m s my mo ms
version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

zdjęcia w galerii (48):

 
„Mały Książę” to przede wszystkim opowieść o przyjaźni i miłości. Książka zwraca uwagę, że w życiu człowieka nie jest najważniejsze posiadanie różnych rzeczy, przedmiotów. Nie wolno oddawać się wyłącznie gromadzeniu dóbr. Trzeba też poświęcić się dla kogoś. I wtedy z pewnością zostanie on naszym najlepszym przyjacielem, którego nikt i nic nie będzie mogło zastąpić. A przyjaźń jest niesłychanie ważna w życiu każdego człowieka, niezależnie od tego, czy ma on dziesięć, piętnaście czy osiemdziesiąt lat. Każdy winien czuć się za kogoś odpowiedzialny, opiekować się nim. To jest sensem ludzkiego życia, decyduje o jego wartości. Dzisiejszy świat jest często zły, okrutny, zakłamany, niesprawiedliwy. Myślę, że dlatego tęsknię do rzeczywistości, w której można spotkać postacie podobne do Małego Księcia: szczere, prostoduszne, nieco naiwne i bezgranicznie wierzące innym, szanujące poglądy każdego rozmówcy, chcące być naprawdę dobrymi. Mały Książę należy do tych książek, do których wracam w różnych momentach , które towarzyszą mi w dorosłym życiu. Niezapomniane myśli małego bohatera brzmią mi w uszach: świat łez jest taki tajemniczy, jeśli potrafisz dobrze siebie osądzić, będziesz naprawdę mądry Wracam do tej książeczki, bo kryje w sobie tajemnicę, którą próbuję zgłębić własnym życiem. Nie zawsze się to udaje. Książka dla każdego, dużego i małego, dziecka i dorosłego, dla całej rodziny. „Mały Książę” uczy i uwrażliwia.
Uczy doceniać miłość i przyjaźń, jakimi obdarowują nas inne osoby. Uwrażliwia na to, co staje się niewidzialne dla oczu.  Z pozoru ta prosta opowieść, niesie ze sobą przesłanie filozoficzne. Jest to przede wszystkim surowa, lecz nie pozbawiona przyjaznego smutku, krytyka ludzi, którzy zapomnieli o podstawowej wartości jaką jest istotny kontakt z drugą osobą. Niczym nowym w życiu człowieka nie jest przyjaźń, miłość, potrzeba akceptacji, pragnienie wędrówki w poszukiwaniu czegoś więcej niż się ma teraz a jednak... Absurdalna bądź też, mówiąc łagodniej, po prostu baśniowa fabuła tej książeczki, daje okazję do kolejnych przemyśleń zwłaszcza dla tych, którzy już przestali być dziećmi bądź powoli przestają nimi być.
Dorosłość w obiegowej opinii uważa się za coś lepszego, za bycie doskonalszym, ważniejszym, mądrzejszym i to za niby niską cenę, a w rzeczywistości za brak wyobraźni, śmieszność, brak daru dziwienia się wszystkiemu. Fenomen tej książki zapewne polega na tym, iż przy całej swej prostocie otwiera czytelnikowi oczy na to wszystko, co paradoksalnie ma w zasięgu wzroku. Ma także odwagę burzyć stereotypy o mądrości rosnącej wraz z wiekiem. Człowiek, gdy czuje, że zbyt dużo zła, komplikacji gromadzi się w nim, próbuje się oczyścić, nawet uciec od tego by się odrodzić, wzmocnić. Z samotności nie można uczynić sposobu na życie. Dlaczego? Żeby za pół wieku nie powiedzieć, jak Vincent van Gogh: Kiedy sięgniesz pamięcią wstecz, widzisz, jak wiele z naszego życia zmarnowaliśmy w samotności. Mały Książę - najpiękniejszy traktat o samotności, jaki kiedykolwiek powstał.
Na jednej z planet Mały Książę spotyka pilota ... ... i żmiję, która mówi mu, że wśród ludzi też można być samotnym jak na bezludnej wyspie. Mały Książę nie chciał być sam. 

