemy i lubimy przebywać. Gratuluję.

watcher użytkownik watcher(wpisów:1927) dodano 15.06.2011 16:11

:D..dobry tekst .. jednak tutaj nikt nie rzadz- my tak "sami z siebie".

pomel użytkownik pomel(wpisów:22) dodano 15.06.2011 07:58

Chyba masz rację, chociaż to bardzo smutne, bo „życie w jedynie słusznym kierunku pod przewodnią siła partii” już było.

watcher użytkownik watcher(wpisów:1927) dodano 14.06.2011 19:50

Pomel pojmij w koncu ze tutaj tak jest i nasza polemika chocby nie wiem ile trwala nie wiele zmieni jak mi sie zdaje .
Sprobuj swoich sil "naszymi" metodami - to chyba nie jest takie trudne.

pomel użytkownik pomel(wpisów:22) dodano 14.06.2011 19:28

Krytykę cenię i szanuję, ale krytykanctwa i nietolerancji dla innego spojrzenia na sprawę (zwłaszcza powoływania się na przepisy, z którymi sami powołujący się nie zapoznali) nie lubię i tolerować nie zamierzam.
Jestem uczestnikiem niejednego forum, portalu i klubu dyskusyjnego i pierwszy raz spotkałem się z tak wrogim podejściem do przekierowań na inne strony (zwłaszcza, że jest to moja strona autorska).
Moi adwersarze rozpoczynając krytykę nawet nie spróbowali zapoznać się z przekazaną treścią, tylko odrzucili ją jako inną formę niż sami prezentują.

dispar użytkownik dispar(wpisów:5391) dodano 14.06.2011 17:56

Hmm... Człowiek podróżujący, a szczególnie po takich ciekawych stronach jak Ukraina, powinien być ciut bardziej otwarty na krytykę. Wiadomo, że nie od razu Kraków zbudowano, ale chyba nikt z budowniczych tego pięknego miasta, nie upierał się, że pierwsza ziemianka czy szałas to szczyt architektonicznego piękna.
Długa jeszcze droga przed Tobą. Życzę wspaniałych podróży w sympatycznym towarzystwie, poprawienia jakości fotek i więcej zrozumienia dla krytyki.
Pozdrawiam.

pomel użytkownik pomel(wpisów:22) dodano 14.06.2011 17:20

Drogie Panie radzę odświerzyć znajomość regulaminu.
Dla pomocy cytuję:
III. Galerie i Filmy:
1. W ramach serwisu Spółka umożliwia Użytkownikom zamieszczanie na stronach serwisu plików zdjęć (Galerie) i plików filmowych (Filmy) opatrzonych nazwą i informacją o miejscu, z jakiego pochodzą dane materiały (określenie kraju oraz wskazanie miejsca na mapie świata) oraz opcjonalnie krótkim opisem.
2. Użytkownik może zamieszczać jedynie materiały, których jest autorem. Galerie i Filmy każdorazowo automatycznie oznaczane są loginem Użytkownika ze wskazaniem na jego autorstwo.
3. Jedna Galeria może zawierać od 1 do 50 zdjęć. Użytkownik może zamieścić dowolną liczbę Galerii i Filmów
Od ilości zdjęć zaczęła się cała dyskusja

pomel użytkownik pomel(wpisów:22) dodano 14.06.2011 16:41

Drogie Panie radzę odświerzyć znajomość regulaminu.
Dla pomocy cytuję:
III. Galerie i Filmy:
1. W ramach serwisu Spółka umożliwia Użytkownikom zamieszczanie na stronach serwisu plików zdjęć (Galerie) i plików filmowych (Filmy) opatrzonych nazwą i informacją o miejscu, z jakiego pochodzą dane materiały (określenie kraju oraz wskazanie miejsca na mapie świata) oraz opcjonalnie krótkim opisem.
2. Użytkownik może zamieszczać jedynie materiały, których jest autorem. Galerie i Filmy każdorazowo automatycznie oznaczane są loginem Użytkownika ze wskazaniem na jego autorstwo.
3. Jedna Galeria może zawierać od 1 do 50 zdjęć. Użytkownik może zamieścić dowolną liczbę Galerii i Filmów
Od ilości zdjęć zaczęła się cała dyskusja

