m s my mo ms
version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

zdjęcia w galerii (50):

 
Spacer zaczynamy na pięknym kolorowym i słonecznym Krakowskim Przedmieściu,które jest częścią Traktu Królewskiego. Dochodzimy do placu Zamkowego z Kolumną Zygmunta,malowniczych kamieniczek oraz Zamku Królewskiego. Kolorowe kamienice przy Krakowskim Przedmieściu zachwycają. Początki Warszawy sięgają XIII w.,a już w XIV w. był to jeden z ważniejszych grodów na Mazowszu.Na przełomie XVI i XVIIw. Warszawa stała się stolicą Polski.
Rozwój miasta zahamowały najazdy szwedzkie w XVIIw. Ponowny rozkwit gospodarczy i kulturalny miasta nastąpił za panowania króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Zamek Królewski ,symbol suwerenności i polskiego parlamentaryzmu,został wysadzony w 1944r. przez Niemców,a w latach 70-tych odbudowany. Na zdj.Wieża Władysławowska i dziedziniec wewnętrzny.
Pałac pod Blachą - pałac późnobarokowy, zbudowany w latach 1720-1730 przez Jakuba Fontanę u podnóża Zamku Królewskiego w Warszawie. Panorama warszawskiej Starówki z punktu widokowego na dzwonnicy kościoła św.Anny. Zamek Królewski w całej okazałości. Widok na Starówkę oraz plac Zamkowy z punktu widokowego na dzwonnicy kościoła p.w.Św.Anny. Rzut oka na wschód na Wisłę i Trasę W - Z. Widok z dzwonnicy kościoła Św.Anny na Krakowskie Przedmieście.
Zamek Królewski od strony murów obronnych ( fasada zachodnia ).
Warszawski tramwaj konny :) Wschodnia fasada Zamku Królewskiego od strony Wisły. Warszawska Starówka to miejsce tłoczne i gwarne. To tutaj zmierzają turyści z Polski i całego świata. Rynek Starego Miasta to prostokątny plac o wymiarach 90 na 73 m. na warszawskim Starym Mieście. Z każdego rogu rynku wychodzą po dwie prostopadłe do siebie ulice. Obecnie Rynek jest zamknięty dla ruchu kołowego i stanowi miejsce niedzielnych spacerów i wycieczek, a także okolicznościowych imprez i koncertów. Kamienice przy rynku przeznaczono na placówki muzealne, kulturalne, luksusowe sklepy, stylowe kawiarnie i restauracje. Warszawska Syrenka na Rynku to punkt obowiązkowy do pamiątkowego zdjęcia. Wszak Syrenka to jeden z symboli Stolicy:)
Rynek ukształtował się na przełomie XIII i XIV w. przy lokacji miasta. Do XVIII wieku najważniejszy plac miasta, na którym koncentrowało się życie Warszawy. Stanowił tło ważnych wydarzeń historycznych, wystąpień politycznych, manifestów i publicznych egzekucji, zgodnie ze swoją nazwą służył również celom handlowym. Ulica Szeroki Dunaj,zwykle zaciszna, latem staje się gwarna,gdy wkraczają na nią grupy turystów. Warszawski Barbakan - budowla obronna, wzniesiona około 1548 w pasie warszawskich murów obronnych na przejściu ze Starego do Nowego Miasta.Już w chwili jego wybudowania Barbakan był anachroniczny i nie spełniał ważniejszych funkcji obronnych, głównie wskutek rozwoju artylerii. Tylko raz w swej historii uczestniczył w obronie Warszawy - podczas potopu szwedzkiego, kiedy to wojska króla Jana Kazimierza odbijały go 30 czerwca 1656 z rąk szwedzkich.W XVIII w. Barbakan częściowo rozebrano, a w XIX w. jego pozostałości włączono w obręb nowo wybudowanych w jego miejscu kamienic. Warszawskie klimatyczne zaułki na Starym Mieście - ulica Piwna. Ulica Piwna z licznymi lokalami i sklepami z pamiątkami. Warszawska dorożka obok Katedry.
