m s my mo ms
version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

zdjęcia w galerii (47):

 
Za nim do tego doszło pojedynczo lub grupami, uczestnicy zlotu przedzierali się przez ulice Poznania. Po drodze można było poprawić makijaż,... ...nawiązać nowe znajomości. I kto by pomyślał, że zlot ściągnie uczestników z tak odległych stron ;) W powietrzu unosiła się atmosfera radosnego oczekiwania. Miejscowa orkiestra przygrywała przybywającym do stolicy Wielkopolski uczestnikom spotkania. Przepraszam na zlot Obieżyświatów to tędy? Uczestnicy przybywali wykorzystując różne środki lokomocji. Ci z dalsza pociągi, samoloty i samochody ...
... ci którzy mieli bliżej mogli skorzystać z bryczek ... ... lub przybyć na rowerze. Na większe grupy oczekiwał autobus piętrowy. Szefostwo pomyślało o wszystkim...  :) Nic dziwnego, że ławki w pobliżu miejsca spotkania, były oblegane już na długo przed godziną zero ;) Stąd część uczestników, oczekując na nocny tramwaj, znalazła schronienie w kawiarni pobliskiego hotelu Merkury. Kawa mrożona wzmocniła siły, czas ruszyć na spotkanie. Komitet powitalny już czeka.
Zamiast kwiatów i czerwonego dywanu, tradycyjne plakietki rozpoznawcze dla każdego. Od lewej Witoldson, Magdalena, Mgfoto, Dispar i Dispar13. Ileż było radości przy wzajemnym identyfikowaniu. Od lewej Wielkopolanka, w głębi Mgfoto, Witoldson (jak zawsze na pierwszym planie :)), Mieczysaw, Surykatka i Dispar. Dispar13 i Deszcz oczekują na oficjalną identyfikację :) Od lewej dziewczyna Witoldsona Tula (mam nadzieję, że nie przekręciłam), Anusia_osia i Luki21. Kto szczęśliwie udekorowany, może zająć się bliższym wzajemnym poznaniem, podczas gdy Witoldson niestrudzenie sprawdza kogo jeszcze brakuje. Jest Endi53, ...
... przybył i sam Jotwu. Czemu Witoldson powitał Morświna na kolanach, tego nikomu nie zdradził :) Pojawia się i obiekt ostatniej gorącej dyskusji na forum: tajemnicza Viola - jak się wkrótce okaże przesympatyczna miłośniczka Japonii i wszystkiego co japońskie. My tu gadu, gadu, a już czas wsiadać. Udostępniony nam, dzięki uprzejmości Klubu Miłośników Pojazdów Szynowych, tramwaj, już czeka. Wszyscy sprawnie zajmują miejsca. Magdalena, Mieczysaw, Mgfoto, Wielkopolanka ...
Raptorek, ze swoimi dziewczynami :)) Deszcz sponsorował napoje rozweselające. Pierwsza i pewnie jedyna okazja, by wypić je w tramwaju bez konsekwencji (za zgodą bardzo sympatycznej obsługi :)) Skoro nastrój zrobił się luźniejszy i pierwsze lody przełamane, czas na część oficjalną spotkania: dyskusję o działalności portalu (wnioski zapewne przedstawi kierownictwo, więc nie będę w wychodzić przed orkiestrę :)) Oficjalną nie znaczy sztywną. Nastrój poprawia się z minuty na minutę. Raptorek dba, by nikogo nie ominęła porcja napoju chmielowego. Rozluźnieni uczestnicy spotkania nie mają oporów przed występem przed mikrofonem. Na pierwszy ogień rusza Anusia_osia ...
... a później każdy ma okazję powiedzieć kilka słów o sobie, z nestorami portalu na czele. Tramwaj buja i drży cały, co skutkuje tym, że zrobienie ostrego zdjęcia graniczy z cudem. To, co nadaje się do prezentacji (czyt. można rozpoznać przynajmniej  twarze :)) pojawi się w dalszej części galerii. Magdalena z Witoldsonem, po lewej siedzi Dispar, po prawej Dispar13. Mgfoto przyjechała z Warszawy pociągiem. Mironel na spotkanie przybył z bardzo sympatyczną małżonką. Morświn przyleciał samolotem. Raptorek nie pamięta, jak dotarł i plącze się w zeznaniach, skąd się wzięły dwie koleżanki, ale bawi się znakomicie, budząc zazdrość obecnych panów ;)
Wielkopolanka jest z nami po raz pierwszy na spotkaniu, ... ... podobnie jak Surykatka, Mironel, Morświn, Dispar, Dispar13, Anusia_osia, Mieczysaw, Mgfoto, Viola i inni. Jest jednak tak przyjemnie, że po wycieczce tramwajowej przenosimy się do pubu w fortach. Dyskusje o sprzęcie, podróżach i portalu toczą się teraz w podgrupach, których skład zmienia się jak w kalejdoskopie. Na zdjęciu: Jotwu, Magdalena i Dispar. Deszcz i Witoldson Mironel z żoną i z Wielkopolanką Jest wesoło :))
Ci, którzy wkrótce wyjeżdżają, pierwsi się zrywają do odwrotu. Uważaj na siebie Magdalena w tych Chinach i pamiętaj pozdrowić towarzysza HU JAK MU TAM jak go spotkasz :) Viola i Anusia_osia, a w głębi Luki21 i Tula. Impreza powoli dla większości dobiega końca. Trzeba złapać ostatni autobus, pociąg, etc. Ale grupa nieustraszonych pogromców parkietów nie odpuszcza... ... i w wielkim stylu udaje się, do znanego z poprzedniego spotkania, klubu Fever, by oddać się gorączce sobotniej nocy. Mogę Wam tylko na zakończenie zdradzić, że w tym roku Morświn zakasował wszystkich miejscowych i przyjezdnych, królując niepodzielnie na parkiecie.
I to by było na tyle. Do zobaczenia za rok!