Wrócił do swojej Róży. Zrozumiał, że lepiej zaryzykować cierpienie i odrzucenie, jeśli można wygrać w tej stawce prawdziwą bliskość i miłość. Jeśli jesteś samotny, nikogo nie oswoiłeś. Nikt ciebie nie oswoił, jesteś dla innych różą w ogrodzie miliona róż. Ile galaktyk potrzeba by odnaleźć swojego Małego Księcia, by stać się czyjąś Różą? Nie można przeżyć życia uciekając przed tym, czego się pragnie.
Lis-ekspert w sprawach oswajania w Małym Księciu mówi: Trzeba być cierpliwym. Na początku siądziesz w pewnej odległości ode mnie, ot tak. Będę spoglądać na ciebie kątem oka, a ty nic nie powiesz. Mowa jest źródłem nieporozumień. Lecz każdego dnia będziesz mógł siadać trochę bliżej...  Ty też na początku usiądź trochę dalej, obserwuj swój obiekt zainteresowania kątem oka. Ale każdego dnia zrób mały kroczek. Uśmiechnij się. On też się uśmiechnie. Będzie ci miło. Zobaczysz, to nie takie trudne. A jak się nie uda... Lisowi się nie udało. Mały Książę go zostawił, wrócił do swojej Róży. Gdy się rozstawali, lis płakał. Małemu Księciu było przykro, że sprawił ból lisowi, którego oswoił. Zapytał z goryczą, czy lis niczego nie zyskał na oswajaniu ?
Zyskałem coś ze względu na kolor zboża - powiedział Lis. Bo zboże będzie mu zawsze przypominało włosy Małego Księcia. Jego świat stał się bogatszy, bo poprzez bliskość i oswajanie, , poprzez miłość i przyjaźń coś, co wcześniej nie miało sensu, zyskało na znaczeniu. I choć płakał, uważał, że warto. Dlaczego my mielibyśmy sądzić inaczej? Cokolwiek się stanie i tak zyskasz. Ten tydzień, dzień, godzinę ... Zyskasz, bo na porzuceniu samotności po prostu nie można stracić. To dobra inwestycja. Najlepsza - bo we własne szczęście. „Mały Książę” pomaga mi ocalić w sobie coś z dziecka, takiego, jakim byłam kiedyś: otwartym na świat, mającym wybujałą wyobraźnię, wrażliwym.
Dorosłość bowiem, nie musi wcale oznaczać umiejętności pojmowania tylko liczb, suchych definicji, odrzucania wszystkiego, co inne. Wiele cytatów z owego utworu uważam, za godne zapamiętania oraz takie, które mogłyby się stać dewizą życiową niejednego człowieka. Warto w tym miejscu przytoczyć słowa: 
„Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”  Przecież gdzieś musi istnieć ktoś, kto po prostu zrozumie... Zarozumialcy słyszą tylko pochwały. Przecież wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi. (Ale niewielu z nich pamięta o tym).
Trzeba troskliwie osłaniać lampy: powiew wiatru może je zgasić... „Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci zostaje. Podobnie, gdy czerpiesz z prawdziwej studni, im więcej z niej czerpiesz, tym staje się hojniejsza. Wiesz... gdy się jest bardzo smutnym, lubi się wschody i zachody słońca... Słodko jest nocą patrzeć na niebo, gdy kochasz różę, która znajduje się na jednej z gwiazd. Wówczas wszystkie gwiazdy są ukwiecone. Życzę WSZYSTKIM WSPANIAŁYCH
podróży- małych i dużych :-) ,przeżyć ,które zapadną głęboko w pamięć i Was poruszą...
warto zatrzymać się w biegu i chwilę pomyśleć, czy nie rozmieniliśmy się na drobne czy nie zdradziliśmy Małego Księcia w sobie, bo przecież kiedyś mieszkał on w nas, obdarzając łaską przyjaźni. Zapraszam oczywiście na urodzinowego  torcika .

