m s my mo ms
version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

zdjęcia w galerii (34):

 
Rohacze były dla mnie od dawna upatrzonym celem W ciągu ostatnich 5 lat 3 razy podchodziłem do tematu - jednak góry nie były dla mnie łaskawe. W tym roku pogoda łaskawsza - warunki wręcz wymarzone - ruszamy. 
Jesteśmy na grani - majestat Wołowca prezentuje się okazale. Szlak jest eksponowany, dość wyczerpujący, porównywany miejscami do naszej Orlej Perci. Łańcuchy i ubezpieczenia pomagają w trawersie. Strach pomyśleć co by się stało jakby pogoda się załamała....... Ta ostra grań to słynny rohacki koń. Stroma i eksponowana skalna płyta i odcinek grani tak ostry, że można się jej trzymać, co zresztą jest bardzo rozsądną opcją. Idzie się po wyrzeźbionych w skale stopniach, trzymając się skały. .... no i mamy - silny wiatr, chmury, brakuje tylko jeszcze deszczu. Robi się ciekawie. Porywisty wiatr powoduje, iż czasami ukazuje nam się czyste niebo - podziwiając piękne widoki trzeba być maksymalnie skoncentrowany. Widok na stronę wschodnią - tam także kocioł...... W dole Dolina Rohacka - jedna z piękniejszych dolin tatrzańskich i najlepsze miejsce do startu opisywanego szlaku. Polecam chatę Zverovka jako bazę noclegową - klimatyczne miejsce
Widoczne zabudowania to strawione przez pożar w roku 1963 Schronisko Tatliaka (Tatliakova chata) — obecnie w odbudowie funkcjonuje tu czynny latem bar. Zimne piwko i Borovickowy Sen (ichnia jagodowa nalewka) to absolutny mus - oczywiście w drodze powrotnej ze szlaku Rohacz Ostry jest skalistym szczytem o wysokości 2088 m o nietypowej dla tego regionu Tatr budowie (ostro opadające ściany, wąska grań, skały krystaliczne - podobnie jak w Tatrach Wysokich). Cały czas towarzyszą nam ostre podejścia, której są wynagradzane pięknymi widokami Z Rohacza Ostrego otwiera nam się widok na Rochacza Płaczliwego i ostre podejście na niego. zejście na Rohacką Przełęcz Co istotne - na szlaku jesteśmy niemal sami, a pojedyncze spotkane osoby nie stwarzają odczucia tłumów na szlaku - piękna, rzadko spotykana sprawa w górach.
Szlak jest po prostu cudowny. Widoki w Tatrach Zachodnich mają monumentalny charakter, doliny są tu głębsze, odległości większe, więcej przestrzeni i powietrza, a przy tym krajobraz nie jest tak drapieżny jak w Tatrach Wysokich, ale wbrew ogólnej opinii nie jest tak sielankowo-pocztówkowo. Rohacz Płaczliwy jest drugim ze szczytów Rochaczy, wyższy od Ostrego Rohacza, ale o nieco łagodniejszych kształtach. Doskonały punkt widokowy. Dla takich widoków warto tu wejść - Wołowiec, Rohacz Ostry - przebyty szlak w całej mglistej okazałości. od lewej: Rakoń, Wołowiec - tym grzbietem wiedzie granica między Polską i Słowacją i Rohacze po prawej
Rohackie Plesa to bardzo popularne weekendowe miejsce tłumnie odwiedzane przez Słowaków - pięć stawów i rozciągająca się z nich panorama na Zabrat, Wołowiec i Rohacz Ostry sprawia, że jest to jeden z najpiękniejszych tatrzańskich zakątków. Po przeciwnej stronie zygzak na 
przełęcz Zabrat Od strony Przełęczy Smutnej Płaczliwy nie wygląda już tak groźnie. Ciekawostka/raj dla geologów
Wołowiec i Rohacze to góry o najśmielszych kształtach w Tatrach Zachodnich. Zejście doliną smutną wygląda dość niepozornie lecz jest długie i wyczerpujące. Dzień okazał się jednak za krótki, aby iść dalej - schodzimy w dół. W podsumowaniu - szlak jest dość trudny, coś w stylu Orlej Perci, mocno eksponowany, często trzeba trochę się wspinać, momentami idzie się wąską granią z przepaściami po obu stronach. Jest to chyba najtrudniejszy szlak w Tatrach Zachodnich, żeby go bezpiecznie przejść należy być w dobrej kondycji (niestety doświadczone osobiście !!!!!) i być odpornym na ekspozycję. W planach drugiego dnia była kontynuacja szlaku od Trzech Kop przez Banikow, grań Skrzyniarek do Brestowej. Na Adamculi (rozejście szlaków na Rochacze, Rochackie jeziora i Banikowska przełęcz) leży śnieg - pierwszy w tym roku - nie rokuje to najlepiej To tam mamy dziś być.
Naturalne zamknięcie Doliny Rohackiej - Rohacz Płaczliwy na horyzoncie Na rozejściu pod Przednim Zielonym kończymy wędrówkę - zasypane szlaki uniemożliwiają kontynuację - znów przegraliśmy z pogodą. Sukces połowiczny - Rohacze ujarzmione - a pozostały odcinek musi jeszcze poczekać.