Kanonia to malowniczy placyk za warszawską Katedrą,gdzie tłoku nie uświadczysz. Placyk Kanonia na tyłach Katedry na terenie dawnego cmentarza. Podczas wojny oraz powstania warszawskiego cała zabudowa Starówki uległa zniszczeniu. Po wojnie, z braku środków, Biuro Odbudowy Stolicy postanowiło nie odbudowywać kamienic okalających dawne mury miejskie. W zamian postanowiono odsłonić ich pozostałości i odbudować Barbakan. Fragment odbudowanych murów obronnych, kamienice Starówki oraz pomnik Jana Kilińskiego. Jan Kiliński - jeden z pułkowników powstania kościuszkowskiego, uczestnik spisków powstańczych, należał do Rady Miasta Warszawy od roku 1791, pamiętnikarz. Z zawodu był szewcem. Spacerując wzdłuż murów obronnych wracamy powoli na Plac Zamkowy.
Ulica Wąski Dunaj prowadząca od pomnika Jana Kilińskiego do Rynku na Starówce. Miejsce , gdzie przed laty stał dom,w którym mieszkała Maria Konopnicka. Dzisiaj pamiątkowy głaz opodal murów obronnych. Warszawska Starówka to letni plener dla wszelkich artystów. Na Rynku wystawa ich prac z możliwością zakupu:) Odbudowane po wojnie fragmenty murów obronnych ciągnące się w stronę Placu Zamkowego. Warszawskie Downtown - rośnie nam Stolica w górę:)  Centrum Stolicy z nowymi punktowcami. Hotel InterContinental.
Nowoczesne wieżowce w Centrum Stolicy. Z lewej najmłodszy i najdroższy apartamentowiec Warszawy.Oto słynny Żagiel polskiego architekta mieszkającego w USA Daniela Libeskinda, czyli Złota 44. Tutaj ceny za 1m kw. mieszkania sięgają kilkudziesięciu tys.zł. Mieszkanie jak taras widokowy:) Czy o takich szklanych domach marzył przed laty Żeromski? Spojrzenie spod Złotych Tarasów na Pałac Kultury i Nauki. Pałac Kultury i Nauki z racji swojego wieku ( przekroczył 50-tkę kilka lat temu) został wpisany na listę zabytków. Grób Nieznanego Żołnierza to fragment dawnego,przedwojennego Pałacu Saskiego. Grób Nieznanego Żołnierza w Warszawie to grób-pomnik na placu marsz. Józefa Piłsudskiego. Ideą warszawskiego Grobu Nieznanego Żołnierza jest uczczenie pamięci poległych w walce o niepodległość. Fontanna w Parku Saskim,piękne miejsce spacerowe w samym centrum Stolicy.
Chwila wytchnienia w Łazienkach Królewskich - widok na Pałac na Wyspie. Skoro Łazienki to koniecznie trzeba spotkać się z Chopinem i Jego muzyką:) Przy wejściu są grające ławki z odpowiednimi przyciskami:) Pałac Łazienkowski zwany też Pałacem Na Wodzie lub Pałacem na Wyspie. Zespół pałacowy leży na sztucznej wyspie otoczonej przez staw. Jest połączony z lądem dwoma mostami zwieńczonymi kolumnami. Klasyczne ujęcie :) Rzeźby w Łazienkach przed Pałacem Na Wyspie. Figury alegoryczne:) Pałac równie pięknie prezentuje się z daleka wśród kwiatów:)
Letnia przejażdżka tramwajem wodnym lub gondolą po stawie w Łazienkach przed Pałacem na Wodzie to nie lada atrakcja:) Pałac na Wodzie żegna nas w promieniach zachodzącego słońca:) Dziękuję za wspólny spacer po Stolicy:)