SMACZNEGO :-)))))

najbliższe galerie:

 
strzeszynek
1pix użytkownik zielas odległość 2 km 1pix
Poznań welcome to:)
1pix użytkownik muessa odległość 2 km 1pix
Katedra
1pix użytkownik ola odległość 2 km 1pix
Poznań - Jezioro Strzeszyńskie
1pix użytkownik marcin1980 odległość 2 km 1pix
dzieci
1pix użytkownik jaskoolka odległość 2 km 1pix
BOŻE NARODZENIE - 2013
1pix użytkownik przemyslaw odległość 2 km 1pix

komentarze do galerii (47):

 
aiarenowe-opowiesci użytkownik aiarenowe-opowiesci(wpisów:164) dodano 14.06.2011 04:08

jutro już trzeci roczek...
czy z tej okazji ujrzymy nową galerię...
pozdrawiam serdecznie

agra60 użytkownik agra60(wpisów:1400) dodano 29.04.2011 18:51

Jeszcze mi się nie opatrzyła .Często tu wracam . Mimo że na portalu pokazało się wiele ciekawych galerii ( jedną autorką szczególnie jestem zafascynowany - podobny klimat do Twojego spojrzenia ) .To jednak brakuje mi Twoich nowych galerii. Pozdrawiam

jurasek użytkownik jurasek(wpisów:360) dodano 05.02.2011 20:37

Mimo, że wpadłem na urodziny spóźniony, bo aż o półtora roku /lepiej późno niż wcale - no nie ? /, to mam nadzieję że zyczenia, które ze sobą przyniosłem zostaną przyjęte. Życzę zatem doczkania tu na OŚ srebrnego jubileuszu oraz pomyślności w "życiu zawodowym i osobistym" - hahahaha ! - a tu mój uśmiech dla Ciebie i B.

doris użytkownik doris(wpisów:744) dodano 28.08.2010 18:25

Mileno ;) Dziękuję... za Nepal również...Pozdrawiam

milena użytkownik milena(wpisów:48) dodano 17.08.2010 07:55

Wpisuję 10 punktów,ponieważ to jest niezwykła galeria,zdradzająca niezwykłą Autorkę.

doris użytkownik doris(wpisów:744) dodano 12.08.2010 20:37

Yetino...to ja dziękuję :)

Beem...PIĘKNIE napisałeś...zmobilizowałeś mnie do pracy...dziękuję serdecznie za te SŁOWA :)
Dedykacja dla Ciebie : http://www.youtube.com/watch?v=Nkgezt05MOE
Mam nadzieję,że trafiłam w gust :)

Yetino,Beem Pozdrawiam cieplutko :)

beem użytkownik beem(wpisów:182) dodano 31.07.2010 14:01

Hmm... kobiety podobno lubią zmiany, ale jak zauważam, że znikają galeryjki i z Twojej strony to smutno się robi... tym bardziej, kiedy tak się dzieje z obrazami ukochanych przez Ciebie Indii. O rowerach już nawet nie wspomnę:) podobno było ich ,,9 milionów...” a nie pozostał już nawet jeden, a gdzie ,,Indie, jednym słowem inne” i to tak wszystko ,,Bez znieczulenia”..., powód musi być gdzieś indziej takiej a nie innej Twojej Doris decyzji, nasuwa się kolejny już raz pytanie - dlaczego...?
Obserwuję ten portal od kilku m-cy i stwierdzam, że źle się dzieje, zauważam, że z wielu z Nas uleciała ,,radość,, z bycia tutaj, tworzenia nowego, dzielenia się spostrzeżeniami, doświadczeniami, okruchami codzienności... dobrze wiem, ile czasu pochłania przygotowanie ,,dobrej,, galerii, nie tylko suchego wrzucenia kilku zdjęć, ale dokonanie starannego ich wyboru, opatrzenia ciekawym opisem, wówczas prezentowany obraz żyje pełnią, a jeśli gdzieś w tle dodatkowo słychać dźwięki nutek... potrafisz w znakomity sposób nadać klimat oglądanemu miejscu, dlatego tak wielu lubi do Ciebie zaglądać i witać z nieukrywaną radością kolejne małe ,,dziełka,,
Pozwolę sobie na wyrażenie myśli właśnie u Ciebie i szczególnie w tej galerii... portal ten potrzebuje właśnie takich Postaci jak Ty, Jotwu, FilmDil, Raul, Wmp, Czupur, Mocar, Agawaldi, Kordula, Ryzykant, Pedro, Zibid, Archipio, Dawid Drozd, Borek, Deszcz... mam nadzieję, że nikt się nie obrazi ale nie sposób Wszystkich wymieniać... dlaczego jednak wystąpiło aż takie wyciszenie, przecież pewno pstrykają kolejne fotki, noszą w sobie kolejne tematy, mają plany, jeżdżą, obserwują... ale zatracili ,,radość dzielenia się,, ba – usuwają swoje prace, a przecież jak zauważył nie tak dawno Raul, w galeriach tych, nie tylko pozostaje cząstka Autora ale mnóstwo komentarzy, spostrzeżeń, mnóstwo Nas Wszystkich, bo przecież dopiero wówczas ma to sens...
Podobnie jak we wspólnym, barwnym peletonie, podobne rowery, podobne kaski, ale różne profesje, różne widzenie tego samego świata, wydaje się, że miejsce tutaj dla każdego się powinno znaleźć i dla tych, którzy znają się lepiej na fotografowaniu, i dla tych, którzy żyją z ,,turystyki,, ale również i dla tych, którzy spełniają się znakomicie w innych dziedzinach a mają czasem potrzebę aby się zatrzymać, podzielić refleksją, uwiecznionym w kadrze obrazem...
Mam wielką nadzieję, że nie będę już musiał obserwować, jak cicho znikają kolejne galerie...
Pozdrawiam Ciebie serdecznie :)

