m s my mo ms
version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

zdjęcia w galerii (30):

 
... tyle jest smutku w naszym wzroku, zbyt gorzko przyznać, zbyt boleśnie, że tylko ów miedziany spokój pozostał mi w tym późnym wrześniu. Inny odebrał mi spłoszenie i dreszcz i ciepło Twego ciała, w sercu jesiennym nieskończenie cisza się deszczem rozszemrała.... ... zaduma i nikt nie protestuje, że deszcz siąpi. Toż to jesień. Pora na grzyby do lasu. Nawet codzienny krzyk mew nie denerwuje od samego rana. Łyk dobrej kawy. Gevalla. Szwedzi wypijają najwięcej kawy w Europie. A potem..., albo na ryby, albo na grzyby, albo na lwyby... Ja lubię , na lwyby w lesie, przy okazji na grzyby. Tutaj poszycie ściółki leśnej jest dywanowe. Stąpa się po delikatnym zielonym dywanie. Las jest pełen lwybów czyli miejscowych troli. Okrutne bajki braci Grimm w tej scenografii można grać natychmiast. Aktorzy są, tylko ich nie widać. Trole nie pokazują się każdemu. Wszystko kręci się wokół osi życia. Co nas nie zabije, to nas wzmocni.
Muchomory zabijają niestety. W bajkach wszystko zdarzyć się może ale zaczarowanych dobrych muchomorów jeszcze nie spotkałem. Pierwsze było jabłko w raju, a potem jeszcze w bajce o Królewnie Śnieżce. I tutaj mam dylemat. Pocałować tę żabkę czy nie... Tym co starają się utulić swoje stargane nerwy wędkowaniem też nie jest łatwo w tych okolicznościach przyrody. A jak złowią złotą rybkę?... W końcu człowiek niekoniecznie pazerny, z taką rybką żyłby spokojniej i z hojną ręką. I mógłby węża oddać do innej kieszeni. Dla Orwara złota rybka nie ma większego znaczenia. Jest tak samo pyszna jak zwykła polna myszka. Mimo, że nad wyraz zdolna. Żabki nawet nie dotknąłem. Obrażona wskoczyła do stawu i tyle ją widziałem. A jakby to była piękna Księżniczka zaczarowana w żabkę? ...Właśnie, trzeba grać, żeby wygrać. Zagrałem dawno temu. Były kwiaty, szampan, przyjaciele, koledzy. Było to pod koniec zimy. Kwiaty były wiosenne. Rodziło się nowe życie. Moja wolność nie została zastąpiona regulaminem praw i obowiązków wynikajacym z założenia rodziny. Zawodowo byłem uskrzydlony i miałem powietrze w piórach.
Pióra, czyli włosy miałem długie jak wszyscy w latach siedemdziesiątych. Wtedy i długo jeszcze potem, pory roku, przemijanie, nie wprawiały mnie w zakłopotanie. Latałem faktycznie i w przenośni po świecie i cieszyłem się życiem. Z biegiem lat, dni, godzin, zaczyna się odczuwać, na własnej skórze, błędy, które wtedy nie były błędami. Zwykłym skaleczeniem. Przejdzie. Jak pies, się wyliże.... jesień, jesień, powiedziała mi moja kieszeń. Bo ona najlepiej wie, czy jest mi dobrze, czy jest mi źle... Barwy jesieni. Wiosną przyroda krzyczy. Jak dziecko nowonarodzone. Krzyczy, jestem. Wygrałam z zimą i teraz będę malowała świat w odważnych kolorach. Jesienią jest inaczej. Jesień wie, że przegra. Żeby żyć, trzeba mieć motywację do tego życia. Pasję. Moją pasją są kwiaty. Do tego stopnia, że po powrocie do domu po tygodniowym pobycie na  delegacji, wielokrotnie w nocy, pierwsze co robiłem to oglądałem kwiaty. Jak się czują, jak wyglądają, czy mają mokro, czy są suche. I nie było powrotu do domu, bez tego mojego cholernego zaślepienia. A co było ważne?... Ważne, że po złym dniu, nowy dzień przychodzi.
