m s my mo ms
version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

zdjęcia w galerii (13):

 
Lot nad Kaukazem, żadnych chmur tylko pięknie widoczne ośnieżone szczyty gór. A tu pamiątkowy już napis na skrzydle samolotu. Dlaczego akurat ten hotel? Wtedy jeden z najładniejszych obiektów, a do tego zawsze był prąd, kawiarnie w których była muzyka fortepianowa na żywo, a drinki były po 5 $. Po tylu latach jeszcze to się pamięta - inny był przelicznik! Panorama Tbilisi sprzed hotelu. To budynek terminalu krajowego, obok powstawał międzynarodowy. Zdjęcia mam, ale na każdym są inne osoby, a z reguły nie załączam takich zdjęć.
Tbilisi, w latach 1845-1936 Tyflis) - stolica i największe miasto Gruzji położone nad rzeką Kurą.  Jest głównym kulturalnym, naukowym przemysłowym ośrodkiem Gruzji. Tbilisi jest położone w Dolinie Tbiliskiej, rozciąga się wąskim pasem na długości prawie 30 kilometrów w dolinie rzeki Kury i na zboczach otaczających ją gór Kaukazu Małego. Widok na Tbiliską twierdzę Narikala Zdjęcie napewno nie odpowiada mojemu opisowi. Do dziś wspominam gościnnych ludzi którzy stworzyli nam podczas pobytu niepowtarzalną atmosferę orientalnego miasta.
Płyta lotniska

najbliższe galerie:

 
Gruzja.  Tbilisi.  50 lat wcześniej.
1pix użytkownik strabsenfilm odległość 1 km 1pix
GRUZJA-Droga Wojenna & Tbilisi.
1pix użytkownik irolek odległość 1 km 1pix
TBILISI
1pix użytkownik andrew430 odległość 2 km 1pix
Tbilisi -KGB -Still Watching You
1pix użytkownik robertno1 odległość 2 km 1pix
Stolice  Gruzji  - Tbilisi ,   Mccheta
1pix użytkownik agra60 odległość 3 km 1pix
Tbilisianie
1pix użytkownik dispar odległość 4 km 1pix

komentarze do galerii (1):

 
kamila_kula użytkownik kamila_kula(wpisów:179) dodano 01.09.2009 18:21

Mimo, że zdjęć jest niewiele i że nie są do końca takie jakie by się dziś chciało, aby były (ja też mam mnstwo zdjęć z ery "przedobieżyświatowej";) to jednak oglądając tę galerię wyczuwa się jakiegoś swoistego ducha tamtego czasu...Taki lot nad Kaukazem to musi być coś wspaniałego:). pozdrawiam

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, przyłącz się!