m s my mo ms
version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

zdjęcia w galerii (30):

 
Wnętrze Red Fort w Agrze spełniał on funkcję twierdzy obronnej. Widok z Red Fort ( nie tego w Delhi) na Taj Mahal Wnętrze pałacu w którym żyła dynastia Mongołow. wszystko jest wykute inkrustowane w kamieniu. Renowacja fasady Red fort. 
Zwróćcie uwagę na wspaniale zamocowane rusztowania. wnętrze Pałacu, pokój jednej z żon cesarza. wnetrze Red Fort
Plac defilad w Red fort Brama wejściowa w Red Fort widok na mury oraz fosę Red fort Wspaniałe sklepienie w Baby Taj Baby Taj i jego szczegóły piekna praca w kamieniu. Baby Taj - tak zwą Hindusi pomniejszona budowlę Taj Mahalu w Baby Taj tez miesci się mauzoleum.
Baby Taj - tak zwą Hindusi pomniejszona budowlę Taj Mahalu w Baby Taj tez miesci się mauzoleum. w drodze z Baby Taj do Taj Mahal Brama przed wejściem do Taj Mahal zwana również Bramami Raju. Brama przed wejściem do Taj Mahal zwana również Bramami Raju. Widok pojawiającej sie kopuły zapiera dech w piersiach Juz widać cztery minarety.
Oto Taj w całej swojej okazałości, Parę słów o idei tej budowli. Taj został wzniesiony w roku 1654 jako mauzoleum dla żony panującego wówczas cesarza.
 Proporcja zachowana w całym kompleksie jest nienaganna, od wejścia wszytko ma swoje odwzorowanie. Po drugiej stronie linii środka zawsze jest odbicie lustrzane  ogród podzielony na cztery części Widok z bliska na kopułę Kolejne ujęcie Cała konstrukcja jest wykonana z marmuru, i kamieniami szlachetnymi.
widok na Bramę Raju od wewnątrz Piękne ubrane w zwiewne szale i sari kobiety O ostatnie raz widoczny zza bramy Raju Taj. Po zwiedzaniu tego z czego Hindusi są naprawdę dumni czas zarobić na turystach. Mój przewodnik zabrał mnie do lokalnego zakładu rzemieślniczego i jak zawsze taka sama hiostoria mały pokaz jak się wykonuje talerze,stoły itd. a potem zapraszamy do sklepu;)
Po zwiedzaniu tego z czego Hindusi są naprawdę dumni czas zarobić na turystach. Mój przewodnik zabrał mnie do lokalnego zakładu rzemieślniczego i jak zawsze taka sama hiostoria mały pokaz jak się wykonuje talerze,stoły itd. a potem zapraszamy do sklepu;) Fosa przed Red Fort, w dali Taj Mahal.

najbliższe galerie:

 
Agra - inne spojrzenie
1pix użytkownik marzej odległość 2 km 1pix
Indie cz. I - Agra
1pix użytkownik wmp57 odległość 2 km 1pix
Taj Mahal-Agra
1pix użytkownik baracuda77 odległość 4 km 1pix
Indie. Cztery wesela (bez pogrzebu: )
1pix użytkownik strabsenfilm odległość 4 km 1pix
Agra. Pomnik wiecznej miłości - Tadż Mahal
1pix użytkownik strabsenfilm odległość 4 km 1pix
Indie - Agra
1pix użytkownik ignac74 odległość 5 km 1pix

komentarze do galerii (5):

 
doti19 użytkownik doti19(wpisów:4) - Użytkownik usunięty. dodano 13.01.2012 23:08

Oglądając galerie czuje ten klimat - cudowne miejsca i piękne zdjęcia. Pozdrawiam

doris użytkownik doris(wpisów:744) dodano 17.02.2009 18:24

Ja dopiero tutaj trafiłam...hm - muszę więcej buszować :-) Podoba mi się ta galeria i już :-))))))))) Pozdrawiam

moneeq użytkownik moneeq(wpisów:1090) dodano 15.04.2007 17:13

rzeczywiscie galeria pierwszej klasy. opisy bez zarzutu, zdjecia bajeczne. Calosc skomponowana w ogromnie wciagajaca opowiesc. Wzorowo!

raptorek użytkownik raptorek(wpisów:350) dodano 22.11.2006 22:29

Galeria z prawdziwego zdarzenia. Daje dobry pogląd na to miejsce. Przykład tego czego chyba wszyscy oczekujemy po galeriach: w miarę wyczerpanego tematu. Gratulacje.

robson użytkownik robson(wpisów:442) dodano 22.11.2006 22:13

Co tu dużo pisać - jesteś szczęściarzem, że tam byłeś! Robisz fajne fotki.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, przyłącz się!