Sezon artystyczny obecnie trwa od października do marca. Potem to są Święta Wielkanocne, komunie św i już lato jak na dłoni. Mało kto chce chodzić do Teatru. Premiery dobrze wypadają jak jest duże zainteresowanie i jest sukces. Kwiaty są nieodłącznym symbolem podziękowania artystom za ich wysiłek. Oczywiście bankiet po premierowy jest najważniejszy, ale kosze kwiatów w garderobie artysty to symbol sukcesu. I tu zbliżam się do pointy. Po premierze w garderobie słynnej aktorki, było wiecej kwiatów niż ustawa przewiduje. Przed lustrem siedzi znakomita aktorka, wokół kwiaty, kwiaty, kwiaty. Drzwi garderoby są uchylone. Zagląda do niej, też znany artysta i mówi...  kochana byłaś genialna, cudowna, ale w tych kwiatach wyglądasz jak świeża mogiła ... Przemijanie. Jak się nie ma pasji, czy jak to, kiedyś się mówiło hobby to niestety jest źle. W szczególności mężczyźni po przejściu na emeryturę nie mogą się odnaleźć. Mijają dwa, trzy, lata i odchodzą. Trzeba coś mieć, lub kogoś. Elvis, nie jest specjalnie zajmujący, bo chodzi swoimi drogami. Jak jest głodny to sobie wytropi jedzonko. Napadnie i zje. Jednak przez tę jego nieograniczoną wolność, właściel się martwi. Pyta samego siebie. Gdzie jest Elvis?...co robi ?... Nawołuje ....ELVIS,ELVIS,ELVIS...sąsiad mówi - Elvis już dawno nie żyje!!! Ja kota wołam a nie Preslya - odpowiada....sąsiad na to ... ty masz kota na punkcie tego kota...i tak mija czas. Adrenalina motywuje do działania. Jest Złota Jesień jak w reklamie.
.... to nic. Przywyknę. Jak pociecha zrodziła się ta prawda prosta, że nic mnie w życiu już nie czeka, tylko ten deszcz i żółty rozkład. A przecież byłem też zrodzony do świeżych barw, do czystych dźwięków... Jak mało widzę dróg schodzonych, jak wiele popełnionych błędów... Jesień. Melancholia. Depresja. Liście się przebarwiają, potem opadają w swojej niemocy na niekoniecznie chciane łoże i czekają na podmuch wiatru. Może są w stanie, jeszcze, poderwać się do lotu. Ostatniego lotu. Orwar żyje z Elvisem w pełnej harmonii. Jak ludzie. Śpią obok siebie. Jedzą i piją z tej samej miseczki. Jedzą i piją to samo jak są w domu. Jak ludzie. Jedno ich różni, być może, od NAS. Elvis i Orwar nie martwią się o siebie, nie myślą o sobie, nie krzyczą na siebie, nie tęsknią.....a może się mylę. Bo jeżeli się mylę to czasami chciałbym być.....? ... życie... ból... szczęście - mija wszystko... śmieszny fatalizm doczesności. Ogród, jak nieme cmentarzysko, usiały brzóz odarte kości. I my zemżemy, przeszumimy na podobieństwo drzew ogrodu. Próżno więc pragnąć pośród zimy kwiatów, co giną z przyjściem chłodu ... PS....z tego tarasu. Z tego bajecznego domku, w którego piękno też dołożyłem nie jedną kroplę potu, zapisywałem zachody słońca. Żegnam się ostatnim kiczem tej jesieni z myślą o łagodnym przetrwaniu zimy w ciepłych wodach, zasobnych w podwodne lasy, których kolory oraz barwy ich mieszkańców są krzyczące tak, że chce się ZYĆ!.... Cytaty....Sergiusz Jesienin z monodramu  Miłość chuligana oraz Zenon Laskowik z piosenki  Pieniążki  .