yetina użytkownik yetina(wpisów:230) dodano 18.05.2010 22:18

kontynuuję komentarz z "Himalajów"...i Ludzi również. Brak mi słów...po prostu dziękuję :)

doris użytkownik doris(wpisów:744) dodano 03.03.2010 17:59

Namasté Raul :-) Namasté PRZYJACIELU :-) DZIĘKUJĘ... i przepraszam za przerwę na łączach...
Jak mawia M. Proust „Szczęśliwe znalezienie dobrej książki może zmienić przyszłość duszy.”Dla mnie Indie to szczęśliwe znalezienie dobrej książki :-)))) A szczególnie Varanasi...To był moment od którego zaczęłam się fascynować innymi Indiami. Już nie tylko tymi kolorowymi, tańczącymi i pachnącymi.... Lecz tymi, których nie widać. Nie widać może na ulicy, ale Indiami które są schowane i nie tak od razu dostępne...dlatego dziękuję,że pamiętałeś...kto jak KTO,ale wiem, że Ty obietnicy dotrzymasz :-) Cieszę się ,że TAM będziesz ...ja też wrócę...mam takie pragnienie i tęsknotę w sobie...wiem,że nie wszystkie pragnienia są realne,ale wierze,że TO akurat jest...
Podróż to jedna z niewielu możliwości, żeby spędzić czas z samym sobą ... pogadać ze sobą o ważnych rzeczach,nagle zaczynasz słyszeć własne myśli...te najważniejsze chyba usłyszałam...chyba...
Moja skromna dedykacja dla Ciebie : http://czujeitrwam.wrzuta.pl/audio/0374f4Q8pL5/michal_bajor_-_ballada_o_brzasku
Leć i wracaj SZCZĘŚLIWIE/WY :-)
Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie :-)

raul użytkownik raul(wpisów:2032) dodano 03.03.2010 12:12

Witaj Doris, troszkę o nas zapomniałaś i ostatnio Cię nie widać, ale to nie znaczy, że my nie pamiętamy :)
Pamiętam takie słowa np.
"Proszę „uściskaj” JE bardzo serdecznie ode mnie, powiedz, że tęsknię, myślę... i szepnij na uszko, że Doris też wróci :-)"

Uściskam, powiem i szepnę - obiecuje.
Pozdrawiam serdecznie;)

doris użytkownik doris(wpisów:744) dodano 07.12.2009 18:52

Elise - Piękny komentarz napisałaś ...CONSUELO ...tak, ta historia jest kolejnym dowodem na to, że...
„Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci zostaje."
Bardzo Tobie dziękuję :-)))))
Pozdrawiam Cię Elise serdecznie :-)))))

elise użytkownik elise(wpisów:983) dodano 07.12.2009 18:05

Jeszcze raz dziękuję za tego typu galerie. Bajka Mały Książe autora Antoine De Saint-Exupery (lotnik i pisarz) przetłumaczona na 120 języków i przez Francuzów uznana za książkę stulecia była autobiografią . Kapryśna róża, która Mały Książe kochał przekonany,że jest ona jedynym pięknym kwiatem na świecie, była o imieniu Consuelo. Róża wygrywa po latach z lisem, czyli kochanką pisarza, Nelly.Autor Małego Księcia zginął w 1944 r zestrzelony przez Niemców podczas lotu zwiadowczego. Na przegubie wyłowionego szkieletu samolotu była bransoletka z napisem CONSUELO.

