m s my mo ms
version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

zdjęcia w galerii (29):

 
Urokliwa część ulicy Górnośląskiej ,Dom Studencki  . Ten sam Dom Studencki od ul.J.Hoene-Wrońskiego . A tak wygląda druga strona tej części Górnośląskiej . Górnośląska . Przy tej ulicy znajduje się kamienica w której mieszkał i pracował W.Reymont . Ciekawa kamienica na rogu Kruczej i Pięknej .
Marszałkowska . Marszałkowska . Doszłam do Al.Ujazdowskich 51.Dzisiejszą atrakcja mojego zwiedzania jest Fotoplastikon Warszawski . To ta środkowa kamienica. Fotoplastikon znajduje się w podwórzu . Zdjęcia wewnątrz będą robione zaparowanym obiektywem więc zawodowcy lepiej niech je ominą :):)
Jest to jedyny w Europie Fotoplastikon który w tym miejscu jest od swojego powstania. Oglądałam trójwymiarowe zdjęcia ,Impresje z tatrzańskich szlaków -Kasi i Borysa Wasiuków. Pierwszy raz jestem w takim miejscu,ciekawe doświadczenie . Hotel Polonia przy Al.Ujazdowskich . Wejście do hotelu .
Idę na Plac Defilad.Tak blisko Pałacu jestem drugi raz w życiu ,robi wrażenie :) A tak wygląda wewnątrz ,to dla tych którzy tu jeszcze nie byli . Idę dookoła Pałacu żeby dobrze mu się   przyjrzeć.
A mróz coraz większy ;)Ostatnie spojrzenie na stolicę i do metra potem autobusem i już za ok.6 godzin będę domku:)

najbliższe galerie:

 
Warszawa - Pół żartem, pół serio...
1pix użytkownik marioli odległość 0 km 1pix
Pomniki warszawskie cz. 2
1pix użytkownik foto-jaro odległość 0 km 1pix
Muzeum Techniki w Warszawie
1pix użytkownik jefrey88 odległość 0 km 1pix
Polskie Miasta - WARSZAWA
1pix użytkownik rozmusiaki odległość 0 km 1pix
Marsz Niepodległości 2012
1pix użytkownik eljot odległość 0 km 1pix
Barwy polskiej jesieni
1pix użytkownik migawka odległość 0 km 1pix