najbliższe galerie:

 
Poznań - Akumulatory
1pix użytkownik przemo odległość 0 km 1pix
Poznań 28 czerwca 1956 r .  Rocznica - pamiętamy
1pix użytkownik barsolis odległość 0 km 1pix
Starówka Poznańska
1pix użytkownik mocar odległość 0 km 1pix
Poznań 03. 09. 2011 r.  - Spotkanie Obieżyświatów
1pix użytkownik mgfoto odległość 0 km 1pix
Poznań - Wilda
1pix użytkownik bejbelv odległość 1 km 1pix
Poznań - Ogród Botaniczny
1pix użytkownik miki9935 odległość 1 km 1pix

komentarze do galerii (95):

 
pesteczka123 użytkownik pesteczka123(wpisów:1556) dodano 15.09.2011 08:25

Elise: Jest przyjemny avatar - usprawiedliwienie przyjęte :)
Oczywiście w przyszłym roku, żadnych usprawiedliwień nie przyjmujemy, więc jak Administracja ogłosi oficjalnie termin, to proszę sobie wpisać w kajecik.
Pozdrawiam serdecznie

elise użytkownik elise(wpisów:981) dodano 14.09.2011 13:47

Oj Pesteczko spodziewałam się tego, ze wywołasz mnie do zrobienia galerii. Niestety nie mam się czym popisać. Wybrałam się do Gdyni z maleńkim aparatem, a tam ludzie ze statywami z lornetkami. Moj aparat i moje oczy niewiele widziały. Pogoda była cudowna, poszłam z Gdyni Orłowa aż do Gdyni Głównej brzegiem morza ,spacer cudowny, ale żaglówki mikroskopijne. Zmieniłam tylko swój profil , który jest pamiątką po tym spacerze.Serdecznie ciebie pozdrawiam.

pesteczka123 użytkownik pesteczka123(wpisów:1556) dodano 14.09.2011 09:09

Elise: Tylko galeria z tego pokazu Cię usprawiedliwi ;)
Pozdrawiam ciepło

pesteczka123 użytkownik pesteczka123(wpisów:1556) dodano 14.09.2011 09:08

Baeta- zbychu: W ramach zadośćuczynienia liczę na nowe galerie z Waszych podróży :))
Pozdrawiam serdecznie

elise użytkownik elise(wpisów:981) dodano 10.09.2011 09:48

Milo Was zobaczyć nie tylko w miniaturowym awatarze. W tym czasie byłam na urlopie w Gdańsku na pokazie światowych żaglowców które wypływały z portu w Gdyni. Serdecznie pozdrawiam.

beata-zbychu użytkownik beata-zbychu(wpisów:1002) dodano 10.09.2011 09:44

Witajcie! - miło zobaczyć Was w tak dobrym imprezowym nastroju, niestety w tym roku nam się nie udało do Was dołączyć, a szkoda.......Pozdrawiamy.

surykatka użytkownik surykatka(wpisów:7342) dodano 06.09.2011 17:24

Deszczu! - ja chyba pierdyknę baranka z przytupem!!! Ty naprawdę tam byłeś :-D. Bo inaczej skąd wiedziałbyś ,że autobus odchodził ze stanowiska nr 1 ?! Chyba poniosła Cię wyobraźnia, ....ja z Pipolem w butelkowym Porsche? :-)))) Wytłumaczenie mojego tajemniczego zniknięcia jest bardzo proste. Tak mi się zdaje :-). Musiałam coś zrobić z tym piwem, które wlałam w siebie w tramwaju przed prawie 4 godzinną podróżą...
Piwo było jednak od Ciebie, więc jeśli tam coś dodałeś, to mam prawo mieć zaniki pamięci... pozdrówki :-)

pesteczka123 użytkownik pesteczka123(wpisów:1556) dodano 06.09.2011 14:19

Marcowadziewczyno: Mam nadzieję, że ten znaczek na końcu Twojej wypowiedzi nie oznacza, że znów zajrzysz tylko wirtualnie ? :)
Raptorek i ja już jesteśmy prawie wpisani, Raul planuje szampana na pięciolecie działalności na portalu ....
Tobie chyba wypadnie wówczas jakieś 4,5 roku, więc możesz się dołaczyć i wcześniej poświętować ! To jak, wpisujesz się na listę? :))

marcowadziewczyna użytkownik marcowadziewczyna(wpisów:1527) dodano 06.09.2011 09:29

Widzę ,że spotkanie było udane ,mnie pozostało dołączyć go grona tych zazdroszczących ,którzy nie mogli uczestniczyć w tak fantastycznym spotkaniu i poznać Was osobiście .
Bardzo serdecznie pozdrawiam wszystkich uczestników zlotu i do zobaczenia za rok ;)

pesteczka123 użytkownik pesteczka123(wpisów:1556) dodano 06.09.2011 08:44

Raptorku: Nie chcę Cię martwić, ale byłeś zaledwie na 1/3 imprezy ;)
Co do zdjęć, to cud że w ogóle coś widać - tu chyba zadziałała magia Obieżyświata ;)
Jak znajdziesz banner "spotkanie 2012", to mnie też od razu wpisz.

