m s my mo ms
version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

zdjęcia w galerii (47):

 
127-metrowy wodospad Akaka w pobliżu Hilo. Hawajskie owoce. Tarczowy wulkan Kilauea w Parku Narodowym Wulkanów Hawajskich (Hawaii Volcanoes NP). Widok na kalderę wulkanu Kilauea w Parku Narodowym Wulkanów Hawajskich. Przed Jaggar Museum w pobliżu krateru wulkanu Kilauea w Parku Narodowym Wulkanów Hawajskich. Wulkaniczny krajobraz przy Chain of Craters Road, wiodącej na wybrzeże Pacyfiku w Parku Narodowym Wulkanów Hawajskich.
Wulkaniczny krajobraz przy Chain of Craters Road, wiodącej na wybrzeże Pacyfiku w Parku Narodowym Wulkanów Hawajskich. Wulkaniczny krajobraz przy Chain of Craters Road, wiodącej na wybrzeże Pacyfiku w Parku Narodowym Wulkanów Hawajskich. Wulkaniczny krajobraz przy Chain of Craters Road, wiodącej na wybrzeże Pacyfiku w Parku Narodowym Wulkanów Hawajskich. Holei Sea Arch na wybrzeżu oceanu przy Chain of Craters Road w Parku Narodowym Wulkanów Hawajskich. Strome wybrzeże oceanu przy końcu Chain of Craters Road w Parku Narodowym Wulkanów Hawajskich. Zalana lawą w latach 70. XX wieku w czasie erupcji wulkanu Kilauea droga w Parku Narodowym Wulkanów Hawajskich.
Wulkaniczny krajobraz przy Chain of Craters Road w Parku Narodowym Wulkanów Hawajskich. Wulkaniczny krajobraz przy Chain of Craters Road w Parku Narodowym Wulkanów Hawajskich. Owoce noni, rosnące przy Chain of Craters Road w Parku Narodowym Wulkanów Hawajskich. Wulkaniczny krajobraz przy Chain of Craters Road w Parku Narodowym Wulkanów Hawajskich. Takiego gekona udało się ustrzelić gdzieś w Hilo. Zdjęcie z wycieczki na szczyt Mauna Kea. Tutaj - na wysokości około 3.000 m n.p.m. Do szczytu zostało nam jeszcze 1.200 m.
Zdjęcie z wycieczki na szczyt Mauna Kea. Tutaj - na wysokości około 3.000 m n.p.m. Do szczytu zostało nam jeszcze 1.200 m. Zdjęcie z wycieczki na szczyt Mauna Kea. Tutaj - na wysokości około 3.000 m n.p.m. Do szczytu zostało nam jeszcze 1.200 m. Zdjęcie z wycieczki na szczyt Mauna Kea. Tutaj - na wysokości około 3.000 m n.p.m. Do szczytu zostało nam jeszcze 1.200 m. Wkrótce potem baterie w aparacie odmówiły nam posłuszeństwa. Restauracja Huli Sue's w Waimea, w której zatrzymaliśmy się na obiad. W restauracji Huli Sue's w Waimea. Piękna Hapuna Beach na północy Big Island.
Piękna Hapuna Beach na północy Big Island. Wybrzeże zawietrzne w pobliżu Kailua-Kona. Brzeg morza w pobliżu Kailua-Kona. Katolicki kościółek p.w. św. Piotra na plaży w Kailua-Kona. Pomnik belgijskiego misjonarza bł. Ojca Damiana z Molokai (Józefa de Veustera; 1840-1889),  pracującego w leprozorium na wyspie Molokai. Pomnik znajduje się w miejscowości Honaunau nad zatoką Kealakekua. Sufit w tzw. Painted Church, katolickim kościele p.w. św. Benedykta w Honaunau.
Fragment malowideł, zdobiących tzw. Painted Church, katolicki kościół p.w. św. Benedykta w Honaunau. Widok wnętrza tzw. Painted Church, katolickiego kościoła p.w. św. Benedykta w Honaunau. W miejscowości Pu’ Uhonua o Honaunau mieści się park historyczny, w którym można obejrzeć fragmenty dawnych świątyń (heiau) oraz zrekonstruowane domostwa dawnych Hawajczyków. Fragment ekspozycji w parku historycznym w Pu’ Uhonua o Honaunau. W parku historycznym w Pu’ Uhonua o Honaunau. W parku historycznym w Pu’ Uhonua o Honaunau.
Fragment ekspozycji w parku historycznym w Pu’ Uhonua o Honaunau. Fragment ekspozycji w parku historycznym w Pu’ Uhonua o Honaunau. Fragment ekspozycji w parku historycznym w Pu’ Uhonua o Honaunau. Wieczór na tzw. South Point - najdalej na południe wysuniętym punkcie Hawajów. Widok na dolinę Waipio na północy wschodniego wybrzeża wyspy. Widok na dolinę Waipio na północy wschodniego wybrzeża wyspy.
Wybrzeże w pobliżu Kalapana - miejsce, w którym rozżarzona lawa spływa do oceanu. Wybrzeże w pobliżu Kalapana - miejsce, w którym rozżarzona lawa spływa do oceanu. Wybrzeże w pobliżu Kalapana - miejsce, w którym rozżarzona lawa spływa do oceanu. Wybrzeże w pobliżu Kalapana - miejsce, w którym rozżarzona lawa spływa do oceanu. Ostatnie spojrzenie na Big Island - lecimy na Kauai.

najbliższe galerie:

 
Hawaje - Wielka Wyspa (Big Island) część I
1pix użytkownik kryjan odległość 23 km 1pix
Hawaje - Big Island - Volcano
1pix użytkownik kryjan odległość 40 km 1pix
Hawaje 2009
1pix użytkownik achernar-51 odległość 55 km 1pix
Hawaje - Wielka Wyspa (Big Island) część II
1pix użytkownik kryjan odległość 61 km 1pix
HAWAJE- Big Island
1pix użytkownik klavertjevier odległość 95 km 1pix
USA VII- Hawaje- Maui
1pix użytkownik timu odległość 158 km 1pix

komentarze do galerii (6):

 
voyager747 użytkownik voyager747(wpisów:4620) dodano 15.01.2017 23:08

nie dziwne, nam Oahu samo też się podobało, szkoda że to tak daleko

achernar-51 użytkownik achernar-51(wpisów:4919) dodano 15.01.2017 23:00

Voyager747 - Hawaje bardzo mi się podobały. Pozdrawiam. :)

voyager747 użytkownik voyager747(wpisów:4620) dodano 15.01.2017 14:00

to jest wyprawa, super

irena2005n użytkownik irena2005n(wpisów:2941) dodano 20.03.2014 11:21

ależ proszę...i pozdrawiam serdecznie....

achernar-51 użytkownik achernar-51(wpisów:4919) dodano 11.02.2014 10:45

Dziękuję, Irenko.

irena2005n użytkownik irena2005n(wpisów:2941) dodano 09.02.2014 01:52

super...płonące wulkany...może strach się bać ...ale popatrzeć milo jest...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, przyłącz się!