m s my mo ms
version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

zdjęcia w galerii (38):

 
Park Bystrzycki, to park krajobrazowy doliny Bystrzycy, do miasta Wrocławia, tereny te dołączone zostały dopiero w latach 70 - tych. 
Z początkiem XX wieku na tym terenie powstały pierwsze domy o charakterze podmiejskim. Obecnie powstaje tam wiele nowych domów i osiedli, znajdująca się nieopodal klimatyczna karczma - hotel „ Rzym” stała się bardzo modna na komunie, wesela itp. Będąc w tym parku panowała nieciekawa pogoda. Ostatnio przeczytałam podręcznik o nauce fotografowania. Zmęczyłam z wielkim trudem 2/3 książki. Otóż jej autor napisał, że ponoć niepogoda to najlepsza pora aby oddać nasycenie kolorów. Myślę, że przez to, że nie doczytałam tej nieszczęsnej 1/3 nie udało mi się wydobyć tego nasycenia, że to kara za mój brak pilności, mówiąc szczerze w ogóle nie wiedziałam jak to fotografować, żeby cokolwiek móc pokazać. Dlatego tak mało zdjęć. Most Rędziński - stanowi część Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, otwarto go w sierpniu 2011, jego długość to: 1,8 km, wysokość 122 metry. Najwyższa tego typu konstrukcja w Polsce. W każdym kierunku kierowcy mają do dyspozycji trzy pasy ruchu.. Koszt budowy to 576 mln zł.
Jest największym (powierzchniowo ) mostem betonowym na świecie - 70 tys.mkw. 
To zdjęcie umieściłam jako wiodące nie dlatego, że mi się wybitnie podoba, to też, ale tak naprawdę powodem była trudność zrobienia go. Najpierw jazda na ślepo wzdłuż chaszczy Odry, potem jakaś trzęsąca się platformo - schodo - podobna (...) (...)konstrukcja, zeskok ze sporej wysokości na ciemną i pustą barkę, statyw, kilkanaście innych zdjęć, i jest!
Do podstawowych atrakcji parku należy kilka stawów, okazy dendrologiczne, labirynt grabowy, plac zabaw dla dzieci, w pobliżu parku przepływa rzeka Bystrzyca. Park Leśnicki - park położony w zachodniej części Wrocławia, jego powierzchnia to 21 ha. Do największych atrakcji tego miejsca należy renesansowy zamek położony w południowej części parku, w którym znajduje się m.in. Centrum Kultury „ Zamek”.
Ten park jest przepiękny, prawdę mówiąc znalazłam się w nim pierwszy raz przygotowując materiał do zdjęć. Urzekł mnie swoją elegancją, różnorodnością, wyjątkową pustką, dzielnica ta leży daleko od centrum, jest mało popularna i stosunkowo słabo zagęszczona. Park Grabiszyński powstał na obszarze, który niegdyś stanowił cmentarz. Obecnie po dawnej nekropolii pozostały niewielkie enklawy.
Sam park ma powierzchnię 48 ha i składa się z dwóch części: północnej - przy bardzo ruchliwej 6 - pasmowej ul.Hallera oraz południowej - nad rzeką Ślęzą. Obie części rozdzielone są wydzielonym terenem zakładu zieleni. Łączy je aleja spacerowa i pas zadrzewień .
starosta powiatu Dingolfing-Landau wydz.komunikacji Viehmarktstr.3 94405 Landau podpis nieczytelny 
Park Południowy - mieści się w południowej części osiedla Borek. Zaliczany jest do parków krajobrazowych, w przeciwieństwie do innych parków miasta utworzono go od podstaw, a nie poprzez adaptację terenów leśnych. W 1877 r. wrocławski kupiec i filantrop Julius Schottländer przekazał park miastu w zamian za przyłączenie Borku do miejskiej sieci gazowniczej, wodociągowej i kanalizacyjnej. Stworzony został przepiękny, imponujący rozmachem park krajobrazowy z polanami i dużym stawem, fontannami, widokowym tarasem. Obecnie znajduje się w nim także fantastyczny plac zabaw dla dzieci, restauracja włoska, od 1995 r. park ma status zabytku przyrody, rośnie w nim 109 gatunków roślin; do atrakcji parku należą ciekawe okazy dendrologiczne. To zdjęcie nosi tytuł: uciekająca para młoda, zgodzili się na zrobienie zdjęć, niestety nie użyłam statywu i wszystkie robione na mostku gdzie stali, wyszły ruszone. Park Południowy i Park Grabiszyński to dwa parki do których mam ogromny sentyment. Mieszkam w pobliżu, i tylko ja wiem ile setek godzin spędziłam w nich z moją córką, najpierw spacerując z wózkiem, potem karmiąc kaczuszki, później jeszcze na rowerach, na znajdujących się tam placach zabaw znam każdą ławkę. Nawet kiedy teraz przechodziłam obok tych miejsc poczułam żal, że tamten czas tak szybko minął.
Most Grunwaldzki - jedna z ikon Wrocławia, potężny stalowy most wiszący,. Jest jedynym mostem wiszącym w Polsce, po którym jeżdżą zarówno tramwaje, jak i samochody oraz autobusy.

