m s my mo ms
version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

zdjęcia w galerii (35):

 
Calico, opuszczone miasteczko na pustyni Mojave w południowej Kalifornii. Calico posiada również swój Cmentarz. Założone w 1881 roku zasłynęło jako kopalnia srebra. Od 1907 r. całkowicie opuszczone. Wjazd do miasteczka i kasy biletowe... Od 1942 r. zasłynęło ponownie z powodu kontrowersyjnych odkryć na stanowisku archeologicznym nazwanym Calico Early Man Site. Calico House to restauracja z pełnym zakresem usług serwująca śniadania, lunche i kolacje. Specjalizująca się w podstawowych posiłkach, z których korzystają mieszkańcy miasta, pod koniec 1880 roku Calico House serwuje gulasze, placki ziemniaczane, ciasto pasterskie, pieczeń i słynny Buffalo Burger. Oferuje również najlepsze w domowej grilla, kurczaka, sałatki, desery i więcej. Z dużą częścią wypoczynkową w jadalni lub na ganku z widokiem na Calico i Odessa Railway, restauracja Calico House jest idealnym miejscem na lunch lub kolację w mieście. Ze względu na położenie niedaleko ruchliwej autostrady I-15 pomiędzy Las Vegas i Barstow, Calico jest obecnie popularną atrakcją turystyczną.
Znajdują się tu muzea, sklepy z pamiątkami i pole kempingowe. Odbywają się pokazy tradycyjnych strojów i zwyczajów Dzikiego Zachodu Nie może w takim miasteczku zabraknąć telegrafu i poczty... Tutaj też był Saloon. Zostały tylko drzwi... Jedna z większych kawiarni i restauracji w miasteczku. Straż pożarna.
Wejście na wzgórze i do kopalni. Widok miasteczka i kopalni ze wzgórza. Na pustyni otaczającej miasto znajdują się drogi pojazdów terenowych, ale ostrzegają przed zbliżaniem się do starych szybów kopalnianych w okolicy. Dorośli będą mogli podziwiać muzeum, Kopalnię Maggie, autentyczną kopalnię srebra z lat osiemdziesiątych XIX wieku... ...ekspozycje górnicze i ekspozycje historyczne, a także sprawdzić czternaście sklepów i zachodnie restauracje tematyczne. Kopalnia jest oczywiście zamknięta. Zwiedzający nie mają wstępu, ze względu na głębokie korytarze.
Kilka atrakcji, które widzieliśmy po naszym szybkim przejściu to: Maggie Mine, Calico Odessa Railroad. Spacerując po mieście mogliśmy podziwiać miejsca i zobaczyć zachowane dzikie zachodnie miasto. Szeryf oczywiście czuwa nad bezpieczeństwem miasteczka i gości. Jest oczywiście tradycyjny kościół z westernowego miasteczka.
Zawsze takie miejsca widziałam na westernach. Zobaczyłam na własne oczy jak to jest, kiedy wyjeżdżasz z miasta wprost na pustynię... Muzeum Lucy Lane
Artefakty, zdjęcia i dokumenty z pochodzenia Calico. Walter Knott [Knott's Berry Farm ] kupił Calico w 1950 roku.Postawiono mu popiersie i tablice pamiątkową.
Tu był Saloon...zostało tylko puste wejście do nikąd :( Calico Ghost Town oferuje odwiedzającym czternaście sklepów z wyjątkowymi prezentami i smakami zachodu. Nie wyobrażam sobie, aby nie zatrzymać się i kupić ten specjalny prezent lub pamiątkę. Wyjeżdżamy z miasta duchów. Miasteczko ma swój specyficzny klimat. Warto było. Odwiedzić w XXI wieku Dziki Zachód, odnosząc się do okresu XIX w, to super przygoda. Dziekuję:)

najbliższe galerie:

 
Disneyland
1pix użytkownik wiolinist odległość 70 km 1pix
USA - LOS ANGELES 7 UNIVERSAL STUDIOS 3
1pix użytkownik afrodyta odległość 86 km 1pix
USA - Los Angeles - Studio Universal - część II
1pix użytkownik kryjan odległość 94 km 1pix
USA - LOS ANGELES 1
1pix użytkownik afrodyta odległość 96 km 1pix
USA - Los Angeles (1)
1pix użytkownik wmp57 odległość 98 km 1pix
USA - Los Angeles - Studio Universal - The Blues Brothers
1pix użytkownik kryjan odległość 99 km 1pix

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, przyłącz się!