m s my mo ms
version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

zdjęcia w galerii (37):

 
Albania buduje i remontuje . Wymieniają stare , bardzo nie szczelne rury na nowe . Typowy obrazek z miasta Gjirokastra . Dachy są pokryte skalnymi łupkami . Emerytka ?
Muzeum Etnograficzne , dom rodzinny Envera Hodży w Gjirokastra . Muzeum Etnograficzne , dom rodzinny Envera Hodży w Gjirokastra . Pamiątki . Pamiątki . Pamiątki , takie popielniczki tylko są w Albanii .
Wody mają pod dostatkiem a jednak krany czasem są suche . Magazynują wodę w zbiornikach na dachu . I bez prądu woda z góry zleci . W stolicy , w Tiranie , też są zbiorniki na wodę . Plac Skanderbega , tu się woda sączy cały czas z pod ziemi . Pomnik Skanderbega przy Placu Skanderbega . Pojawiaja sie pierwsze panele słoneczne na dachach .
Jest dzikie budownictwo bez zezwolenia . Tak gdzieś wybudowali całe osiedle . Ten wieżowiec w Tiranie też kiedyś nie miał zezwolenia na budowę . Tirana , bunkier muzeum . Wiele bunkrów jest zagospodarowana jako różne placówi publiczne . Albańczycy mają poczucie humoru i to działa pozytywnie . Tirana , Piramida , dawne Mauzoleum Envara Hodży . Figura Matki Teresy przy granicy z Macedonią Północną . Miała stać w porcie lotniczym Tirana im . Matki Teresy . Ale nie podobała się i stoi przy granicy z Macedonią Północną . Jeden z pierwszych pomników papieża Franciszka w Tiranie .
Dzielnica rządowa , kiedyś nie wszyscy mogli tędy spacerować . Jest i segregacja śmieci a to zbliża Albanię na członka Unii Europy . Jest i miejsce na logo Unii Europy na tablicy rejestracyjnej z prawej strony , to kółko . Biedny kraj , kraj mercedesów . Ktoś napisał że więcej ich jest na mieszkańca w Albanii niż w Niemczech . Jest i stacja ładowania aut elektrycznych . Ale i takie auta są na chodzie i jeżdżą .
Widok z Hotelu Green . Widok z Hotelu Green . Widok z Hotelu Green . Nawet w Tiranie możesz spotkać pasące się krowy między pasami głównej ulicy . Widok z Hotelu Green . Na granicy z Macedonią Północną , fascynujacy widok . Pieczarki .
 Pieczarki .

najbliższe galerie:

 
ALBANIA -Tirana
1pix użytkownik paulus odległość 1 km 1pix
TIRANA 2016
1pix użytkownik wo odległość 1 km 1pix
Bałkany cz. 12 - Tirana.
1pix użytkownik wmp57 odległość 1 km 1pix
Shqipëria - Tirana, Krujë
1pix użytkownik lola310889 odległość 2 km 1pix
Tirana-wjazd i wyjazd
1pix użytkownik jedrek odległość 2 km 1pix
Albania-Tirana
1pix użytkownik tereza odległość 5 km 1pix

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, przyłącz się!