m s my mo ms
version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

zdjęcia w galerii (27):

 
wylot z Poznania mniej więcej połowa drogi i widok na Alpy,pech chce ze zawsze siedzę po drugiej stronie... Tu już Majorka ,przylądek Formentor przy podejściu do lądowania w Palmie Kolejnego dnia odebralismy auto,oczywiscie pod hotel podstawili je godzinę później ;)

Pierwszy dzien objazdówki tutaj w Port d'Andratx‎ nic specjalnego,kierujemy sie w góry Sierra de Tramontana spotkać można się również z katalońską nazwą Serra de Tramuntana. tutaj Port des Canonge,ciekawe czerwone skały dość łatwo przejechac zjazd tutaj ,droga bardzo wąska ;)
Port des Canonge,kolejny kierunek Valdemossa Valdemossa,kierunek wycieczek aczkolwiek w mojej opini nie ma tu nic... Zjedlismy obiad i pojechalismy dalej do Port de Sóller Tutaj tramwaj ;)
Takim tramwajem z stolicy Palmy można się dostać do Sóller tam przesiąść się w kolejny i dojech do Port de Sóller.
Wczesniej tory wyryte w górach mialy na celu transport cytrusów z Sóller do Palmy. Jedziemy do Sa Calobra do wąwozu przecinającego góry,przy okazji poskakać do wody ze skał ;) Wąwóz w Sa Calobra Wypluskani jedziemy w kierunku przylądku Formentor (Cap de Formentor )
a jak góry na Majorce to oczywiście i kozy ;) Jest i przylądek Formentor przy zachodzącym juz słońcu :) Następny dzień,jedziemy w drugą stronę ;) tutaj Cala Pi Cala Pi,stąd udajemy się do Es Trenc
Es Trenc ,miejsce chyba trochę przereklamowane.Chwila na kąpiel i jedziemy do Cala Santanyí Cala Santanyí Cala Santanyí Cala Santanyí,tutaj jemy obiad i kierujemy się w kierunku Porto Cristo do jaskiń Cuevas del Drach jaskienie Cuevas del Drach Cuevas del Drach,tutaj wracać można pieszo lub płynąć łódką ;)
Cuevas del Drach i tu kończymy objazdówkę,o 21 musimy oddać auto. Wracamy i czas coś wypić upajając się widokami z balkonu ;) widok z drugiej strony balkonu,dowidzenia ;)

najbliższe galerie:

 
W świątecznym klimacie street 2018
1pix użytkownik ak odległość 0 km 1pix
Ślady Imperium - Segobriga
1pix użytkownik ak odległość 28 km 1pix
Wiochy obronne - Ucles
1pix użytkownik ak odległość 34 km 1pix
Monasterio de Uclés
1pix użytkownik ak odległość 34 km 1pix
Zamki - Ucles
1pix użytkownik ak odległość 34 km 1pix
Zamki -  Huete
1pix użytkownik ak odległość 35 km 1pix

komentarze do galerii (3):

 
sniezka użytkownik sniezka(wpisów:3420) dodano 31.10.2019 19:41

E tam, niech leżą zdjęcia. Administrator leży, to i portal się kładzie;)
Jest jeszcze takie wyjście, żeby wgrywać tylko zdjęcia w poziomie;) Nie no, taki żart;)
Pozdrawiam

kriss92 użytkownik kriss92(wpisów:119) dodano 31.10.2019 11:15

Możliwe,że masz racje ;) mam windows 10 a zdjecia jak piszesz obracałem przed wgraniem ;)

kabaczek użytkownik kabaczek(wpisów:1185) dodano 31.10.2019 10:06

Kriss niestety administracja portalu nie reaguje od dawna na problemy z jego funkcjonowaniem które nie raz były poruszane na forum.
Problem pionowych zdjęć które leżą po wgraniu jest jednym z nich. Jedyne co mogę poradzić to wgrywać zdjęcia już w takiej pozycji jak mają być prezentowane. I jeszcze jedna uwaga np Windows 10 "fałszywie" pokazuje nam zdjęcia z danego folderu tak jak powinny być oglądane. Sam rozpoznaje które powinny być pionowe a które poziome. I mamy wrażenie, że pionowe zdjęcie będzie stało a ono po wgraniu na Obieżyświata leży. Dlatego ja najpierw obracam "ręcznie" do właściwej pozycji pracując nad jakimś folderem na starszej wersji Windowsa.

Więcej znajdziesz w wątku forum
http://obiezyswiat.org/index.php?action=forum&topic=347

Pozdrawiam.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, przyłącz się!