m s my mo ms
version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

zdjęcia w galerii (14):

 
Kamieniczki na Starym Rynku przepięknie odnowione i wymalowane wywierają niezapomniane wrażenie. Przepiękny poznański ratusz - zdjęcie 1. Przepiękny poznański ratusz - zdjęcie 2. Trochę zabawy cieniem na płycie Rynku. Jedna z czterech przepięknych i wpsniale komponujących się z zabudową Rynku fontann (tak to się chyba pisze ...) Ta sama, tyle że od tyłu.
Druga z czterech. W tle przepiękny poznański Ratusz. Niestety deficyt czasu nie pozwolił mi uwiecznić słynnych koziołków. Mam przynajmniej powód, by wrócić. Trzecia z czterech. W tle znów przepiękny, odrestaurowany poznański Ratusz i kolorowe kamieniczki. Kórnik - zamek. I tutaj, ze względu, że podczas naszej wizyty ślub brały tam 2 pary, wtrącę krótką legendę. Ponoć, to przepiękne i urokliwe miejsce (nie zwiedziliśmy ogrodów, bo były już zamknięte) jest niezwykle pechowe dla małżeństw. Sam znam 2 pary, które w krótkim czasie się rozwiodły, a koleżanka z Poznania (rozwiedziona właśnie) zna kolejne. Więc nie polecam brać ślubu w Kórniku. Ten sam zameczek. Przyzamkowy pałacyk, w którym po dziś dzień mieszkają ludzie. Przepiękne lokum. Obiekt zabytkowy chroniony prawem. Ciekawe jak sie w takim mieszka ... :-P
Po drodze zaobserwowaliśmy nieznany nam dotąd sposób snopowiązałkowania (trudne, dziwne słowo) siana. W walce. U nas popularna jest nieco mniejsza kostka. j.w.

najbliższe galerie:

 
Zagadki trochę inaczej. . .
1pix użytkownik przemyslaw odległość 0 km 1pix
SASANKI
1pix użytkownik przemyslaw odległość 1 km 1pix
BOŻE NARODZENIE - 2014
1pix użytkownik przemyslaw odległość 1 km 1pix
WIOSNA BIEŻY PRZEZ ŚWIAT - 21.03.2013
1pix użytkownik przemyslaw odległość 2 km 1pix
STARY RYNEK
1pix użytkownik maglaj odległość 3 km 1pix
Poznań
1pix użytkownik ola odległość 3 km 1pix

komentarze do galerii (2):

 
knfred użytkownik knfred(wpisów:2455) dodano 22.10.2007 20:49

pypekk - miasto fajne to wiemy.
Ale czemu ty jesteś taki uparty i ciągle ładujesz zdjęcia max to niewiemy.
hejka!

pypekk użytkownik pypekk(wpisów:48) dodano 06.08.2007 23:19

Jak na mieskzańców tego pięknego miasta reagujecie dosyć spokojnie na małą ilośc zdjęć. Jednak czas mi nie pozwolił, ale obiecuje - wrócę! Przecież koziołków nie widziałem! Może wrócę już z nieco bardziej zaawansowanym sprzętem, bo z mojej obecnej cyfry wyciągam już wszystko na co ją stać! :-)

PS: Śliczne macie maisto, naprawde! Prawie jak mój kochany Kraków, hehe :-) i przepiękny Wrocław.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, przyłącz się!