sona_dora użytkownik sona_dora(wpisów:2091) dodano 27.11.2009 17:38

Pokazałaś to co najpiekniejsze...wrażliwość... Dziekuję

doris użytkownik doris(wpisów:744) dodano 27.11.2009 17:36

Sona dora - tylko PROSZĘ, nie płacz ...
"Kraj łez jest taki tajemniczy! " - Antoine de Saint-Exupéry
Dziękuję i pozdrawiam serdecznie :-)

sona_dora użytkownik sona_dora(wpisów:2091) dodano 27.11.2009 17:29

Doris Twoja galeria jest GENIALNA Płaczę...

doris użytkownik doris(wpisów:744) dodano 29.10.2009 17:16

Koniczynka - :-))))
Jarfry - aż nie wiem co mam napisać ... Bardzo DZIĘKUJĘ za miłe słowa ... ta galeria jest mi naprawdę bliska...
Pozdrawiam Was cieplutko :-)

koniczynka użytkownik koniczynka(wpisów:19) - Użytkownik usunięty. dodano 16.07.2009 19:11

Fantastyczna galeria!!!!!!

doris użytkownik doris(wpisów:744) dodano 02.07.2009 17:14

Ulka - pewno,że wystarczy- tarta ze świeżymi truskawkami - uwielbiam :-)
Pozdrawiam :-)

ulka użytkownik ulka(wpisów:265) dodano 30.06.2009 20:26

Chwilę mnie tu nie bylo i co? Ominęła mnie TAKA IMPREZA! Wszystkiego najlepszegop JUBILATKO! Nie mam prezentu ale może wystarczy tarta ze świeżymi truskawkami i winko. POzdrawaim :)

doris użytkownik doris(wpisów:744) dodano 28.06.2009 22:04

Jula - :-)

jula użytkownik jula(wpisów:45) dodano 26.06.2009 22:19

super sprawa ta galeria doris , gratuluję wykonania i pomysłu

doris użytkownik doris(wpisów:744) dodano 21.06.2009 22:23

" Filmdil " - dziękuję,że wypiliście Nasze zdrowie :-)
A ja myślałam ,że łapie mnie jakieś "grypsko " - takie miałam wypieki :-)
A fala zmian ... musi być jakieś urozmaicenie - ja akurat takie lubię :-)
Pozdrawiam Was

filmdil użytkownik filmdil(wpisów:1408) dodano 21.06.2009 21:15

Co to za fala zmian avatarów? Chyba i my musimy sfotografowac się z Kamą -labladorką sąsiadki;)

filmdil użytkownik filmdil(wpisów:1408) dodano 17.06.2009 18:51

Doris - zapomniałem wczoraj napisać, że pod wrażeniem zdjęć Pesteczki wypilismy Twoje zdrowie oraz zdrowie Wszystkich OS-ów mocnym trunkiem o słonecznym kolorze rodem z Grecjii, którego nazwa na M się zaczyna i literkę x ma w srodku ;)
Nie wiem czy policzki Was nie piekły, bo dobrze Was obgadalismy;)

doris użytkownik doris(wpisów:744) dodano 17.06.2009 17:17

Namasté Raul :-)
Bardzo dziękuję :-)
Zazdroszczę Tobie, tak po ludzku, zazdroszczę, że wracasz do Indii ...
Proszę „uściskaj” JE bardzo serdecznie ode mnie, powiedz, że tęsknię, myślę... i szepnij na uszko, że Doris też wróci :-)

Borku :-) Dziękuję. Masz rację :-) Doceniam " ciepło" jakim obdarowują mnie inne osoby :-)
Tak na wesoło, choć bardzo szczerze : profesjonalizm niektórych Galerników wciska mnie pod biurko :-)

Markolina :-) Dziękuję - to samo nam w duszy gra :-)

Ryzykant :-) Dziękuję - tak krótko, ale bardzo serdecznie :-)

Filmdil :-) Zapomniałam dodać : ja również podzielam opinię Deszcza na temat Waszej uroczej Parki :-)

Beem - Gratuluję weny twórczej :-)

Chciałabym również skorzystać z okazji tej nietypowej galerii i PRZEPROSIĆ TYCH ,których czymś uraziłam ... a zwłaszcza Cameron .Jestem słaba... czasem emocje niepotrzebnie biorą górę .ryzykant użytkownik ryzykant(wpisów:145) dodano 17.06.2009 10:10