najbliższe galerie:

 
Warszawa
1pix użytkownik tom odległość 0 km 1pix
Warszawa da się lubić
1pix użytkownik mieczysaw odległość 0 km 1pix
Od placu Trzech Krzyży do Placu Unii Lubelskiej  W-wa 2012 r
1pix użytkownik magdar odległość 1 km 1pix
Warszawa - różności
1pix użytkownik czesita odległość 1 km 1pix
Wielkanocne życzenia
1pix użytkownik filmdil odległość 1 km 1pix
Warszawa
1pix użytkownik ciasteczkowypotwor odległość 1 km 1pix

komentarze do galerii (65):

 
halszka użytkownik halszka(wpisów:2671) dodano 07.05.2017 21:47

Dziękuję wszystkim Gościom za wizytę i komentarze:)
Pozdrawiam majowo:)

marcin1980 użytkownik marcin1980(wpisów:1932) dodano 07.05.2017 10:16

Miły spacer po stolicy.

paweller75 użytkownik paweller75(wpisów:7218) dodano 07.05.2017 08:12

Bardzo fajne spojrzenie na starówkę i nie tylko ..., oczywiście punkt widokowy zaliczony i to się ceni, ja też tam byłem, ile w sumie czasu na nim spędziłem to nie wiem, ale chyba sporo, bo pamiętam, że mnie już tam noc zastała ..., niestety moja wizyta ograniczała się do jednego dnia, a właściwie połowy dnia i jedynie co obszedłem, to właśnie starówkę i to tak na szybko ..., no ale i tak się cieszę bo w końcu udało mi się po wielu długich latach dotrzeć do Warszawy ..., miło się oglądało, pozdrawiam:)

anek11 użytkownik anek11(wpisów:2733) dodano 06.05.2017 23:42

A ja byłam dziesiątego, nie kwietnia ale grudnia i też było "wesoło", ale Twoja galeria jest pełna spokoju i słońca, z przyjemnością obejrzałam miejsca które znam. Jestem bardzo wdzięczna Mgfoto że oprowadzała mnie po stolicy i oglądając Twoją relację dopowiadam sobie którędy można dojść w miejsca ze zdjęć, co zobaczyć... i co najważniejsze, gdzie zjeść:)))

voyager747 użytkownik voyager747(wpisów:4620) dodano 06.05.2017 17:29

Halszka wie o co chodzi i to najważniejsze.

u-optymisty użytkownik u-optymisty(wpisów:817) dodano 06.05.2017 15:42

i za co tu przepraszać - myślę, że nie ważne kiedy prezentuje się daną galerię - aktualnie czy po jakimś czasie - ważne, że pokazujemy - szczególnie Polskę z jej stolicą Warszawą. Na mojej stronie Warszawa zajmuje I pozycję. Co prawda byłem 10 kwietnia b.r. w Warszawie ale swój pobyt ograniczyłem do dzielnicy Anin i Wawer.
Z przyjemnością pospacerowałem - dziękuję

klavertjevier użytkownik klavertjevier(wpisów:2700) dodano 06.05.2017 13:01

Piękna jest twoja Warszawa.

tylko_ogladam użytkownik tylko_ogladam(wpisów:31) dodano 06.05.2017 12:28

Galeriami oczywiście

tylko_ogladam użytkownik tylko_ogladam(wpisów:31) dodano 06.05.2017 12:19

A o co chodzi z tymi gałęziami z Polski. Czemu co chwilę Voyager 747 robi takie złośliwe uwagi? Nie mogę się w tym wszystkim połapać. Czy komuś przeszkadzają zdjęcia z Polski?

voyager747 użytkownik voyager747(wpisów:4620) dodano 06.05.2017 11:31

Teraz jest 5 galerii z Polski na pierwszej stronie na 6, tylko mój Frankfurt się wyłamał, ale to blisko :) Miłośnicy powinni być zachwyceni.

voyager747 użytkownik voyager747(wpisów:4620) dodano 05.05.2017 22:40

a co to alkohol ? :)

halszka użytkownik halszka(wpisów:2671) dodano 05.05.2017 22:32

"Coś Pan taki nerwowy?" - że zacytuję M.Ćwiklińską z przedwojennego filmu:)
Wszystko musi nabrać mocy :)

voyager747 użytkownik voyager747(wpisów:4620) dodano 05.05.2017 22:27

Dawaj, nie czekaj.