raptorek użytkownik raptorek(wpisów:355) dodano 06.09.2011 00:05

Pesteczko, jak ładnie Ci te zdjęcia powychodziły! Gratulacje, masz najtrudniejszy sprzęt do pracy w kiepskim oświetleniu.
Chyba żałuję, że byłem tylko na połowie imprezy - "chyba" - bo nie za bardzo pamiętam, jeszcze mnie głowa boli. Nie wiem jak Wy, ale ja dopiero wróciłem i okropnie mi się chce spać.
Przyznam, że jest mi nieco wstyd, bo liczyłem na pełny udział, ale w tym roku wyjazd był sztuką kompromisów i musiałem się urwać. Nie wiem, gdzie jest banner "spotkanie 2012" bo już bym się chciał zapisać :)

deszcz użytkownik deszcz(wpisów:2891) dodano 05.09.2011 21:44

... SURYKATKA - nie jestem rozczarowany. Powiem więcej, zdziwiony. Cała grupa wyszła z tramwaju i poszła przez park do lokalu, a TY podeszłaś do dworca PKS i ... nagle z piskiem opon podjechało Porsche w kolorze butelkowym. W środku czarna skóra i facet tak jakby podobny do Pipola. W czarnych okularach. Wskoczyłaś do auta. Facet ruszył jak rakieta i tyle Was widziałem. Jednak podszedłem na peron nr. 1 i tam nie było Cię. Fakt dużo ludzi się tłoczyło. Pytałem, czy ktoś przypomina sobie żeby Pani, i tu opisałem dokładnie kolor futra i piór, stała i czekała na autobus z kluczem w nazwie i NIC. Nikt takiego zjawiska w przyrodzie nie widział a co dopiero na dworcu PKS. I to by było na tyle. Przewrotność. Coś jest na rzeczy w tej kobiecej naturze. VIOLA - pisze, że tylko trzy razy pytała o Kazachstan. Pewnie tak!, z ta różnicą, że mnie spytała czy byłem w Astanie. Może tak być, że nie każdy Astanie czy nie, skojarzy z Kazachstanem. Ja okurat tak, bo kazachska kolarska grupa ASTANA i jej kolarze często stają na podium Tour de France.... pozdrawiam serdecznie.

konwalia użytkownik konwalia(wpisów:3259) - Użytkownik usunięty. dodano 05.09.2011 20:05

Pesteczko....Surykatka kiedyś mnie uczyła,jak uziemić moją szefową i inne flądry w pracy.
Ona to specjalistka,więc jak ktoś zniknął to pytaj Surykatki!!
Kawałek lodowca Ci przesyłam na upały w Polsce-)
Pozdrawiam!

carmel użytkownik carmel(wpisów:1169) dodano 05.09.2011 19:59

ale miło Was zobaczyć Mam nadzieję , że może i ja...kiedyś :) Pozdrawiam serdecznie

pesteczka123 użytkownik pesteczka123(wpisów:1556) dodano 05.09.2011 19:42

Zibid: Liczymy, że za rok dołączysz do grona reporterskiego :))

pesteczka123 użytkownik pesteczka123(wpisów:1556) dodano 05.09.2011 19:41

Konwalia: My też pozdrawiamy serdecznie naszą szwajcarską korespondentkę :))
Nie mam natomiast pojęcia, o jakich sztukach walki, w wykonaniu Surykatki, piszesz???
Nie zauważyłam, żeby z kimś walczyła, chyba że kogoś zlikwidowała tak cicho, że nikt tego nie zauważył.
Nawet jeden incydent by do tego pasował: Witoldson nie mógł znaleźć osoby o niku "marcin1980", choć ponoć na przystanku była.
Hmmm.... coś mi tu brzydko pachnie .... ;)

pesteczka123 użytkownik pesteczka123(wpisów:1556) dodano 05.09.2011 19:33

Surykatka: Święte słowa, co do tego zbierania ;)

zibid użytkownik zibid(wpisów:2270) dodano 05.09.2011 18:57

Gratulacje dla organizatorów, uczestników i reporterki pesteczki.
Może za rok ...... ?

Pozdrawiam

konwalia użytkownik konwalia(wpisów:3259) - Użytkownik usunięty. dodano 05.09.2011 17:45

Bardzo fajne spotkanie,szkoda,że jestem chwilowo troche daleko od Polski.
Pipol!!!
Ale Jotwu Cię zastąpił godnie!
Miał sandały i skarpety.
Tak serio to pozdrawiam Wszystkich uczestników spotkania-)
Surykatka,patrząc na Twoje włosy to juz wiem,skąd się wzięły Twoje oryginalne sztuki walki o ścianę;)

surykatka użytkownik surykatka(wpisów:7342) dodano 05.09.2011 17:12

Pipol - jak byłeś taki ciekawy jak wyglądam, to trzeba było d...w troki zbierać i przyjeżdżać :-)

surykatka użytkownik surykatka(wpisów:7342) dodano 05.09.2011 16:34

Deszczu - ubawiłeś mnie po pachy! :-) Muszę Cię chyba rozczarować . Ja żartowałam. To nie był mój pierwszy raz :-) Mało tego, ja nie mam pojęcia, który to był raz, bo nigdy nie liczyłam... :-) Doszły mnie słuchy,że chodziłeś sprawdzić, czy na pewno odjechałam, prawda to? :-) Miło mi,że ktoś się o mnie martwił, ale faktycznie niewiele brakowało,że nie wcisnęłabym się do tego autobusu, a i w ogóle sam autobus by dalej nie pojechał...
Dzięki i pozdrawiam :-)

pesteczka123 użytkownik pesteczka123(wpisów:1556) dodano 05.09.2011 14:48

I tak trzymać! Szampan, tort i kto wie co jeszcze ...
Coś czuję, że ilość uczestników będzie rekordowa :))

raul użytkownik raul(wpisów:2032) dodano 05.09.2011 14:43

W takim układzie nie ma rady Pesteczko, szampan wystrzeli z hukiem ... albo dwa ... i echo śpiew poniesie za góry, za lasy, przez rzeki i doliny ... :)

pesteczka123 użytkownik pesteczka123(wpisów:1556) dodano 05.09.2011 14:32

Viola: Z tego wniosek, że wszyscy Cię uważnie słuchali, a większość żałowała, że nie może pociągnąć tego tematu ;)
Miłego Dnia!