najbliższe galerie:

 
SZWECJA...MJORN - ZATOKA GALLVIK - WIOSNA
1pix użytkownik deszcz odległość 0 km 1pix
SZWECJA...KOCIE OPOWIEŚCI. . . Z GALLVIK
1pix użytkownik deszcz odległość 0 km 1pix
SZWECJA...MJORN - ZATOKA GALLVIK - LATO
1pix użytkownik deszcz odległość 0 km 1pix
KOZAK. . . prezent dla DISPARA. . .
1pix użytkownik deszcz odległość 0 km 1pix
Szwecja-Geteborg-spacer wokół portu
1pix użytkownik tereza odległość 27 km 1pix
Szwecja - Goteborg
1pix użytkownik maria37 odległość 33 km 1pix

komentarze do galerii (48):

 
skuza użytkownik skuza(wpisów:4121) dodano 30.09.2011 19:15

Na takim tarasie chetnie wypilabym poranna kawe,urocze miejsce:)))

deszcz użytkownik deszcz(wpisów:2891) dodano 09.09.2010 23:06

DISPAR - dziękuję. " Mocno podobające ", nie znałem takiego określenia. Mocno podobające jest. Pozdrawiam serdecznie i wstawiam nowe opowieści z Gallvik. Zapraszam.

dispar użytkownik dispar(wpisów:5393) dodano 04.09.2010 21:05

mocno podobające

norli użytkownik norli(wpisów:46) dodano 04.08.2010 12:15

o i dopiero teraz widzę, że już tu kiedys byłam....czyli mimo upływu czasu i przejrzanych w międzyczasie galerii,Twoja dalej robi wrażenie:)

norli użytkownik norli(wpisów:46) dodano 04.08.2010 12:13

jak tu kolorowo....Twoja galeria zachęca do wyjścia na spacer :) Zdjęcie 13 oczwiście mega...25 też..i 24 ...hehe

goonias użytkownik goonias(wpisów:44) - Użytkownik usunięty. dodano 13.11.2009 13:55

Deszczu, widziałam Twoje poprzednie galerie ze Szwecji i znowu muszę przyznać, że tam jest pięknie!!! Naprawdę jak w bajce spokojnie i jesienno melancholijnie kolorowo. Piszesz, że Twoją pasją są kwiaty - myslę , że pasji masz dużo więcej , bo Ty jesteś po prostu artystyczna dusza! Ty patrzysz sercem na ten świat i z tego patrzenia my czerpiemy przyjemność oglądając te piękne , utrwalone na zdjęciach chwile. No i te refleksyjne komentarze jakże mądre, przemyślane! Pozdrawiam

deszcz użytkownik deszcz(wpisów:2891) dodano 22.10.2009 11:51

ANDZIA - pozdrawiam serdecznie

andzia użytkownik andzia(wpisów:164) dodano 21.10.2009 19:04

:-)))
no proszę, 3 słowa a ile w nich treści:-))
a jaka głębia.......

a tak już było spokojnie na portalu........

(sorry Deszczu, się ubawiłam tym komentarzem......)

deszcz użytkownik deszcz(wpisów:2891) dodano 15.10.2009 22:55

TUNRIDA - dziękuje za wizytę i miłe słowa. Od kiedy w Szwecji kawa stała się napojem narodowym, Szwedzi zawsze znajdą " jakąś " kawę np.. ekspresso, że w tym są pierwsi . Nawet ofiarowywuje się ją laureatom Nagrody Nobla po oficjalnej ceremonii. Faktycznie obecnie Finowie przewodzą w spożyciu i wygrywają z Niemcami a Szwedów nie widać bo jak piszesz instant to oni nie lubią a ona też wchodzi w całość. GEWALIA - już teraz bez podwójnej literówki " l " jest w ziarenkach. W Polsce sprzedaje ją IKEA. Pozdrawiam serdecznie.

tunrida użytkownik tunrida(wpisów:82) dodano 15.10.2009 16:48

najwięcej kawy to podobno Finowie piją :) nie zmienia to faktu, że zdjęcia są bajkowe...hmm...a ta Gevallia to tylko instant czy w ziarenkach tez sprzedaja ? :) bo taka chemie pić cały rok to niezdrowo :/ pozdrawiam!

deszcz użytkownik deszcz(wpisów:2891) dodano 09.10.2009 16:39

NORLI - przepraszam, że dopiero dzisiaj zauważyłem Twój komentarz. Dziękuje i pozdrawiam. Na tym kamieniu to troche przypominasz duńską syrenkę.

norli użytkownik norli(wpisów:46) dodano 04.10.2009 14:03

Nastrojowo...kolorowo i... niepolsko. Obejrzałam z przyjemnością , zdjęcie główne i 18- mega:)

deszcz użytkownik deszcz(wpisów:2891) dodano 28.09.2009 01:03

ZIBID,DREPTAK,ULKA,BAUDOLINO...,dziękuje za miłe słowa. Pozdrawiam.....,ANDZIA...ZUCH jest już w domu i ma się dobrze. Dziekuje.

