m s my mo ms
version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

zdjęcia w galerii (31):

 
Ruszamy w podróż, która liczyła łącznie 10 tysięcy kilometrów. Jedna z tysiąca mikrowysepek na Rzece św. Wawrzyńca. Na innej wysepce jest przejście graniczne z Kanady do USA. Wysepka jest tak mała, że nie można sfotografować w jednym ujęciu całej stojącej tutaj wieży widokowej. A więc tutaj reszta. Jakieś tankowanie Indiana
Parking przy autostradzie. Pociągi mają po sto wagonów. Współczesna wioska indiańska. Tylko konie mechaniczne Missouri Oklahoma
Teksas Nowy Meksyk Flagstaff, Arizona, wypożyczalnia sprzętu pływającego Williams, Arizona, miasteczko położone najbliżej Wielkiego Kanionu. W kapeluszu Dziki Mietek (Wild Mitch) właściciel Trading Post tamże. Nocleg w pobliżu Grand Canyon. Lees Ferry, Arizona, miejsce startu spływów Wielkim Kanionem.
Szkolenie na temat zasad postępowania i zachowywania się w parku narodowym. Pole namiotowe, dobrze ukryte w krzakach. Tylko znak wskazywał przeznaczenie tego spłachetka piasku. Koncert akordeonisty w gigantycznej jaskini. Indiańskie budowle zabytkowe sprzed tysiąca lat. Piknik polsko-amerykański. Polacy upiekli ryby a Amerykanie chleb. Do picia było: wine, beer, brandy i wódka. To wszystko na dnie Wielkiego Kanionu. Czwórgranica czterech stanów: Arizona, Utah, Colorado i New Mexico.
Monument Valley
Burza nad Denver. Zachód słońca w Górach Skalistych. Przejście graniczne USA - Kanada: Detroit Przejście graniczne USA - Kanada: Windsor Nad brzegiem jeziora Erie.
Spotkanie z grzechotnikiem.

najbliższe galerie:

 
Amerykańska zgadywanka
1pix użytkownik achernar-51 odległość 509 km 1pix
Garden of the Gods - USA
1pix użytkownik andred odległość 557 km 1pix
USA - Garden of the Gods Park Trails.
1pix użytkownik wmp57 odległość 562 km 1pix
USA - Pueblo de Taos.
1pix użytkownik wmp57 odległość 566 km 1pix
USA - Royal Gorge Bridge
1pix użytkownik andred odległość 581 km 1pix
USA - Great Sand Dunes National Park.
1pix użytkownik wmp57 odległość 585 km 1pix

komentarze do galerii (1):

 
oles użytkownik oles(wpisów:19) dodano 31.05.2007 23:15

Witam!
Mam pytanie jak dużo czasu potrzebowaliście aby przebyć tą trasę? W tym roku,pod koniec wakacji planuje coś podobnego bo na pewno to jest super przygoda!

pozdrawiam

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, przyłącz się!