pesteczka123 użytkownik pesteczka123(wpisów:1556) dodano 05.09.2011 14:28

Raul: Pamiętam ten fakt, bo ja też piąteczkę będę świętować, a w kupie raźniej :))

viola użytkownik viola(wpisów:4) dodano 05.09.2011 14:18

Boże, ale tu u Was wesoło! Mam chwilę, wiedziona więc ciekawością zaglądam na forum. Chciałam wyjaśnić, iż o Kazachstan nie dopytywałam się ciągle- tylko raptem TRZY razy. Muszę koniecznie zobaczyć Astanę i to dlatego. Miłego dnia

raul użytkownik raul(wpisów:2032) dodano 05.09.2011 14:14

Tak jest Pesteczko :) Bardzo miło, że zwracasz na ten fakt uwagę, mam nadzieję podziękować za tę pamięć osobiście przy kolejnym spotkaniu :)
Pozdrawiam serdecznie ;)

pesteczka123 użytkownik pesteczka123(wpisów:1556) dodano 05.09.2011 14:09

Małgosiu: Żeby tak na jogging przyjeżdżać z Warszawy do Poznania, to trzeba mieć fantazję! ;)

pesteczka123 użytkownik pesteczka123(wpisów:1556) dodano 05.09.2011 14:08

Raul: Impreza bardzo udana - wszystkie wpadki udało się na zdjęciach zamaskować ;)
Za rok będziesz miał dodatkowy powód by się wreszcie ujawnić - to będzie prawie pięciolecie Twojej obecności na portalu :)

raul użytkownik raul(wpisów:2032) dodano 05.09.2011 14:00

Czyli impreza udana :) Pozostaje tylko pozazdrościć spotkania, pogratulować dobrej zabawy, pozdrowić serdecznie wszystkich uczestników, co niniejszym czynię ... i mieć nadzieję, że w przyszłym roku uda się dołączyć do tak miłego, wesołego i sympatycznego grona :)

mgfoto użytkownik mgfoto(wpisów:6141) dodano 05.09.2011 13:43

Ja to się raczej nabiegałam a nie zasiedziałam... :))))))))

pesteczka123 użytkownik pesteczka123(wpisów:1556) dodano 05.09.2011 13:38

Deszczu: Ten grill i kiełbaski marzyły mi się jeszcze w drodze powrotnej.
Zdecydowanie w przyszłym roku trzeba zarezerwować miejsca dla palących ;)

Małgosiu: Widzę, że i Ty się nieźle zasiedziałaś.
Z tego można wyciągnąć wniosek, że dwudniowa impreza ma sens, bo chętnych nie zabraknie :))

mgfoto użytkownik mgfoto(wpisów:6141) dodano 05.09.2011 13:22

Deszcz : Chyba minęliśmy się w kolejce do kolejki :) Na Maltę nie jedź. Mironel już się odsiedział :) Wczoraj po południu buszował po rynku sprawdzając czy członkowie elitarnego klubu OŚ nie zagubili się w tłumie... :))

deszcz użytkownik deszcz(wpisów:2891) dodano 05.09.2011 13:11

... EXTRA reportaż z Światowego Spotkania Obieżyświatów. Byłby jeszcze grill i kiełbaski ale pan MOTORNICZY absolutnie zakazał palenia czegokolwiek. Nawet ze wstydu. W tramwaju miejsca siedziące były zajęte. Wielu innych Obieżyświatów na przystankach chciało jechać z nami i domagali się otwarcia drzwi. Byliśmy jak ten "Tramwaj zwany pożadaniem" T. Williamsa. Jechaliśmy zachodnią i południową częścią Poznania a wszystko dlatego, żeby Pani Futro miała bliżej do Klucz - a od swojego domu. A dlaczego mało jest zdjęć pani Futro? Bo przez większą część jazdy miała sweterek zarzucony na głowę, gdyż bała się bardzo tego pożądania zwanego tramwajem. To był Jej dziewiczy kurs. W niedzielę byłem z wnukiem Filipem w ZOO i sprawdziłem. Faktycznie surykatki tak mają. Na stacji początkowej kolejki Maltanka, która jeżdzi do Zoo spotkałem Mironela. Ten to dopiero się zasiedział... może jeszcze tam siedzi?... jadę sprawdzić! Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

pesteczka123 użytkownik pesteczka123(wpisów:1556) dodano 05.09.2011 12:08

Mieczysaw: Spisek jednak nie był doskonały, bo wszytkich bezbłędnie rozpracowałeś :)
Trzeba będzie się w przyszłym roku bardziej postarać!