pomel użytkownik pomel(wpisów:22) dodano 14.06.2011 16:26

"ROI społeczności opiera się na trzech filarach: wiedzy, informacji i tolerancji"

anikm użytkownik anikm(wpisów:4509) dodano 14.06.2011 16:22

Pomel nie zamierzam z Tobą dyskutować, bowiem jawisz mi się jako osoba wszystko wiedząca najlepiej i nie przyjmująca do wiadomości tego co inni chcą Ci przekazać (patrz ostatnie zdanie swojej wypowiedzi skierowane do mnie).
Przeczytaj sobie regulamin Obieżyświata, to będziesz wiedział co to za strona.
Chyba że wiesz lepiej od jej Twórców co stworzyli.
Sam napisałeś że społeczność łączą pasje, zainteresowania- nawet nie starasz się zrozumieć tego co piszesz.
To na tyle co mam do powiedzenia w tym względzie, pozostaje mi życzyć Ci powodzenia i zamilknąć, bowiem dalsze dyskusje są bezcelowe.
Pozdrawiam

agnieshka użytkownik agnieshka(wpisów:405) dodano 14.06.2011 16:01

i po co ta cała pyskówka? pomel jesteś na OŚ więc respektuj jego prawa i zasady, ot co. A inne strona każdy sobie może przeglądać w zależności od upodobania.

pomel użytkownik pomel(wpisów:22) dodano 14.06.2011 15:46

Droga Anikm
Społeczność, to zbiór połączonych ze sobą więziami (narodowość, pochodzenie, zainteresowania, pasje) jednostek należących do jednego środowiska.
Zbiór jednostek wymieniających iędzy sobą swoje poglądy to dyskusja
Taki sam zbiór jednostek wymieniających swoje poglądy publicznie, oraz oceniający się nawzajem to FORUM
Jeżeli grupa jednostek narzuca swój punkt widzenia innym jednostkom to organizacja.
Jeżeli jedna jednostka narzuca swój punkt widzenia innym to już despotyzm.

mgfoto użytkownik mgfoto(wpisów:6141) dodano 14.06.2011 14:21

Uważam, że nie przysłaniają (plusy minusów).
Rozmiem, że chodzi Ci o moje motto?
Trochę się zdezaktualizowało od czasu gdy zaczęłam przygodę z OŚ. Aparat też już nie ten ;) ale zdjęć się nie wypieram. Każdy może oceniać je po swojemu i nie każdemu muszą się podobać. Normalka.

pomel użytkownik pomel(wpisów:22) dodano 14.06.2011 14:11

Mgfoto przeczytałem motto na stronie, obejrzałem galerie i wiem, dlaczego „zamieszczone zdjęcia raczej mnie do tego nie zachęciły”

anikm użytkownik anikm(wpisów:4509) dodano 14.06.2011 14:08

Oj Pomel, widzę że straszliwie uparty jesteś i lubisz komentować czyjeś wypowiedzi.
Obieżyświat jest portalem społecznościowym, a nie forum. Po Twoich wypowiedziach wnioskuję że wiesz wszystko, a przynajmniej umiesz szukać w Internecie odpowiednich wiadomości, więc jeśli nie wiesz jaka jest różnica między nimi, to poszukaj proszę w internecie, a wtedy zapewne pojmiesz różnice;)

pomel użytkownik pomel(wpisów:22) dodano 14.06.2011 13:33

Wreszcie konstruktywna krytyka, czyli treści nie formy.
Przyjmuję ją z pokorą i dołożę wszelkich starań, żeby się poprawić.

Ps. Mgfoto chciałbym przypomnieć tylko słowa wypowiedziane w kultowym filmie „Miś” – „... pamiętajcie, żeby plusy nie przysłoniły wam minusów”

