m s my mo ms
version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

zdjęcia w galerii (47):

 
Tylko w okolicach Agadiru można spotkać  kozy na drzewach.Miejscowi uczą je wchodzić na arganie i zjadać zewnętrzna część owoców ,kozy pestek nie jedzą i na szczęście bo są najcenniejsze .Robi się z nich olej arganiowy i kosmetyki z dodatkiem tego oleju. ale fotomodelka :) mgła jeszcze nie poadła sesja zdjęciowa Wystarczy mały deszczyk i argania się zazieleni. tarasowe uprawy i Kazba
kawiarenka gdzieś w Antyatlasie migdałowce na postoju berberka sprzedaje migdały
Kazba- warownia bliżej kolejny sklep pan idzie na zakupy? Charakterystyczne domy bez dachów.Następne piętro dobuduje córka jak wyjdzie za mąż.Teraz nie opłaca się budować dachu :)
tarasowe uprawy wioski berberów
formacje skalne w okolicy Tafraoute  ,żółw . Jesteśmy w wiosce emigrantów -Tafraoute. Mężczyżni z Tafraoute emigrują do dużych miast Maroka lub południowe europy a zarobione pieniądze inwestują min. w budowanie bogatych domów w wiosce.Kontrastują one bardzo że skromna zabudową w okolicy .
Centrum Tafraoute . bazarek Tadżin naczynie do gotowania lub nazwa dania gotowanego w tym garnku . W sklepie z dywanami
Jedziemy z Tafraoute na wschód a potem na zachód w kierunku Tiznit . Góry są coraz mniejsze Tiznit leży pustynnej części doliny Sus .
po prawej mury miejskie z suszonego na słońcu  błota i mułu . Jedna z ośmiu  bram w murze Kwitnie tu jubilerstwo ze srebra. Wszystkie budynki w mieście są w kolorze ciasteczkowym :) Wycieczka kończy się po zachodzie  słońca .

najbliższe galerie:

 
Tafraoute - zapstrykać się można. . .
1pix użytkownik degial odległość 2 km 1pix
Tafraout - Maroka nigdy dosyć!
1pix użytkownik degial odległość 2 km 1pix
Tafrawut i okolice
1pix użytkownik carpini odległość 5 km 1pix
Berberowie
1pix użytkownik amaranth odległość 8 km 1pix
Maroko 2
1pix użytkownik kasy1 odległość 28 km 1pix
Maroko - Człowiek...
1pix użytkownik amaranth odległość 46 km 1pix