m s my mo ms
version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

zdjęcia w galerii (49):

 
Dolatując do Tokyo czasami w dali można dostrzec świętą górę Fuji. Zazwyczaj lądujemy na lotnisku Narita oddalonego o ok 70 km. od Tokyo. Z Narita air port do Tokyo najlepiej dojechać pociągiem NEX lub kolejką. Trwa to od godziny do dwu. Ja zazwyczaj zatrzymuje się w Shinjuku gdyż jest to dobry punkt wypadowy nie tylko na Tokio ale i na dalsze okolice. Shinjuku to mix tandety i elegancji. Sklepy towar wykładają wprost na ulicy, co świadczy o niskim stopniu przestępczości.
W tym sushi barze jestem prawie stałym bywalcem. Mają też tu fantastyczną sake. Z Shinjuku Central Park widok na Metropolitan Government to ten po prawej. Oraz większy kawałek dzielnicy biznesowej. Rower jest cały czas najpopularniejszym środkiem lokomocji. Shinjuku i siedziba firmy DoComo. Shinjuku, ot taki widok na tory i metro.
To toalety w Shinjuku_Gyoen(新宿御苑) czyli parku. Może będzie osobna galeria(park). Czasem zobaczyć można kiczowate autko. A to już Odaiba wyspa usypana w zatoce Tokijskiej. I słynny budynek  Tokyo Big Sight. Rzeźba w kształcie olbrzymiej piły? Czemu nie.  :) I widok na Odaibe Efekt subkultury.Ogromny Gandam.
I sklep dla fanów. Wracamy z wyspy na Akihabare Tutaj rządzi elektronika Ot wpadła fotka z Tokyo Sky Tree.To obecnie najwyższy punkt w Tokio i zarazem najwyższa wieża telekomunikacyjna na świecie 634 m. Stacja Shinjuku. Bardzo ciekawe zdjęcie. Dziennie przewija się przez nią prawie 3 000 000 ludzi, a tu pustka. Jak się umawiać na Shinjuku to najlepiej w First ..... .
A tu mały wypad na targ rybny ale nie będziemy oglądali aukcji Tuńczyków. Tutaj są Bary z super sushi. Na tych uliczkach są kramy z najświeższą rybką i piklami Oraz ze wszystkim do kuchni. Widok na Shiodome. Park Hamarikyu garden a za nim budynki dzielnicy Shiodome.
A jednak można Stare przeplata się z nowym. Ot ciekawostka I słynny Nakagin Capsule Tower. Na dzielnicy Shinbashi Capsule Tower Ulice w Tokyo czasami są zadziwiająco puste
A to Ginza ze swoim sztandarowym budynkiem Wako Dalej Ginza.I ciekawa architektura I tu projektantowi dali poszaleć A to już ulice Shinjuku i rumaki pracowników sektora publicznego.tak na 85% I jeszcze mały wyskok na Harajuku. I słynny sklep AKB48 na pięterku jest kultowa kafejka
No i moda na Harajuku łącznie z różową walizką. Jedno z bardziej słynnych skrzyżowań na Harajuku. Omotesando z Meiji Dori. Typowo japoński gadżet. A tu wieczorny wypad na Ueno. Też kwitnie tu handel Może świeżą rybkę ? Każdy zachwala jak umie
Pora wracać do Hotelu. Dobranoc Tokyo czym rano mnie jeszcze zaskoczysz.

najbliższe galerie:

 
Japonia cz.  1 - Tokio. Meiji.
1pix użytkownik wmp57 odległość 2 km 1pix
TOKYO
1pix użytkownik deemi odległość 2 km 1pix
Tokijski remanent
1pix użytkownik kier odległość 4 km 1pix
Moke Tokyo nocą.
1pix użytkownik kier odległość 4 km 1pix
Tokijski remanent  cz II
1pix użytkownik kier odległość 4 km 1pix
Ulice Tokyo
1pix użytkownik polyanna odległość 4 km 1pix

komentarze do galerii (7):

 
kier użytkownik kier(wpisów:91) dodano 05.04.2013 20:13

Olazim: Czasem czuje kogoś obok. :) Zapraszam na inne moje i nie tylko spacery :)

kier użytkownik kier(wpisów:91) dodano 05.04.2013 20:12

marcowadziewczyna: też tak kiedyś myślałem, a tu się udaje :))

kier użytkownik kier(wpisów:91) dodano 05.04.2013 20:11

Dzięki za wpisy i oceny :)

Romana: taki był zamysł - super że się spodobał :)

olazim użytkownik olazim(wpisów:2256) dodano 04.04.2013 19:09

Super ciekawie się z Tobą zwiedza,jest tak normalnie ,zwyczajnie -wydaje mi się że się tam znajduje i chodzę po ulicach razem z Tobą -pozdrawiam.

marcowadziewczyna użytkownik marcowadziewczyna(wpisów:1527) dodano 04.04.2013 13:49

Uwielbiam obieżyświat za to ,że można dzięki fotkom przenieś się w miejsca które pewnie nigdy nie odwiedzę .
Pozdrawiam :)

romana użytkownik romana(wpisów:5222) dodano 03.04.2013 20:56

Fajny mix
Pozdrawiam :)

kier użytkownik kier(wpisów:91) dodano 03.04.2013 20:21

opisy niebawem

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, przyłącz się!