Otwarty został we wrześniu 1910 r. pod nazwą Kaiserbrücke, czyli Most Cesarski
W czasie wojny uległ uszkodzeniu, nie zawalił się całkowicie, dzięki czemu już w 1947 r. wrocławianie mogli ponownie go używać. Na początku lat 50. XX w. nieznany do dziś szalony pilot dokonał rzeczy niewykonalnej, przeleciał pod przęsłami mostu Grunwaldzkiego! Miał to być rzekomo Stanisław Maksymowicz, niegdyś znakomity wrocławski pilot akrobata samolotowy. Do dzisiaj nie przyznaje się do tego wyczynu. Ponoć zdecydował się na tak ryzykowny krok, żeby zaimponować dziewczynie, cała sprawa owiana jest jednak ciągle mgłą tajemnicy. Zielone płuca Wrocławia to Park Szczytnicki. Nazwa parku pochodzi od istniejącej tutaj niegdyś wsi Szczytniki. Do XVIII wieku obszar zajmowany przez Park Szczytnicki był po prostu lasem, przekształconym później w park miejski.
Największą atrakcją Parku Szczytnickiego jest znajdujący się na jego terenie Ogród Japoński.
Mostek z Ogrodu Japońskiego sfotografowany od strony Parku Szczytnickiego. 
To moje pierwsze zdjęcie w życiu na którym kucnęłam, a właściwie to uklękłam. Pech chciał, ze nie popatrzyłam na trawnik. Wylądowałam w czymś bardzo nieciekawym :). Ten ptaszek jest moim zdaniem prawie tak śliczny jak nasza anek :) ( z naciskiem na prawie) Park zajmuje ponad 120 hektarów. Teren parku to ogromne bogactwo drzew i krzewów nie tylko gatunków krajowych, ale także pochodzących z terenów Ameryki Północnej i Azji. Dwa place zabaw dla dzieci. 

Drewniany kościół pod wezwaniem św. Jana Nepomucena z przełomu XVI i XVII wieku, fotografując go czułam zapach drewna zupełnie jak w Kościółku Wang w Karpaczu. Most Zwierzyniecki łączy ponad starą Odrą ulicę Marii Skłodowskiej-Curie z ulicą Zygmunta Wróblewskiego, przy której znajduje się Przystajń Zwierzyniecka oraz ZOO wrocławskie. Pierwszy drewniany most w tym miejscu powstał w 1655 roku.
Ogród botaniczny- spotkanie z obieżyświatowcami, którzy zawitali do Wrocławia i zaprosili mnie na krótkie spotkanie podczas święta dyni. Pozdrawiam Was serdecznie!
Miasto ma czwartą największą ilość mostów (i kładek) w Europie, plasuje się zaraz za Amsterdamem, Wenecją i Sankt Petersburgiem ( jako porównanie: Warszawa: 8 mostów, Kraków: 7 mostów, Wrocław: 220 mostów).

