m s my mo ms
version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

zdjęcia w galerii (50):

 
Dlaczego akurat tu w tak uczęszczanym miejscu i dlaczego w tym terminie? Już Wam odpowiadam. Pierwszym powodem dla którego warto wybrać się w Tatry a nie nad błękitne, seledynowe czy też innego koloru morze jest fakt iż tu też przy odrobinie wytrwałości, no cóż, i maleńkiego szczęścia z pogodą, staniecie nad brzegiem oceanu. Oceanu nie byle jakiego ale puszystego i kuszącego do stąpania po nim. Chyba że ktoś z Was nie potrafi żyć bez plusku fal, szumu wody. Na to też jest sposób... ...w Tatrach czekają liczne strumienie, potoki, wodospady, kałuże, jeziorka, stawki nawet bagienka na szlaku;) No tak powiecie jest woda a gdzie plaża, gdzie rybitwy czy inne wrzaskliwe ptactwo, gdzie opalające się piękne dziewczyny? ((Dispar Dolina 5stawów)
One zostały w grajdołkach ogrodzonych, opalikowanych i zamiast ciszy i spokoju mają wrzask, ale nie ptactwa tylko dzieciarni biegającej po piasku. Budującej z zapałem zamki z piasku i przecedzającej grabkami pety na nadbałtyckich plażach. Będąc nad wodą wiadomo trzeba spacerować i wdychać jod, wiec i w górach należy głęboko oddychać. Akurat w Tatrach nie zabraknie nikomu tlenu. Kupujecie wodę butelkowaną z tzw krystalicznego źródła? Ja przyznam się rzadko to robię, ale często zdarzało mi się nabrać w butelkę czy też pić bezpośrednio ze strumienia...i żyję:) Więc jak widzicie jeśli chodzi o wodne przyjemności Tatry sporo oferują, nie wspomnę już o malowniczych sesjach zdjęciowych;) No tak ktoś może powiedzieć że na urlop jedzie się po to by złapać opaleniznę. Nie widzę ku temu przeszkód, jest wręcz przeciwnie, słońce naprawdę dopieka i to nie tylko w przenośni.
Góry mają ten urok że drepcze się jak nie w górę, to w dół i wreszcie dociera do upragnionego celu aby podziwiać widoki. Oto kolejny argument za tym by spotkać się w okolicy Zakopanego. Spotkania obieżyświatów jak widzicie odbywają się często i frekwencja na nich dopisuje:) Wszyscy starają się przybyć punktualnie i zająć jak najlepszą miejscówkę pozwalającą na dokonanie dokładnej oceny i skomentowania otoczenia:) Można też na takim wypadzie skorzystać z innych przyjemności, choćby ze zjeżdżalni z klimatyzacją( bywa czynna jeszcze w czerwcu) No własnie a skąd mi wziął się pomysł na spotkanie w czerwcu? Może nie wiecie, ale właśnie 15 czerwca corocznie otwierane są wszystkie szlaki słowackie.
Aby po nich się poruszać bezpiecznie i bez obaw przed spotkaniem ze słowackimi służbami pilnującymi porządku w Tatrach należy wykupić obowiązkowe ubezpieczenie. Są to sprawy groszowe, a naprawdę konieczne.
Dużo się mówi o bezpieczeństwie w górach, ale wypadki ciągle się zdarzają i będą zdarzać. Niestety najczęściej są spowodowane niefrasobliwością, często wręcz głupotą turystów. Częstą przyczyną jest zmęczenie i wrzucenie na luz przy powrocie ze szczytu. Oprócz tablic, symbolicznego cmentarza upamiętniającego poległych Taterników jest też tam tablica poświęcona załodze samolotu. Może widzieliście, byliście...ona nie zrobiła na mnie takiego wrażenia jak rozrzucone szczątki samolotu.Kawałki blachy z gęstymi jakże charakterystycznymi nitami... (w 2012r jeszcze leżały, więc pewnie nadal tam są) Przy okazji spotkania w górach, czy też jego planowania może niektórym nasuwa się pytanie: Po co chodzić po górach? Najlepszą moim zdaniem odpowiedź znajdziecie w okolicy Zakopanego, przy pustelni brata Alberta, zanim sami zobaczycie to pozwolę sobie zacytować:... ..Góry oczyszczają i wymagają oczyszczenia. Góry oczyszczają z egoizmu i samolubstwa, z zarozumialstwa i pychy. Góry stanowią wspaniały teren zdobywania Wierności w szukaniu. Góry uczą szukania, uczą cierpliwości. Oczyszczają z egoizmu gdy trzeba się dzielić kawałkiem chleba, czy kostką cukru, lub gdy trzeba rezygnować z własnych planów, by ratować drugiego często nieznanego człowieka. Człowiekiem gór nie jest ten, który umie i lubi chodzić po górach, ale ten, który górami potrafi żyć w dolinach. Gdy człowiek czuje się jak karzeł wobec ogromu gór i gdy poznając samego siebie, swoje wnętrze, swoje możliwości, swoją niewystarczalność, ...zdobywa krok za krokiem jedną z najcenniejszych cech ludzkich - pokorę, która zdobyta w górach, potem owocuje w dolinach.
