m s my mo ms
version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

zdjęcia w galerii (34):

 
Zaczynamy od wzgórza..samochód zostawiamy na parkingu.. Chwila odpoczynku przy kawie w kawiarni ..przy piekielnej jaskini.. Spacerkiem pod górę...przy okazji oglądamy okolice.. dochodzimy do Mauzoleum..Dashwood mauzoleum zbudowane c.1764 (przez członka rodziny Bastard ) j Zaglądamy ..widać wiele urn i rzeźb zatkniętych na ścianach..
Wyżej znajduje się Kościół..z wierzą widokowa.. Obok bardzo stary cmentarz...mogiły...historyczne.. Następnie po chwili odpoczynku na wzgórzu..wracamy do parku..
W parku  można zobaczyć parę małych świątyń...jedna z nich obecnie posiada replikę Wenus z Milo Wenus zagląda.. piękna fontanna..
obchodzimy jezioro dookoła..podziwiając widoki i przyrodę... w tle.dom..West Wycombe został opisany jako jeden z najbardziej teatralnych budynków połowie 18 wieku w Anglii
I taka atrakcja .. Udało się nam chwilę obejrzeć grę..Polo Świątynia Muzyki znajduje się na jednej z wysp jeziora w kształcie łabędzia. spacerujemy.. Świątynia muzyki..
trochę ptactwa...ja je zawsze podziwiam... trochę marne fotki bo z telefonu.. Plac przed domem...nie wchodzimy aby zwiedzać wnętrza..czas nas ogranicza ..i dziecko marudzi...ale kto chętny polecam..
tak wita nas park i za razem po obejściu koła żegna... mała legenda.. Jest gdzie pochodzić..i można spędzić miło dzień..

najbliższe galerie:

 
  Clivenden . . .  spacer w cieniu wielkiego skandalu....
1pix użytkownik irena2005n odległość 9 km 1pix
Henley - Marsh Meadows
1pix użytkownik reni3 odległość 15 km 1pix
Henley-on-Thames
1pix użytkownik reni3 odległość 15 km 1pix
Eton -Anglia
1pix użytkownik andy odległość 18 km 1pix
Windsor Castle
1pix użytkownik andy odległość 19 km 1pix
Windsor -miasto
1pix użytkownik andy odległość 19 km 1pix

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, przyłącz się!