m s my mo ms
version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

zdjęcia w galerii (25):

 
Aquidaban w powrotnej drodze z Bahia Negra przez Fuerte Olimpo do Concepción. Większość statku jest zajęta wszelkimi dobrami,takimi jak żywność,meble,paliwo,motocykle,żywy drób,trzoda chlewna oraz samochód dostawczy - przeznaczonymi dla wiosek i osad leżących wzdłuż rzeki. Postój w miejscu,którego nie zna mapa.Ktoś wsiada,ktoś wysiada... Pasaż handlowy pod pokładem. Isla Margarita - wyspa na środku Rio Paraguay,między Colonia Carmelo Peralta (Paragwaj) a Porto Murtinho (Brazylia) - strefa wolnego handlu. Dłuższy postój w Colonia Carmelo Peralta,na drugim brzegu Porto Murtinho.Jeśli rządy Brazylii i Paragwaju dogadają się co do budowy mostu przez Rio Paraguay,to przyszłość zapowiada się obiecująco dla tego miejsca.
Rio Paraguay jest żeglowna na całej swej długości - od portu w Corumbie,w brazylijskim stanie Mato Grosso,aż do połączenia z Paraną na płn.od Corrientes w Argentynie - w sumie jakieś 2500 km. Malowniczy brzeg Rio Paraguay. Postój w Puerto Casado. Płynie zaopatrzenie dla trudno dostępnych miejsc w północnym Paragwaju. Nareszcie Concepción... Port rzeczny,
budynki portowe, monument witający przybyłych do miasta drogą wodną. Municipalidad de Concepción,czyli magistrat. Calle Presidente Franco,jedna z głównych ulic miasta. Catedral de Concepción. W mieście stacjonuje jednostka wojskowa.
Bardzo popularny,choć dość osobliwy pojazd konny. Iglesia y Colegio Salesiano - kościół i szkoła salezjańska. Jeden z symboli miasta : Monumento a Maria Auxiliadora. Eksponat z Museo al Aire Libre - pojazd z początku XX wieku. Siedziba Diecezji i Pałac Biskupi. Ulica biegnąca z centrum w kierunku dworca autobusowego.
Mało reprezentacyjny dworzec autobusowy.

najbliższe galerie:

 
Paragwaj,  czyli baza wypadowa na Boliwię
1pix użytkownik miket odległość 198 km 1pix
Asunción
1pix użytkownik hardin77 odległość 202 km 1pix
Paragwaj w jeden dzień
1pix użytkownik wieszczu odległość 220 km 1pix
Paraguay, Caaguazu - Misje
1pix użytkownik paraguay odległość 263 km 1pix
Fuerte Olimpo
1pix użytkownik hardin77 odległość 276 km 1pix
Bonito - ukryty klejnot Brazylii
1pix użytkownik migot odległość 282 km 1pix

komentarze do galerii (5):

 
hardin77 użytkownik hardin77(wpisów:174) dodano 26.05.2014 01:58

Dziękuję za cenny komentarz podyktowany troską o utrzymanie wysokiego poziomu merytorycznego serwisu OS.
Krytykę przyjmuję z pokorą,obiecuję się poprawić i popracować nad jakością zdjęć w następnych galeriach.

droplet użytkownik droplet(wpisów:278) dodano 22.05.2014 12:46

Ostatnio bardzo mnie interesują hiszpańskojęzyczne kraje dlatego z zainteresowaniem obejrzałem i przeczytałem relację. Bywasz w bardzo interesujących miejscach dających unikalny temat do fotografii.
Wielka szkoda, że tak masakrujesz zdjęcia, niektóre w ogóle nie nadają się do publikacji. Warto nad tym popracować bo tematów ci nie brakuje.

knfred użytkownik knfred(wpisów:2455) dodano 16.04.2009 19:24

kabjan - zastanawia mnie Twój komentarz przy tej galerii,dlaczego nie przy własnej ?
Co zaś tyczy się mojej osoby to napewno reszta społeczności nie ma mnie za guru - raczej za marudę.
Do miana guru to ja mam inne kadydatury i wiem że oni się na tym znają.
A co do świetności moich zdjęć to mam 2 no może znalazły by się 4 które są dobre,ale napewno nie świetne.
hejka!
p.s.
Szkoda że jesteś taki obrażalski bo Twoje zdjęcia nie są złe.

kabjan użytkownik kabjan(wpisów:3) dodano 16.04.2009 14:55

Dawna niedouczona studentko UW (przepraszam Twoje słowa) ! Portal jest świetny ,jednak Towarzystwo Wzajemnej Adoracji jaki proponujecie nie ma sensu . Ustalacie prawa w gronie paru osób ,a innych lekceważycie . Bawcie się nadal ,pewnie pomaga Wam to w życiu , jednak czasami warto odejść od monitora .knfred ma naprawdę świetne zdjęcia ,niestety , zrobiliście z Niego Guru i to wykorzystuje .Nakręcajcie się dalej, dobra metoda na zaistnienie i dowartościowanie swojej osoby ,lepiej spotkajcie się na kawie może zejdziecie na ziemię .Aby utwierdzić Was w swojej doskonałości , usunę swoją galerie , a zwłaszcza dla studentki cameron . Pozdrawiam

filmdil użytkownik filmdil(wpisów:1408) dodano 16.04.2009 08:43

hardin77 - ciekawe miejsca zwiedzasz. Może byś nam coś więcej napisał o panujących tam zwyczajach i ludziach tam mieszkajacych.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, przyłącz się!