m s my mo ms
version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

zdjęcia w galerii (48):

 
Główny obowiązkowy punkt programu - wchodzimy do Zakazanego Miasta - Gu Gong. Chetni moga sie przebrać w takie ludowe stroje i strzelić sobie fotkę. Ma dziewczyna talent do pozowania... A tu kolejna modnisia :) Tez z talentem do pozowania :) Troszkę dworzan cesarza się na tym placu mieściło...
Rozmówi polsko-chińskie W chińskiej tradycji kolor czerwony jest symbolem szczęścia i fortuny.
Takie czerwone drzwi miała w swoim mieszkaniu Julia w serialu 'Usta usta'... Wciąż kombinuję jak by sobie takie zafundować... Prezentuje sie rewelacyjnie! Niektóre Chinki są wyjatkowo piękne! A to nasza Chinka - Meiyan Xu. Wraz z nią i jej koleżanką przechadzamy się po parku wzdłuż jeziorka. To takie zwykłe miejsce gdzie spotykają się i odpoczywają mieszkańcy Pekinu. Nawet jeśli dziecko nie było zainteresowane poznaniem 'białej' dziewczynki, to i tak rodzic zrobił wszystko by jego pociecha zobaczyła taką 'atrakcję'!
Bardzo praktyczne wdzianko dla dzieciaczka. Kto by marnował pieluchy na siusiu, czy tracił czas na rozebranie brzdaca do siusiania... To powszechnie praktykowane rozwiązanie. Zastanawiam się tylko... bo jak sie zesiusia na chodnik - to pol biedy, nikt tego nie zauważy... ale co jeśli mu się zachce w markecie... w metrze, czy w banku na kafelki? Nasze chińskie przyjaciółki - sympatyczne, nieprawdaż? Chiński naród pozdrawia swoją cesarzową!
Pięknie grała ta dziewczynka! To nie był występ. Po prostu sobie trenowała... Dostała od nas pierścioneczek z bursztynkiem...
A tą piekność spotkaliśmy przy głównej ulicy Wangfujing. Ulica Wangfujing - owszem ciekawa.. ale ta para... wyjątkowo urokliwa.
Trzeba było wziąć taksówke i jechać na drugą strone miasta - ale przy 'ptasim gnieżdzie' nie mogło nas zabraknąć. Wszystko dopracowane co do ostatniego szczegółu - nawet oświetlenie nawiązuje do głównego obiektu. Lidka oczywiście nawiązuje kontakty z Chineczkami. A my korzystamy z tego i  fotografujemy te śliczne Chineczki. Mozna było sobie kupić taki sympatyczny latawiec, czego nie omieszkaliśmy uczynić :)

najbliższe galerie:

 
CHINY. . . PEKIŃCZYCY I GOŁĘBIE
1pix użytkownik deszcz odległość 0 km 1pix
Chiny cz.VI - Pekin: Zakazane Miasto
1pix użytkownik wmp57 odległość 0 km 1pix
Chińska polityka jednego dziecka
1pix użytkownik magdalena odległość 0 km 1pix
Chiny Zakazane Miasto
1pix użytkownik pedro1912 odległość 0 km 1pix
CHINY. . . ZAKAZANE MIASTO
1pix użytkownik deszcz odległość 0 km 1pix
Pekin
1pix użytkownik reggie odległość 0 km 1pix

komentarze do galerii (3):

 
anikm użytkownik anikm(wpisów:4509) dodano 21.08.2011 22:14

Bardzo interesująca galeria. Niebanalna i radosna.
Obejrzałam z prawdziwą przyjemnością:)
Pozdrawiam:)

madeleine użytkownik madeleine(wpisów:1364) dodano 21.08.2011 12:06

Witajcie :) obejrzałam wszystkie 3 galerie i jestem bardzo ciekawa kolejnych, jednym słowem SUPER !!! Takich relacji brakowało na OS, pokazujecie jak wiele radości niosą podróże z dziećmi, udowadniacie, że dzieci wcale nie muszą być przeszkodą w poznawaniu świata, a wręcz przeciwnie - pomagają w nawiązywaniu kontaktów, ułatwiają dostęp do trudno dostępnych miejsc i jeszcze doskonale się przy tym bawią :) gratuluję, dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

mgfoto użytkownik mgfoto(wpisów:6141) dodano 20.08.2011 21:37

Ciekawe portrety na 3, 33 i 41. Bardzo podoba mi się zdjęcie 14. Główna modelka jak zawsze urocza ;))) Pozdrawiam

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, przyłącz się!