mgfoto użytkownik mgfoto(wpisów:6141) dodano 14.06.2011 12:54

Strona OŚ działa jak działa. Walczymy o to żeby było lepiej i cieszymy się kolejnymi zmianami na lepsze. Skoro nadal bawimy się w siermiężne metody tworzenia prezentacji widocznie widzimy więcej plusów i na to konto godzimy się na minusy.
Wbrew pozorom zadałam sobie trud i zajrzałam na Twoją stronę mimo, że zamieszczone zdjęcia raczej mnie do tego nie zachęciły. Nie spełnia ona moich oczekiwań. Nie szukam zdjęć typu "u cioci na imieninach", nie bawi mnie widok kolejnych ujęć w dybach i nie zadowala mnie jakość fotek i opisów. Doceniam trud włożony w wykonanie tej strony i myślę, że znajdzie ona swoich widzów. Życzę powodzenia. Pozdrawiam

watcher użytkownik watcher(wpisów:1927) dodano 14.06.2011 12:49

..uwierz mi na slowo ze wiele dobrego to przyniesie. Powodzenia.

pomel użytkownik pomel(wpisów:22) dodano 14.06.2011 12:46

Watcher nigdy nie zależało mi na robieniu kariery w branży fotograficznej.
Pasjonuje mnie wędrówka poza szlakami i poznawanie nowych miejsc.
Mniej interesują mnie "główne drzwi", bardziej wejście „od kuchni” i spotkania z „normalnymi ludźmi”.
Mój warsztat fotograficzny nie jest najlepszy, ale jeżeli jego poprawa spowoduje większe zainteresowanie miejscami, które opisuję, to będę nad nim pracował.

watcher użytkownik watcher(wpisów:1927) dodano 14.06.2011 12:28

..galeria na "2", zdjecia ktore wyzej umiesciles sa slabe choc podoba mi sie perspektywa czworki ( z poziomu "zero") , opis znikomy.
Powodzenia przy tworzeniu kolejnych.

watcher użytkownik watcher(wpisów:1927) dodano 14.06.2011 12:25

..Pomel pewnie i pogrzebie na Twojej stronie w wolnej chwili gdyz Ukraina fascynuje mnie niemilosiernie od jakiegos czasu.
Z ponizszej wymiany zdan wyciag jednak wnioski .. stosujac "swoje oryginalne" metody prezentacji wlasnych turystycznych poczynan raczej kariery na OS nie zrobisz.

watcher użytkownik watcher(wpisów:1927) dodano 14.06.2011 12:18

Pomel dzieki za info ..sprawdzilem i rzeczywiscie.. DZIALA !!!! ..ach ta nowoczesnosc :DDD

pomel użytkownik pomel(wpisów:22) dodano 14.06.2011 12:14

Mgfoto napisałaś:
1. „Może warto poczekać i opublikować galerię gdy już skompletujesz zdjęcia i opisy”
Tak też zrobiłem – skompletowałem zdjęcia, zrobiłem opisy, dodałem muzykę i odnośniki do innych stron, gdzie internauci mądrzejsi ode mnie podzielili się swoimi wiadomościami. Następnie ubrałem to w formę strony internetowej i zaprosiłem wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia jej.

2. „Poczytaj to forum : http://obiezyswiat.org/index.php?action=forum&topic=187”;
Przeczytałem i jestem pełen podziwu dla samozaparcia w katorżniczej pracy przy obróbce zdjęć. Poczułem się jak w średniowieczu elektronicznym, a przecież mamy XXI wiek i istnieją takie narzędzia jak „cytuj”, „wklej”, „odnośnik do strony”, „przenieś”, „udostępnij” nie mówiąc już o generowaniu kodów źródłowych html’a.
Moja strona „nie wypadła sroce z pod ogona”, ani nie zrobiła się sama – też poświęciłem jej swój czas, pracę i wysiłek intelektualny, a efekty niech ocenią odwiedzający.
Nie widzę powodu, żeby powtarzać swoją pracę – i to z o wiele gorszym (brak narzędzi) skutkiem - tylko dla garstki niezadowolonych, którzy uważają za dyshonor zobaczenie czyjejś pracy przedstawionej w formie innej niż sami używają.