halszka użytkownik halszka(wpisów:2671) dodano 05.05.2017 22:26

No Panowie, to nie jest aż tak źle,skoro w Warszawie było dzisiaj plus 20 st.,a na Dolnym Śląsku kwitną kwiatki w zimowo-deszczowych Górach Sowich:)
Ja tutaj sama po cichu majstruję album na przywołanie wiosny:) Ale chyba z nim poczekam ...

voyager747 użytkownik voyager747(wpisów:4620) dodano 05.05.2017 22:21

20 st.C u nas było dzisiaj, to nie tak tragicznie.

ak użytkownik ak(wpisów:6014) dodano 05.05.2017 22:10

Halszko zaobserwowałem kilka kwiatków jeżeli Ci poprawia humor i sprowadzą więcej słońca to jestem gotów je zapodać :)

halszka użytkownik halszka(wpisów:2671) dodano 05.05.2017 21:59

No tak,zgadza się,Twoje letnie galerie z Hiszpanii i Grecji przywołały u nas lato w pierwszy weekend kwietnia jeszcze przed Świętami:) Ale naród co roku domaga się białych świąt bez dokładnego określenia których i z reguły są białe,ale dopiero na wiosnę ...

voyager747 użytkownik voyager747(wpisów:4620) dodano 05.05.2017 21:54

A moje letnie z Hiszpanii czy Grecji to nie zachęciły ? :)

halszka użytkownik halszka(wpisów:2671) dodano 05.05.2017 21:51

AK, ja tak właśnie podejrzewam Ciebie,Pawła i Sławka o ten falstart wiosny,bo to Wy w trójkę pokazaliście te śniegi i zimowe obrazki,które tutaj odstraszyły wiosnę i mamy w kraju to, co widać codziennie za oknem oraz w telewizorni:)
Może trzeba przywołać z powrotem wiosnę i ciepełko jakimś kwieciem?:)

ak użytkownik ak(wpisów:6014) dodano 05.05.2017 21:40

Halszko jeszcze niedawno bo dwa tygodnie temu brnąłem po kolana w śniegu wspinając się leśnym szlakiem na Wielką Sowę :)
Prawie codziennie jestem w lesie tych pięknych górek i słonko czasem zaświeci promykiem przebijającym się przez mżawkę, deszcz lub gęstą mgłę :))
Nawet dziś gdy temperatura szalała oscylując około 16°C nie popuściło, padać musiało :)
Pozdrawiam :)

halszka użytkownik halszka(wpisów:2671) dodano 05.05.2017 21:26

Romi, a może byłaś w Stolicy 1 lub 3 Maja stąd te tłumy i przeżycia?:)))
Ale Ty dzielna Kobieta jesteś i nie dałaś się wciągnąć w te różne gierki :)

halszka użytkownik halszka(wpisów:2671) dodano 05.05.2017 21:21

AK, no nie wierzę,że w tym naszym kraju są takie różnice pogodowe w sąsiednich krainach: Dolny i Górny Śląsk:)
Temperatura u mnie sięgnęła 23 st. w zenicie i pranie wyschło,a Ty tam w Górach Sowich płaczesz razem z deszczem?
Faktem jest,że pod wieczór po takim upale u nas była burza i jakaś drobna ulewa:) Wszak to kapryśna wiosna:)))

halszka użytkownik halszka(wpisów:2671) dodano 05.05.2017 21:16

Pipol, ja nie zauważyłam żadnego krzyża ani tłumów w centrum Warszawy,ale to było w czerwcu 2 lata temu i był spokój:)
Nie miałam takich przeżyć jak Romana. Może upał był wówczas za duży i mohery nie były potrzebne:))) Pozdro:)

halszka użytkownik halszka(wpisów:2671) dodano 05.05.2017 21:09

Witaj Patryku! Takiego spokojnego spaceru przez Trakt Królewski nam zabrakło i dlatego nie mam fotek z wielu miejsc:( Nasza warszawska przewodniczka za długo nas wodziła po Powązkach,potem szybko przez Starówkę,a po obiedzie porzuciła:(
Pozdrawiam wiosennie:)