najbliższe galerie:

 
Wołowiec - czyli jak się z burzą po górach goniłam :)
1pix użytkownik romana odległość 1 km 1pix
Z miłości do gór - cz. I
1pix użytkownik surykatka odległość 1 km 1pix
Tatry zachodnie
1pix użytkownik mondzus odległość 2 km 1pix
POLSKA Tatry - Wołowiec (cz. 2)
1pix użytkownik paweller75 odległość 2 km 1pix
Tatry Zachodnie: Grześ - Rakoń
1pix użytkownik arla odległość 2 km 1pix
POLSKA Tatry - Wołowiec (cz. 1)
1pix użytkownik paweller75 odległość 2 km 1pix

komentarze do galerii (70):

 
andred użytkownik andred(wpisów:4757) dodano 20.05.2014 13:57

Byłem na Rohaczach jeszcze w czasach licealno-studenckich. Mieliśmy stracha nie tyle z powodu ekspozycji, ale dlatego, że byliśmy tam nielegalnie. Wtedy była jeszcze Czechosłowacja, służby graniczne pilnowały, a na drugą stronę można było tylko z książeczką walutową na przejściu granicznym, po dokładnej kontroli wszystkiego.
Co to były za czasy! Ale nam się udało ;-)
Fajne zdjęcia przypomniały mi tamte emocje.
Pozdrawiam,
andred

zibid użytkownik zibid(wpisów:2270) dodano 01.03.2014 20:42

nola - jest gdzie się zmęczyć i trochę postrachać ....
Ale równie atrakcyjne jest Schronisko "Zverovka' i Borovićkowy Sen - nalewka na jagodach. Tylko nie można mieszać z innymi alkoholami ......

Dzięki i pozdr.

nola76 użytkownik nola76(wpisów:6693) dodano 25.02.2014 23:43

Pięknie:) I wcale nie tak sielankowo-pocztówkoowo jak mi się Tatry Zachodnie kojarzyły;)
pozdrawiam:)

anek11 użytkownik anek11(wpisów:2738) dodano 19.01.2014 18:21

Cicho..bo będzie burzowo z deszczem

zibid użytkownik zibid(wpisów:2270) dodano 19.01.2014 17:46

polecam i już zazdroszczę - pozdr

anek11 użytkownik anek11(wpisów:2738) dodano 15.01.2014 21:58

To jest coś...Rohacze na parę dych, widoki niesamowite i niestety jeszcze mi nieznane, coś mi mówi że w tym roku podrepczę tam...Pozdrawiam sąsiedzie:)

afrodyta użytkownik afrodyta(wpisów:4095) dodano 04.01.2012 16:41

Tatry zawsze mnie powalają, a zdjęcia i widoki rzucają na kolana. Gratuluje wyprawy. Piękna galeria.
Pozdrawiam serdecznie w Nowym Roku.