mieczysaw użytkownik mieczysaw(wpisów:2099) dodano 05.09.2011 11:57

Pesteczko a ja uważam, że to był bardzo dobrze zorganizowany spisek.
A wszystko zaczęło się już w tramwaju. Najpierw pojawili się dwaj ponowie w podejrzanych strojach i twierdzili ,że są z obsługi.
-Deszcz załatwił jakieś środki odurzające. Twierdził , że to typowy napój wielkopolski
-Raptorek z obstawą Lara Croft i Czerwona Sonia rozprowadzali te napoje
-Tramwaj krążył w kółko w końcu Witoldson pokazał mi siedzibę, czyli Stary Browar
-Surykatka opuściła w biegu tramwaj, wynajęła autobus, żeby skoordynować czas, opóźniła wyjazd i do tego wszystkich zwerbowała z przystanku
-Za chwilę z tramwaju wyskakuje Endi pod przykrywką, że chce przestawić samochód
-Bliźniaki Dispary chodzili z podejrzaną walizką ze sprzętem. Jeden z nich twierdził,że to tylko body bo lufy zostały w domu
-Pesteczko nie opuściłem imprezy sam:
-Wielkopolanka pod osłoną nocy oddaliła się w park, twierdząc,że mieszka w pobliżu.
Dobiegła do mnie Anusia-osia i pyta czy wiem gdzie postój taksówek. Zaprowadziłem ją, ale po co jej to taxi w środku nocy? Gdzie podziała się jej obstawa Luki?
-Morswin wyczarterował samolot i wszystko koordynował z powietrza
-Magdalena zwiała do Chin
-tajemnicza Viola, która przybyła z Japonii ciągle pytała o Kazachstan,a to blisko do siedziby Bin Lagena
-no i mgfoto wcale nie taka dzielna. Miała swoje zadanie. Zacieranie śladów. Wmawia mi, że miałem chwilowy zanik pamięci. Rzekomo wędkarze łowili złote rybki, a ten efekt uboczny to pozostałość po jeżdżeniu kolejką maltańską. Prawdopodobnie ma to wszystko udokumentowane.
Ja to wiem, spisek był dobrze zaplanowany, wystarczy spojrzeć na oceny.

pesteczka123 użytkownik pesteczka123(wpisów:1556) dodano 05.09.2011 10:12

Będę czekać z niecierpliwością :)

mgfoto użytkownik mgfoto(wpisów:6141) dodano 05.09.2011 09:55

Wieczorkiem... Postaram się...

pesteczka123 użytkownik pesteczka123(wpisów:1556) dodano 05.09.2011 09:21

Małgosiu: Przerzucaj, przerzucaj, a jak pary braknie, to pomożemy dopingując :)

pesteczka123 użytkownik pesteczka123(wpisów:1556) dodano 05.09.2011 09:18

Anusia_osia: Wybór mógłby być co najwyżej pomiędzy: "Bardzo Lubię" i "Jak wolna, to biorę w ciemno" ;)
Choć raczej proponowałabym formę: kto nie zgadnie, ten robi karne pompki lub przysiady, ewentualnie śpiewa (pod warunkiem, że nie będzie to ze szkodą dla natury :))

mgfoto użytkownik mgfoto(wpisów:6141) dodano 05.09.2011 09:13

Fotki? Jak przerzucę do komputera... A co do tego mar(y)nowania to najwyraźniej się przejęzyczyłam ;)))

pesteczka123 użytkownik pesteczka123(wpisów:1556) dodano 05.09.2011 09:13

Grace: Dzięki i przyjeżdżaj koniecznie za rok! :)
Pozdrawiam

pesteczka123 użytkownik pesteczka123(wpisów:1556) dodano 05.09.2011 09:12

Pipol: Żal słuszny, bo jest na czym oko zawiesić :)
Zamiast się wykręcać czterdziestkami i weselami, Dniem Kombatanta, Dniem Świstaka... trzeba w końcu przyjechać :)

pesteczka123 użytkownik pesteczka123(wpisów:1556) dodano 05.09.2011 09:08

Mgfoto: Pesteczki, a właściwie śliweczki się suszą, marynują lub fermentują w zależności od przeznaczenia. O marnowaniu nic nie słyszałam! ;)
A kiedy zobaczymy Twoje fotki?
Pozdrawiam serdecznie

pesteczka123 użytkownik pesteczka123(wpisów:1556) dodano 05.09.2011 09:03

Jurasek: Zasłużyłeś na podwójne klęczenie na grochu! ;)
Muszę poglądać moje pozostałe fotki z Poznania z tego dnia. Może gdzieś Cię ustrzeliłam.
Miałeś na sobię może spódniczkę w szkocką kratkę? ;)

pesteczka123 użytkownik pesteczka123(wpisów:1556) dodano 05.09.2011 08:56

Paweller: Nic straconego. Miejmy nadzieję, że jeszcze wiele spotkań przed nami :)
Pozdrawiam

pesteczka123 użytkownik pesteczka123(wpisów:1556) dodano 05.09.2011 08:53

Mapa: Nic się nie martw wystąpieniem. Wystarczy postarać się o wcześniejsze, lekkie znieczulenie uczestników, jak to zrobił np. Deszcz ;)
Później i tak nikt nie będzie nic pamiętał :)

pesteczka123 użytkownik pesteczka123(wpisów:1556) dodano 05.09.2011 08:45

Mieczysaw: Gdybym przypuszczała, ze mówiąc pod koniec spotkania, że musisz spływać, masz na myśli pływanie w Warcie, to byśmy Cię na pewno samego nie puścili ;) To pewnie chęć urozmaicenia sposobów, w jaki można się dostać i wydostać z Poznania, podsunęła Ci tę myśl. Dobrze, że było ciepło, szkoda, że Mgfoto tego nie uwieczniła :)) Pozdrawiam serdecznie

anusia_osia użytkownik anusia_osia(wpisów:1188) dodano 05.09.2011 08:07

WMP57, Mapa jak dobrze zauważyła Surykatka na pewno różni nas grzywka. Futerka też nie noszę, więc zobaczcie ile różnic. Siostry nie mam. Los obdarzył mnie braciszkami. Pesteczka "quiz z brunetkami", a będzie punktacja od 1 do 10, czy "lubię, "nie lubię". Pozdrawiam

grace użytkownik grace(wpisów:3357) dodano 05.09.2011 00:46

Rewelacyjny reportaz!!!! Dobre zdjecia , wartka akcja , swietne komentarze, az serce sciska zal, ze nie mozna bylo byc z Wami. Pozdrawiam serdecznie Pesteczko:)