halszka użytkownik halszka(wpisów:2671) dodano 05.05.2017 21:03

Charlie, dzięki za wspólny spacer po Warszawie:) Fakt,bardzo nam wypiękniała Stolica w ostatnich latach.
Pamiętam tę kamienicę na ul.Piwnej chyba z Twojej galerii.Gdybym miała cały dzień dla siebie,to wiele detali bym znalazła:) Ale w grupie trzeba pędzić za przewodnikiem.Trzy dni w Stolicy to stanowczo za mało. Nie było w programie zwiedzania Zamku Królewskiego ani Wilanowa,niestety:( Muszę wrócić do Warszawy za jakiś czas,najlepiej po sezonie kolorową jesienią:) Pozdrawiam turystycznie:)

voyager747 użytkownik voyager747(wpisów:4620) dodano 05.05.2017 19:54

Manifestacji ci u nas po dostatkiem.

romana użytkownik romana(wpisów:5222) dodano 05.05.2017 19:48

Ja nie byłam 10-tego a też musiałam się tam przez jakiś hałaśliwy tłumek przedzierać. Jakaś manifestacja się tam ulokowała, a najpierw zablokowali most Śląsko-Dąbrowski, którym chciałam przejść na drugą stronę Wisły. Prawie mnie rozwałkowali na balustradzie i zarzucili toną ulotek, które prawie każdy z nich próbował mi wciskać do rąk ;-)

ak użytkownik ak(wpisów:6014) dodano 05.05.2017 18:48

Halszko jak bardzo bym chciał też Ciebie pozdrowić słonecznie, to tylko ja wiem , i zrobię tak przy pierwszej nadarzającej się okazji. Teraz mogę tylko gorąco Cię pozdrowić z zapłakanych Gór Sowich :))

voyager747 użytkownik voyager747(wpisów:4620) dodano 05.05.2017 16:44

Każdego 10ego miesiąca coś się dzieje.

pipol użytkownik pipol(wpisów:8857) dodano 05.05.2017 15:31

Coś ciekawego się działo "pod krzyżem " ?
pozdro

patryk80 użytkownik patryk80(wpisów:4766) dodano 05.05.2017 15:07

Bardzo ładnie pokazałaś główne atrakcje turystyczne Warszawy... Ja miałem okazję 2 tygodnie temu odświeżyć sobie zwłaszcza Trakt Królewski, bo byłem na konferencji w CBR... Lubię się tak przespacerować z dworca centralnego na Plac Zamkowy

voyager747 użytkownik voyager747(wpisów:4620) dodano 05.05.2017 13:59

Nie mamy się czego wstydzić, ale Lizbona czy Rzym to jednak to nie jest :)

charlie użytkownik charlie(wpisów:2131) dodano 05.05.2017 12:56

Fajny spacer nam zaprezentowałaś. Warszawa da się lubić :-)
Pamiętam że wrażenie swoim portalem zrobiła na mnie kamienica z Piwnej 6 - Pod Gołębiami. Ładna jest. A i dzięki niej, pamięć o gołębiarce wciąż żyje :-)
Ładną stolicę mamy. Na tle innych EU stolic, wcale nie mamy się czego wstydzić.
Pozdr.

halszka użytkownik halszka(wpisów:2671) dodano 05.05.2017 11:30

AK. Ja nie będę Cię namawiać na Warszawę, bo Ty jak kot chodzisz swoimi ścieżkami:)))
Pozdrawiam dzisiaj już słonecznie:)

ak użytkownik ak(wpisów:6014) dodano 05.05.2017 08:14

piękne zdjęcia , mimo wsio nikt nie jest w stanie namówić mnie na Wa-wę :)
Serdecznie pozdrawiam :)

voyager747 użytkownik voyager747(wpisów:4620) dodano 04.05.2017 22:50

Kompletny nie był, w 2011 r. zaczęli go budować, a w 2016 skończyli.

halszka użytkownik halszka(wpisów:2671) dodano 04.05.2017 22:45

Voy, a może tego Spire tam nie było 2 lata temu?:)