ulka użytkownik ulka(wpisów:265) dodano 27.09.2009 21:55

Gratuluję ,,dziadostwa" i pieknej galerii.Pozdrawiam:)

baudolino użytkownik baudolino(wpisów:13) dodano 27.09.2009 11:49

piękny tekst

andzia użytkownik andzia(wpisów:164) dodano 26.09.2009 12:34

Deszczu
Otóż jestem na OS. Rzadko się tylko odzywam:-))
Przyglądam się, oglądam, czasem pokazuję conieco:-)
Congratulations!! Dla Córki, dla Zucha i dla Ciebie!!
100% bawełny! To jest coś!!:-) Taki dobry początek.....
pozdrawiam
A.

zibid użytkownik zibid(wpisów:2270) dodano 26.09.2009 08:21

dobra robota - świetny panoramiczny format zastosowałeś - no i i piękna paleta barw. Pozdrawiam

deszcz użytkownik deszcz(wpisów:2891) dodano 26.09.2009 02:15

tygrysek_myszunia - dzięki za "żółtocień" - cokolwiek to znaczy jestem z WAMI.

deszcz użytkownik deszcz(wpisów:2891) dodano 26.09.2009 02:13

muztaghata - " kop jest TWÓJ i MÓJ " - życzę takich 'kopów" jak Twoja Śnieżka.Nr.1.

deszcz użytkownik deszcz(wpisów:2891) dodano 26.09.2009 02:08

ANDZIA - dziekuję, za ZNAK,że jestesś zOB....,pozdrawiam i dziekuję.., w kwiestii sztafety.., to dzisiaj ZUCHOWI, mój wnuk od 23 09,..przkazałem MU swoje stare skarpety,w 100 % z bawełny, naszej córki, która nieoczekiwanie powjawiła się o dwa miesięce wcześniej niż ...,dziękuję,że tak pięknie się skończyło.....

deszcz użytkownik deszcz(wpisów:2891) dodano 26.09.2009 01:54

muztaghata - " kop jest TWÓJ i MÓJ " - życzę takich 'kopów" jak Twoja Śnieżka.Nr.1.

deszcz użytkownik deszcz(wpisów:2891) dodano 26.09.2009 01:48

tygrysek_myszunia - dzięki za "żółtocień" - cokolwiek to znaczy jestem z WAMI.

muztaghata użytkownik muztaghata(wpisów:231) dodano 24.09.2009 18:28

dało kopa

andzia użytkownik andzia(wpisów:164) dodano 24.09.2009 14:27

Deszczu, przemijanie ma w sobie coś ze sztafety. Pałeczkę trzeba dobrze przekazać, bo inaczej bez sensu........
Ładne te pory roku nad jeziorem.......
Zima?

pozdrawiam

dreptak użytkownik dreptak(wpisów:1523) dodano 24.09.2009 13:47

siedzę i siedzę nad tymi rewelacyjnymi zdjęciami, z dziobem wpółotwartym...:)

konwalia użytkownik konwalia(wpisów:3259) - Użytkownik usunięty. dodano 24.09.2009 08:55

Borku,nie jestem fotografem.Raczej zwiedzalam,robiac przy okazji zdjecia.Cos tam mam z Rivy i Wenecji,ale czy je wstawie to nie wiem.
Teraz biegne zbierac liscie i cieszyc sie slonkiem.
Pozdrawiam.

konwalia użytkownik konwalia(wpisów:3259) - Użytkownik usunięty. dodano 24.09.2009 08:37

Panie Deszcz,gratuluje takiego dziadostwa.
I wypraszam sobie,po zadnych borach sie nie szwedam.
A pan Borek w nocy kupil sobie slonia,jestem pod wrazeniem.Ale jak Ci Borku wyje okoliczne pola,laki i sady to Cie sasiedzi wysla do Afryki na tym sloniu.
Pozdrawiam z nad Jeziora Garda.Urlop sie konczy ,pora wracac.Tu tez zaczyna sie jesien,mimo iz bardzo cieplo.

deszcz użytkownik deszcz(wpisów:2891) dodano 24.09.2009 02:12

Dziękuje za wiele miłych komentarzy. Wczoraj 23 września dopadło mnie " dziadostwo". Przemijanie. Tę JESIEŃ napisałem chyba w czerwcu. W pierwszej godzinie jesieni z Picasa przeniosłem tę opowieść do OB i jednocześnie CÓRKA na dwa tygodnie przed terminem przeniosła się do szpitala by urodzić ZUCHA. Cóż wszystko przemija. Już nie mogę opowiadać żartu.., że jak widzę dziecko na ulicy, to nie uderzę bo się boję czy nie moje....pozdrawiam.