Ps. Anikm napisałaś „Obieżyświat to nie forum”, a przecież FORUM (z greckiego AGORA) to miejsce zgromadzeń, spotkań, sądów i wymiany poglądów.
Kiedyś w Rzymie i Grecji - główny plac, rynek w miastach. Centrum, wokół którego toczyło się życie polityczne i religijne.
Obecnie w dobie internetu „to przeniesiona do struktury stron WWW forma, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej. (definicje z Wikipedii)
CZYLI WYPISZ WYMALUJ http://obiezyswiat.org/

Ps. Ps. Właśnie zacząłem nowy temat: Jura Krakowsko – Częstochowska.
Film, który próbuję umieścić na stronie ni otwiera się, a na Youtube, Google i innych stronach bez problemu.
W takiej sytuacji mam dwie możliwości:
1. Zrezygnować – ale to nie jest w moim stylu
2. Zamieścić zdjęcia pilotujące i pokazać gdzie znajduje się pełna wersja, a każdy kto zechce będzie mógł ją obejrzeć.

mgfoto użytkownik mgfoto(wpisów:6141) dodano 14.06.2011 09:46

Może warto poczekać i opublikować galerię gdy już skompletujesz zdjęcia i opisy. Jest taka możliwość na OŚ. Poczytaj to forum :
http://obiezyswiat.org/index.php?action=forum&topic=187
Znajdziesz przydatne informacje na temat tworzenia galerii.
Nie dziw się oczekiwaniom. Osoby, które aktywnie starają się udzielać na portalu poświęcają sporo czasu na tworzenie własnych galerii ale również na oglądanie, komentarze i oceny innych. Na gorąco toczą się rozmowy i dyskusje pod nowymi, ciekawymi produkcjami. Jeśli coś nas zainteresuje pamiętamy i często wracamy by jeszcze podelektować się zdjęciami lub by dalej rozmawiać. Nie możesz liczyć na to, że wrzucisz jedno zdjęcie i będzie ok. Po kilku dniach gdy już dokończysz galerię nie będzie jej na pierwszej stronie i nikt nie będzie pamiętał żeby zajrzeć by sprawdzić czy nie była to galeria jednego zdjęcia.
Oczywiście możesz działać po swojemu ale czy na pewno na tym Ci zależy?
Pozdrawiam :)

pomel użytkownik pomel(wpisów:22) dodano 14.06.2011 06:10

Jeszcze informacja dla Watcher'a - nigdzie nie trzeba chodzić - wystarczy kliknąć na adres w opisie galerii, a strona sama do Ciebie przyjdzie!!!

pomel użytkownik pomel(wpisów:22) dodano 13.06.2011 21:06

Anikm nigdy nie twierdziłem, że moja galeria będzie się składała tylko z jednego zdjęcia, a odnoszę wrażenie, że przyjęliście takie założenie.
Narzędzia internetowe dostępne na tej stronie są tak mało zaawansowane, że wymagają bardzo dużo czasu żeby wprowadzić więcej zdjęć.
Właśnie siedzę nad początkiem galerii i przy tak skromnym warsztacie zajmie mi to jeszcze trochę czasu. Dlatego też od razu na wstępie zapraszam do strony już istniejącej.

pomel użytkownik pomel(wpisów:22) dodano 13.06.2011 20:23

"nigdzie nie ide , jak chcesz mi cos pokazac - dawaj tutaj"
No cóż są różne sposoby poznawania świata

anikm użytkownik anikm(wpisów:4509) dodano 13.06.2011 20:00

Pomel widzę że przytaczasz nasze wypowiedzi i po Twojej interpretacji odnoszę wrażenie że nie rozumiesz co chcemy Ci z Watcherem przekazać.
Zastanów się czym jest portal Obieżyświat, zobacz do czego służy, jeśli nie miałeś czasu sprawdzić to Ci napiszę, że prezentujemy tu swoje zdjęcia i relacje z podróży, lub opisujemy dane miejsca. Nie wrzucamy tu zdjęcia i piszemy pod nim zajrzyjcie na stronę: www.......
Nie pisz że to nie jest reklama, bo właśnie reklamujesz nam tu swoją stronę, zachęcając do jej odwiedzin.
Oczywiście nie jest to nic złego, pod warunkiem że umieścisz tutaj galerię i wtedy napiszesz że więcej informacji dla zainteresowanych znajduje się pod wskazanym adresem strony internetowej.
Jedno zdjęcie nie tworzy galerii, więc nie powiesz że zamieściłeś galerię.
Jeszcze jedno, o tym że nie wiesz czym jest Obieżyświat świadczy jedno zdanie, które napisałeś:,,Jednakże zauważam, że na tym forum bardziej się liczy forma niż treść".
Pomel Obieżyświat to nie forum, ale jeśli tak myślałeś to może to w pewnym względzie usprawiedliwia to że wyskoczyłeś z tym przekierowaniem na swoją stronę.

