m s my mo ms
version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

zdjęcia w galerii (28):

 
W lecie także tłoczno w centrum. Jest jednak gdzie zaparkować i można przez chwilę pospacerować ulicami.    Jedyny w miejscowości kościół. W środku jednak ani jednej żywej duszy. Nieodłączny element spotykany co chwilę - krowa na rowerze. Na dachu budynku informacji turystycznej. Przy wejściu do hotelu. Jako fontanna.
Jako symbol wymalowany na łące pod lasem. Można pomyśleć, że Francuzi mają szmergla na punkcie krów (na pewno chodzi im o te różne sery z mleka - faktycznie kto jadł ten wie) jak i Tour de France. Jak krowy to i dzwoneczki, dzwonki i naprawdę ciężkie dzwony. Prawdopodobnie była rozgrywana tutaj premia. Flagi krajów skąd pochodzą kolarze biorący udział w wyścigu. Charakterystyczne wędliny na wystawach sklepów mięsnych we Francji. Le Grand Bornand przez stałych bywalców nazywane Le Grand Bo, naszpikowane jest hotelami z dużą ilośćią miejsc dla narciarzy.
W lecie na pewno jest dużo spokojniej. Dookola Alpy zapraszają także na piesze wycieczki. Inny sport jest tutaj też obecny. A widoki z góry... zazdrościć może im chyba każdy. I znów ROWER, tym razem na dachu.
Jest tutaj też ... pole golfowe. Bar-restauracja ŚWISTAK - zamknięty. Niektóre dachy czekają jeszcze na modernizację. No cóż, już nie razi...
Wiele możliwości nie tylko w zimie, również w lecie. Czynne są niektóre wyciągi. Ale nie ma to jak samemu zdobyć te wysokości. 
Polecam ten region do odwiedzenia też podczas miesięcy letnich.

najbliższe galerie:

 
Entremont
1pix użytkownik zbik odległość 3 km 1pix
Annecy
1pix użytkownik jedrek odległość 22 km 1pix
Annecy-Francja
1pix użytkownik baracuda77 odległość 23 km 1pix
Annecy
1pix użytkownik zbik odległość 24 km 1pix
perła Sabaudii
1pix użytkownik archipio odległość 24 km 1pix
Widokówki z SABAUDII
1pix użytkownik heidi odległość 24 km 1pix

komentarze do galerii (1):

 
magg użytkownik magg(wpisów:423) dodano 01.11.2008 10:53

Przyjemne miejsce.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, przyłącz się!