m s my mo ms
version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

zdjęcia w galerii (50):

 
Na plaży Anse Takamaka na południowym-zachodzie wyspy Mahé. Na plaży Anse Takamaka. Na plaży Anse Takamaka. Na plaży Anse Takamaka. Na plaży Anse Takamaka. Na plaży Anse Takamaka.
Na plaży Anse Takamaka. Na plaży Anse Takamaka. Na plaży Anse Takamaka. Na plaży Anse Takamaka. Na plaży Anse Takamaka. Na plaży Anse Takamaka.
Na plaży Anse Takamaka. Na plaży Anse Takamaka. Przy plaży Anse Takamaka. Przy plaży Anse Takamaka. Na plaży Anse Takamaka. Kwitnące drzewo obok naszego domku w Anse Takamaka View.
Na plaży Anse Boileau na zachodnim wybrzeżu Mahé. Na plaży Anse Boileau na zachodnim wybrzeżu Mahé. Na plaży Anse Boileau na zachodnim wybrzeżu Mahé. Na plaży Anse Boileau na zachodnim wybrzeżu Mahé. Na plaży Anse Boileau na zachodnim wybrzeżu Mahé. Na plaży Anse Boileau na zachodnim wybrzeżu Mahé.
Na plaży Anse Boileau na zachodnim wybrzeżu Mahé. Na plaży Anse Boileau na zachodnim wybrzeżu Mahé. Na plaży Anse Boileau na zachodnim wybrzeżu Mahé. Na plaży Anse Boileau na zachodnim wybrzeżu Mahé. Na plaży Anse Port Launay na północno-zachodnim wybrzeżu Mahé. Na plaży Anse Port Launay.
Na plaży Anse Port Launay. Na plaży Anse Port Launay. Na plaży Anse Port Launay. Przewodnik Lonely Planet pisze, że ten ocieniony przez drzewa pas piasku z turkusową wodą i piękną panoramą to obrazek jak z raju. I trudno się nie zgodzić. Plaża jest naprawdę świetna, choć w niektórych jej miejscach trzeba uważać na parzące meduzy. Na plaży Anse Port Launay. Na plaży Anse Port Launay. Na plaży Anse Port Launay.
Na plaży Anse Port Launay. Jedna z meduz, spotkanie z którymi nie należy do przyjemnych. Na plaży Anse Port Launay. Na plaży Anse Port Launay. Na plaży Anse Port Launay. Na plaży Anse Port Launay. Na plaży Grande Anse na zachodnim wybrzeżu Mahé. Jest to długi pas piasku o zniewalającej urodzie. Żadna inna plaża na Mahé nie oferuje takich możliwości długich samotnych spacerów. I rzeczywiście, na plaży prawie nie ma ludzi.
Na plaży Grande Anse. Woda jest tu wspaniała, choć pływając trzeba uważać na silne prądy. Na plaży Grande Anse. Na plaży Grande Anse. Na plaży Grande Anse. Na plaży Grande Anse. Na plaży Grande Anse.
Na plaży Grande Anse. Na plaży Grande Anse.

najbliższe galerie:

 
Mahe
1pix użytkownik zbyszek odległość 4 km 1pix
Seszele 2018 - Victoria
1pix użytkownik achernar-51 odległość 5 km 1pix
Seszele,  Mahe
1pix użytkownik martyna odległość 9 km 1pix
SESZELE(prolog)
1pix użytkownik irolek odległość 14 km 1pix
Seszele 2018 - Mahé (1)
1pix użytkownik achernar-51 odległość 14 km 1pix
Seszele 2018 - destylarnia rumu Takamaka
1pix użytkownik achernar-51 odległość 15 km 1pix

komentarze do galerii (3):

 
achernar-51 użytkownik achernar-51(wpisów:5592) dodano 23.12.2018 01:09

I cały rok cieplutko. Pozdrawiam. :)

ak użytkownik ak(wpisów:6327) dodano 22.12.2018 23:22

fajnie tam :)
pozdrawiam

mocar użytkownik mocar(wpisów:2785) dodano 22.12.2018 08:09

Nie samowita sielanka - ale kusisz nas tymi obrazami przyrody:)
Pozdrawiam.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, przyłącz się!