 To tutaj zakochani, nie tylko z Wrocławia, w ten symboliczny sposób wyznają sobie miłość zawieszając na nim swoje kłódki, 
Niestety, prawdopodobnie z mostu znikną wszystkie kłódki. Planowany jest bowiem remont konstrukcji, a kłódki stanowią zbyt duże obciążenie. Nazywany jest Mostem Zakochanych ze względu na miejską legendę mówiącą, że na nim czekają poszukujący swojej miłości. Legenda mówi, iż najpierw trzeba pójść do katedry i pomodlić się w tej intencji. Potem należy pogłaskać po głowie posągowego lwa, który strzeże wejścia do świątyni, następnie pójść na Most Tumski i czekać na nim na miłość.
Mosty Młyńskie łączą wyspę Piasek z prawym brzegiem Odry. Wrocław to naprawdę bardzo piękne miasto urzekające urokiem mostów, zieleni.
 Moja prezentacja to znikoma cześć tego co jeszcze można zobaczyć we Wrocławiu., Zabrakło wielu innych parków oraz ogrodów, przepięknych starych i nowych mostów, które są równie imponujące i urzekające, w dodatku zupełnie inne jak te, która przedstawiłam. 

Kto wie, może pokażę je w przyszłości? A może zrobi to ktoś z Was? 

Dziękuję za uwagę.

najbliższe galerie:

 
Wrocław - Panorama Racławicka.
1pix użytkownik wmp57 odległość 0 km 1pix
Polska - Wrocław - Od świtu do zmierzchu
1pix użytkownik marioli odległość 0 km 1pix
Wrocław Zoo
1pix użytkownik dzastina19862 odległość 0 km 1pix
RYNEK WE WROCŁAWIU
1pix użytkownik wo odległość 0 km 1pix
Wrocław - najpiękniejsze miasto w Polsce
1pix użytkownik raptorek odległość 0 km 1pix
Breslau czy Vratislavia?
1pix użytkownik jaros odległość 0 km 1pix

komentarze do galerii (37):

 
gabi użytkownik gabi(wpisów:2469) dodano 02.12.2017 11:25

Dispar, dzięki, to jedna z pierwszych prezentacji, male pojęcie, sporo błedow, tym bardziej miło czytac takie słowa od Ciebie,
pozdrawiam

dispar użytkownik dispar(wpisów:5301) dodano 01.12.2017 10:08

5,15,22- bardzo podobające. Takie malarskie.
Wiele innych też się podobało.
To w ogóle bardzo fajne miasto.
A pokazane przez mieszkańca tym bardziej sympatyczne się jawi.
Zmobilizowałaś mnie. Idę szukać fotek z Wrocławia.
Pozdrawiam serdecznie:)

gabi użytkownik gabi(wpisów:2469) dodano 12.12.2013 17:25

Nola, ja dopiero dzisiaj zauważyłam, że Ty byłaś w tej galerii, dzięki za słowa uznania, może zawitasz kiedyś do Wrocławia?
pozdr.
Gabi

nola76 użytkownik nola76(wpisów:6688) dodano 08.11.2013 00:28

Fajnie się prezentuje Wrocław nocą:)
Nie wiedziałam, że to taka oaza zieleni, no i że jest tu tyle kładek, mostów i innych takich. Ogród Japoński piękny:)
pozdrawiam:)

gabi użytkownik gabi(wpisów:2469) dodano 30.10.2013 17:25

Skuza, nawet nie wiesz jaką radość sprawiają takie słowa jak Twoje. Dzieki :)

skuza użytkownik skuza(wpisów:4121) dodano 25.10.2013 22:27

Heilige Bim Bam Bum,ale się ostro wzięłaś za fotografowanie,plener wybrałaś przepiękny,parki w jesiennej szacie ,mosty dniem i nocą ,są idealnymi modelami:))Przeczytanie 2/3 książki o sztuce fotografowania uważam za wielki sukces,ja zakupiłam osobiście dwie książki,każda w innym języku...zaliczyłam od dechy do dechy wszystkie fotki i na tym moja edukacja się zakończyła:)))))Galeria bardzo treściwa,fotki udane moim zdaniem,ale ja nie zaliczam się do ekspertów,ale z ich rad czasami korzystam:)))Pozdrawiam bardzo serdecznie:))

gabi użytkownik gabi(wpisów:2469) dodano 18.10.2013 19:23

śnieżko, jak się trzy razy robi to samo, to w końcu musi się udać, obiecuję jeszcze w tym roku jedną - taką ze świątecznym klimatem :)
dziękuję za miłe słowa,
pozdr.
Gabi

