m s my mo ms
version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

zdjęcia w galerii (26):

 
Droga do B... zaczęła się w Norymberdze. Tu kanał płynacy przez Stare Miasto. To kościół farny z ołtarzem Wita Stwosza, który był mieszkańcem - rodowitym miasta. Potem był Avignon. Pałac Papieski, gdzie papieże przebywali w tzw niewoli avignońskiej. Sur le pont d'Avignon
To fragmenty Sagrada Familia, dzieła życia geniusza Antonio Gaudiego. Nigdzie indziej chyba, przynajmniej w Europie człowiek nie ociera się tak blisko o szaleństwo geniuszu ludzkiego. A może genialności szaleństwa ? Katedrę zaczęto budować w latach 70 XIX w. Buduje sie ja do dzisiaj i końca nie widać Widocznie jej budowniczowie poszli w ślady swych poprzedników w innych miastach Europy, którzy budowali je nieraz po kilkaset lat.
Katedra św. Eulalii, wspaniałe dzieło hiszpańskiego gotyku
Fragment tzw Bario gotico, dzielnicy gotycckiej. A to siedziba dawnej Rady Katalonii. Jesteśmy w parku Ciudadella założonym w 1929 r z okazji wystawy światowej.
To fragment fontanny, gzieła - oczywiście - Gaudiego I jeszcze widok z kolejki linowej na wzgórze Montjuich na stary port i zacumowaną w nim replikę okretu Santa Maria K. Kolumba.
   Na koniec są to zdjecia zrobione techniką tradycyjną aparatem m-ki Zenit w sierpniu 1991 ri zeskanowane,proszę więc o wyrozumiałość, dla ich jakości.

najbliższe galerie:

 
3 dni w Barcelonie
1pix użytkownik raptorek odległość 1 km 1pix
Barcelona - Temple Espiatori de la sagrada Familia...
1pix użytkownik tuptusia odległość 2 km 1pix
Wehikuł czasu- Barcelona
1pix użytkownik ak odległość 2 km 1pix
Zimowa Barcelona (1)
1pix użytkownik muzelea odległość 2 km 1pix
Parc de la Ciutadella- Barcelona 2014 r
1pix użytkownik magdar odległość 2 km 1pix
HISZPANIA Barcelona - Sagrada Familia
1pix użytkownik paweller75 odległość 2 km 1pix

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, przyłącz się!