pipol użytkownik pipol(wpisów:9082) dodano 04.09.2011 23:55

Trochę jestem zdruzgotany, że Surykatki nie udało mi sie obgladnać w 100% ;(

mgfoto użytkownik mgfoto(wpisów:6141) dodano 04.09.2011 23:20

Pesteczko! Ty się marnujesz! Super relacja! Jestem pod wrażeniem!
Witoldson : Jestem, dotarłam a w sprawie wniosków przypominam trzy literki FAQ!!!! Pięknie proszę w imieniu obecnych a przede wszystkim przyszłych użytkowników.
Mieczysławie : W pociągu spotkałam ratowników medycznych... Mam nadzieję, że następnym razem udzielanie pomocy lepiej mi pójdzie ;)
Surykatka : Jak widzę ogonek cały więc chyba nie było tak najgorzej w tym autobusie ;)
Pozdrawiam serdecznie wszystkich byłych i niebyłych Obieżyświatów :)

jurasek użytkownik jurasek(wpisów:360) dodano 04.09.2011 23:09

Pesteczka - ja nawet w tym dniu byłem w Poznaniu i to bardzo blisko miejsca, które pokazujesz na fotkach.
E - tam ...
Czy dożyję do następnego ...?

paweller75 użytkownik paweller75(wpisów:7578) dodano 04.09.2011 23:01

Pesteczka123 - ciekawie opisałaś i przedstawiłaś to spotkanie. Na OŚ jestem właściwie początkującym. Poznaję ludzi z opisów czy komentarzy, a byłoby fajnie spotkać się i porozmawiać, więc szkoda, że nie mogłem przyjechać i poznać was osobiście. Cieszę się, że spotkanie się udało.
Pozdrawiam.

babuch użytkownik babuch(wpisów:994) dodano 04.09.2011 22:23

Tak miło patrzyć na Was i widoczne na fotach na pewno bardzo udane spotkanie. Żal mi bardzo,że ja - przedszkolak na tym forum nie mogłam dołączyć do tak wspaniałej GRUPY OBIEŻYŚWIATÓW. Cudownie jest być wśród TYCH , którzy mają podobne zamiłowania i z którymi można o tym pogawędzić. Pozdrawiam serdecznie !!!
P.S. Pesteczka123 - dzięki za Twoją GALERIĘ. Mocno ściskam.

mieczysaw użytkownik mieczysaw(wpisów:2099) dodano 04.09.2011 22:19

No patrzcie.Dopiero dotarłem do domu a tu już dwie galerie. Pesteczko możesz mi zdradzić kto mnie wrzucił do Warty? Przed południem pod mostem Rocha wyłowił mniej jeden z wędkarzy,który był uczestnikiem zawodów.Jak się później okazało byłem największą ryba złowioną tego dnia.Ale to nie wszystko.Potrzebna była mi natychmiastowa pomoc a Wy zwinęliście się, tylko dzielna mgfoto namierzyła mnie swoim GPS-em i przybiegła na pomoc.Reanimacja okazało się skuteczna,tylko coś mnie rzucało no boki i jak się później okazało, był to skutek uboczny prezentacji w tramwaju.Myślałem,że sobie z tym nie poradzę,aż tu nagle przejeżdżający na rowerze Mironel zaproponował,że mnie podwiezie,bo mgfoto nie dawała rady.Wrzucili mnie do bagażnika ,a raczej na bagażnik i przetransportowali do teleportela.I w taki sposób zdrowy i cały dotarłem do domu.
Co moge powiedzieć: miła atmosfera na spotkaniu i wspaniali ludzie.Dziękuję wszystkim uczestnikom,że mogłem Was poznać osobiście.Tylko nie wiem po co ten zimny prysznic.(W tym momencie pojawia sie uśmiech na mojej twarzy). Myślę,że Pesteczka jako przewodnicząca z musu,wytłumaczy się z tego.
Pozdrawiam wszystkich.Tych co byli i tych co teraz żałują

surykatka użytkownik surykatka(wpisów:7342) dodano 04.09.2011 22:14

Anikm - to źle ,że nie było Ciebie i Konwalii, a moje futerko wisi w szafie :-), ale Deszcz i tak kazał mi je zmienić :-) pozdrawiam

pesteczka123 użytkownik pesteczka123(wpisów:1556) dodano 04.09.2011 22:13

Viola: Super, że zajrzałaś! Zrób jakąś galerię koniecznie. Czytać też lubimy, w każdym razie ja na pewno :)
Pozdrawiam serdecznie

viola użytkownik viola(wpisów:4) dodano 04.09.2011 22:12

Przepraszam, powtórzyłam ostatnie zdanie. Miłego wieczoru

viola użytkownik viola(wpisów:4) dodano 04.09.2011 22:00

Chciałam wszystkim podziękować za przemiły wieczór. Kolejny raz spotykam na mej drodze ludzi, którzy posiadają pasje, cele i marzenia, którzy w rzeczach widzianych na co dzień potrafią dostrzec tajemnice i wydobyć je spod grubej warstwy rutyn, którym żal każdej zmarnowanej minuty, ale też przegapionej, niezauważonej okazji- i to jest piękne w tym mknącym z prędkością shinkansena życiu!
Zdaję sobie sprawę, iż pewnie nie powinno mnie - póki co - być wśród was, bo tak jak powiedziałam, wracając z podróży- raczej przelewam myśli na papier, a moje zdjęcia niestety mają się nijak - jeśli chodzi o jakość- do Waszych. Może za niedługo...
Na pewno łączy mnie z Wami jedno-to, że uwielbiam odkrywać nowe miejsca, a że nie umiem jeszcze robić pięknych zdjęć!no cóż? tak to już jest - jedni zdobywają szczyty, inni podwodne głębiny, jednych pochłania taniec, innych jazda na rowerze, jedni kolekcjonują monety, inni miecze, jedni spędzają czas przy sztalugach, inni przywracając świetność starym pojazdom. Ważne, aby każdy potrafił znaleźć coś dla siebie, coś co pozwoli skupić uwagę, pochłonie umysł i wzbogaci osobowość. Ja znalazłam, mam Japonię, konie, balet, łyżwy....i tysiące innych rzeczy i o tym pisuję.
Ważne, że mamy marzenia i jesteśmy wrażliwi na piękno.Wyczytałam kiedyś, że człowiek może żyć około 40 dni bez jedzenia, 3 dni bez picia, 8 min bez powietrza i tylko 1sek bez nadziei. Nic dodać nic ująć. Amen