deszcz użytkownik deszcz(wpisów:2891) dodano 24.09.2009 02:11

MISZKA - lecę do Birmy 3 stycznia. Bilety wykupione. Wiza w okolicach 15 - 20 pażdziernika w Londynie będzie wpisana do paszportu. A jak nie będzie? - to będę w Malezji bo z Kuala mam lot do Birmy. Pozdrawiam i dzięki za "kopa" do tych ludzi, którzy wciąż czekają....na swojego Wernyhorę....


'

deszcz użytkownik deszcz(wpisów:2891) dodano 24.09.2009 02:11

JAFRY,WAAW, WUJRYSZARD - pozdrawiam, dziekuję. Jestem już tym " dziadostwem - zmęczony" ...lepiej późno niż wcale...

deszcz użytkownik deszcz(wpisów:2891) dodano 24.09.2009 02:02

KS DORIS..., dziękuję za Stare Dobre Małżeństwo, co ma dzieci, wnuki...,czas nas uczy pogody.....pozdrawiam

deszcz użytkownik deszcz(wpisów:2891) dodano 24.09.2009 01:59

PESTECZKA - romantycznie nastrojeni, w JESIENI widzą piękno kolorów, które wrócą dopiero za rok. Pamietaj, że z JESIENIĄ żegnamy się w grudniu a wcześniej mamy..." miała w sadzie strój bogaty malowany w różne światy , strój koloru murawego a odcienia złocistego. Murawego dla murawy. Złocistego dla zabawy"...Leśmian. Strój najpiekniej śpiewała Magda Umer.

deszcz użytkownik deszcz(wpisów:2891) dodano 24.09.2009 01:46

Świętojanka - słowo "jeszcze" jest kluczem... " jeszcze, niech, że Tobą sie napieszczę....oczy, usta, czoło, wieniec...takiś ta nienasyceniec..." ..cytat...Wesele.Wyspiański.

deszcz użytkownik deszcz(wpisów:2891) dodano 24.09.2009 01:35

MISZKA - lecę do Birmy 3 stycznia. Bilety wykupione. Wiza w okolicach 15 - 20 pażdziernika w Londynie będzie wpisana do paszportu. A jak nie będzie? - to będę w Malezji bo z Kuala mam lot do Birmy. Pozdrawiam i dzięki za "kopa" do tych ludzi, którzy wciąż czekają....na swojego Wernyhorę....


'

deszcz użytkownik deszcz(wpisów:2891) dodano 24.09.2009 01:26

BOREK - w moim środowisku mówi się wprost - masz branie! Konwalie lubią kwitnąć w borku.

deszcz użytkownik deszcz(wpisów:2891) dodano 24.09.2009 01:23

Dziękuje za wiele miłych komentarzy. Wczoraj 23 września dopadło mnie " dziadostwo". Przemijanie. Tę JESIEŃ napisałem chyba w czerwcu. W pierwszej godzinie jesieni z Picasa przeniosłem tę opowieść do OB i jednocześnie CÓRKA na dwa tygodnie przed terminem przeniosła się do szpitala by urodzić ZUCHA. Cóż wszystko przemija. Już nie mogę opowiadać żartu.., że jak widzę dziecko na ulicy, to nie uderzę bo się boję czy nie moje....pozdrawiam.

wujryszard użytkownik wujryszard(wpisów:294) dodano 23.09.2009 23:00

a co do picia kawy to ja słyszałem, że najwięcej piją Finowie;) pozdr

wujryszard użytkownik wujryszard(wpisów:294) dodano 23.09.2009 22:57

...obejrzałem ze smakiem, Twoją galerię z..."ptakiem";) pozdr

konwalia użytkownik konwalia(wpisów:3259) - Użytkownik usunięty. dodano 23.09.2009 18:13

Borku
Ty chyba nie myslales o prawdziwym sloniu.
Nie zdajesz sobie sprawe,ile on je.

doris użytkownik doris(wpisów:744) dodano 23.09.2009 17:32

Pięknie przelałeś TO wszystko na " papier ".