pomel użytkownik pomel(wpisów:22) dodano 13.06.2011 19:08

"nigdzie nie ide , jak chcesz mi cos pokazac - dawaj tutaj"
No cóż są różne sposoby poznawania świata

watcher użytkownik watcher(wpisów:1927) dodano 13.06.2011 18:35

..ja jestem wybitnie ortodoksyjny - nigdzie nie ide , jak chcesz mi cos pokazac - dawaj tutaj..

pomel użytkownik pomel(wpisów:22) dodano 13.06.2011 18:29

Gdy znalazłem w Internecie witrynę http://obiezyswiat.org/ pomyślałem, że trafiłem na grono ludzi, którzy nie tylko chcą się podzielić swoją radością z podróży, ale także wysłuchać innych, oraz poznać inny punkt widzenia.
Jednakże zauważam, że na tym forum bardziej się liczy forma niż treść: „Jeśli już zdecydowałeś się umieszczenie galerii na Obieżyświacie to proszę zrób to tak jak należy dodając tu zdjęcia i komentarz do nich”.
Widzę, że szanowne grono krytyków nie miało czasu zapoznać się z zawartością strony www.ukraina-2010.pl.tl, tylko ograniczyło się do krytyki samej formy przekazu - „Szkoda że tak na wstępie potraktowałeś nasz Portal jako miejsce reklamy własnej strony”.
Wzmiankowana strona nie jest stroną, którą trzeba reklamować, tylko sprawozdaniem – zbiorem zdjęć z komentarzami - z konkretnej wyprawy, czyli dokładnie to, czego Państwo oczekujecie od „Obieżyświata”.
Dodatkowo na wzmiankowanej stronie są nie tylko moje komentarze, ale również odnośniki do informacji historycznych, geograficznych, i etnograficznych, czyli pełne dossier danego regionu, czego strona http://obiezyswiat.org/ nie udostępnia.
Jeżeli chcielibyście Państwo prowadzić tą stronę „tak jak należy dodając tu zdjęcia i komentarz do nich”, to należy mocno rozbudować narzędzia internetowe - z Ukrainy przywiozłem 43 GB zdjęć, z czego wyselekcjonowałem 150 MB. Załadowanie zdjęcia mapy Ukrainy z zaznaczoną trasą (179 KB), prezentowanego na forum zajęło mi – z dopasowaniem do wielkości przyjmowanej przez portal (ze zdjęciem w pełnej rozdzielczości w ogóle strona sobie nie poradziła) - 2 minuty! o odnośnikach, linkach, cytatach nawet nie ma, co marzyć i dopóki to się nie zmieni należy się liczyć z traktowaniem „tego portalu jak punkt transferowy”.

A teraz awansem zapraszam wszystkich, których moja forma dzielenia się informacjami z podróży nie bulwersuje, na śledzenie losów nowej wyprawy – tym razem na Huculszczyznę - www.ukraina2011.pl.tl
I TO JUŻ JEST REKLAMA.

watcher użytkownik watcher(wpisów:1927) dodano 13.06.2011 13:10

..wlasnie to na mysli mialem - nie traktujmy tego portalu jak punkt transferowy...

anikm użytkownik anikm(wpisów:4509) dodano 13.06.2011 13:08

Pomel witaj na Obieżyświecie.
Szkoda że tak na wstępie potraktowałeś nasz Portal jako miejsce reklamy własnej strony.
Jeśli już zdecydowałeś się umieszczenie galerii na Obieżyświecie to proszę zrób to tak jak należy dodając tu zdjęcia i komentarz do nich.
Pozdrawiam:)

pomel użytkownik pomel(wpisów:22) dodano 13.06.2011 13:01

Wystarczy wejść na stronę www.ukraina-2010.pl.tl i wszystko się wyjaśni.

watcher użytkownik watcher(wpisów:1927) dodano 13.06.2011 11:06

..nie bardzo wiem o co Ci chodzi...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, przyłącz się!