Właście wtedy kiedy na pytanie: po co chodzisz po górach? Jesteś zakłopotany i nie wiesz, co odpowiedzieć, to właśnie wtedy dajesz dowód, że szukasz NIEZNANEGO. I chyba o to własnie w tej zabawie chodzi;) No tak już wiadomo Tatry to piękne widoki, ale jeszcze jest coś, co sporo z Was doceni...roślinność. Roślinność jest bardzo zróżnicowana i wbrew powszechnym wyobrażeniom bujna. Oto kolejny argument za tym właśnie czerwcowym terminem wyjazdu, można by się wybrać w kwietniu focićkrokusy, ale gwarancji nie ma że akurat będą kwitły w tym terminie, tym bardziej że zima mocno się spóźnia.
A można też biegać śladem Gorana Wahlenberga (botanik pracujący w Tatrach) późną wiosną czy też latem np do Doliny Siedmiu Źródeł u podnóża Tatr Bielskich, zatrzymać się np. w Schronisku pod Szarotką i fotografować do woli. Osoby ryjące w wolnym czasie w ogrodzie wiedzą że trudno jest stworzyć rabatę na której zarówno rośliny lubiące kwaśne podłoże jak i te zasadowe wapienie zgodnie i ładnie będą rosły. W Tatrach zaś zobaczymy choćby na Przełęczy Liliowe(granica między Tatrami zachodnimi i wysokimi) kwitnące obok siebie dębiki ośmiopłatkowe, goździki wczesne, goryczki, skalnice, ciemięzca zielona i tojady. Wzdłuż potoków z rzadka rośnie arcydzięgiel litwor, przetrzebiony i przerobiony na nalewki. W Tatrach czekają prawdziwe ukwiecone ogrody, ogrody nie tylko z nazwy jak Wielicki Ogród(Kvetnica) w których można leniwie leżeć gapiąc się na niebo i marzyć o niebieskich migdałach(szczególnie polecam tę formę aktywności górskiej;)) Góry to również limby, najładniejsze zagajniki leżą przy ścieżce do schroniska Tery`ego, nad schroniskiem Zamkowskiego, wysiewane były ponad 100 lat temu. Najciekawsze znajdują się przy ścieżce do mojego ulubionego tatrzańskiego wodospadu, i nie mam na myśli wieszcza Adama tylko Skok. Ewentualnie można nie mając siły ani chęci na bieganie po górach odwiedzić ogród botaniczny w Tatrzańskiej Łomnicy. Tatry są małym obszarem ale ze względu na zróżnicowanie wysokości wytworzyły się tu unikatowe zbiorowiska roślin które uważam że koniecznie trzeba zobaczyć.
Przełom czerwca lipca to czas wymarzony dla miłośników ptactwa. Wtedy można zobaczyć ciemnego biało nakrapianego ptaka o mocnym dziobie. Jest to Orzechówka, opisywana jako strachliwa i ostrożna, zaś nad Morskim Okiem lub Popradzkim Stawem bezczelnie karmi się chipsami i czym popadnie od turystów zamiast orzeszkami limby jak na nią przystało. Obżarstwo jest uzasadnione gdyż jest to czas wyprowadzania piskląt. Oczywiście to nie Orzechówka, tylko... Tatry to nie tylko ptactwo lecz również inne większe i mniejsze stworzenia biegające, skaczące... choćby kozice które zdaje mi się że chcą sprawić przyjemność turystom i czekają na nich cierpliwie. Później zaś grzecznie pozują zarówno tym profesjonalistom uzbrojonym, obwieszonym ciężkimi aparaciskami, statywami o które się potykają zdobywcy szczytów jak i dzieciakom z komóreczkami. Zaś Tatry Zachodnie są królestwem jeleni które na przełomie XIX/X dają niezłe popisy wokalne, zdarzało im się napędzić mi strachu swoim groźnym rykiem. Zachwycając sie przyrodą ożywioną i nieożywiona koniecznie trzeba zaliczyć wschód lub zachód słońca. Ten akurat ciut kiepskawy, niestety tylko taki sprzęt i taki fotograf, Wy macie okazje wykazać się lepiej:) I znów woda, tej jakoś sporo w Tatrach, hm czerwiec jest miesiącem o największej ilości opadów więc istnieje szansa...
Na malownicze chmury, nadmiar wody zarówno w potokach jak i na szlakach no i oczywiście wodospady wtedy są w pełnej krasie. Jak to się przyjęło mówić: coś za coś więc można wtedy uderzyć w góry, tylko trzeba uważać by piorun nie rąbnął, bo zapomniałam wspomnieć że jest to również burzowy miesiąc. Chociaż ostatnio przy tym wariactwie pogody, nic nie jest pewne. Nie wiem jak Wy, ale ja wtedy mam dłuuugi weekend, aż czterodniowy więc bym zgrzeszyła nie przyjeżdżając w Tatry... ...by oddać się przyjemnościom. Snieżynko widzisz łańcuchów nie widać, no niektóre się schowały;) ale naprawdę na spokojnie. Zapomniałam dodać że widziłam w necie ofertę taniego powrotu z Zakopanego, oto link: https://maps.google....=m&lci=bike&z=6
Żeby nie było gadania że reklamę tu prowadzę, to od razu informuję iż jest to trasa jaką pewien szaleniec w tym czasie zamierza pokonać rowerem.Skoro to uważacie za męczące ale wykonalne dla człowieka, to żaden szlak nie jest Wam straszny:) Zapraszam i może do miłego...(pewnie w marcu będę w okolicy więc może również wtedy)