sniezka użytkownik sniezka(wpisów:3334) dodano 18.10.2013 18:02

Foty jak ta lala.
A Wrocław miłuję;)
Dawaj więcej:D

gabi użytkownik gabi(wpisów:2469) dodano 18.10.2013 07:30

mgfoto, zgadzam się ze wszystkim co piszesz :) trochę nam nie dopisała pogoda, ale festiwal faktycznie ciekawy ( aż wstyd, ze udałam się na niego po raz pierwszy w życiu dzięki Tobie :)
dziękuję za wizytę,
pozdr.
Gabi

gabi użytkownik gabi(wpisów:2469) dodano 18.10.2013 07:23

Baracuda, nie ten most spędził mi sen z powiek, o którym myślisz. Moja zmorą był nr 34, dwa wieczory z rzędu szturmowałam bez skutku. Chciałam go zrobić przy zapalonych lampach, problem był w tym, ze o tej porze tam jest mega korek, samochody tak oślepiały, ze ja nie potrafiłam sobie z tym absolutnie poradzić, po prostu sznur walących po oczach samochodów, autobusów i tramwai. Dlatego pojechałam tam po raz 3!!! i poszedł za dnia:)
Każdy z mostów oglądałam najpierw w Internecie, żeby zapożyczyć sposób ustawienia się. Rędziński, ten tytułowy, był głównie z lotu ptaka, zadałam sobie trud i
dzwoniłam nawet do nieznajomych fotografów ogłaszających się w Internecie, czy maja na niego jakiś pomysł, zero, tylko jeden wysłał mi zdjęcia, które zrobił jadać samochodem, mega bajer, w połączeniu z bajecznym niebem, dla mnie niewykonalny. Także powtarzam po raz kolejny, nie ma lekko :)
Bardzo Ci dziękuję, ze doceniłaś mój trud.
pozdr.
Gabi

mgfoto użytkownik mgfoto(wpisów:6126) dodano 18.10.2013 01:51

Nauka fotografowania to ciągła droga pod górkę ale tym którzy znajdą cierpliwość by nią podążać przynosi wiele radości i satysfakcji.
A Festiwal Dyni to bardzo fajna i godna polecenia impreza. Pozdrawiam :)

baracuda77 użytkownik baracuda77(wpisów:3568) dodano 17.10.2013 21:57

Droga Gabi jestem pod ogromnym wrazeniem Twojej pracy!!!Wiem,ze nie bylo latwo...dzieki Twojej determinacji widac efekty,glownie mam na mysli most,ktory zapewne snil Ci sie po nocach:) Dostrzegam roznice w Twoim patrzeniu przez kadr;)Moja ocena nie ma wplywu na to,ze lubie Ciebie wirtualnie-zasluzylas na dyche jak malo kto-nie urazajac innych:D Pozdrawiam serdecznie

gabi użytkownik gabi(wpisów:2469) dodano 17.10.2013 08:48

Elise, Popelpawel, Halszko, Kordulo, Przemysławie,
bardzo Wam dziękuję za wizytę i słowa uznania dla moje pracy. Bo faktycznie się nadreptałam, nachodziłam, po kilka razy w te same miejsca, za każdym razem ze statywem, tak jak powiedziałam wcześniej, nie ma lekko :) Tym bardziej mnie cieszy, ze to doceniliście.
pozdr.
Gabi

przemyslaw użytkownik przemyslaw(wpisów:6069) dodano 16.10.2013 23:54

Nowa zabawka - Canon Power Shot G15, trafił w dobre ręce. Ale sam sprzęt nie robi dobrych zdjęć. Dobre zdjęcia robi głowa, serce, wrażliwe oko. Wtedy są one odbiciem duszy autora. Tobie udaje się to doskonale, a niektóre zdjęcia są bardzo wysokiego lotu. I ten zaskakujący temat - do takiego Wrocławia chce się zawitać. Gratuluję, Gabciu!

