m s my mo ms
version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

zdjęcia w galerii (29):

 
Zaraz wejdziemy do środka, trochę się powygłupiać :-) Barack Obama bardzo się ucieszył, że w końcu miał zaszczyt mnie poznać, a jego żona była mną po prostu oczarowana. Niestety nie miałem czasu, by umówić się z nią na małe sam na sam późną wieczorową porą, bo wieczorem planowałem powłóczyć się po dzielnicy Czernych LatarnI. Dalajlama wymienił się ze mną swoimi poglądami. Musiałem mu kilak rzeczy wytłumaczyć, za co później bardzo mi dziękował. Księżna Diana zobowiązała mnie do tego, bym nikomu nie mówił, że ją widziałem. Między nami mówiąc żyje i ma się dobrze, ale nie chciała zdradzić, gdzie teraz mieszka. A to jest Bond. James Bond. Messi się cieszy, bo udało mu się znowu oszukać na podatkach.
Charlie Chaplin zasępiony. Skończyły mu się dowcipy... Angelina Jolie była przeszcześliwa, ze mogła sobie ze mną pstryknąć fotkę. Tak naprawdę jest nieśmiała. Była trochę zawstydzona, ale powiedziała, że mogę do niej wpadać, kiedy tylko będę w pobliżu. A ona nie wpadnie, bo jest zabezpieczona. Pirat z Karaibów w garniturze? Świat oszalał! Naomi Campbell była jakaś taka sztywna i zestresowana. Pewnie ma depresję z powodu nieciekawego życia seksualnego. Niestety nie udało mi się jej rozruszać. Elvis żyje! I ciągle śpiewa! I to jak śpiewa... Pogłoski o śmierci Prince'a są grubo przesadzone.
Tu można było porównać swoją dłoń z dłońmi gwiazd. Na przykład Kylie Minogue dłoń też ma malutką... Z Pablo Picasso zrobił się stary dziad. Dziewczyny nie chcą już z nim siedzieć i rozmawiać, a o czymś więcej może już na zawsze zapomnieć. Facet tak sie zamyślił, że nie reagował na żadne zaczepki. Salvador Dali wąsy ma jak kot. Tylko żyć nie ma dziewięciu. Mona Lisa tak długo do mnie wydzwaniała, że w końcu ugiąłem się i przyjechałem zrobić sobie z nią zdjęcie. Już wrzuciła je na swojego fejsa.
Życie to Matrix. Hulk jest groźny tylko w gębie. Zarobił w ryj i  nie oddał. Frajer! Na ogół nie robię sobie zdjęć z fankami, ale ta była tak miła i ujmująca, że nie miałem serca jej odmówić. Dziewczyna była szczęśliwa, że zrobiła sobie zdjęcie ze swoim idolem, ale potem okazało się, ze facet jest beznadziejnie nudny i nie potrafi nawet sklecić jednego prostego zdania. Elvis, ty stary pierniku, napisz w końcu jakąś nowa piosenkę. Ile można czekać?! Nie martw się , Michael. Jakby co, to ja cię pomogę, nauczę nowych kroków albo podrzucę jakiś fajny bit...
Cały Bono - smutny, bo za dużo wydał na panienki w Red Light District. No widzisz, Albercik, już dawno Ci mówiłem, że E=mc2. A ty na początku jak zwykle nie wierzyłeś... Laska się cieszy, że przybył Spiderman, żeby ją uratować. Głupia ty, głupia ty, ja bym Ci lepiej zrobił dobrze i tak bym Cię uratował i uradował, że opowiadałabyś o tym jeszcze swoim wnukom. No dobra, wychodzimy. Ostatni rzut okiem i udajemy się na rejs po kanałach.

najbliższe galerie:

 
AC/DC na Amsterdam Arena
1pix użytkownik muczacza odległość 0 km 1pix
HOL Zwiedzamy Holandię
1pix użytkownik paweller75 odległość 0 km 1pix
Amsterdam 4 - Plac Dam i okolice
1pix użytkownik robson odległość 0 km 1pix
Królestwo Niderlandów
1pix użytkownik anek11 odległość 0 km 1pix
Amsterdam pełen uśmiechu. . .
1pix użytkownik bartak odległość 0 km 1pix
kwietniowy amsterdam
1pix użytkownik kama_wos odległość 0 km 1pix

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, przyłącz się!