m s my mo ms
version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

zobacz film

najbliższe galerie:

 
Walencja
1pix użytkownik sniezka odległość 1 km 1pix
Hiszpania - Walencja
1pix użytkownik kryjan odległość 1 km 1pix
Walencja
1pix użytkownik magdus odległość 1 km 1pix
Walencja
1pix użytkownik wako odległość 1 km 1pix
KOŚCIOŁY ŚWIATA 1 - KLASZTORY,  MINARETY,  BAZYLIKI. . .
1pix użytkownik afrodyta odległość 1 km 1pix
Valencia - El Palau de les Arts Reina Sofía
1pix użytkownik alchimistev odległość 2 km 1pix

komentarze do galerii (4):

 
mgfoto użytkownik mgfoto(wpisów:6141) dodano 14.05.2012 11:55

Grunt to pozytywne nastawienie :) Pozdrawiam

strabsenfilm użytkownik strabsenfilm(wpisów:850) dodano 14.05.2012 11:41

Mgfoto. Dopiero dziś przeczytałem Twój komentarz, jak sądzę bardzo trafny. Masz rację pisząc, że sporo osób ogląda nie tylko galerie fotograficzne lecz również filmy, nie pozostawiając śladów pod nimi śladów z wyjątkiem jednej zmieniającej się cyferki. Nie użalam się, lecz tylko dziwię, że galerie fotograficzne zbierają na ogół duże grono stałych, że się tak wyrażę, komentatorów, natomiast filmowe - dwóch, trzech, czasem trochę więcej. Przekonałem się zamieszczając galerię fotograficzną "Żaglowiec". Jak na razie tylko moje filmy zmieniają w sposób znaczący liczbę filmów, zamieszczanych na OS. I to jest moja drobna satysfakcja:) Dziękuję za komentarz i pozdrawiam:)

mgfoto użytkownik mgfoto(wpisów:6141) dodano 11.05.2012 17:02

Przyznaję, że ja jestem mocno fotograficzna. Próbuję nauczyć się jak najwięcej, analizuję zdjęcia i przeglądam galerie. Taka pasja to złodziej czasu, który w dzisiejszych czasach jest towarem deficytowym. Coś za coś. Nie oglądam telewizji i nie zaglądam do filmów w internecie. Zresztą na początku nawet niekiedy próbowałam ale na OŚ otwarcie filmu graniczyło z cudem. Pewnie część osób zraziła się i też już nie próbuje. Dynamika filmu jest zupełnie inna od prezentacji zdjęć i sądząc po sobie mogę stwierdzić, że nie każdemu to odpowiada.Towarzystwo komentujące na OŚ też jak zauważyłeś jest mocno fotograficzne. Może się wydawać, że to właśnie my napędzamy oglądalność. Gdybyś zajrzał do naszych archiwalnych galerii to zobaczyłbyś, że największą oglądalność mają często nie te najwyżej ocenione i cieszące się powodzeniem w chwili zamieszczenia ale te mniej atrakcyjne wizualnie ale za to pokazujące ciekawe turystycznie miejsca. Dlatego jestem przekonana, że Twoje filmy też znajdują tu widzów, tylko są to osoby, które nie zostawiają śladu w postaci komentarza lub oceny.
Ja zajrzałam do Ciebie bo zaciekawiła mnie fontanna u Terezy a Twój komentarz zapowiadał jej opis. Chyba zwracanie uwagi na swoją twórczość to dobry pomysł na reklamę i przyciągnięcie widzów. Bardzo starannie przygotowujesz swoje prezentacje. Życzę byś znalazł jak najwięcej odbiorców i pozdrawiam serdecznie :)

tereza użytkownik tereza(wpisów:3890) dodano 10.05.2012 20:31

Ciekawy film,interesujący komentarz.Obejrzałam z zainteresowaniem.Fajnie było sobie powspominać.Pozdrawiam:)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, przyłącz się!