Doris - powiem krotko - cieszę się, że tu jesteś, z całą swoją wrażliwością i ciepłym spojrzeniem na świat.

markolina użytkownik markolina(wpisów:36) dodano 17.06.2009 09:46

Witaj Doris :) piękne refleksje od mojego ulubionego Małego Księcia doprawione Richardem Claydermanem i- tylko zatopiś się w muzyce i słowach jak dobrze ,że nam to wszystko w tak fantastyczny sposób serwujesz .Pozdrawiam bardzi serdecznie i życzę wielu cudownych podroży i radosci dzielenia sie nimi :D

raul użytkownik raul(wpisów:2032) dodano 16.06.2009 11:33

Witaj Doris :)
Życzę dalszej aktywnej obecności na tym Portalu, wielu świetnych galerii, wspaniałych zdjęć, ciepłych, szczerych komentarzy, które tak bardzo wpisały się w codzienność naszej wirtualnej społeczności. To właśnie dzięki osobom takim ja Ty, ta społeczność bardzo się konsoliduje, przyjmuje wręcz rzeczywisty wymiar, a prezentacja zdjęć nabiera głębszego sensu i staje się przyjemnością. Cieszę się, że jesteś z nami, pozdrawiam serdecznie ;)

doris użytkownik doris(wpisów:744) dodano 16.06.2009 06:18

"pipol" , zima-2009 - Dziękuję :-)

DZIĘKUJĘ jeszcze raz za wszystkie, tak piękne Wasze komentarze : czytałam je z łezką w oku .

Życzę wszystkim by każdy dzień był „Perfect Day „ : http://w629.wrzuta.pl/audio/9sYuNgNIsIg/duran_duran_-_perfect_day

zima-2009 użytkownik zima-2009(wpisów:347) dodano 15.06.2009 22:56

Lubię oglądać Twoje galerie,lubię czytać Twoje komentarze...
Twoja obecność-Doris, jest nam wszystkim tu niezbędna.

Ta galeria jest jak najbardziej obieżyświatowa.
Zdjęcia pochodzą z podróży,które kiedyś odbyłaś.
A my dzięki "Małemu Księciu",odbyliśmy je razem z Tobą.

pipol użytkownik pipol(wpisów:9089) dodano 15.06.2009 22:36

Wszystkiego najlepszego Doris

doris użytkownik doris(wpisów:744) dodano 15.06.2009 22:02

" olazim" i "dawiddrozd" już dawno chciałam Wam to napisać : bardzo podobają mi się Wasze nowe avatary - miodzio :-)

dawiddrozd użytkownik dawiddrozd(wpisów:232) dodano 15.06.2009 21:38

Najlepszego! Fajnie, że tu jesteś z nami :-)

olazim użytkownik olazim(wpisów:2270) dodano 15.06.2009 21:29

Bardzo chcę Ci podziękować za bycie z nami ,za miłe komentarze i pogodę ducha-oby udała się ta wymarzona wyprawa-pozdrawiam.

doris użytkownik doris(wpisów:744) dodano 15.06.2009 20:37

"wmp57" mam nadzieję,że uda się i będzie to Madagaskar :-)

doris użytkownik doris(wpisów:744) dodano 15.06.2009 20:31

Hi,hi - za ZDROWIE oj tak - bardzo proszę :-)

Wychodzi na to ,że przez miniony rok pisałam dziennie ponad 1,5 komentarza ;-)

"Miszka", "wmp57" - dziękuję ! - dedykacja jest również dla Was :-)))

wmp57 użytkownik wmp57(wpisów:2355) dodano 15.06.2009 20:22

... trochę oczki mi się spociły ( także po przeczytaniu komentarzy )
Prawdziwie wzruszające, wirtualne spotkanie z Tobą, Doris.
Dlaczego Bóg tak nierówno dzieli ludziom to, co ma dla nich najlepsze?
Fajna ta Laska na motorze :-)
Gdzie nas zabierze w kolejną podróż?

miszka użytkownik miszka(wpisów:26) dodano 15.06.2009 20:21

Świetny pomysł taki kalejdoskop, zdjęcia pychotka.