zibid użytkownik zibid(wpisów:2270) dodano 28.12.2011 22:58

babuch - doceniam, raz do roku jestem we wrześniu - dozuje przyjemności.
Dzięki i pozdrawiam

babuch użytkownik babuch(wpisów:991) dodano 25.12.2011 20:55

Piękna trasa, wspaniale , z sercem opisana...Gratulki za kondycje i piękne foty. Na pewno jeszcze spełnią się Twoje plany. Tatry dozują Ci chwile emocji. Docenisz to z czasem.
Miłego świętowania jeszcze jutrzejszego dnia i spełnienia marzeń i tatrzańskich planów w nadchodzącym Nowym 2012 Roku.

deszcz użytkownik deszcz(wpisów:2891) dodano 23.12.2011 20:55

GRATULUJĘ !!!

zibid użytkownik zibid(wpisów:2270) dodano 23.12.2011 18:02

annaoj - to mój jeden z ulubionych regionów Tatr - kontynuacja na pewno będzie, Przecież jeszcze "grań Skrzyniarek" obowiązkowo do przejścia

Pozdrawiam

annaoj użytkownik annaoj(wpisów:42) dodano 22.12.2011 09:50

Choć ostatnio zarzuciłam chodzenie po Tatrach na rzecz rumuńskich Karpat to nadal mam słabość do Rohaczy. To moja ulubiona grań w Tatrach. Polecam dokończenie szlaku w zakresie Trzech Kop. Ten fragment jest podobny do tego, który przebyłeś ale dla osób z lękiem wysokości jest więcej alternatyw poruszania się boczną, mniej eksponowaną ścieżką dziko wydeptaną po południowej stronie grani. Ja sama wolałam skakać po kamieniach na samej górze zaglądając w przepaście po północnej stronie.
Pozdrawiam i życzę dalszego smakowania górskich wędrówek.

romana użytkownik romana(wpisów:5222) dodano 20.12.2011 23:32

Masz rację, z górską pogodą różnie bywa. Liczę się więc z tym, że i nam może zabraknąć szczęścia jeśli chodzi o pogodę i trzeba będzie próbować ponownie. W tym roku dwa razy robiliśmy podchody do Pilska w Beskidach, a kilka lat wcześniej złapała nas potężna śnieżyca na Baraniej Górze w środku czerwca.
Ale cóż - taki jest już urok gór :)
Dzięki i pozdrawiam jeszcze raz :)))

zibid użytkownik zibid(wpisów:2270) dodano 20.12.2011 23:01

Romana - z tą łaskawością bywa różnie - Tatry zachodnie mają tendencje do kumulowania chmur i generowania opadów. W innych rejonach Tatr może być dość ładnie, a tam kocioł. My jeździmy we wrześniu - trzy razy deszcz i śnieg zawracał nas z drogi. Teraz też - zauważ na drugi dzień deszcz i śnieg także spadł.
Pozdrawiam i życzę realizacji planów.

romana użytkownik romana(wpisów:5222) dodano 20.12.2011 22:51

Zibid - dzięki za informacje :)
W przyszłym roku chciałabym trochę pochodzić po Tatrach a przedstawiona przez Ciebie trasa bardzo mi się podoba. Więc wpisałam ją sobie na listę moich wakacyjnych planów - oby tylko góry i pogoda były łaskawe.
Pozdrawiam :)

zibid użytkownik zibid(wpisów:2270) dodano 20.12.2011 18:50

................................. watcher................. niezwłocznie .......................dziękuje!!!!!