Wyczytałam kiedyś, że człowiek może żyć około 40 dni bez jedzenia, 3 dni bez picia, 8 min bez powietrza i tylko 1sek bez nadziei. Nic dodać nic ująć.

pesteczka123 użytkownik pesteczka123(wpisów:1556) dodano 04.09.2011 22:00

Ankim: Musicie koniecznie przyjechać wszystkie za rok. Zrobię wam zdjęcie i będzie quiz z brunetkami :))

anikm użytkownik anikm(wpisów:4509) dodano 04.09.2011 21:57

Surykatka, to dobrze że nie było tam jeszcze mnie i Konwalii, bo też mamy takie włosy i Wmp miałby dopiero problem;)
A swoją drogą, to Surykatka co zrobiłaś z futerkiem?;))

pesteczka123 użytkownik pesteczka123(wpisów:1556) dodano 04.09.2011 21:39

Surykatko: Ulżyło mi, bałam się, że będziesz rzucać do okna kamieniami ;)

pesteczka123 użytkownik pesteczka123(wpisów:1556) dodano 04.09.2011 21:37

Wmp57: Co roku jest fajniej. Brakowało nam Ciebie.
Zawnioskowałam o kolejny wyjazd z noclegiem, czyli integracyjny, co oczywiście wszyscy w mig złapali :))
W tramwaju owszem - rzucało, dzięki czemu można się było bliżej poznać ;)

pesteczka123 użytkownik pesteczka123(wpisów:1556) dodano 04.09.2011 21:34

Magdalena: Super, że znalazłaś czas tuż przed wyjazdem. Życzę samych miłych wrażeń i fantastycznego materiału na kolejne galerie!!!
Trzymaj się ciepło :)

pesteczka123 użytkownik pesteczka123(wpisów:1556) dodano 04.09.2011 21:32

Jurasek: Za pokutę proponuję klęczenie na grochu ;)

pesteczka123 użytkownik pesteczka123(wpisów:1556) dodano 04.09.2011 21:31

Wielkopolanko: W takim razie do miłego zobaczenia najdalej za rok.
Fajnie było Cię poznać. Pozdrawiam serdecznie

surykatka użytkownik surykatka(wpisów:7342) dodano 04.09.2011 21:28

Pesteczko - zdołałam jednak dobudzić Miśka domofonem :-)
Wmp57 - coś nas łączy wizualnie z Anusią - ale bez przesady , ja mam grzywkę :-)

wmp57 użytkownik wmp57(wpisów:2352) dodano 04.09.2011 21:13

Miło było zobaczyć znane i nieznane twarze, chociaż Surykatki od Anusi osi nijak nie mogę rozróżnić.
Tramwaj w środku całkiem fajny, ale nie rozumiem dlaczego właśnie tam było to spotkanie. Nie rzucało?
W sumie było chyba podobnie jak w ubiegłum roku, chociaż widać pewien postęp: szkło zastąpiło plastik.
Z przyjemnością popatrzyłem na obie galerie i na Was Obieżyświatowcy.
Pozadrawiam A.

magdalena użytkownik magdalena(wpisów:3685) dodano 04.09.2011 21:12

Świetna relacja do 10, a potem jeszcze lepsza:-) Sympatyczne sprawozdanie z sympatycznej imprezy. Pozdrawiam Pesteczko Ciebie i wszystkich innych uczestników sobotniego spotkania:-))) Do zobaczenia za rok w jeszcze większym gronie:-)

jurasek użytkownik jurasek(wpisów:360) dodano 04.09.2011 21:11

...a tak blisko miałem i nie przyjechałem...
Płakać mi się chce - hehe hehe hehe

wielkopolanka użytkownik wielkopolanka(wpisów:1967) dodano 04.09.2011 21:04

Pesteczka pięknie pokazałaś miasto jak i uroki naszego spotkania.
Spotkanie było super! miło było poznać osobiście obieżyświatów znanych tylko wirtualnie. Atmosfera była wspaniała, jakbyśmy znali się od lat.
Dziękuję bardzo Witoldsonowi za zorganizowanie spotkania a wszystkim za sympatyczne towarzystwo!
Byłam po raz pierwszy ale na pewno nie ostatni:))) Pozdrawiam serdeecznie:)))

pesteczka123 użytkownik pesteczka123(wpisów:1556) dodano 04.09.2011 21:02

Kabaczku: Powinieneś napisać: "życzę sobie i innym pogodnych, radosnych wrażeń".
Miło byłoby i Ciebie poznać :)

kabaczek użytkownik kabaczek(wpisów:1254) dodano 04.09.2011 20:57

Pozdrawiam wszystkich uczestników spotkania, a tym którzy nie mogli życzę za rok (a może szybciej ?) podobnych radosnych wrażeń.

pesteczka123 użytkownik pesteczka123(wpisów:1556) dodano 04.09.2011 20:55

Anusia_osia: Pani z 5 wtedy była jeszcze bez makijażu. To na pewno jedna z naszych! ;) Kierunek dobrze pokazałam :)
Pozdrawiam serdecznie

pesteczka123 użytkownik pesteczka123(wpisów:1556) dodano 04.09.2011 20:52

Surykatko: Jakby co, to mogę paseczki na oczy założyć, ale szkoda by było.
Przyrzekam, że nie polowałam, samo się tak zrobiło :)

