m s my mo ms
version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

zdjęcia w galerii (49):

 
Ostatnia trasa wiodąca przez aleje najwiekszych produkcji filmowych. Zajrzyj za kulisy prawdziwego działającego studia filmowego! Odwiedź 13 bloków miejskich na czterech akrach historycznego studia w największym zestawie projektów budowlanych w historii studia, zbudowanym z twórczej konsultacji od samego Steven Spielberga. Będziesz się śmiał wraz z komikiem Jimmy Fallonem, który będzie gospodarzem wycieczki do studia.  Gwiazda The Tonight Show z udziałem Jimmy'ego Fallona przedstawia zabawne klipy widoczne na monitorach HD w tramwajach, aby wzbogacić narrację o przewodnika na żywo. Zobaczysz domy gwiazd z serialowych produkcji...
W legendarnym Motelu Batesa z Psycho Alfreda Hitchcocka jest miejsce dla ciebie ... ...przypomnij sobie jeden z najstraszniejszych filmów Alfreda Hitchcocka...
... i niezapomniane okno, w którym widać matkę głównego bohatera... Spotkaj się z tlącym się wrakiem Boeinga 747 z filmu  Wojna światów Stevena Spielberga .
Trzymaj się mocno na wielki finał w Studio Tour, Fast & Furious - Supercharged! Tu przeżyjesz niezapomniane chwile,.. pożary, trzęsienia ziemi,... Jedź razem z gwiazdorską obsadą z hitowych filmów w ekscytującej, szybkiej pościgu, która przekracza 120 mil na godzinę i katapultuje cię do świata wysokich stawek w szybkich samochodach i międzynarodowych kartelach przestępczych. Wkroczecie w świat najnowocześniejszych, hiperrealistycznych efektów specjalnych, w tym obrazów 3D-HD wyświetlanych na najbardziej rozległych, 360-stopniowych ekranach! Spotkasz tu wielu znanych aktorów, z najbardziej rozpoznawalnych produkcji filmowych...
Przenieśmy się w świat fantazji... Transformers... Jurassic Park... Z góry pięknie rozciąga się panorama na kolejne studio filmowe Warner Bros. Entertainment Inc.
Przenieśmy się w do miejsca, gdzie emocje filmowe opadają i można nareszcie coś zjeść i odpocząć. Sklepy, kina, bary, restauracje... miejsca, gdzie zwiedzający odreagowują po bardzo intensywnym zwiedzaniu studia filmowego.
Można tu kupić wiele pamiątek związanych z wielkimi produkcjami filmowymi... ...odpocząć i wspominać cudownie spędzony czas.
Universal Studios, to coś więcej niż rozrywka. To czas, w którym dowiedziałeś się, jak pracuje się nad filmem, będąc jednocześnie jego uczestnikiem. Dziękuję :)

najbliższe galerie:

 
USA - Los Angeles - Studio Universal - część II
1pix użytkownik kryjan odległość 9 km 1pix
USA - LOS ANGELES 1
1pix użytkownik afrodyta odległość 12 km 1pix
USA - Los Angeles (1)
1pix użytkownik wmp57 odległość 13 km 1pix
USA - Los Angeles - Studio Universal - The Blues Brothers
1pix użytkownik kryjan odległość 14 km 1pix
USA - LOS ANGELES 4
1pix użytkownik afrodyta odległość 16 km 1pix
USA - Los Angeles - Studio Universal - Water World
1pix użytkownik kryjan odległość 18 km 1pix

komentarze do galerii (6):

 
afrodyta użytkownik afrodyta(wpisów:4276) dodano 10.01.2019 20:04

Zapraszam Teresko, bo będzie co oglądać. Dziękuję za odwiedziny.
Serdecznie pozdrawiam :)

tereza użytkownik tereza(wpisów:3975) dodano 10.01.2019 15:19

Super wyprawa.Może i ja kiedyś tam dotrę.
Na razie z zainteresowaniem będę oglądała
Twoje galerie.Pozdrawiam:]

afrodyta użytkownik afrodyta(wpisów:4276) dodano 10.01.2019 10:40

lucy56
Chciałam pokazać każde miejsce, które jest tego warte, bardzo dokładnie. Dla mnie zwiedzanie i fotografowanie to wielka frajda. Zapamiętanie każdego miejsca i związane z tym emocje, a później oczywiście wspomnienia i podzielenie się z każdym, kto chciał zobaczyć to miejsce.
Pozdrawiam serdecznie

afrodyta użytkownik afrodyta(wpisów:4276) dodano 10.01.2019 10:38

Leszku, myśle, że studio cały czas się rozwija i przybywa coraz to nowszych budowli, ze względu na nowe produkcje filmowe. Jest bardzo ciekawym miejscem rozrywkowym i dydaktycznym.
Pozdrawiam serdecznie.

lucy56 użytkownik lucy56(wpisów:3139) dodano 10.01.2019 08:45

Dokładnie pokazujesz to co zwiedzałaś.My tam nie weszliśmy,chociaż b.chciałam a szkoda...

achernar-51 użytkownik achernar-51(wpisów:5724) dodano 10.01.2019 01:14

Fajna galeria. Miło było przypomnieć sobie Universal Studios, które odwiedziliśmy 15 lat temu... Pozdrawiam. :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, przyłącz się!