najbliższe galerie:

 
Dolina Pięciu Stawów
1pix użytkownik marcowadziewczyna odległość 0 km 1pix
nasza droga na Giewont
1pix użytkownik benia1977 odległość 1 km 1pix
Tomanowy Grzbiet & Czerwone Wierchy
1pix użytkownik baracuda77 odległość 1 km 1pix
Sarnia Skała i Siklawica
1pix użytkownik camel17 odległość 1 km 1pix
Tatry - Kopa Kondracka
1pix użytkownik babuch odległość 1 km 1pix
TATRY W MOIM OBIEKTYWIE
1pix użytkownik afrodyta odległość 1 km 1pix

komentarze do galerii (68):

 
marcowadziewczyna użytkownik marcowadziewczyna(wpisów:1527) dodano 30.10.2015 21:25

kapitalne poczucie humoru piękne zdjecia ,i pomysł na przyszłe wedrowanie , bardzo się podoba .Pozdrawiam cieplutko :))))

may310 użytkownik may310(wpisów:19) dodano 07.04.2014 20:42

Tak naprawdę, nie mam co dodawać, kolejnego pozytywnego komentarza. Należy zobaczyć te fotki bez słów. Masz oko, pozdrawiam

irena2005n użytkownik irena2005n(wpisów:3036) dodano 06.04.2014 19:21

pozdrawiam oczywiście....autora...