Pozdrawiam

watcher użytkownik watcher(wpisów:1927) dodano 20.12.2011 18:42

Hola, hola Kolego ! Mnie jeszcze nie dziekowales gdyz ja jeszcze nie gratulowalem , niezwlocznie wiec gratuluje a Ty rownie niezwlocznie dziekuj !

zibid użytkownik zibid(wpisów:2270) dodano 20.12.2011 18:24

Dziękuje wszystkim za wyróżnienie. Pozdrawiam

zibid użytkownik zibid(wpisów:2270) dodano 20.12.2011 18:23

romana:
- Chata Zverovka
- żółtym szlakiem na przełęcz Zabrat
- Rakoń, Wołowiec
- Rochacze
- Smutna przełęcz
- zejście Doliną Smutną do Tatliakovej Chaty
- powrót przez Adamculę do Chaty Zverovka

W sumie na spokojnie około 11 godzin - tak z robieniem zdjęć, podziwianiem widoków i przy słabszej kondycji.

Pozdrawiam

carmel użytkownik carmel(wpisów:1169) dodano 20.12.2011 10:15

Wspaniałe widoki...rewelacyjna wyprawa :) Pozdrawiam i gratuluję wyróżnienia :)

dispar użytkownik dispar(wpisów:5305) dodano 20.12.2011 07:55

Gratuluję. Podobająca galeria.
Byłem, ale w czasach analogowych. Fajnie sobie przypomnieć.
Pozdrawiam.

maja-maja użytkownik maja-maja(wpisów:442) dodano 19.12.2011 23:17

Gratuluję!......i dla mnie góry tylko do zdobywania na fotkach. Te są piękne, więc cała przyjemność po mojej stronie. Pozdrawiam.

irolek użytkownik irolek(wpisów:1008) dodano 19.12.2011 17:32

Gratulacje!!!

surykatka użytkownik surykatka(wpisów:7135) dodano 19.12.2011 17:15

Zibid - gratulejszyns :-)

paweller75 użytkownik paweller75(wpisów:7220) dodano 19.12.2011 17:02

Zibid - gratuluję i pozdrawiam.

satan użytkownik satan(wpisów:3117) dodano 19.12.2011 15:12

Gratulacje! Dla Tatr i dla Zibida :-)


PS - nie chcę robić zamieszania pod tą galerię, ale to co wypisuje tutaj Zbych, to farmazony pierwszej wody i ciężko to czytać. Wydawać by się mogło, żeś doświadczony górołaz, ale czytając Twoje wywody mam duże wątpliwośći czy tak jak jest istotnie. To że łazisz po Alpach nie umniejsza w żadnej mierze trudności jakie napotyka turysta na Rohaczach. Co więcej piechór, który łazikował tylko po Beskidach czy Sudetach idąć na ten szlak ma prawo uważać, iż jest to jego najtrudniejsze przejście w życiu i z tej prespektywy ma pełne prawo wyrazić uznanie na Zibida. Zbych w Alpach jest wiele prostych technicznie 3-tysięczników, nie ma sie czym chwalić. I idąc Twoim torem myślenia dalej, to 5-6-latki idąc co rano do szkoły gdzieś w wioseczkach na Płaskowyżu Tybetańskim na wys 5000mnpm (spacerekiem dodam), powinny patrzeć na Twoje alpejskie osiągnięcia z niekłamaną pogardą... :-) Czyż nie? :-) Czytając Twoją wypowiedź, która jak mniemam, miała zawierać elementy sarkazmu i ironii u mnie wywołuje głównie zdziwienie i utwierdza mnie w przekonaniu, że nie jesteś człowiekiem Gór.

zbych użytkownik zbych(wpisów:103) - Użytkownik usunięty. dodano 19.12.2011 14:11

A jednak !!! Galeria tygodnia !!! Tym razem wg. talentu , a nie zasług . Bardzo gratuluje !!!

