m s my mo ms
version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

zdjęcia w galerii (29):

 
Proponuje zapoznawcze piwo ;) i ruszamy to tylko 2 h spacerku. Jest pięknie i osiągalnie, to połączenie któremu nie można się oprzeć. Na tej trasie można się do woli delektować takimi widokami . Ładnie nieprawdaż ;) Na tej polanie proponuje bruderszaft, Piotr z tej strony ;)
Fajne zatoczki Jeziora Solińskiego Ochrona wizerunku i danych  hihihi Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r
Schodzimy do Wyłkowi Cerkiew w Górzance (obecnie kościół parafialny ) Trzy ikonostasy, chyba jedyna w Polsce, warto wstąpić. Dla mnie wyjątkowa ;) Kościół w Polańczyku z Obrazem Matki Bożej Pięknej Miłości przeniesionym z Łopienki. Rejs statkiem , przy pięknej pogodzie, woda przybiera piękny, szmaragdowy kolor.
Będąc w tych okolicach nie można nie zauważyć… Drzewa Wisielca. To suchy dąb, wystający z wody, o którym jedna z legend mówi, że na tym drzewie ktoś kiedyś się powiesił i dlatego drzewo uschło. To może lepiej wieszać się na szyi żony, nie uschnie ;)hihihi Pustelnia u Julka. Nie wiem co wydarzyło się w jego życiu, że tak daleko zapragnął uciec od ludzi. Większość życia spędził w Olsztynie, piął się po szczeblach kariery, biegle włada esperanto i zwiedził kawał świata. Może wydawać się, że zbyt mocno oderwał od rzeczywistości, ale tacy ludzie sprowadzają nas na ziemię i przypominają, jak niewiele potrzebujemy do szczęścia. Jeżeli macie możliwość to proszę wypłynąć na głębokie wody rejs 2 h Jeziora Solińskiego, by zobaczyć przepiękne bieszczadzkie widoki, wśród których prym wiodą górskie zbocza porośnięte lasami ;)
Ośrodek Wypoczynkowy MSWiA Jawor w Polańczyk, dziś dostępny dla wszystkich, pewnie można się poczuć jak minister z tamtych lat oczywiście ;) Piraci z Karaibów na tle zapory nad Jeziorem Solińskim ;) Super miejsce które odwiedziłem wielokrotnie i do którego ciągle chce się wracać :)Polecam i dziękuję ;)

najbliższe galerie:

 
Solina
1pix użytkownik mieczysaw odległość 1 km 1pix
Polańczyk i okolice
1pix użytkownik kazelot odległość 1 km 1pix
Jezioro Solińskie
1pix użytkownik dreptak odległość 1 km 1pix
BIESZCZADY
1pix użytkownik warusek odległość 1 km 1pix
Polańczyk - jez. solińskie
1pix użytkownik camel17 odległość 2 km 1pix
Bieszczady - Solina
1pix użytkownik megi odległość 2 km 1pix

komentarze do galerii (2):

 
charlie użytkownik charlie(wpisów:2212) dodano 22.08.2016 09:49

Cudowne, odprężające dla oka zieloności :-)
Pozdr.

kordula157 użytkownik kordula157(wpisów:5769) dodano 10.08.2016 14:41

Piekne widoki:) Piekne Bieszczady.
Julek zwyczajnie zrozumiał co dla niego liczy sie najbardziej.
Pozdrawiam:)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, przyłącz się!