irena2005n użytkownik irena2005n(wpisów:3036) dodano 06.04.2014 19:21

no..no...super....Tatry to Tatry,,,,nic dodać nic ująć....

anek11 użytkownik anek11(wpisów:2749) dodano 17.02.2014 22:07

Brego zaraz tam czadu...patrze na Twoje szlaki i jestem pod wrażeniem.Pozdrawiam

brego użytkownik brego(wpisów:132) - Użytkownik usunięty. dodano 15.02.2014 23:58

... w końcu dotarłam do tej galerii :)))
... dałaś czadu :))))))))
... z tylu fajowych miejsc :)))
... świetna jest i zasługuje na moje największe uznanie !!!
... pozdrówki serdeczne :)))

anek11 użytkownik anek11(wpisów:2749) dodano 16.01.2014 09:23

Magdar to niech będzie jakaś Dolinka czy choćby grzaniec w zacnym gronie:) Pozdrawiam serdecznie

magdar użytkownik magdar(wpisów:3155) dodano 15.01.2014 16:35

Cudowne widoki. Zazdroszczę wyprawy.Dla mnie już za wysoko ;) Pozdrawiam :)

anek11 użytkownik anek11(wpisów:2749) dodano 09.01.2014 11:15

Dość o swetrach i baranach, czas wracać na ziemię, do codzienności zimowej (a raczej wiosennej) ciekawe czy w czerwcu nie zasypie śniegiem ha ha

paweller75 użytkownik paweller75(wpisów:7506) dodano 09.01.2014 11:10

Czy ktoś go ukradł, pożyczył, czy znalazł, to i tak miał przechlapane, bo sweter przecież capił baranem a nawet i drapał. Ja myślę, że siostra zrobiła Ci powiedzmy siostrzaną przysługę i ... można było jej to szybko zapomnieć:)))

anek11 użytkownik anek11(wpisów:2749) dodano 09.01.2014 11:02

Gabi a może ten sweter był tak wspaniały że ktoś jej biednej ukradł na lodowisku a ona bała Ci się przyznać bo wiedziała że uwielbiasz ten zapach:)

gabi użytkownik gabi(wpisów:2692) dodano 09.01.2014 10:56

Paweł, ona go wzięła bez pytanie, a fakt pozostawienia perfidnie zmilczała. O to był dym.

paweller75 użytkownik paweller75(wpisów:7506) dodano 09.01.2014 10:44

To może dlatego Twoja siostra zostawiła go na lodowisku:)))

anek11 użytkownik anek11(wpisów:2749) dodano 09.01.2014 10:44

To lepiej skarpetki drapiące:)

gabi użytkownik gabi(wpisów:2692) dodano 09.01.2014 10:41

Paweller, pojechać i po górkach pochodzić tak, to jak najbardziej, sweter nigdy więcej, tak naprawdę capił baranem i drapał, daj spokój,

paweller75 użytkownik paweller75(wpisów:7506) dodano 09.01.2014 10:35

Gabi - w szkole podstawowej ...? Koniecznie musisz tam jechać w tym roku, pobiegasz sobie trochę po górach i ... będzie okazja do kupna nowego swetra z owczej wełny:)))
Pozdrawiam:)))

anek11 użytkownik anek11(wpisów:2749) dodano 09.01.2014 10:35

Co za szczęście że ja mam brata:) a systemem zero jedynkowym nie warto się przejmować w tak piękny dzień

gabi użytkownik gabi(wpisów:2692) dodano 09.01.2014 10:10

A jeszcze Tatry zapamiętałam, bo z kieszonkowego kupiłam sobie wtedy sweter z owczej wełny, a moja siostra go potem bez pytania wzięła na lodowisko i tam zostawiła, do dziś jej tego swetra zapomnieć nie mogę!