pipol użytkownik pipol(wpisów:8990) dodano 19.12.2011 13:07

Gratulacje od wytrawnego andysty ;)))

zbych użytkownik zbych(wpisów:103) - Użytkownik usunięty. dodano 19.12.2011 11:19

http://www.fuw.edu.pl/~rosiek/photo/alpy2001/grossvenediger.html
To pewien Pan od którego uczyłem się Alp . Opisuje bardzo dokładnie szlaki i podejścia . Większość tych szlaków już przeszedłem , ale ,, Satan ,, ma rację - na najbardziej ,, eksponowanej na świecie ,, grani rohackiej nie bylem . Biję się w piersi nawet na Kasprowy Wierch wjechałem kolejką linową . Po prostu przyznaje się publicznie najwyższe góry świata tj . Tatry zostawiłem na później . Jeszcze mam zamiar wejść na Mont Blanc , Jungfrau i Mnicha i dopiero jak nabiorę odpowiedniej kondycji spróbuję się zmierzyć z Tatrami , bo są piękne i warte tego , a dodatkowo z tego co czytam to Himalaje przy nich to ,, PIKUS ,, .

skuza użytkownik skuza(wpisów:4121) dodano 19.12.2011 08:55

Gratuluję:)

grace użytkownik grace(wpisów:3357) dodano 19.12.2011 02:56

gratuluje.

raul użytkownik raul(wpisów:2023) dodano 19.12.2011 02:06

Gratuluję Zibid ;)
Pozdrawiam.

mgfoto użytkownik mgfoto(wpisów:6126) dodano 19.12.2011 01:21

Gratuluję! :)

satan użytkownik satan(wpisów:3117) dodano 19.12.2011 00:58

Nie chciałem aż tak bardzo Zbycha dołować. ;-)

pipol użytkownik pipol(wpisów:8990) dodano 18.12.2011 23:36

to było do 5000mnpm !!! zaokrąglic ;)))

satan użytkownik satan(wpisów:3117) dodano 18.12.2011 23:28

Pipol..."zaokrągliłem"...:-)

romana użytkownik romana(wpisów:5222) dodano 18.12.2011 23:25

Zibid ile czasu potrzeba na przejście trasy na Rohacze i z powrotem i skąd startowałeś ?

zibid użytkownik zibid(wpisów:2270) dodano 18.12.2011 22:12

pipol - masz 4900 n.p.m. ...

pipol użytkownik pipol(wpisów:8990) dodano 18.12.2011 19:10

4900m !!! Satan 4900 !!!!!!!

zibid użytkownik zibid(wpisów:2270) dodano 18.12.2011 19:03

margo - ruszaj ww tatry!!

margo użytkownik margo(wpisów:2555) dodano 18.12.2011 17:47

Odkryłeś przede mną zupełnie nieznany zakątek Tatr.
Bardzo ładny zresztą.
Pozdrawiam serdecznie.

satan użytkownik satan(wpisów:3117) dodano 18.12.2011 17:15

Zbych, Ty jednak niewiele wiesz o górach pisząc takie bzdury, tym bardziej, że żeś na rohackiej grani stóp swych nie postawił. O wiele trafniej sprawę ujął Imć Pipol, wsiada w autokar w Ameryce Płd i też ma spacer...na 4500mnpm...

watcher użytkownik watcher(wpisów:1927) dodano 18.12.2011 17:04

...albo sie licznik przekrecil i wyzerowal ...to jast bardziej prawdopodobne :D

zibid użytkownik zibid(wpisów:2270) dodano 18.12.2011 17:03

odrzutowy?

pipol użytkownik pipol(wpisów:8990) dodano 18.12.2011 17:02

czyli autokar nówka sztuka :))))

watcher użytkownik watcher(wpisów:1927) dodano 18.12.2011 17:01

Swietne !

zibid użytkownik zibid(wpisów:2270) dodano 18.12.2011 16:53

pipol - pomyliłeś się; to był licznik, a nie wysokościomierz :)!

