m s my mo ms
version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

zdjęcia w galerii (50):

 
Na Koh Pha Ngan dopłyneliśmy z Surat Thani promem Główna ulica największego na wyspie miasteczka Tong Sala. Po Koh Phangan podróżowaliśmy na skuterze. Ruch jest niewielki dzięki czemu szybko można się przestawić na jazdę po lewej stronie. Czasami jednak gdy widzieliśmy jadącego na wprost nas roześmianego taja, oznaczało że jesteśmy po złej stronie drogi. Jedynym utrudnieniem były stromizny, które nasz rumak czasami ledwo co pokonywał. Na wyspie jest kilka miejsc z hodowlą słoni, skąd można wyruszyć na trekking po dżungli. Północne wybrzeże wyspy.
Północne wybrzeże wyspy. Thong Nai Pan Yoi Jedna z najładniejszych plaż na wyspie Koh Phangan Thong Nai Pan Noi
Koh Pha Ngan słynie z plantacji kokosów. Orzechy zbierane są przez specjalnie szkolone do tego małpy. Bardzo sprawnie ukręcają kokosy, które z hukiem spadają na ziemię. Następnie trafiają do takich jak ta przetwórni, gdzie ręcznie usuwane są łupiny. Południowe wybrzeże wyspy. Plaża Ao Bang Charu Na wyspie jest wiele przystani z niesamowicie kolorowymi łódkami.
Południowe wybrzeże wyspy. Ta bajeczna plaża położona była w pobliżu plantacji kokosów i przystani rybackiej Mae Had Beach. Do tej niewielkiej wyspy dotrzeć można pokonując płytką lagunę. Przy Mae Had jest piękna rafa koralowa, ponoć najlepsza na całej wyspie.
W drodze do Wang Sai Waterfall Zachodnie wybrzeże wyspy. Haad Yao Beach. Malownicze miejsce, nad małą zatoczką. Powyżej plaży znajdują się wzniesienia skąd rozciąga się fenomenalny widok na na morze. Zachodnie wybrzeże wyspy. Południowe wybrzeże wyspy. W oddali widoczna Koh Samui.
Haad Rin Beach słynie z jednej z największych na świecie i najsłynniejszych w Azji plażowych imprez techo - Full Moon Party. Plaża Rin Nai Sunset, a po drugiej stronie wąskiego półwyspu plaża Haad Rin. Jazda wzdłuż Haad Rin. Dla miłośników skuterów to istny raj... i choć wydawać się może niebezpiecznie, nie widzieliśmy żadnego wypadku. Czasami asfaltowa droga nagle się kończyła i resztę drogi pokonywaliśmy z buta odkrywając w dżungli pojedyncze domostwa lub zagubione hoteliki takie jak ten.
Na niektóre z plaż dotrzeć można tylko łódkami. Zachodnie wybrzeże wyspy. Wodne taxi.
Ao Plai Laem Ao Plai Laem Zachodnie wybrzeże wyspy. Ao Nai Wok Beach
Wyspa ma opinię bardzo rozrywkowej. Można jednak znaleźć ciche i spokojne plaże z tanimi domkami i sielską atmosferą. Ostatni zachód słońca na Ban Tai Beach

najbliższe galerie:

 
muay thai camp
1pix użytkownik piipin odległość 5 km 1pix
Nie tylko plaże Koh Samui
1pix użytkownik migawka odległość 25 km 1pix
Tajlandia
1pix użytkownik jacek11111 odległość 105 km 1pix
TAJLANDIA-Khao Sok
1pix użytkownik klavertjevier odległość 194 km 1pix
TAJLANDIA...SIMILANY - WYPRAWA POD WODĘ
1pix użytkownik deszcz odległość 220 km 1pix
Tajlandia-Krabi
1pix użytkownik darkopolo odległość 223 km 1pix

komentarze do galerii (3):

 
charlie użytkownik charlie(wpisów:2176) dodano 13.11.2015 08:39

Generalnie nie przepadam za zdjęciami z krzywym horyzontem, ale przy tak pięknych okolicznościach przyrody... przekrzywiam głowę i horyzont prosty :-)
Piękne miejsce.
Pozdr.

lucy56 użytkownik lucy56(wpisów:2857) dodano 12.11.2015 22:09

Pełna egzotyka i od razu cieplej się zrobiło.Pozdrawiam.

nola76 użytkownik nola76(wpisów:6688) dodano 12.11.2015 15:52

Piękne plaże, palmy, kolorowe łódeczki, ehh zatęskniło się za egzotycznymi wakacjami;)
pozdrawiam:)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, przyłącz się!