anek11 użytkownik anek11(wpisów:2749) dodano 09.01.2014 09:59

Gabi, kusicielka jak miło takie słowo przeczytać ha ha Może dasz się skusić, już jedną udało mi się na manowce w czerwcu sprowadzić;) a jeśli nawet nie zechcesz to cieszę się że w ten sposób odbyłaś wycieczkę po Tatrach i przypomniałaś sobie widoki z dzieciństwa. Cieszę się że tu Ciebie widzę, czytam. Już się zastanawiałam czy wszystko w porządku...;)

gabi użytkownik gabi(wpisów:2692) dodano 09.01.2014 09:48

Ja ostatni raz w Tatrach byłam w szkole podstawowej, na wycieczce szkolnej. A tam tak pięknie, Aniu, bardzo mi się tu u Ciebie podoba, prawdziwa z Ciebie kusicielka,
pozdr.

anek11 użytkownik anek11(wpisów:2749) dodano 08.01.2014 16:55

a w Tatrach ciągle jesień...:( teraz lepiej byłoby się wybrać tam nim zaczną się ferie i tłok. Co za pogoda ech

anek11 użytkownik anek11(wpisów:2749) dodano 08.01.2014 08:42

AK chyba najgorzej gdy się mówi...może kiedyś;) wtedy licha motywacja do wyjazdu, a z drugiej strony jest tyle miejsc, tyle chciałoby się zobaczyć dotknąć...a ciągle coś nas ogranicza. Pozdrawiam

ak użytkownik ak(wpisów:6355) dodano 08.01.2014 00:25

pięknie tam jest... ehhh... nigdy nie byłem w Tatrach, chciałbym ale zawsze jakoś nie układa się ... może kiedyś

anek11 użytkownik anek11(wpisów:2749) dodano 07.01.2014 23:44

Elu no jasne Że Bielańska, bingo:) zdawało mi się że zdjęcie to ze schodów jest charakterystyczne. Śrub nie będzie, wzbogaciłam się nową wiedzą przy tym trochę finansowo zbiedniałam, gdyż zamiast nowych nart ja musiałam i teraz chętnie się podzielę, bo musisz być w formie:) szkoda że daleko mieszkasz, bym uskuteczniała ha ha

anek11 użytkownik anek11(wpisów:2749) dodano 07.01.2014 23:39

Markopolu a Ty lejesz mi miłymi miód na serce, nie za słodko się robi na portalu;) Pozdrawiam i życzę abyś i Ty wysoko zabłądził...;)

surykatka użytkownik surykatka(wpisów:7325) dodano 07.01.2014 20:48

No to jak nie Bielanska, to musi być Ważecka, bo już innej w Tatrach z taką szatą nie ma, udostępnionej do zwiedzania. W tej drugiej nie byłam.

Co do lektury to dziękuję Aniu, ja nie wiem wszystkiego, a raczej wiem niewiele, ale od samego czytania o wkręcaniu śrub i robieniu tuneli robi mi się słabo, chyba wolę tego nie wiedzieć.Mogę poczytać, ale jak masz coś mniej inwazyjnego :).

przemyslaw użytkownik przemyslaw(wpisów:6321) dodano 07.01.2014 16:33

Oczywiście: to nie orzechówka, tylko... rudzik

anek11 użytkownik anek11(wpisów:2749) dodano 07.01.2014 16:10

Elu dobra, jesteś dobra. To nie jest Jaskinia Bielańska (nawet nigdy w niej nie byłam aż sama się temu dziwię) ;) poczytałaś? może jeszcze coś Ci podrzucę, chociaż Ty wszystko wiesz...

