m s my mo ms
version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

zdjęcia w galerii (6):

 
Augustów - miasto założone przez króla Zygmunta Augusta na mocy przywileju lokacyjnego nadanego w Wilnie 17 maja 1557 roku.
Malowniczy krajobraz miasto zawdzięcza Puszczy Augustowskiej i okalającym je jeziorom: Sajno, Necko, Białe, Rospuda, Studzieniczne oraz kilkunastu mniejszym. Augustów od dawna jest uznaną stolicą sportów wodnych i turystyki aktywnej. Bogaty kalendarz imprez sportowo - kulturalnych zapewnia turystom i mieszkańcom mnóstwo wrażeń. Latem odbywają się tu m. in. Mistrzostwa Polski w Pływaniu na Byle Czym co ma pływać nie utonie, Weekendy z Radiową Trójką, Międzynarodowe Mistrzostwa w Skokach Narciarskich, Balladowe Wieczory Nad Neckiem i wiele innych.
Ogromną popularnością cieszą się wycieczki statkami białej floty i gondolami, podczas których można podziwiać piękno Ziemi Augustowskiej. Od lat największe rzesze turystów przyciągają trasy kajakowe Kanału Augustowskiego, Czarnej Hańczy, Rospudy i Biebrzy. Wieczorami ogromną popularnością cieszy się Rynek Zygmunta Augusta, wokół którego ulokowało się mnóstwo pubów i restauracji. Po dniu pełnym emocji można tu odpocząć w licznych ogródkach kawiarnianych i barach, posłuchać dobrej muzyki lub potańczyć. W ciągu kilku ostatnich lat zostało zmodernizowane centrum miasta oraz odrestaurowano bulwary nad rzeką Nettą i ulicę Mostową, dzięki czemu powstała atrakcyjna trasa spacerowa.

najbliższe galerie:

 
Przegląd mazurski  cz. 1
1pix użytkownik rozmusiaki odległość 1 km 1pix
Augustów i okolice
1pix użytkownik piotr odległość 1 km 1pix
AUGUSTÓW
1pix użytkownik wo odległość 1 km 1pix
Augustów
1pix użytkownik tereza odległość 1 km 1pix
Rejs po jeziorach augustowskich-śluza w Przewięzi
1pix użytkownik tereza odległość 2 km 1pix
Augustów i okolice
1pix użytkownik naffarin odległość 2 km 1pix

komentarze do galerii (3):

 
aggie2006 użytkownik aggie2006(wpisów:29) dodano 09.03.2008 19:51

Dzięki za ciepłe powitanie w serwisie;-) Oczywiście fotek będzie więcej i wszystkie albumy będą podpisane, z tym, że mam teraz pewne kłopoty z przesyłem i wychodzą takie "kwiatki" a nie inne;-) Pozdrawiam

zuch użytkownik zuch(wpisów:44) dodano 01.03.2008 12:40

Augustów kojarzy mi się w pewnymi wydarzeniami z USA. Pewnego razu byłem tam na imprezie integracyjnej i nudząc sie na punkcie słuchałem radia gdy w wiadomościach usłyszałem o tragicznym ataku na WTC. Było to bardzo dziwne być w puszczy i słuchać takie rzeczy. na początku myślałem że to jakieś żarty i nie dowierzałem temu co słyszałem, ale inne stacje tez relacjonowały te same wydarzenia ale tio było już dawno....
Faktem jest, że to piękna okolica.

wmp57 użytkownik wmp57(wpisów:2322) dodano 24.02.2008 20:12

Augustów jak Augustów, ale ta blondyneczka!
Pewnie Beata.
Z Albatrosa.
Ta jedyna.
Żartuję, wiem, że to TY.
Pozdrawiam.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, przyłącz się!