m s my mo ms
version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

zdjęcia w galerii (21):

 
Partenit. Widok z okna mojej cioci.. no prawie, był by nim, gdyby pędy winogron go nie zasłaniały w 80%:) Ale przynajmniej było chłodniej w południe.. To było pierwsze i ostatnie zdjęcie z Partenitu.  Chyba przez to, że byłam tam już 5-6 razy, to widoki nie robią na mnie wrażenia:) Aivazovskoje. Park w nim jest genialny. Ale wycieczka po parku jest odpłatna. Poszłyśmy z siotrą tam na cały dzień:) Całe okolice Partenitu i miejscowości przyległych tak oto rozwiązują problem nierównej powierzchni. Nie rozumiem tego, bo na tych kolejnych stopniach nie da się przejść... ..ale może to miało jakiś głebszy sens na oswojenie dzikiej natury Niedziałająca fontanna.. Tak wygląda połowa parku - przynajmniej tu te płyty ułatwiają chodzenie. Jest sporo przyjemnych zakątków, ciekawych ławeczek. Ale było by za dużo zdjęc ze mną, dlatego w tej galerii się nie znalazły.
no właśnie - ciekawe zakątki. Idziesz sobie takim parkiem -prawie lasem , a tu ..bac...;-) Niestety nie kojarzę tej bajki:( A teraz zaczyna się ta zapierająca dech w piersiach część parku/sanatorium.... Nie wiem jaka kolejność zdjęć była by najlepsza, nie wiem jaki komentarz tu by pasował.. proponuję po-prostu oglądać ... tu po-prostu gdzie nie spojrzysz - piękny widok na pocztówkę. Nawet taki leń fotograficzny jak ja poczuł prymus zrobienia tych zdjęć...
Nie ma tojak popołudniowa drzemka na ławeczce nad tak pięknym stawem... Schodząc w dół z parku  na wybrzeże... heh jedyną latarnię w całej okolicy znalazłam ;-)
A tak właśnie wygląda budynek tego sanatorium...Troche zapuszczony i stary... ale widocznie ludziom to nieprzeszkadza (oligarchom chyba też), przecież chodzi pustą prawie całą dla siebie plażę i piękne widoki na codzień. I na pożegnanie... teraz już na pewno koniec

najbliższe galerie:

 
KRYM ( 14 ) ...  Ałupka
1pix użytkownik rozmusiaki odległość 3 km 1pix
Krym - Ałupka,  Ai Petri
1pix użytkownik daleko_stad odległość 4 km 1pix
Krym 1964
1pix użytkownik szustakowskimieczyk odległość 4 km 1pix
Pałac Woroncowa w Ałupce
1pix użytkownik knaga odległość 5 km 1pix
Ałupka
1pix użytkownik wkotecki odległość 5 km 1pix
Krym - Jałta/Liwadia
1pix użytkownik daleko_stad odległość 6 km 1pix

komentarze do galerii (4):

 
beata-zbychu użytkownik beata-zbychu(wpisów:1002) dodano 03.02.2010 13:13

Fajnie obejrzeć te okolice - pewnie tu nas nie będzie - i galeria całkiem przyzwoita - no, no, ho, ho.

elise użytkownik elise(wpisów:974) dodano 29.07.2009 10:02

Bardzo ladna galeria, obejrzalam ją przy okazji nowo dodanej galerii z Gdańska.

olgar użytkownik olgar(wpisów:5) dodano 28.07.2009 21:38

Z rodziną to jednak lepiej na zdjęciu...;-) im starszy się człowiek robi, tym bardziej rozumie skąd się to powiedzenie wzięło;)

glockerka użytkownik glockerka(wpisów:742) dodano 28.07.2009 21:31

Też bym chciała mieć ciocię na Krymie. :-) Pozdrawiam.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, przyłącz się!