Paweł. Tak jakoś wyszło:) Mam podobne spojrzenie :)

Romi, Voy lata na trasach międzynarodowych:)

popekpawel użytkownik popekpawel(wpisów:3563) dodano 04.05.2017 22:35

Fotka nr 3. Za moich czasów ta kamienica nie była tak kolorowa :) P.s. Skopiowałaś moją gitarę przy hard rock cafe :)

voyager747 użytkownik voyager747(wpisów:4620) dodano 04.05.2017 22:30

On niedawno ukończony, ale wygląda fajnie, nam się podoba.

romana użytkownik romana(wpisów:5222) dodano 04.05.2017 22:18

A tego Spire obejrzałam sobie w necie i teraz już wiem, że przyglądałam mu się z pociągu :)

voyager747 użytkownik voyager747(wpisów:4620) dodano 04.05.2017 22:14

U nas leje i ciemno :) Wieżowce to mam na dysku gdzieś.

romana użytkownik romana(wpisów:5222) dodano 04.05.2017 22:04

Voyager do sklepu ? A ja myślałam, że latasz z aparatem pomiędzy wieżowcami :)))))))))

voyager747 użytkownik voyager747(wpisów:4620) dodano 04.05.2017 22:03

Tak, wydarzenie roku :)

halszka użytkownik halszka(wpisów:2671) dodano 04.05.2017 21:53

Mieszkanko w "Żaglu"? Chyba dla córki :)) Ładny termin majowy sobie wybrała:)))

voyager747 użytkownik voyager747(wpisów:4620) dodano 04.05.2017 21:52

Pięknie, ładne fotki, pogoda super, ale widzę, że Spire też nie ma. Chyba ja go będę musiał wkleić, ale to za jakiś czas.

halszka użytkownik halszka(wpisów:2671) dodano 04.05.2017 21:51

Voy, bez przesady:) Odrzuć 2 zera :) Powiadasz do sklepu? A ja myślałam,żeś coś wygrał w "Milionerach":)))

voyager747 użytkownik voyager747(wpisów:4620) dodano 04.05.2017 21:50

Gdzieś czytałem, że Lewandowski sobie kupił mieszkanko w żaglu.

voyager747 użytkownik voyager747(wpisów:4620) dodano 04.05.2017 21:48

Wow, pojechałem do sklepu, a tu już 1500 komentarzy :)

romana użytkownik romana(wpisów:5222) dodano 04.05.2017 21:42

Ha, ha Halszko to w takim razie ja chyba muszę jeszcze trochę dozbierać, bo przecież nie będę mieszkała gdzieś na dole. Jak szaleć to szaleć, wybiorę sobie jakiś apartament gdzieś na górze, żeby mieć fajny widok ;-) I oczywiście liczę na miłe sąsiedztwo :)))

halszka użytkownik halszka(wpisów:2671) dodano 04.05.2017 21:38

Romi, w tym wieżowcu im wyżej, tym drożej wg naszej przewodniczki.
Dolne piętra już 2 lata temu były zajęte, górne czekają chyba nadal ( na nas:)))

halszka użytkownik halszka(wpisów:2671) dodano 04.05.2017 21:36

Achernar, nie wiedziałam,że to Twoje rodzinne miasto:)
Może wtedy bardziej bym się postarała ... Pozdrawiam!

romana użytkownik romana(wpisów:5222) dodano 04.05.2017 21:29

Jak już pisałam Voyagerowi z wieżowców najbardziej podobał mi się ten przy Złotej 44. Ale chyba nie bardzo mogłabym sobie pozwolić na mieszkanko w nim przy takich cenach ;-(

achernar-51 użytkownik achernar-51(wpisów:5056) dodano 04.05.2017 21:28

Z przyjemnością obejrzałem ładne przedstawienie "highlightów" z mojego rodzinnego miasta. Dziękuję i pozdrawiam. :)

