m s my mo ms
version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

zdjęcia w galerii (50):

 
to nie gang motocyklowy, to tylko my :) bramka na autostradzie Pirovac, rzut oka na panorame. Chorwaci są dumni ze swojej młodej państwowości. Stary budynek w Pirovacu. wybrzeże
maj, czas przed sezonem. Było nas trochę... Wycieczka do Zadaru, pełnego pereł architektonicznych. Ja osobiście wszędzie w Chorwacji widzę wpływy włoskie.
Bardzo podobało mi się nadbrzeże w dwie strony. W oczekiwaniu na sezon. Kiedyś miałem okazję przeżyć jednodniowy rejs na Morzu Adriatyckim, ale mam nadzieję, że kiedyś popłynę na kilka dni dłużej. moto brothers :) Knajpka przed sezonem
Tak samo jak port. 1 euro = 1 rozgwiazda. No cóż nie skorzystaliśmy :) Wejście na stare miasto. Zachwyciła mnie ta dzwonnica (Zadar). Uliczki Cały czas widzę podobieństwo do miast włoskich.
Nawet w ciemnych zakamarkach. Zadar jeszcze raz. A to już laguna przy wjeździe do Pirovaca. Eh te zachody. Jeszcze raz rzut oka na wybrzeże. Pojechaliśmy do parku Krka.
Wycieczkę rozpoczynamy idąc po drewnianych pomostach a dookoła nas woda, wodospady, woda. Widoki zapierające dech.
Można dojść do samej wody przechodząc koło różnych form a w tym miejscu nawet się wykąpać. Wodospady. Tu z trochę bliższej perspektywy. Krka obok Pitwickich jezior jednoz najbardziej znanych miejsc w Chorwacji.
Żadne zdjęcia nie oddadzą uroku tego miejsca, tam po prostu trzeba pojechać. Domki koło wody a w wodzie pełno ryb. Widok z góry. Jeszcze raz widok z okien autobusu, którym dojeżdża się do parku. Mimo niedawnej wojny jakość dróg jest do pozazdroszczenia. Wracając z Chorwacji po około 20 km od Pirovaca wjechaliśmy na autostradę, którą do Wiednia udało nam się dojechać w 4 godziny (600 km) wliczając w czas tankowanie. Niestety od Wiednia do Piotrkowa Trybunalskiego (również 600 km) ten czas wynosił 8 h.
Widok z mostu, do następnego razu Chorwacjo.

najbliższe galerie:

 
Biograd na Moru
1pix użytkownik stravol odległość 3 km 1pix
Między morzem a jeziorem - Pakostane
1pix użytkownik ogi odległość 5 km 1pix
Zadar
1pix użytkownik ilona odległość 14 km 1pix
Murter
1pix użytkownik grzechu odległość 16 km 1pix
CHORWACJA - MURTER
1pix użytkownik fotorazdwa odległość 19 km 1pix
Magiczna Chorwacja
1pix użytkownik beata-zbychu odległość 19 km 1pix

komentarze do galerii (2):

 
konwalia użytkownik konwalia(wpisów:3259) - Użytkownik usunięty. dodano 03.08.2009 06:25

Jestem zwolenniczka wycieczek motorowych.Ale jako pasazerka.Nie bylabym w stanie opanowac prawie 300 kg rumaka.
Zwiedzilam na motorze Toskanie,dotarlam do Rzymu,Paryza,Monaco czy Prowansji.Zaliczylam tez prawie wszystkie passy w Szwajcarii.Polski na motorze nie da sie zwiedzac,mamy tragiczne drogi.
W Chorwacji jeszcze nie bylam,ale ta galeria mnie zainspirowala.
Piekne zdjecia.

mocar użytkownik mocar(wpisów:2803) dodano 14.01.2009 19:04

Piękne zdjęcia - a tak prywatnie to poza aparatem i podróżami po świecie marzy mi sie taki motocykl na który niepotrafię sie jeszcze zdecydowacć. Pozdrawiam .

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, przyłącz się!