m s my mo ms
version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

zdjęcia w galerii (10):

 
Widok w stronę Bratysławy i potężnego Dunaju. Po drugiej stronie rzeki jest już Austria. Wzgórza Winohrady. Podjeżdżamy sobie na piękny parking i oczom naszym ukazuje się nasz wspaniały Hrad Devin ! Szczątki wczesnochrześcijańskiej rotundy. Najwyższa część Zamku. Tu Morava wpada do Dunaju - widać jak dwie różne barwy wód mieszają się ze sobą.
Podobno ta okolica jest tak bogata w znaleziska archeologiczne, że ciężko tam cokolwiek zbudować bo ma się nadzór archeologa nad sobą - dlatego ludzie betonują fundamenty swoich nowych domów w piątek wieczorem jak już nie można się dodzwonić do archeologa hehe Pięknie odrestaurowane ruiny. Rzeka Morawa. Co za wyobraźnia w kreowaniu przestrzeni...

najbliższe galerie:

 
Zamek Devin 2017
1pix użytkownik andrea92 odległość 0 km 1pix
DEVÍN
1pix użytkownik patryk80 odległość 0 km 1pix
Słowacja-Devin
1pix użytkownik tereza odległość 1 km 1pix
Zamek Devin
1pix użytkownik timu odległość 3 km 1pix
Bratysława przejazdem
1pix użytkownik robson odległość 8 km 1pix
Bratysława
1pix użytkownik muczacza odległość 9 km 1pix

komentarze do galerii (1):

 
filmdil użytkownik filmdil(wpisów:1408) dodano 09.06.2009 19:06

Po przeczytaniu komentarzy do galerii Bratislavsky Hrad nie wiem czy wypada mi napisać , ze nawet takie komentarze jak w tej galerii (bo w tamtej ironizaowałeś na całego) pomagają oglądac zdjęcia . Nie keżdy oglądając np. zdjęcie 9 wiedziałby , że to rzeka Morawa (chociaż szukając na mapie lub w innych miejscach w necie można to znależć)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, przyłącz się!