surykatka użytkownik surykatka(wpisów:7325) dodano 07.01.2014 15:57

Dobra, to jak nikt nie chce zgadywać , to i ja coś dorzucę:
17- szlak na Rysy, w dole Żabie Stawy , widoczna Grań Baszt
48- to samo , tylko niżej
23- Dolina Roztoki
47- Dolina Chochołowska, Kominiarski Wierch
39- Capie Pleso, Dolina Młynicka
50-Jaskinia Bielanska

anek11 użytkownik anek11(wpisów:2749) dodano 07.01.2014 15:45

Dispar 14 to nie Krywań, w dole ciut inny widok...tylko przycięty;) o i 27 też nie Dolina ta, sporo wyżej, a reszta zdjęć bezbłędna widać że sporo chodziłeś po Tatrach i miło mi że tu wróciłeś by pomyśleć. To Schronisko nad Zielonym jeziorem, jest wg mnie najpilniej położone w Tatrach, i ten kolor wody, ani D5S ani Morskie Oko nasze tak mi sie nie podobają. Serdecznie pozdrawiam

dispar użytkownik dispar(wpisów:5391) dodano 07.01.2014 08:18

Coś słabo idzie to rozpoznawanie. Spróbuję coś zlokalizować.
4,6-11- Dolina Pięciu Stawów,
14-15 -Krywań,
18- Orla Perć od Gąsienicowej,
27 -Dolina Gąsienicowa,
36- schronisko nad Zielonym Stawem.
Resztę zostawię innym.

anek11 użytkownik anek11(wpisów:2749) dodano 07.01.2014 07:29

Cholerka, dopiero zauważyłam że jedno zdjęcie dałam już w innej galerii, ale to szczegół bo z tego co zauważyłam i tak migają galerie jak w kalejdoskopie i mało kto pamięta co widział, nie wspominając już o tym co czytał;)

markopol użytkownik markopol(wpisów:1492) - Użytkownik usunięty. dodano 06.01.2014 23:35

A ja nigdy w Tatrach nie byłem.Kusisz strasznie i mi smaka robisz .Czerwiec,kurcze od 15 maja mam urlop ale i plany pewne.W Pieninach już byłem więc kto wie ,może w końcu Tatry zobaczę i dotknę :) .Ale Ty kochasz te góry aż mi się serce cieszy.
Pozdrawiam.

anek11 użytkownik anek11(wpisów:2749) dodano 06.01.2014 22:54

Paweller nie wszystkie? dziwne trochę starałam się dawać te znane, szczególnie w polskiej części, i o ile pamiętam widziałam je w Twoich galeriach:) Tez już tęsknię. Pozdrawiam

olaf43 użytkownik olaf43(wpisów:1520) dodano 06.01.2014 22:43

piękne foteczki, robia wrażenie :) zazdroszcze takiej wyprawy ;)
pozdrawiam...

anek11 użytkownik anek11(wpisów:2749) dodano 06.01.2014 22:41

Kabaczku bingo:)) i wiesz one chyba w całym kraju żyją, nie znam się tak dobrze jak niektórzy miłośnicy stąd, ale jestem pewna że na mazurach też są. Pozdrawiam:)

paweller75 użytkownik paweller75(wpisów:7506) dodano 06.01.2014 22:38

Obejrzałem i ... już mi się zatęskniło:) Czy dotrę, nie wiem, ale fajnie by było wyjść wspólnie na szlak:) Uważam, że takie obowiązkowe ubezpieczenie powinno być także i u nas, takie jest moje zdanie:) Wszystkich miejsc nie poznaję, ale do każdego chciałbym kiedyś dotrzeć:)))
Pozdrawiam.

kabaczek użytkownik kabaczek(wpisów:1174) dodano 06.01.2014 22:24

Piękne widoki. A w góry to pewnie warto jechać w każdy czas.
Gór nie próbuję rozpoznawać, więc może chociaż ptaszek na 38. Czy to rudzik?
Pozdrawiam.

