m s my mo ms
version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

zdjęcia w galerii (25):

 
Trasa Transfogarska-trasa ma symbol DN7C lub po prostu droga 7C Pogode mialem niesamowita , praktycznie zadnej chmury na niebie ( nie czesto sie to zdarza w tym rejonie). Na poczatku trasy widok furmanki troche mnie uspil, uznalem ze nie moze byc tak trudno tam wjechac jak wczesniej czytalem Droga ma dobra nawierzchnie, wlasciwie poza drobnymi fragmentami nie mozna sie do niczego przyczepic
Ci, ktorzy miewaja klopoty z pokonywaniem takich serpentyn - koniecznie zabrac aviomaryn Im blizej najwyzszego punktu na trasie ( w zaleznosci od zrodel ok. 2200-2300 m.n.p.m) tym ruch robi sie coraz wiekszy
Jest jeszcze ciagle sporo tych starych Daci ale stopniowo sa wypierane przez Dacie Logan. Osobiscie bylem pelnypodziwu dla tegosamochodu.
Barajul Vidraru - zapora na jeziorze Vidaru Jezioro Vidraru Jezioro Vidraru
Z tego miejsca juz pozastaje tylko zjazd, ja pojechalem w kierunku Catatea Poienari, gdzie znajduje sie prawdziwy zamek Vlada Palownika

najbliższe galerie:

 
Rumunia - Trasa Transfogaraska
1pix użytkownik rozmusiaki odległość 4 km 1pix
Transfogarska
1pix użytkownik pepe68 odległość 5 km 1pix
Transfogaraska Szosa
1pix użytkownik mereks odległość 6 km 1pix
Jezioro Vidraru
1pix użytkownik patryk80 odległość 8 km 1pix
FOGARASZE
1pix użytkownik mereks odległość 8 km 1pix
(1) Trasa Transfogaraska od południa - maj 2009
1pix użytkownik irasek_palownik odległość 10 km 1pix

komentarze do galerii (4):

 
walizka użytkownik walizka(wpisów:612) dodano 22.11.2009 20:33

Zapiera dech w piersiach. Tutaj akurat nie brakuje mi komentarzy, widoki są wystarczająco wymowne, choć chętnie zobaczyłabym więcej zdjęć 'z pobocza', takich jak 2 i 17.

claude użytkownik claude(wpisów:64) dodano 26.01.2009 22:27

No tak, msci sie brak komentarza ;-) , to pierwsze zdjecie byc moze faktycznie nie jest zbytnio atrakcyjne ale przedstawia slupek drogowy z oznaczeniem wlasnie Trasy Transfogarskiej " 7c"

marioli użytkownik marioli(wpisów:1031) dodano 26.01.2009 15:50

Po pierwsze - na wizytówkę galerii wybrałabym zdjęcie np. 8 lub 9, w każdym bądź razie nie zdjęcie nr 1, które raczej nie zachęca do obejrzenia galerii.
Po drugie - brak trochę komentarza i nie mam na myśli suchych faktów, a raczej wrażenia autora z przejazdu tą drogą, bo to musi być niesamowite przeżycie.
Po trzecie - kolejna fajna galeria.
Pozdrawiam

magg użytkownik magg(wpisów:423) dodano 26.01.2009 14:24

Nie zawsze opis do zjęć jest potrzebny,ale tu aż się prosi o kilka zdań.Widoki ładne ,a taka Dacia kiedyś w Polsce to było coś i za dolary trzeba było kupować. : )

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, przyłącz się!