halszka użytkownik halszka(wpisów:2671) dodano 04.05.2017 21:12

Witaj Śnieżko:) Ja o tej Warszawie w błękitach myślałam od dawna, ale dopiero Romi mnie zmobilizowała:)
Osobiście bardzo lubię albumy z Polski,bo chyba wszystkiego nie zdążę zobaczyć i zwiedzić:) Pozdrawiam:)
Dobrze,że chociaż wirtualnie można zajrzeć tu i tam, siedząc sobie w chłody przed kompem:)

sniezka użytkownik sniezka(wpisów:3312) dodano 04.05.2017 21:08

Cześć Halszko:D Fajnie, że się dałaś ponieść warszawskiej modzie, która ostatnio zawładnęła Obieżyświatem. Piękne foty, piękna jest Warszawa w Twoim obiektywie.
PS. Klasyczne ujęcie niby podobne to tego, które jest u Voyagera, ale jednak widać w nim Twoją rękę.
Pozdrowienia!

halszka użytkownik halszka(wpisów:2671) dodano 04.05.2017 20:59

Romi:) Cieszę się,że sprawiłam Ci taką fajną niespodziankę w tym wiosennym dniu majowym:)
Wiadomo,że ze Stolicy fotek przywozi się multum,ale nie chciałam tworzyć serialu:)
Masz tutaj taki trochę przekrojowy mix i wybierz sobie to,co lubisz:) Pozdrawiam serdecznie:)
P.S. Mogę ewentualnie coś podmienić,bo mi nawet policja ( auto) pozowała na Krakowskim Przedmieściu:)

kordula157 użytkownik kordula157(wpisów:5756) dodano 04.05.2017 20:55

Teraz to juz nie mozesz wyłaczyc. Hahah

halszka użytkownik halszka(wpisów:2671) dodano 04.05.2017 20:52

Witaj Kordulo:) Dziękuję za miłe słowa i przepraszam,że zapomniałam wyłączyć ocenki:)
Pozdrawiam wiosennie:))

romana użytkownik romana(wpisów:5222) dodano 04.05.2017 20:46

Halszko - jak mi miło, że podarowałaś mi taką fajną galeryjkę. Baaaardzo dziękuję :)))))
Teraz oglądając takie fotki mogę wreszcie powiedzieć, że ja też znam już co nieco osobiście, bo właśnie Starówkę wzięłam na pierwszy ogień. Następnym razem muszę koniecznie zajrzeć do Łazienek i do... 1000 jeszcze fajnych miejsc :)
Pozdrawiam :)

kordula157 użytkownik kordula157(wpisów:5756) dodano 04.05.2017 20:46

Alez urodzaj ostatnio na nasza stolicę:)
Sliczna galeria. Postanowiłam sobie , ze nie będę stawiała juz ocen, ale, że mało konsekwentna jestem, wyłamie się:)
Bardzo na tak:)) Pozdrawiam:)

halszka użytkownik halszka(wpisów:2671) dodano 04.05.2017 20:34

Witaj Przemku! Dzięki za wspólny spacer po Stolicy:)
Mam nadzieję,że się podobało,choć przecież Ty nie lubisz dużych miast,ale jakieś wyjątki przecież masz:)

przemyslaw użytkownik przemyslaw(wpisów:5969) dodano 04.05.2017 20:30

Tom się nałaził dziś po "mojej starej" Warszawie. Dobrze, że wszystkie te miejsca już "obdeptałem" i drogę znam. No, oprócz tych drapaczy. Ale wtedy, poza PKiNem był jeszcze tylko hotel Forum...:))

wo użytkownik wo(wpisów:228) dodano 04.05.2017 20:26

wiem, wiem!:) "pożyczę" chętnie od Ciebie trochę tego słonka, brakuje mi go często....

halszka użytkownik halszka(wpisów:2671) dodano 04.05.2017 20:23

Dziękuję Waldku za dobre słowo:) Miło,że zajrzałeś,bo dawno Cię nie było na OŚ:) Pozdrawiam!
Wiesz dobrze,że ja wożę słonko w plecaku:)

wo użytkownik wo(wpisów:228) dodano 04.05.2017 20:17

poznaję "Twoje" niebo Halinko. piękna galeria. pozdrawiam serdecznie

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, przyłącz się!