Wchodziłaś do domu przez okno, czy spałaś na wycieraczce? :)

anusia_osia użytkownik anusia_osia(wpisów:1188) dodano 04.09.2011 20:50

Bardzo udana podróż, w przesympatycznym gronie. Bardzo się cieszę, że Was poznałam. Pesteczka reportaż prezentuje się ekstra. Pani z 5 chyba nie dotarła. Pozdrawiam

surykatka użytkownik surykatka(wpisów:7342) dodano 04.09.2011 20:47

Pesteczko - a myślałam,że nie zdołałaś mnie ustrzelić :-) Napisałam na forum jak dotarłam do domu jakby co :-) jakoś po 2 było , a ja nie wzięłam kluczy ! :-)
Dzięki za mile spędzony czas, żałuję tylko ,że tak krótko... pozdrawiam cieplutko Ciebie Pesteczko i wszystkich uczestników zlotu :-)

pesteczka123 użytkownik pesteczka123(wpisów:1556) dodano 04.09.2011 20:47

Witoldson: To ja dla odświeżenia pamięci przypomnę, że mówiliśmy o rekomendacjach miejsc z fajnym jedzeniem, noclegami etc.
Idea fajna, tylko pozostało jak przemyśleć jak uniknąć ukrytych reklam. Może wykluczyć Polskę, żeby nie było osób, które tylko po to będą się rejestrować, żeby zareklamować swój biznes lub mieć z tego wymierną korzyść....

dispar użytkownik dispar(wpisów:5393) dodano 04.09.2011 20:45

Okazało się, że w realu koleżanki i koledzy z portalu są jeszcze sympatyczniejsi. Było mocno fajnie.
Pozdrawiam wszystkich uczestników nocnego kursu tramwajem, szczególnie Surykatkę, która musiała wyskakiwać w biegu.
Do zobaczenia za rok w jeszcze większym gronie.

witoldson użytkownik witoldson(wpisów:72) dodano 04.09.2011 20:40

Wszystkim dziękuję za przybycie! Było mi bardzo bardzo miło Was zobaczyć i pogadać. Jakieś wnioski z dyskusji pewnie powinienem podgarnąć - nie powinienem się przyznawać, ale poza sprawą jaką wniósł Jotwu, innych wniosków nie pamiętam ;) Byłoby fajnie jakby każdy z uczestników się tu odezwał i dał znać czy bezpiecznie dotarł do domu no i może lekko wymuszone "czy mu się podobało" w tym roku!

pesteczka123 użytkownik pesteczka123(wpisów:1556) dodano 04.09.2011 20:35

Watcher: Po wszystkich! To nasza obsługa :))

pesteczka123 użytkownik pesteczka123(wpisów:1556) dodano 04.09.2011 20:35

Irolek, Ankim: To może w przyszłym roku spotkanie połączymy ze zjazdem emigracji? :))
Pozdrawiam serdecznie

pesteczka123 użytkownik pesteczka123(wpisów:1556) dodano 04.09.2011 20:33

Agra60, Waaw: Zaklepujcie następny termin, jak się pojawi w nowym kalendarzu Obieżyświata (mam nadzieję, że ta "nowa, świecka tradycja" zostanie podtrzymana :))
Miło byłoby i Was poznać. Pozdrawiam

watcher użytkownik watcher(wpisów:1930) dodano 04.09.2011 20:32

..fota 22... po kogo przyjechali ?

pesteczka123 użytkownik pesteczka123(wpisów:1556) dodano 04.09.2011 20:31

Margo, ze stołem czy bez, w takim towarzystwie musiało być wesoło.
Oczywiście liczymy na nieobecnych przy kolejnych spotkaniach.
Witoldson nawet przebąkiwał, że może wynająć pociąg, ale nie pamiętam już dokładnie o co chodziło ;)
Pozdrawiam

anikm użytkownik anikm(wpisów:4509) dodano 04.09.2011 20:30

Widać że zabawa była przednia.
Również dołączam do zazdroszczaczy, których ominęło takie miłe spotkanie:)
POzdrawiam serdecznie:)

pesteczka123 użytkownik pesteczka123(wpisów:1556) dodano 04.09.2011 20:28

Watcher: Dobry pomysł! Sama myślałam o drugim weekendzie września w przyszłym roku, ale nie zdążyłam zawnioskować, więc teraz przyłączam się ochoczo do postulatu :)

irolek użytkownik irolek(wpisów:1008) dodano 04.09.2011 20:26

pesteczka123 - bardzo fajnie pokazana "supergaleria".
Super ze impreza sie udala.
POZDRAWIAM

waaw użytkownik waaw(wpisów:526) dodano 04.09.2011 20:25

Miło było Was poznać – może następnym razem uda się osobiście.
Zazdroszczę wspaniałego spotkania i zabawy.

agra60 użytkownik agra60(wpisów:1400) dodano 04.09.2011 20:21

Szkoda że nie byłem z Wami- oglądając zdjęcia żałuję.Pozdrawiam

margo użytkownik margo(wpisów:2557) dodano 04.09.2011 20:16

Widać, że zabawa była przednia.
Obawy o brak stołu były chyba przedwczesne. Pozdrawiam

watcher użytkownik watcher(wpisów:1930) dodano 04.09.2011 20:13

Milo Was wszystkich zobaczyc ...widac, ze impreza sie udala ( czy w przyszlym roku moglaby sie odbyc tydzien pozniej ?)
Pozdrawiam .

pesteczka123 użytkownik pesteczka123(wpisów:1556) dodano 04.09.2011 20:12

Pod apteką się zaczęła, a potem się działo ... ;)

dispar13 użytkownik dispar13(wpisów:136) dodano 04.09.2011 20:10

no niesamowite!!... impra w aptece była?! ;-))))))))))))))...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, przyłącz się!