anek11 użytkownik anek11(wpisów:2749) dodano 06.01.2014 22:02

Kurcze, w czerwcu może bym Ci coś na zwis doradziła będąc obok, wiec pozostaje Ci płaski teren i lasy które teraz niby wiosenne a nie zimowe. Wiec pewnie w grudniu po południu się tam wspólnie wybierzemy;) a poważnie mówiąc pięć miesięcy jeszcze, to powinnaś jak łania gnać...Pozdrawiam

surykatka użytkownik surykatka(wpisów:7325) dodano 06.01.2014 21:59

Anek, strasznie bym chciała znów w TATERKI, w kwietniu, w czerwcu, lipcu, sierpniu i październiku, a nawet w grudniu po południu.
Tylko ,że ja dopiero uczę się chodzić po płaskim. Podobno lewe biodro mi zwisa, a mi to zwisa ,że mi zwisa , byle tylko kolano mnie nie bolało...
Do czerwca, obawiam się,że nie dam rady. Szkoda. Bylebym dała jeszcze radę kiedykolwiek.
Dziś chodziłam po lesie, naprawdę długo, piękne promyczki były, prześwitywały przez gałęzie drzew i podświetlały rudość paproci , kropelki na drzewek lśniły jak lampki na choince różnokolorowo, więc grzechem byłoby zwalać coś na ból kolana...straszne to szczęście móc chodzić na własnych nogach, bez podpórek, kółek i tym podobnych gadżetów.Może jednak kiedyś spotkamy się w górach...
Pozdrówki :)

anek11 użytkownik anek11(wpisów:2749) dodano 06.01.2014 21:09

Śnieżko dobrze że się boisz, gorzej jak ludzie się nie boją... i teraz jestem poważna;) pogadamy w środę

anek11 użytkownik anek11(wpisów:2749) dodano 06.01.2014 21:08

Benko nic straconego Ty w Tatry, aja zamiast Ciebie do Rumunii, ale Tatr oczywiście nie ominę ;)

baracuda77 użytkownik baracuda77(wpisów:3571) dodano 06.01.2014 21:06

To tak jak ja:D

sniezka użytkownik sniezka(wpisów:3412) dodano 06.01.2014 21:04

Baracuda, ale ja się boję przepaści:) I łańcuchów:D
Boję się, że mogę utknąc ze strachu;)

benko970 użytkownik benko970(wpisów:148) dodano 06.01.2014 21:03

Widzisz ja w Rumuni bywam a w Tatrach to tylko Morskie Oko zaliczyłem , to dopiero wstyd !! A widoki śliczności !!!

Salut !

baracuda77 użytkownik baracuda77(wpisów:3571) dodano 06.01.2014 21:00

Śnieżko chciałam napisać,że nie przesadzaj przecież jesteśmy rówieśnicami,niestety zapomniałam,ze latka lecą:(((Tym bardziej wejdziesz tam w podskokach:)

sniezka użytkownik sniezka(wpisów:3412) dodano 06.01.2014 20:57

Giewont nazywasz trasą emerycką? Babo, ja nie dam rady na Giewont:) Może na emeryturze;)

anek11 użytkownik anek11(wpisów:2749) dodano 06.01.2014 20:51

To samo co 1, trasa emerycka;) niektórzy tak lekceważąco mówią, ładny szczyt i widoki, tylko zdeptane. teraz już widzisz

sniezka użytkownik sniezka(wpisów:3412) dodano 06.01.2014 20:49

No to co to jest to 2 i 3? Bo na "spacer" to mi to nie wygląda;)

anek11 użytkownik anek11(wpisów:2749) dodano 06.01.2014 20:45

Śnieżko 2 i 3 to spacer na pierwszy dzień, Czerwone Wierchy to wiadomo obowiązek;) a wdrapać się nie chcesz? hmm coś się wymyśli

anek11 użytkownik anek11(wpisów:2749) dodano 06.01.2014 20:43

W kwietniu masz szansę liznąć więcej śniegu, bo jak patrzę na poślizg zimy, to hmm..w tym, a w zasadzie w zeszłym roku 15 kwietnia jeździłam jeszcze na nartach, więc będę trzymać za Was kciuki i za Wasze cztery literki;) wiatry będą dobre

baracuda77 użytkownik baracuda77(wpisów:3571) dodano 06.01.2014 20:40

Po prostu pięknie,mam nadzieje,ze liznę podobne krajobrazy w kietniu,a w czerwcu przy dobrych wiatrach jestem na tak;)

