m s my mo ms
version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

zdjęcia w galerii (22):

 
Deszcz, ołowiane niebo, fatalna widoczność to fotograficzne realia tego, ostatniego poranka. Liche strumyczki zamieniły się w pokażne wodospady.
Największym drzewem spotykanym na półpustynnych równinach Terytoriów Północnych jest dąb australijski. Nazwę nadali Anglicy, drzewo nie ma nic wspólnego z dębem. Aborygeńska nazwa to kurkara. Ostatnie - z Centrum Kulturalnego Aborygenów - spojrzenia na Uluru. W samym Centrum obowiązywał zakaz fotografowania.

najbliższe galerie:

 
PZ-AUSTRALIA.Uluru
1pix użytkownik irolek odległość 1 km 1pix
Nowa Zelandia + Australia 29.Sydney, Ayers Rock.
1pix użytkownik jotwu odległość 3 km 1pix
Nowa Zelandia + Australia 31.Uluru.
1pix użytkownik jotwu odległość 4 km 1pix
PZ-AUSTRALIA.-Katja Tjuta
1pix użytkownik irolek odległość 5 km 1pix
Miejsca - Australia / Uluru-Kata Tjuta National Park
1pix użytkownik slav odległość 5 km 1pix
Uluru (Ayers Rock), Australia
1pix użytkownik anemik odległość 5 km 1pix

komentarze do galerii (3):

 
zibid użytkownik zibid(wpisów:2270) dodano 06.03.2009 20:03

Jotwu - muszę się niestety zgodzić z Magg'iem. Już po trzeciej twojej Galerii z tego samego miejsca mam niedosyt. Uważam że rozmieniasz się na drobne. Z czterech galerii "Uluru" można było stworzyć jedną znakomitą. Zapewne miejsce jest niesamowite lecz sposób prezentacji jest nudny i źle się to ogląda. Lubie galerie jednego miejsca lecz cztery przy podobnych ujęciach i kadrach to delikatna przesada. Pozdrawiam

jotwu użytkownik jotwu(wpisów:666) dodano 06.03.2009 17:59

magg: nie zamierzam się przed Tobą z czegokolwiek tłumaczyć, ale wykorzystałem ok. 50% wszystkich wykonanych w NZ i A zdjęć. Kwestia jakości to odrębna kwestia; podobno o gustach się nie dyskutuje. Moje galerie przeznaczone są dla tych, którzy chcą je oglądać.
Przymusu nie ma.

magg użytkownik magg(wpisów:423) dodano 06.03.2009 15:45

To już czwarta część Uluru.Trzecia mnie zdziwiła, a tu jeszcze kolejna.Mam wrażenie ,że Twoje zdjęcia z tej podróży nie przeszły selekcji i wrzucasz wszystko co masz.
Uważam ,że lepiej stawiać na jakość, a nie na ilość.Twoja pozycja leadera w ilości galerii(jeśli na tym Ci zależy ) jest niezagrożona,więc warto by się pokusić o powściągliwość i wybrać te najlepsze fotografie.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, przyłącz się!