PS: a teściowa - super laska ;))

kordula157 użytkownik kordula157(wpisów:5756) dodano 16.10.2013 20:31

Nareszcie znalazłam troche spokoju, aby móc napisać co nieco.
Gabi czekałam z niecierpliwoscią na pierwsza galerię zrobiona nowym aparatem.
Zeby nie byc posadzona o kumoterstwo, napisze tak:
Za pilnośc, za odwagę, za ambitność, za wszystkie kadry nocne i za to , ze Cię LUBIE:), daje 10:)))
Podobały mi sie takze inne , np: 25, 26, 36, 37.
A o wszystkim innym pogadamy w Poznaniu:))) Pozdrawiam serdecznie:)))

halszka użytkownik halszka(wpisów:2671) dodano 16.10.2013 19:59

Gabi,dziękuje za jesienny spacer po wrocławskich parkach i mostach:)
Zdj. 8, 25 i 38 dla mnie naj:) Pozdrawiam:)

popekpawel użytkownik popekpawel(wpisów:3607) dodano 16.10.2013 19:20

Miasto parków, mostów, wysp i kolorowych kamieniczek. Mnie to wystarczy.

elise użytkownik elise(wpisów:948) dodano 16.10.2013 19:14

Jestem teraz we Francji i wszystkim którzy mnie pytają mówię ze jestem z Wrocławia, bo tam mieszka jedna z moich córek. Piękne jest to miasto co potwierdzają spotkani obcokrajowcy, którzy to miasto odwiedzili. Piękne te fotki z odbiciem w wodzie. Pozdrawiam

gabi użytkownik gabi(wpisów:2469) dodano 16.10.2013 17:32

Markopol, magia Wrocławia zwiększa się zimą jeszcze bardziej, miasto jest pięknie oświetlone, śliczny jest też coroczny jarmark. Aczkolwiek początek listopada to chyba jednak zbyt wcześnie na te atrakcje. Co do oceanarium to trochę jeszcze potrwa - 2016.
pozdr.
Gabi

markopol użytkownik markopol(wpisów:1492) dodano 16.10.2013 16:58

Gabi,zapomniałem się spytać.Jak idą prace nad budową oceanarium ?
Prawdopodobnie będę we Wrocławiu w listopadzie po 10 .W góry mi się nie uda ,do Krakowa mam za daleko a więc będzie to Wrocław.Mam nadzieję,że nadal będzie działał na mnie magicznie .
;)

gabi użytkownik gabi(wpisów:2469) dodano 16.10.2013 12:16

andred, dziękuję za wizytę, dzięki za Twoje komentarze, poprawiłam :)
Ja zasadniczo mam problem przy każdej pogodzie, bo słonce razi, bo robi się białe niebo, bo pada, bo .... wszystko :)
warunki w jakich robiłam to zdjęcie były tak naprawdę super przygodą, tym bardziej, ze magiczna godzina ma to do siebie, i trzeba było się spieszyć.iza, dziękuję za wizytę, dziękuję za miłe słowa i za sympatię do mojego miasta. Jest naprawdę piękne. Twoje zdjęcia zawsze oglądam z ogromną przyjemnością i podziwem.paweller, dziękuję za wizytę, będąc kilka chwil w każdym mieście nie sposób zobaczyć nawet cząstki. Ja pokazałam cos co lubię, cieszę się, że Ci się podobało.markopol, dziękuję za wizytę, zarówno Wrocław jak Kraków to coś magicznego i niepowtarzalnego, nie można tych dwóch miast porównywać, tak jak nie można porównywać smaku dwóch różnych potraw. Fajnie, ze lubisz to miasto, zapraszam, gdybyś kiedyś zawitał, chętnie służę jako przewodnik. Faktycznie mam w zamiarze inne galerie o Wrocławiu, nie zdradzę jakie, na pewno też jedną tradycyjną. Teraz muszę trochę odpocząć :)


deszcz, dziękuję za wizytę, piosenkę mam nadzieję wkrótce zaśpiewamy? tajemnic nie wymuszam, bo ..... przestana być tajemnicami i pryśnie czar :)


grace,dziękuję za wizytę, Wrocław ma wiele twarzy, jak zresztą każde duże miasto. Jesiennej galerii chyba już nie zrobię, bo ten weekend spędzam w Poznaniu, w następnym nie będzie mnie w ogóle w Polsce. Masz rację, pochłonęła mnie bardzo nowa pasja, jest to bardzo fajne, jestem dumna sama z siebie, ze znalazłam się wśród tak twórczych ludzi, jak większość autorów na tym portalu.