pipol użytkownik pipol(wpisów:8990) dodano 18.12.2011 16:48

Zibid ! Ja autokarem to i na 4900m. byłem :)))))) Taki jestem skubaniec !!!!!!

zibid użytkownik zibid(wpisów:2270) dodano 18.12.2011 16:47

dzięki Ula - pozdrawiam

zibid użytkownik zibid(wpisów:2270) dodano 18.12.2011 16:41

zbych - ale z Ciebie psychoanalityk - dla mnie góry to misterium - nie musi być 3000 - może i być 1200 - to bez znaczenia. A jak wyjdą zdjęcia to ..... dlaczego nie.
Pozdrawiam - także świątecznie.

PS
znam takich co na 2400 samochodem wjeżdżają - potem 400 m kolejką i 200 podejścia - i też dla nich 3000 to pestka!!! Szczególnie tak jest w Niemczech i w Austrii :)

kordula157 użytkownik kordula157(wpisów:5758) dodano 18.12.2011 16:37

PIĘKNIE:))
Ale jak może być u Ciebie?, zawsze perfekcyjnie:))

zibid użytkownik zibid(wpisów:2270) dodano 18.12.2011 16:24

d & b - dzięki za odwiedziny. 3 razy byłem na tym szlaku i góry mnie zawracały, ale ...... i 10 lat nie przeszkadza żeby tam być. To my przeminiemy, a góry pozostaną .....
Pozdrowienia

grace użytkownik grace(wpisów:3357) dodano 18.12.2011 12:51

Piekne Tatry, pieknie pokazane, dobrze opowiedziane - calosc bardzo, bardzo pozytywnie:) Pozdrawiam, dziekujac, ze moglam popatrzec na tak piekne obrazy.

d-b użytkownik d-b(wpisów:581) dodano 18.12.2011 12:01

,,Rohacze były dla mnie od dawna upatrzonym celem W ciągu ostatnich 5 lat 3 razy podchodziłem do tematu..."
Jak więc jasno widać, marzenia bywają czasem realizowane w dłuższym okresie czasowym... śmiejemy się, bo te nasze górki czekają na pewną eskapadę już tych latek ponad dziesięć... Twój przykład pozwala spoglądać na te plany z optymizmem :-)
Zibid, raduj się zastanymi warunkami pogodowymi, były świetne, wykorzystałeś je równie fajnie :-) odbiór bardzo pozytywny...
Pozdrawiamy serdecznie,
D&B

zbych użytkownik zbych(wpisów:103) - Użytkownik usunięty. dodano 17.12.2011 23:36

,, Zibid ,, !!! Współczuję !! Fotografie piękne !!!! ..... ,...ale !!! .... Wszyscy którzy Ci gratulują to ...nie za jakości zdjęć , lecz ,, ze tak wysoko Wszedłeś ,, !!! Dla mnie 3000 m n.p.m . to spacer , .... ale ..... nie potrafię tak pięknie fotografować jak Ty . Nie gratuluję Ci ,, szlaku ,, , lecz pięknych fotografii !!! Pozdrawiam !!! Wesołych Świąt życzę !!!

zibid użytkownik zibid(wpisów:2270) dodano 17.12.2011 22:50

dzięki wszystkim za pozytywny odbiór - polecam szlak dla mniej i bardziej doświadczonych Tatrołazów, a nocleg w Chacie Zwerovka to obowiązkowy punkt programu - wątroby szkoda ale .......... raz się żyję.

zibid użytkownik zibid(wpisów:2270) dodano 17.12.2011 22:47

pipol - tak ciut, ciut.... minimalnie

anikm użytkownik anikm(wpisów:4509) dodano 17.12.2011 21:14

Zibid nie tylko architekturę pięknie prezentujesz na zdjęciach, ale i góry w Twoich kadrach urodziwe.
Szlak bardzo malowniczy, ale dla mnie chyba za trudny- jeszcze muszę trochę potrenować na łatwiejszych szlakach;)
Pozdrawiam serdecznie:)

walizka użytkownik walizka(wpisów:612) dodano 17.12.2011 20:56

Przyjemnie tak podziwiać widoki nie odczuwając trudów ni niebezpieczeństw wspinaczki:) Prawie wcale nie znam Tatr, z tym większym zainteresowaniem obejrzałam.