”Zanurzać, zanurzać się w ogrody rudej jesieni i liście zrywać kolejno jakby godziny istnienia” - http://grzesiek68.wrzuta.pl/audio/0L3uQBwlOYj/jesien_-_stare_dobre_malzenstwo

Pozdrawiam :-)

P.S. jeśli chodzi o kawę to mogę i piję od rana do wieczora :-)))

konwalia użytkownik konwalia(wpisów:3259) - Użytkownik usunięty. dodano 23.09.2009 15:46

Borku
Ty sobie dokladnie poczytaj co pisze Deszcz.Tam jest wszystko,poczawszy od grzybow,troli,zlotej rybki.Nawet krolewna Sniezka sie pojawia i Elvis.
A rymu ani jednego.Wierze,ze tez tak potrafisz.
Mnie tylko dziwi,dlaczego on nie pocalowal tej zaby.
Borku,a z tym sloniem to dobry pomysl.

konwalia użytkownik konwalia(wpisów:3259) - Użytkownik usunięty. dodano 23.09.2009 14:43

Pesteczko mila...we wszystkich skandynawskich galeriach widze tyle piekna.Nie sadze,zeby tam ludzie wpadali w depresje z powodu braku slonca.Chociaz oczywiscie jest to znane zjawisko.A solaria sa takie szkodliwe.Chociaz Deszcz wyglada jakby mieszkal w solarium.Te koty depresji nie maja,to widac.

konwalia użytkownik konwalia(wpisów:3259) - Użytkownik usunięty. dodano 23.09.2009 14:31

Borku,wiec zacznij fotografowac koty,kwiaty i pisac poezje,jak Deszcz...wielbicielki sie zleca.
Do poetow kobiety zawsze wzdychaly.
I kup sobie slonia.

pesteczka123 użytkownik pesteczka123(wpisów:1556) dodano 23.09.2009 13:04

Zachwyt nad malarskością słowa i obrazu został zakłócony nutą niepokoju.
Zaduma, podsumowanie, ale to nie pożegnanie?

Jesień tak, ale ta złota, radosna, a nie rozszlochana, gdy w szarudze coraz krótszych dni zaczynamy znajdować analogie i robić bilans życia.
Czy w takich okolicznościach natury mamy szansę na dobry wynik?
Odwracam więc szybko twarz w kierunku okna, a za którym słońce, niczym latem, łaskawie nas wciąż rozpieszcza i wracam do pogodnej prozy życia.

Nie przypuszczałam, że Szwedzi wypijają najwięcej kawy w Europie. Bardziej podejrzewałabym o to Włochów …
Za to ponoć w krajach skandynawskich okres jesienno-zimowy to czas najpoważniejszych depresji na kontynencie, ze względu na najmniejszą ilość promieniowania słonecznego. Stąd nagminnie zalecane wizyty w solarium. Prawda to, czy fałsz? ;)

Pozdrawiam :)

konwalia użytkownik konwalia(wpisów:3259) - Użytkownik usunięty. dodano 23.09.2009 11:44

Kolorowo i nastrojowo.Piekna galeria na powitanie jesieni.
Zastanawiam sie,czy borek zazdrosci Ci talentu fotograficznego,czy wielbicielek.
Caly czas chodzi w jednej koszuli,a mial sobie kupic w sloniki.

porzeczka użytkownik porzeczka(wpisów:344) dodano 23.09.2009 11:30

Jesień, ciągle jeszcze, mówi do mnie szeptem... Przemijanie to, ciągle jeszcze, małe tęsknoty i oczekiwanie...
Życie, ciągle jeszcze, nie dało mi prawa, żebym zrozumiała tę galerię, ale - ZROZUMIAŁAM.
Gratuluję!

Zazwyczaj oceniam galerie, które bardzo mi się podobają - tym razem tego nie zrobię.
Pozdrawiam wrzosowo...

miszka użytkownik miszka(wpisów:26) dodano 23.09.2009 09:38

Kolorowo i jesiennie. Myślałem, że się zbierasz do Birmy a Ty siedzisz w domu i zamist się pakować to pakujesz zdjęcia na portal. :):):)


pozdr. miszka

waaw użytkownik waaw(wpisów:526) dodano 23.09.2009 08:16

Nastrojowe zdjęcia – bardzo refleksyjnie operujesz obrazem i słowem. Może trochę przesadziłeś z kolorami (?), ale i tak super! Pozdrawiam.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, przyłącz się!