wszystkich serdecznie pozdrawiam :) :)


grace użytkownik grace(wpisów:3357) dodano 16.10.2013 02:59

Nie przypuszczalam, ze Wroclaw to taka oaza zieleni:)
Mnie to miasto kojarzy sie glownie z Festiwalem Piosenki Aktorskiej, na parki - nigdy czasu nie bylo:(
Widac, ze nowa pasja pochlonela Cie mocno:)
Moze zobaczymy kolejna odslone wroclawskich parkow w malowniczej, jesiennej szacie?
Pozdrawiam serdecznie:)

deszcz użytkownik deszcz(wpisów:2891) dodano 16.10.2013 00:55

...miasto mojego Dyplomu...kojarzy mi się z piosenką " Jak dobrze wstać skoro świt "... i z tylu anegdot, które nie można publicznie opisywać, bo są " tajemnicą "
... pozdrawiam serdecznie.

markopol użytkownik markopol(wpisów:1492) dodano 15.10.2013 23:59

Wrocław to moje ulubione miasto( razem z Krakowem ).Tu jest jakaś magia która sprawia ,że zawsze wracam z tego miasta bardziej spokojniejszy.Często zaglądam do tego miasta i mogę powiedzieć z czystym sumieniem ,że mógłbym tu mieszkać (chociaż nie lubię dużych miast ).
Podziel się jeszcze Twoim Wrocławiem ,chętnie jeszcze obejrzę Twoje galerie.
PS.
Teściowa super ,ale bardziej mi się podoba ta obok,twardo stojąca na nogach :):):)
Pozdrawiam serdecznie

andred użytkownik andred(wpisów:4757) dodano 15.10.2013 22:26

Gabi, ten most ma dokładnie 1742 m (metry) długości co jest równe 1,74 km w zaokrągleniu 1,8 km albo jak kto woli 1,086 mili lub 1912 yardów. Zabrakło w Twoim komentarzu przecinka.....a myślałem, że tylko ja mam problemy z "interpunkcją" ;-)
Żartuję :)))))......nie ma w tym w ogóle mojej złośliwości tylko taka.....naddokładność ;-)
Pozdrawiam i do zobaczenia w Poznaniu,
andred

paweller75 użytkownik paweller75(wpisów:7220) dodano 15.10.2013 22:00

Patrząc tylko na fotki nigdy nie powiedziałbym, że to Wrocław, no może nie licząc tej 39:) I tu wychodzi właśnie to, że Wrocławia niestety nie znam. Ale nie ważne, ja tam przecież pojadę i wszystko nadrobię, może już w przyszłym roku:)
Pozdrawiam.

izka użytkownik izka(wpisów:964) dodano 15.10.2013 21:47

Gabi - to mnie też musisz lubić, bo lubię Wrocław :-)
Super, że kombinujesz i biegasz ze statywem. Coraz lepiej Ci idzie moim zdaniem!
Wrocław piękny, jadę tam na wiosnę!

gabi użytkownik gabi(wpisów:2469) dodano 15.10.2013 20:34

andred, odpowiem obszerniej jutro, muszę zająć sie teraz rodziną, nie ma lekko :)
ok?

gabi użytkownik gabi(wpisów:2469) dodano 15.10.2013 20:14

pipol, dzięki, przekażę, ucieszy się na pewno,

anek, przecież wiesz, że jestes moją ulubienicą,

andred, dziękuję za wizytę i miłe slowa, dane sciagnełam z internetu,
pozdr.
Gabi

andred użytkownik andred(wpisów:4757) dodano 15.10.2013 20:05

Gabi, widzę, że fotografia Cię wciągnęła na dobre. Jak Ty już nocami ze statywem po krzakach się włóczysz, czytasz książki o fotografii to znaczy, że złapałaś bakcyla i możemy liczyć na dużo nowych ciekawych galerii ;-) Już wiem, że to będą bardzo dobre galerie, ponieważ do ciekawych miejsc jakie odwiedzasz, do świetnej narracji dojdą jeszcze dobre zdjęcia.
Z tym fotografowaniem przy niepogodzie jest sporo prawdy. Nie jeden autor o tym pisze ale są też trudności które się wtedy pojawiają. Pochmurne niebo dobrze rozprasza światło gdyż w pełnym słońcu są duże kontrasty ale z drugiej strony jak trudno się fotografuje przy pochmurnym niebie żeby nie było jego przepaleń. I tak źle i tak niedobrze ale uczymy się i to u wielu osób widać a potem jeszcze poprawki w postprodukcji.
Teraz kilka słów o galerii. Nie znam zbyt dobrze Wrocławia, ani tego powszechnie znanego ani tych miejsc mnie znanych dlatego chętnie i z przyjemnością obejrzałem galerię. Bardzo podoba mi się zdjęcie mostu na bwodnicy ale z jego długością to chyba przesadziłaś......18 km? Czy to możliwe? Toż to jeden z najdłuższych mostów w Europie...jak nie na Świecie. Ale może tyle ma choć tego na zdjęciu nie widać. Wielkie uznanie za warunki w jakich robiłaś to zdjęcie ;-)
Pozdrawiam,
andred

