m s my mo ms
version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

zdjęcia w galerii (49):

 
Amsterdam - największe miasto Holandii i jej stolica konstytucyjna. Red Light District - miejsce najczęściej odwiedzane przez turystów. Kanał Oudezijds Achterburgwal - środek czerwonej dzielnicy. Dzielnica Walletjes istnieje od XIV wieku, kiedyś do jej barów i burdeli dobijali się marynarze, natomiast dziś okienka z prostytutkami przyciągają setki turystów. Dla wielu cudzoziemców dzielnica ta jest również częścią holenderskiej tradycji tak jak wiatraki czy tulipany. Niektórzy są dumni z dzielnicy czerwonych latarni i uważają ją za wielką atrakcję turystyczną. Zbyt jednak wiele tu ciężkiej przestępczości, wykorzystywania kobiet, społecznej mizerii. Nie mamy być z czego dumni - powiedziała w wywiadzie radna Partii Pracy Karina Schaapman. Kurczy się najsłynniejsza na świecie dzielnica rozpusty. Władze Amsterdamu dom po domu wymiatają seksbiznes z wąskich uliczek De Wallen

Red Light District - miejsce najczęściej odwiedzane przez turystów.
Kanał Oudezijds Achterburgwal - środek czerwonej dzielnicy. Dzielnica Czerwonych Latarni jest jedną z największych atrakcji miasta dla zagranicznych turystów, na równi z kawiarniami (coffeeshop), gdzie używanie marihuany zostało zdepenalizowane. Red Light District - miejsce najczęściej odwiedzane przez turystów. ...były zużyte, więc poszły na śmietnik... Amsterdam uznawany jest także za gejowską stolicę Europy. Red Light District - miejsce najczęściej odwiedzane przez turystów.
Red Light District - miejsce najczęściej odwiedzane przez turystów. Kanał Oudezijds Achterburgwal - środek czerwonej dzielnicy. Red Light District - miejsce najczęściej odwiedzane przez turystów. Red Light District Red Light District Red Light District
Red Light District Red Light District gabinet ginekologiczny...hm...tu wykonuje się chyba ciężkie operacje... gabinet ginekologiczny...hm...tu wykonuje się chyba ciężkie operacje... Holenderska prostytucja i seksbiznes to nie tylko atrakcja turystyczna, ale też potężna gałąź gospodarki, która rocznie przynosi zysk około 1 mld dol. Red Light District
 W 2005 roku przeprowadzono anonimowe badania, z których wyniknęło, że stręczycielstwem zajmują się dwie grupy - z jednej strony są to tzw. loverboys, czyli przystojni Marokańczycy, którzy rozkochują w sobie dziewczyny, by potem pchnąć je do burdeli, natomiast z drugiej tradycyjni alfonsi, stosujący przemoc fizyczną. Władze szacują, że w Holandii pracuje około 25 tys. prostytutek. Słuszne są też podejrzenia, że spora część z nich została ściągnięta do Holandii pod pozorem szansy normalnej pracy a potem zmuszona do prostytucji. Red Light District Red Light District - miejsce najczęściej odwiedzane przez turystów. Stary Kościół jest w samym sercu Amsterdamu, w środku dzielnicy czerwonych latarni. Red Light District Red Light District
Red Light District - miejsce najczęściej odwiedzane przez turystów. Red Light District - miejsce najczęściej odwiedzane przez turystów. Ulica Zeedijk - centrum chińskiej dzielnicy, graniczącej z czerwonymi latarniami. Gdy się tam nagrzeszy, można później prosić o wybaczenie w buddyjskiej świątyni albo w Oude Kerk:)))))
na placu Dam Ratusz wg projektu Jacoba van Campena. Obecnie pałac królewski na placu Dam. Ratusz wg projektu Jacoba van Campena. Obecnie pałac królewski na placu Dam.
na placu Dam. na placu Dam. Red Light District - w dzień. Sex shopy...kupujesz to, na co masz zapotrzebowanie :) Red Light District - w dzień. Sex shopy...kupujesz to, na co masz zapotrzebowanie :) Red Light District - w dzień. Sex shopy...kupujesz to, na co masz zapotrzebowanie :) Red Light District - w dzień. Sex shopy...kupujesz to, na co masz zapotrzebowanie :)
Red Light District - w dzień. Sex shopy Red Light District - w dzień. Sex shopy Red Light District - w dzień. Sex shopy Red Light District - w dzień. Studio tatuażu. Red Light District - w dzień. Sex shopy Red Light District - w dzień. Coffeeshopy występują tu częściej jak sklepy z pieczywem.
Red Light District - w dzień.

najbliższe galerie:

 
HOLANDIA - AMSTERDAM LISTOPADOWO ŚWIĄTECZNY
1pix użytkownik afrodyta odległość 1 km 1pix
Amsterdam
1pix użytkownik travelopolis odległość 1 km 1pix
Amsterdam
1pix użytkownik deemi odległość 1 km 1pix
Amsterdam
1pix użytkownik jedrek odległość 1 km 1pix
HOLANDIA Amsterdam
1pix użytkownik paweller75 odległość 1 km 1pix
Amsterdam
1pix użytkownik mironel odległość 1 km 1pix

komentarze do galerii (5):

 
afrodyta użytkownik afrodyta(wpisów:4049) dodano 30.04.2014 16:36

achernar-51 - można wypić kawkę, drinka i zapalić "dżointa". W tym kraju wszystko jest dozwolone :)
Pozdrawiam

achernar-51 użytkownik achernar-51(wpisów:5056) dodano 30.04.2014 12:22

Kiedyś miałem okazję też odwiedzić Red Light District w Amsterdamie, ale przyznam się, że większe wrażenie zrobiła na mnie podobna dzielnica w Hamburgu. Podpis pod fotką 10 znakomity. A jesli chodzi o pokazane na fotkach 48/49 coffeeshopy, to jestem ciekaw, czy można tam dostać zwykłą kawę? Pozdrawiam.

dispar użytkownik dispar(wpisów:5297) dodano 26.06.2011 22:12

Odważna produkcja. Czasem chyba trochę po bandzie (jak na nasz portal).
Choć jak dla mnie za mało zdjęć z klubów.
Ale ja nie jestem w żadnym przypadku wzorem moralności.
No i trochę słaba jakość fotek.
Pozdrawiam.

afrodyta użytkownik afrodyta(wpisów:4049) dodano 26.06.2011 19:10

Witaj Aniu. Faktycznie te "lale" były mocno zużyte :))), pogniecione i miały znacznie rozmazany makijaż:)))))Wyrzucili je do kosza;)
Wiem, że nie wolno robić tam zdjęć. Jeśli je robisz, ryzykujesz wiele...ale cóż, ryzyko mamy wpisane w życiorys.
Zdjęcie 23 jest zrobione z bardzo dużym zoomem. Chyba nikt nie zorientował się, co fotografowałam.
Pozdrawiam Cię serdecznie.

anikm użytkownik anikm(wpisów:4509) dodano 26.06.2011 18:24

Afrodyta rozbawił mnie podpis pod 10:,,były zużyte, więc poszły na śmietnik" ;)))
W dzielnicy możesz robić zdjęcia takie jak te które robiłaś. Ryzykowałaś robiąc 23. Nie można fotografować pań.
Pozdrawiam:)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, przyłącz się!