m s my mo ms
version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

zdjęcia w galerii (50):

 
W centrum starozhytniego ukrainskogo miasta Lwowa . W centrum starozhytniego ukrainskogo miasta Lwowa . W centrum starozhytniego ukrainskogo miasta Lwowa . W centrum starozhytniego ukrainskogo miasta Lwowa . Budynek mieszkaniowy z 19 wieku w starozhytniem ukrainskim miescie Lwowie . Zwiedzanie tramwajem w starozhytniem ukrainskim miescie Lwowie .
Hotel George w starozhytniem ukrainskim miescie Lwowie , widok z tylu . Budynek mieszkaniowy z 19 wieku w starozhytniem ukrainskim miescie Lwowie . Na jednej z ulic starozhytniego ukrainskogo miasta Lwowa . Dworzec kolejowy w starozhytniem ukrainskim miescie Lwowie . Dworzec kolejowy w starozhytniem ukrainskim miescie Lwowie . Dworzec kolejowy w starozhytniem ukrainskim miescie Lwowie .
Dworzec kolejowy z 19 wieku w starozhytniem ukrainskim miescie Lwowie . Ulica Czernowicka w starozhytniem ukrainskim miescie Lwowie . Ulica Gorodocka w starozhytniem ukrainskim miescie Lwowie . Ulica Gorodocka w starozhytniem ukrainskim miescie Lwowie . Kosciol gotycznyj z 18 wieku w starozhytniem ukrainskim miescie Lwowie . Ulica Gorodocka w starozhytniem ukrainskim miescie Lwowie .
Ulica Gorodocka w starozhytniem ukrainskim miescie Lwowie . Budynek mieszkaniowyj z poczatku 20 wieku na ulicy Gorodockoj w starozhytniem ukrainskim miescie Lwowie . Ulica Gorodocka w starozhytniem ukrainskim miescie Lwowie . Ulica Gorodocka w starozhytniem ukrainskim miescie Lwowie . Budynek mieszkaniowyj z poczatku 20 wieku na ulicy Gorodockoj w starozhytniem ukrainskim miescie Lwowie . Budynek mieszkaniowyj z poczatku 20 wieku na ulicy Gorodockoj w starozhytniem ukrainskim miescie Lwowie .
Na jednej z ulic starozhytniego ukrainskogo miasta Lwowa . Grecko - katolickij kosciol Sw. Jura z 18 wieku w starozhytniem ukrainskim miescie Lwowie . Metropolita izba grecko - katolickogo koscioly Sw . Jura z 18 wieku w starozhytniem ukrainskim miescie Lwowie . Pwrot bramy grecko - katolickogo koscioly Sw . Jura z 18 wieku w starozhytniem ukrainskim miescie Lwowie . W grecko - katolickomy koscioly Sw . Jura z 18 wieku w starozhytniem ukrainskim miescie Lwowie . Metropolita izba grecko - katolickogo koscioly Sw . Jura z 18 wieku w starozhytniem ukrainskim miescie Lwowie .
Fasada grecko - katolickogo koscioly Sw . Jura z 18 wieku w starozhytniem ukrainskim miescie Lwowie . Biurowiec grecko - katolickogo koscioly Sw . Jura z 18 wieku w starozhytniem ukrainskim miescie Lwowie . W  parku w starozhytniem ukrainskim miescie Lwowie . W  parku w starozhytniem ukrainskim miescie Lwowie . Główny budynek Uniwersytetu Lwowskiego nazwany Iwana Franko . Biurowiec z 19 wieku w starozhytniem ukrainskim miescie Lwowie .
Na jednej z ulic starozhytniego ukrainskogo miasta Lwowa . W centrum starozhytniego ukrainskogo miasta Lwowa . W centrum starozhytniego ukrainskogo miasta Lwowa . W centrum starozhytniego ukrainskogo miasta Lwowa . Budynek Lwów Państwowy Akademicki Teatr Opery i Baletu nazwane Kruszelnicka z 19 wieku. Architektoniczny renesans starozhytniego ukrainskogo miasta Lwowa .
W centrum starozhytniego ukrainskogo miasta Lwowa . Pomnik slynnemu polskomu poetu Adamu Mickewiczu w starozhytniem ukrainskim miescie Lwowie . Pomnik slynnemu polskomu poetu Adamu Mickewiczu w starozhytniem ukrainskim miescie Lwowie . Hotel George z 19 wieku w starozhytniem ukrainskim miescie Lwowie . W centrum starozhytniego ukrainskogo miasta Lwowa . W centrum starozhytniego ukrainskogo miasta Lwowa .
Pomnik założyciela Wielkiego Księcia Lwowie (od 1257 ---- Krol) Daniel Romanowicz Galitsky.

najbliższe galerie:

 
Lwowska opera
1pix użytkownik avkolyaskin odległość 7 km 1pix
Pomnik Adamu Mickewiczu we Lwowie
1pix użytkownik avkolyaskin odległość 9 km 1pix
We Lwowie
1pix użytkownik avkolyaskin odległość 9 km 1pix
We Lwowie
1pix użytkownik avkolyaskin odległość 15 km 1pix
Połonina Krasna – wrzesień 2007
1pix użytkownik irasek_palownik odległość 16 km 1pix
Połonina Krasna, lipiec 2011
1pix użytkownik satan odległość 17 km 1pix

komentarze do galerii (5):

 
sniezka użytkownik sniezka(wpisów:3474) dodano 26.06.2015 21:51

Specjalnie kolega zaznaczył Lwów na mapie nie tam gdzie Lwów leży? Zastanawiam się, czy to pomyłka, czy prowokacja - jak cała seria o starozhyntiem ukrainskiem mieście Lwowie;)

paweller75 użytkownik paweller75(wpisów:7589) dodano 25.06.2015 19:27

Teraz to zaszalałeś ..., myślałem, że takiego momentu się nie doczekam, a jednak ..., zaczynam wierzyć, że będą z Ciebie ludzie ..., idzie ku lepszemu i teraz tak trzymaj ..., pozdrawiam:)

michal1988 użytkownik michal1988(wpisów:909) dodano 25.06.2015 16:46

Chlopaki ja sie boje, ze po Lwowie bedziemy miec starozytny Kijow albo i Donbas ;)
Ale postep juz jest, to najwazniejsze :)

achernar-51 użytkownik achernar-51(wpisów:5700) dodano 25.06.2015 16:43

Może jeszcze przydałoby się dać więcej informacji o poszczególnych miejscach, ulicach i obiektach zamiast ciągle podreślać "starożytność i ukraińskość" Lwowa, który tak naprawdę był nie tyle ukraiński ile wielonarodowościowy, bo wszak mieszkali tam i Polacy, Ukraińcy, Żydzi, Ormianie i wiele innych nacji - co zresztą widoczne jest w architekturze i zabytkach tego pięknego miasta. Pozdrawiam. :)

bartekplk użytkownik bartekplk(wpisów:1908) dodano 25.06.2015 16:11

O proszę antalogia całej serii. :) cieszę się, ze się w końcu udało i pozdrawiam

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, przyłącz się!