m s my mo ms
version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

zdjęcia w galerii (44):

 
21 kwietnia 2009 podpisano umowę na budowę Mostu Północnego. Pierwsze zdjęcie z planu budowy.
Na lewym brzegu Wisły rozpoczęły się prace na  całej długości placu budowy. W oddali pierwsze kolumny żwirowe. Pierwsze przęsło nurtowe Mostu Północnego przypłynęło 29 marca. 60-metrowy fragment konstrukcji południowego mostu drogowego. Przęsło waży  ponad 500 ton Przęsło płynęło z Gdyni na barce ponad tydzień. Na ten moment czekało wielu mieszkańców Warszawy. 18 kwiecień. Emocje sięgały zenitu, kiedy rozpoczął się najbardziej widowiskowy spektakl, czyli podniesienie przęsła nurtowego i tym samym połączenie obu brzegów. już po stronie Bielan
Odcinek ulicy Marymonckiej i Pułkowej.
 konstrukcje stalowe po stronie Bielan.  konstrukcje stalowe po stronie Bielan. ul. Zgrupowania AK Kampinos w rejonie zajezdni tramwajowej Żoliborz i skrzyżowania z ul. Encyklopedyczną.
 konstrukcje stalowe po stronie Bielan.  ul. Zgrupowania AK Kampinos (dawna Pstrowskiego). W głębi MAKRO
wiadukt WD4 Tutaj zaczyna się teren działek przy ulicy Nocznickiego. Działki poszły pod młotek Część działek ma umowy wieczyste, reszta to dzikie działeczki w sąsiedztwie Huty.
U zbiegu ulic Nocznickiego i Parola ulica Nocznickiego. Wieżowiec. który niebawem będzie miał sąsiedztwo trasy szybkiego ruchu...nie zazdroszczę.... Ulica przebiega bardzo blisko bloków.Na przeciwko widać kawałek działek, które wkrótce zamienią się w jezdnie...Zakres prac obejmuje  budowę dwupasmowej ulicy Nocznickiego o długości 175 m A23 Młociny - ostatnia stacja I linii metra warszawskiego. Położona na Bielanach, niedaleko Huty Warszawa, w okolicach ulic Kasprowicza, Nocznickiego i Zgrupowania AK Kampinos. Mieszkańcy widocznego na zdjęciu bloku przeżyją horror, kiedy za kilka miesięcy na wysokości 2-3 piętra pojawią się przed oknami estakady... W ramach inwestycji Skanska wykona odcinek Trasy Mostu Północnego od węzła z ulicą Pułkową do węzła przesiadkowego „Młociny”. - Projekt obejmuje budowę dwóch czteropasmowych jezdni głównych trasy i czterech jednoprzęsłowych wiaduktów nad ulicą Encyklopedyczną
Cały czas kontroluję sytuację. W tym rejonie nie zmienia się zupełnie nic.Zdecydowanie zmieniło się wszystko od strony ulicy Marymonckiej. Zdjęcie z 11 maja. Tu zatrzymała się budowa. 22 październik...nic się nie zmieniło.
Od pół roku taka sama górka piasku...czekam na dalszy rozwój akcji:))) Znalazłam i dołączyłam. Na ulicy Pstrowskiego 3, mieścił się Zespół Szkół Elektroniczno-Mechanicznych oraz CXVII Liceum Ogólnokształcące. Obecnie nie ma śladu po budynkach.

najbliższe galerie:

 
CMENTARZ WŁOSKI W WARSZAWIE
1pix użytkownik afrodyta odległość 2 km 1pix
BOŻE NARODZENIE 2011
1pix użytkownik afrodyta odległość 3 km 1pix
BOŻE NARODZENIE 2012
1pix użytkownik afrodyta odległość 3 km 1pix
ZWIEDZAMY WARSZAWĘ 6
1pix użytkownik afrodyta odległość 3 km 1pix
PRZED ŚWIĘTEM ZMARŁYCH - WARSZAWSKIE CMENTARZE
1pix użytkownik afrodyta odległość 3 km 1pix
Kościół św.  Zygmunta w Warszawie
1pix użytkownik afrodyta odległość 4 km 1pix

komentarze do galerii (4):

 
afrodyta użytkownik afrodyta(wpisów:4276) dodano 25.10.2011 13:03

Znalazłam i dołączyłam. Na ulicy Pstrowskiego 3, mieścił się Zespół Szkół Elektroniczno-Mechanicznych oraz CXVII Liceum Ogólnokształcące. Obecnie nie ma śladu po budynkach. Zastanawiam się nad Przychodnią Specjalistyczną należącą do ZOZ: Instytutem Fizjologii i Patologii Słuchu na Pstrowskiego 1. Te budynki dzielił tylko płot.

zibid użytkownik zibid(wpisów:2270) dodano 22.10.2011 22:53

afrodyta - to temat zapodałaś. .........
jutro odpalam maszynę i lecę 200 km zobaczyć to cudo?

Pozdrawiam

afrodyta użytkownik afrodyta(wpisów:4276) dodano 22.10.2011 19:24

To wszystko dzieje się na moich oczach. Mieszkam około 500 m od tej "pięknej" inwestycji. Jak znajdę, to dołączę jeszcze kilka zdjęć miejsc, które już nie istnieją. Pozdrawiam.

anikm użytkownik anikm(wpisów:4509) dodano 22.10.2011 19:15

Ciekawy reportaż.
Mieszkańcom bloku nie zazdroszczę- będą mieli ,,piękne widoki” i hałas. Jednak każdy w obecnych czasach chciałby szybko się przemieszczać, a nie sposób poprowadzić tak dróg, aby omijały obszary zamieszkałe.
Pozdrawiam :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, przyłącz się!