pozdr. miszka

filmdil użytkownik filmdil(wpisów:1408) dodano 15.06.2009 20:16

Doris - nie wiem czy zauważyłaś, ale własnie napisałaś 600 komentarz - to też jest okazja aby wypić Twoje zdrowie ;)

doris użytkownik doris(wpisów:744) dodano 15.06.2009 20:13

Bardzo dziękuję,że znaleźliście czas i chęć by " wpaść " na moje " urodzinki " :-)
Kiedy jestem wesoła lub smutna zaglądam na OŚ i zawsze znajduję to CZEGO akurat potrzebuję :-)
Mam nadzieję,że torcik smakował - sama piekłam ;-)
To moja dedykacja dla Was : http://dano2005.wrzuta.pl/audio/9dbBjgVJ864/simon_and_garfunkel_-_bridge_over_troubled_water
P.S. Zdaję sobie sprawę,że nie każdy lubi takie galerie i doskonale to rozumiem :-)

filmdil użytkownik filmdil(wpisów:1408) dodano 15.06.2009 19:34

Doris - miałem wrażenie , że jesteś na OS "od zawsze"
Dziękujemy za chwilę refleksji - do tej galerii będziemy często wracać.

Życzymy Tobie abyś była pewna istnienia ktosia (" Przecież gdzieś musi istnieć ktoś, kto po prostu zrozumie..." ) i nigdy nie musiała uciekać (" Nie można przeżyć życia uciekając przed tym, czego się pragnie.")

deszcz użytkownik deszcz(wpisów:2891) dodano 15.06.2009 14:15

KS DORIS - niech Twoja dobroć uczyni NAS lepszymi...

wujryszard użytkownik wujryszard(wpisów:294) dodano 15.06.2009 13:36

Doris: Z okazji ROCZKU na OŚ życzę Ci jeszcze więcej podróży, których to owocem będą Twoje BARDZO INTERESUJĄCE GALERIE:))) pozdr

pesteczka123 użytkownik pesteczka123(wpisów:1556) dodano 15.06.2009 10:51

Fantastyczny i wyjątkowy pomysł i wykonanie.
Gratuluję wrażliwości, dziękuję za przemiły początek tygodnia, roku, chwilę zatrzymania i zadumy nad tym co najważniejsze.
Wszystkiego Najlepszego!
Dziś na pewno nie powiem: "Nie lubię poniedziałku". :)

beem użytkownik beem(wpisów:182) dodano 15.06.2009 09:09

Ach, to niebywała historia... świadkowie jej dawno pomarli, ale ludzie nadal opowiadają ją ludziom,
ptaki ptakom, drzewa drzewom, sędziwa smutna noc opowiada ją młodemu porankowi, a poranek,
kiedy przeżył swój dzień, opowiada ją cichemu wieczorowi, stary księżyc, niebieski włóczęga, opowiada
ją niepoliczonej dzieciarni gwiazd, które dlatego mrugają tak z wielkiego podziwu, wiatr opowiada ją wodzie,
a rzeki szemrzące morzu wielkiemu, a teraz Doris opowiedziałaś ją Wszystkim Obieżyświatowcom :-)
To historia, która nie starzeje się nigdy i kwitnie zawsze białym, radosnym, wiosennym kwieciem...
bo to co wyryte w kamieniu, zapisane w księgach, albo w żywym słowie przekazywane z ust do ust
i z serca do serca, nie ginie nigdy...

Galerie podziwiane na OŚ-ie są często inspiracją do kolejnych podróży, do realizowania kolejnych marzeń...
Ta Twoja nowa Galeria powinna być inspiracją do lepszego codziennego życia... i tego w podróży również... :-)

I nawet biedroneczka ma jedną kropkę symbolizującą Roczek :-)
Dziękuję za wszystkie dotychczasowe podróże, Dziękuję szczególnie za dzisiejszą podróż w głąb siebie...
Cieplutko pozdrawiam :-)

marcowadziewczyna użytkownik marcowadziewczyna(wpisów:1527) dodano 15.06.2009 08:30

Doris dziękuje, za ten rok ,ża to że tu jestes ,że zabierałas nas w cudowne miejsca i za tą galerię :)

porzeczka użytkownik porzeczka(wpisów:344) dodano 15.06.2009 07:44

Najlepsze życzenia urodzinowe :-)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, przyłącz się!