anek11 użytkownik anek11(wpisów:2749) dodano 06.01.2014 20:39

W grudniu??? dowcipna:)

anek11 użytkownik anek11(wpisów:2749) dodano 06.01.2014 20:39

Dokładnie 31 maja zdjęcie zrobione, reszta "śnieżnych" w tych dniach również

sniezka użytkownik sniezka(wpisów:3412) dodano 06.01.2014 20:38

To są dopiero zagadki!!! Bombowa galeria!
Rozpoznaję tylko Giewont, chyba Czarny Staw i Morskie Oko:)
15 i 19 - tam się nie wdrapię:)
Bardzo, ale to bardzo, ale to bardzo podoba mi się 22 i mam nadzieję, że to Czerwone Wierchy. Mgły na 2 i 3 też super kadry.
Jeśli o mnie chodzi, to się tam spotkajmy:D
I wielkie dzięki za galerię.

baracuda77 użytkownik baracuda77(wpisów:3571) dodano 06.01.2014 20:37

W grudniu:D

anek11 użytkownik anek11(wpisów:2749) dodano 06.01.2014 20:36

A jak myślisz? :)

baracuda77 użytkownik baracuda77(wpisów:3571) dodano 06.01.2014 20:33

Widzę,że deptałyśmy sobie po piętach chodząc tymi samymi szlakami:)ardzo ciekawe kadry,a moje ulubione 2,3,28,:)Jestem ciekawa w jakim miesiącu byłaś w D.P.S. z 11?Rozmarzyłam się trochę ,a nawet bardzo:)
Pozdrawiam:)

anek11 użytkownik anek11(wpisów:2749) dodano 06.01.2014 20:18

Dispar, dziękuję za odwiedziny, więc do być może...depczę, depcze; ale staram się nie zadeptać;)

anek11 użytkownik anek11(wpisów:2749) dodano 06.01.2014 20:16

Pipol to nie zapisałeś ich?! :))

anek11 użytkownik anek11(wpisów:2749) dodano 06.01.2014 20:15

Margo to czekam na efekty przekonywania:)

dispar użytkownik dispar(wpisów:5391) dodano 06.01.2014 20:10

Widzę, że dość gruntownie zdeptałaś Tatry, także po słowackiej stronie.
Podobało się.
Pomysł spotkania fajny.
Być może.
Pozdrawiam:)

pipol użytkownik pipol(wpisów:9074) dodano 06.01.2014 19:44

Mnie te nagie foty nie umknęły :)
Tylko szybko je skasowałaś :(
szkoda

margo użytkownik margo(wpisów:2557) dodano 06.01.2014 19:30

Mnie do wyjazdu w Tatry zachęcać nie trzeba, ale gdyby trzeba było to na pewno twój komentarz okraszony pięknymi górskimi widokami by mnie przekonał. Masz dziewczyno dar przekonywania. Pozdrawiam.

anek11 użytkownik anek11(wpisów:2749) dodano 06.01.2014 18:49

Byłam przezorna:) e chyba nie myślisz że aż tak próżna, wystarczy że paszczękę pokaże tu, to już nadto

patryk80 użytkownik patryk80(wpisów:4832) dodano 06.01.2014 18:47

No to ja się najwyraźniej spóźniłem, bo tych nagich fot nie widziałem... No chyba, że masz nagość skał na myśli ;)

anek11 użytkownik anek11(wpisów:2749) dodano 06.01.2014 18:42

O to jest ciekawe, nim kliknęłam "zatwierdź" już komentarza się doczekałam, dobrze że zdążyłam w porę usunąć moje nagie foty ha ha Chyba jest jakaś dziura w portalu? pytałam admin, ale cisza

patryk80 użytkownik patryk80(wpisów:4832) dodano 04.01.2014 22:12

Po co czekać do czerwca, skoro można już obejrzeć już w styczniu ;)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, przyłącz się!