anek11 użytkownik anek11(wpisów:2733) dodano 15.10.2013 19:58

Bo będę w innym miejscu:) Dziękuję za pamięć, zaskoczyłaś mnie że tworząc galerię akurat ja przyszłam Ci na mysl

pipol użytkownik pipol(wpisów:8876) dodano 15.10.2013 19:57

Pozdrawiam teściową :)

gabi użytkownik gabi(wpisów:2469) dodano 15.10.2013 19:51

Witam odwiedzających :) Po pierwsze to nie wiem co sie stało z jakością zdjęć oraz z ich wielkością :(

satan, dla kogoś kto świadomie przybrał taki nick jak Ty, ten klimat zdecydowanie odpada :)


tama, dzięki!! lubię ludzi, którzy lubią Wrocław. Statyw to teraz mój największy przyjaciel, już nawet umiem nasadzać aparat i nożki też coraz bardziej stabilne, bo początki były straaaaszne :)


anek, dzięki, teraz już nie możesz zmienić avataru :) dlaczego nie będzie Cię w sobotę???


pipol, wybrałeś moje ulubione, 35 to moja teściowa :)
pozdrawiam Was
Gabi

pipol użytkownik pipol(wpisów:8876) dodano 15.10.2013 19:34

4,26,28 trafiły do mnie najbardziej. pozdrawiam
Gabi, na foto 35 to Ty ?

anek11 użytkownik anek11(wpisów:2733) dodano 15.10.2013 19:25

Fiu fiu romantyzm nie uleciał mimo przeczytania 2/3 książki i tachania statywu, że chce Ci się dziewczyno;) na mój prymitywny gust 25 ładniutkie, i te nocne pstryki,chociaż i zieleń wzrok przyciąga np 13, ale ja mma ptasia główkę więc sama rozumiesz... a właśnie zieleń, tak jej dużo we Wrocławiu a piszesz że średniej eurpejskiej nie trzyam, coś takiego...uff szczęście że bez krasnali się obyło;) a ptaszysko no cóż dziób ma większy i faktycznie prawie tak śliczny jak z obrazka:) Ciepło pozdrawiam

tama użytkownik tama(wpisów:2986) dodano 15.10.2013 19:10

Oczywiście, że dla romantyków, dlatego jest moim ulubionym miastem w Polsce :)
Most Tumski choć niewielki to usadowiony w takim miejscu, z takimi widokami, że jest tam jakaś magia. Magia kłódeczek? ;)
Znam niestety tylko centrum miasta, obowiązkowo muszę jeszcze odwiedzić Ogród Japoński. Dwie wieże w noc świecące z 39, mam na tapecie w telefonie od 3 lat :)
Kilka zdjęć nieźle Ci Gabi wyszło, zwłaszcza ujęcia nocne i podziwiam chodzenie ze statywem. Np. 26 zdjęcie to ładna kompozycja. Jak mój ulubiony impresjonista C. Monet :)
Na pewno Twoje zdjęcia będą coraz lepsze, nauka i podpatrywanie "miszczów" samozwańczych - nie idzie w las ;)
Dużą sztuką jest też opanowanie nowego sprzętu, ja mam swój rok i nadal się go uczę. Im lepszy tym więcej świadomego działania od nas wymaga :)
No i widzę gwiazdę na 35, w czerwonym kubraczku oczywiście :)
Pozdrawiam serdecznie i papatki do soboty :)

satan użytkownik satan(wpisów:3100) dodano 15.10.2013 18:43

Widzę, że to miasto dla romantyków ;-)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, przyłącz się!