wmp57 użytkownik wmp57(wpisów:2161) dodano 17.12.2011 17:37

Góry już nie dla mnie, ale na zdjęcia popatrzeć jeszcze mogę, czemu nie?
Ładnie, jak tu u Zibida, chociaż bardziej kojarzysz mi się z fotografią architektury.
Pozdrawiam.

zbych użytkownik zbych(wpisów:103) - Użytkownik usunięty. dodano 17.12.2011 17:06

Tak piękne to Pokazałeś , ze już pakowałbym plecak !! Niestety czas wolny od obowiązków nie my sobie ,, ustalamy ,, ! Nie lubię ,, długich ,, zdjęć , ale ,, 32 ,, jest piękna !!! Pozdrawiam !!!

satan użytkownik satan(wpisów:3117) dodano 17.12.2011 14:22

Crème de la crème Tatr Zachodnich. Gratuluję przejścia rohacką granią ;-), na mnie jeszcze tan szlak czeka.

Wołowiec na 26 piekny!

Pozdrawiam ;-)

paweller75 użytkownik paweller75(wpisów:7220) dodano 17.12.2011 13:31

Z przyjemnością ogląda się takie galerie. Panorama na 1 dla mnie the best. Pozdrawiam.

romana użytkownik romana(wpisów:5222) dodano 17.12.2011 12:59

Piękna trasa - Tatr od strony Słowackiej prawie nie znam więc trasa , którą pokazałeś jest dla mnie nowością ale i pomysłem wartym zrealizowania - przy okazji chętnie skorzystam : )
Pozdrawiam

madeleine użytkownik madeleine(wpisów:1364) dodano 17.12.2011 12:55

Przyłączam się do gratulacji, niesamowita przygoda !!! pozdrawiam serdecznie

dziad_ek użytkownik dziad_ek(wpisów:387) dodano 17.12.2011 12:44

Gratuluje pięknej wyprawy na pewno kiedyś tam zajrzę. Pozdrawiam GóRzYśCiE ;)

surykatka użytkownik surykatka(wpisów:7135) dodano 17.12.2011 12:04

Pięknie w tym jesiennych ubrankach wyglądają Taterki Zachodnie :-). Dolina Rohacka cudnie też prezentuje się z Wołowca, bo widać wtedy wszystkie Rohackie Stawy na różnych poziomach...W ogóle co ja mówię...cudnie to tam jest wszędzie. A na Rohaczach nie byłam, może kiedyś jeszcze się odważę..., choć widać ,że lekko to tam nie jest :-). Ekstra galeria, pozdrawiam :-)

pipol użytkownik pipol(wpisów:8990) dodano 17.12.2011 11:55

Osobiście ta galeria bardzo mi się podoba, jest tylko ciut gorsza od mojej Grenlandii !!!! ;)))))) Pozdrawiam

marcowadziewczyna użytkownik marcowadziewczyna(wpisów:1527) dodano 17.12.2011 11:45

Gratuluję wyprawy ,szlak faktycznie dla doświadczonych i wytrawnych Taterników ,aż żal ,że nie dla mnie .
Pozostaje mi podziwiać i delektować się Twoimi zdjęciami.
Pozdrawiam .

mgfoto użytkownik mgfoto(wpisów:6126) dodano 17.12.2011 11:34

Jak to się modnie mówi - pogodę mieliście dynamiczną więc należy się cieszyć z łaskawości chmurek, że pokazały błękit nieba i przebłyski słońca. Najbardziej podoba mi się 2 i śniegowe 30 i 32. Pozdrawiam :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, przyłącz się!